Avengers: Endgame (2019)

Avontuur, Sciencefiction, Actie
Na de gebeurtenissen in 'Infinity War' hebben de superhelden een grote tik gekregen. Hun gezamenlijke vijand Thanos is erin geslaagd om alle Infinity Stones te bemachtigen en heeft daarbij de helft van al het leven uitgewist. De overlevende helden, en met name de Avengers, hebben echter weinig tijd om te rouwen om hun vrienden en familie. Ze krijgen namelijk hulp aangeboden van onder meer Ant-Man en Captain Marvel. Allen slaan ze de handen in elkaar om Thanos alsnog te kunnen verslaan en om de miljarden doden die hij veroorzaakte weer tot leven te wekken.

Avengers: Endgame Film Info

Score: 8.3/10 van 17894 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2019-04-24
Lengte: 182 Minuut / 3:2
Regisseurs: Anthony Russo, Joe Russo.
Schrijvers Christopher Markus, Stephen McFeely.
website: https://www.marvel.com/movies/avengers-endgame
Productie Studio: Marvel Studios
Productie Land: United States of America


Avengers: Endgame Trailer


Robert Downey Jr.
als Tony Stark / Iron Man
Chris Evans
als Steve Rogers / Captain America
Mark Ruffalo
als Bruce Banner / Hulk
Chris Hemsworth
als Thor Odinson
Scarlett Johansson
als Natasha Romanoff / Black Widow
Jeremy Renner
als Clint Barton / Hawkeye
Don Cheadle
als James Rhodes / War Machine
Paul Rudd
als Scott Lang / Ant-Man
Chadwick Boseman
als T'Challa / Black Panther
Benedict Cumberbatch
als Stephen Strange / Doctor Strange
Brie Larson
als Carol Danvers / Captain Marvel
Tom Holland
als Peter Parker / Spider-Man
Karen Gillan
als Nebula
Zoe Saldana
als Gamora
Evangeline Lilly
als Hope Van Dyne / Wasp
Tessa Thompson
als Valkyrie
Rene Russo
als Frigga
Elizabeth Olsen
als Wanda Maximoff / Scarlet Witch
Anthony Mackie
als Sam Wilson / Falcon
Sebastian Stan
als Bucky Barnes / Winter Soldier
Tom Hiddleston
als Loki
Danai Gurira
als Okoye
Benedict Wong
als Wong
Pom Klementieff
als Mantis
Dave Bautista
als Drax
Letitia Wright
als Shuri
John Slattery
als Howard Stark
Tilda Swinton
als The Ancient One
Cobie Smulders
als Maria Hill
Jon Favreau
als Harold 'Happy' Hogan
Hayley Atwell
als Peggy Carter
Natalie Portman
als Jane Foster
Marisa Tomei
als Aunt May
Taika Waititi
als Korg (voice)
Angela Bassett
als Ramonda
Michael Douglas
als Dr. Hank Pym
Michelle Pfeiffer
als Janet Van Dyne
William Hurt
als Thaddeus 'Thunderbolt' Ross
Vin Diesel
als Groot (voice)
Bradley Cooper
als Rocket (voice)
Robert Redford
als Alexander Pierce
Gwyneth Paltrow
als Pepper Potts
Chris Pratt
als Peter Quill / Star-Lord
Samuel L. Jackson
als Nick Fury
Josh Brolin
als Thanos
Emma Fuhrmann
als Cassie Lang
Sean Gunn
als On-Set Rocket / Kraglin
Winston Duke
als M'Baku
Linda Cardellini
als Laura Barton
Maximiliano Hernández
als Agent Sitwell
Frank Grillo
als Brock Rumlow
Hiroyuki Sanada
als Akihiko
Tom Vaughan-Lawlor
als Ebony Maw
James D'Arcy
als Jarvis
Jacob Batalon
als Ned
Lexi Rabe
als Morgan Stark
Ross Marquand
als Johann Schmidt / Red Skull / Stonekeeper
Joe Russo
als Grieving Man
Michael James Shaw
als Corvus Glaive
Terry Notary
als On-set Groot / Cull Obsidian
Kerry Condon
als F.R.I.D.A.Y. (voice)
Ben Sakamoto
als Cooper Barton
Ava Russo
als Lila Barton
Cade Woodward
als Nathaniel Barton
Stan Lee
als Driver
Yvette Nicole Brown
als S.H.I.E.L.D. Agent
Callan Mulvey
als Jack Rollins
Lia Russo
als Lia
Julian Russo
als Julian
Taylor Patterson
als Taylor
Agostino Rosalina
als Augie
Ken Jeong
als Security Guard
Ty Simpkins
als Harley Keener
Jackson A. Dunn
als Scott Lang (12 Years Old)
Lee Moore
als Scott Lang (93 Years Old)
Bazlo LeClair
als Baby Scott Lang #1
Loen LeClair
als Baby Scott Lang #2
John Michael Morris
als Young Hank Pym
Michael A. Cook
als Male S.H.I.E.L.D. Agent
Brent McGee
als Camp Lehigh Guard
Brian Schaeffer
als Military Police
Jamie Wedel
als Drill Sergeant
Anthony G Breed
als Young Stan Lee Double
Erica Ribley
als Car Girl
Monique Ganderton
als On-set Proxima Midnight
Jim Starlin
als Support Group Man #1
Jimmy Ray Pickens
als Support Group Man #2
Hye Jin Jang
als Japanese Girl
Russell Bobbitt
als Diner Owner
Jack Champion
als Kid on Bike
Sam Hargrave
als New Asgard Truck Driver
Patrick Gorman
als Old Steve Rogers Double
Aaron Lazar
als Doctor Strange Double
Robert Pralgo
als Thanos Reader
Tom Wisdom
als Loki Reader
John Posey
als Alexander Pierce Reader
Ameenah Kaplan
als Gamora Reader
Olaniyan Thurmon
als Teenage Groot Reader
Jennifer Elmore
als On-set Reader #1
Mike Lutz
als On-set Reader #2
Alan Silvestri Original Music Composer
David Farmer Sound Designer
Sarah Halley Finn Casting
Christopher Markus Screenplay
Christopher Markus Co-Producer
Stephen McFeely Screenplay
Stephen McFeely Co-Producer
Stan Lee Executive Producer
Stan Lee Comic Book
Stan Lee In Memory Of
Kevin Feige Producer
Leslie A. Pope Set Decoration
Paul Hughen Second Unit Director of Photography
Julian Ashby Art Direction
Judianna Makovsky Costume Design
James Gunn Executive Producer
Daniel Sudick Special Effects Supervisor
Jeffrey Ford Editor
Jack Kirby Comic Book
Jon Favreau Executive Producer
Anthony Russo Director
Joe Russo Director
Zelda Tinska Visual Effects Production Manager
Dave Jordan Music Supervisor
Michael Grillo Executive Producer
Charles Wood Production Design
Louis D'Esposito Executive Producer
Danielle Legovich Visual Effects Producer
Victoria Alonso Executive Producer
Shelley Roden Sound Mixer
Geoffrey Haley Steadicam Operator
Dylan Goss Aerial Director of Photography
Christopher 'Critter' Antonucci Stunts
Rohan Harris Scenic Artist
Alex Knudsen Visual Effects Producer
Michael Lum Animation Supervisor
Jimmy Ray Pickens Transportation Captain
Rohit Agarwal Matchmove Supervisor
David J. Barker Pyrotechnician
Christopher Duskin Camera Operator
Trent Opaloch Director of Photography
Mike Stallion Art Direction
Russell Bobbitt Property Master
Mike Lutz Set Costumer
Lloyd Pitts Stunts
Ray Chan Supervising Art Director
Mitchell Bell Co-Producer
Grace Hendley Visual Effects Producer
Pat Sweeney Gaffer
Dave Cory First Assistant Editor
Jeff Murrell Gaffer
Anna Majewski Hair Setup
Anna Majewski Hair Designer
Mark Fisher Utility Stunts
Nick Scarano Costume Supervisor
Thomas Brown Art Direction
Jordan Crockett Art Direction
Stephane Ceretti Visual Effects Supervisor
Wendy M. Craig Costume Supervisor
Tom Kramer Music Editor
Dan O'Connell Foley Artist
Jonathan Weber Visual Effects Supervisor
David M. Roberts Boom Operator
Victor Huang Senior Animator
Chase Paris Casting
Isobel Griffiths Orchestrator
MacKenzie Cleveland Costumer
Matthew Schmidt Editor
Maurice K. McGuire Camera Operator
James Lin Location Manager
Russell Earl Visual Effects Supervisor
Gianni Biasetti Jr. Utility Stunts
Allison Paul Visual Effects Coordinator
Mitul Patel Security
Trent Claus Visual Effects Supervisor
Kirsty Whalley Score Engineer
Ken Dailey Visual Effects Producer
Simon Stanley-Clamp Visual Effects Supervisor
Michael Harden Visual Effects Editor
Andy Stevens Visual Effects Editor
Jennifer Badger Stunt Double
Valentina Aulisi Costumer
Joel Marrow Transportation Coordinator
Jeremy Braben Aerial Director of Photography
Gee Alexander Stunts
Lorelei David Visual Effects Editor
John Polyson Visual Effects Editor
Lars Vinther Visual Effects Editor
Nia Hansen Sound Designer
Nia Hansen Sound Design Assistant
Jonah Levy Special Effects Makeup Artist
Brian A. Waits Set Designer
Dan Riffel Gaffer
Mark Johnston Third Assistant Director
Michael-Ryan Fletchall Aerial Camera
Matt Aitken Visual Effects Supervisor
Janine Rath Hair Department Head
Jerad Marantz Concept Artist
Eamonn Butler Animation Supervisor
Christopher Learmonth Visual Effects Editor
Nicola Barnes Art Department Coordinator
Tully Summers Concept Artist
Doug Appleton VFX Supervisor
Craig Tanner Additional Editor
Jonathan Burdeshaw Sculptor
Jenny Basen Visual Effects Producer
Jarrod Anderson Creature Technical Director
Tristan Connors Senior Modeller
Vernessa Cook Motion Capture Artist
Stephen A. Buckley Senior Animator
Kelly Port Visual Effects Supervisor
Terence Bannon Lead Animator
Mark S. Wright Visual Effects Editor
Peter Cobbin Recording Supervision
Chris Castaldi First Assistant Director
Mark Bialuski Construction Foreman
Tyrone Anthony Jones Set Decorating Coordinator
Shawn Kelly Lead Animator
Eric Dvorsky Aerial Camera Technician
Rick Harris Libra Head Technician
Jamie Hallett Visual Effects Supervisor
Ellen Hoffmann Lead Animator
Marco La Torre Lead Animator
Jonathan Terpstra Lighting Technician
Sagar Desai Camera Loader
Nate Andrade Stunts
Tamar Shaham Visual Effects Coordinator
Myra N. Foy Costume Design
Mary Castor Makeup Artist
Jason B. Stamey Casting Associate
Michelle Diamantides Hair Designer
Michelle Diamantides Key Hair Stylist
Jason Tamez Production Supervisor
John Pritchett Sound Mixer
Christopher Flick Foley Supervisor
Erik Pampel Visual Effects Editor
Nashia Wachsman Music Editor
Sean Noel Walker Visual Effects Supervisor
Marc Calvelo Senior Animator
Chris Petts CG Supervisor
Zave Jackson Compositing Supervisor
Sean Hunter Moe First Assistant "B" Camera
Taylor Matheson First Assistant "A" Camera
Matthew Haskins Second Assistant "A" Camera
Paul Ensby First Assistant Editor
Alessandro Di Meo First Assistant "B" Camera
Darwin Go Visual Effects Supervisor
Mitchell Andrew Lillian Key Grip
Katrin Arndt Visual Effects Producer
Adam Baines Concept Artist
Jan Philip Cramer Animation Director
Adam Castro First Assistant "C" Camera
Claudia Bonfe Assistant Set Decoration
James Sled Pyrotechnic Supervisor
Jen Underdahl Visual Effects Producer
Dan DeLeeuw Visual Effects Supervisor
Cassie Dixon First Assistant Editor
Bradley J. Lincoln Senior Animator
Juan Alonso Digital Compositor
Ross Grimshaw Lighting Technician
John M. Pisani Unit Publicist
Craig Anthony Costumer
Donna Smith Visual Effects Production Manager
Cecile Dubois-Herry Animation
Aoife Warren Draughtsman
Javier Arrieta Key Costumer
Steve Bobertz Visual Effects Editor
Cristiano Cesolari CG Artist
Christopher Finley Visual Effects Coordinator
Ben Aycrigg Stunts
Kelly Bellini Stunts
Anwei Chen Visual Effects Producer
Thomas M. Dangcil Lighting Technician
Scott Barnes Lighting Programmer
Molly Doyle Casting
Nicholas A. Mudd Casting
Nicholas A. Mudd Casting Associate
Samson Neslund Sound Effects Editor
Johnny Gidcomb ADR Voice Casting
Michael J. Coo Key Grip
Henry Cantor Lighting Technician
James McMillan Additional Director of Photography
Akihiro Haga Stunt Double
Ben Wiggs Animation Supervisor
Florent Limouzin Senior Animator
Jim Starlin Comic Book
Balendu Kurup Visual Effects Production Manager
Vasilios Tanis Key Makeup Artist
Tim Fabrizio Steadicam Operator
Kristine Nadal Visual Effects
Rob Andrews CG Supervisor
Kristin Catuogno ADR Recordist
Darryl Humber Dolly Grip
Jeffrey Steven Brink Drone Cinematographer
John Garrett Camera Operator
Lara Lom Visual Effects Producer
Paul Chandler Concept Artist
Jackson Spidell Stunts
Adam Cole Post Production Supervisor
Sean Ricigliano Epk Camera Operator
Tyson Weatherford Transportation Captain
David Boucher Special Effects Technician
Jason Charles Hill Stunt Driver
Jacob Riehle Dialogue Editor
Peter Ayriss Drone Pilot
Abbie Kennedy Layout Supervisor
Lulu Morgan Production Supervisor
Simon Downes Second Assistant Director
Scott Dwyer Pyrotechnician
Nikhil Paniz Camera Operator
Ben Cowell-Thomas Visual Effects
Chris Cloud Assistant Location Manager
Matthew Twyford Compositing Supervisor
Chris Adkins Grip
David Oliveros Lighting Technician
Maxwell Britton Set Dresser
Wesley Burt Concept Artist
Brian Rosso Dolly Grip
Lisa Walsh Property Master
Praveen Kilaru Visual Effects Producer
Tonio Freitag CG Artist
Sean Devine Dolly Grip
Jeremy Bloch CG Supervisor
Georgina Street Visual Effects Producer
Sidney Kombo Animation Supervisor
Lucas John Ng Visual Effects Coordinator
Bonnie Gosnell Visual Effects Coordinator
Josh Dagg Visual Effects Supervisor
Jonathan Connaught Musician
Cameron Blake Additional Photography
Francisco Ramirez Visual Effects Editor
David Masure-Bosco Visual Effects Production Manager
Jason Kay Drone Operator
John Barrett Score Engineer
Lorne MacDougall Lighting Technician
Martin Rossi Animation
Maria Hippolyte Stunts
Darren Rodriguez Lead Animator
Derek Garcia Makeup Artist
Richard Edwards Stereoscopic Editor
Carlos Ciudad Visual Effects Producer
Victor Pesavento Musician
Michelle Liu Key Costumer
Alan Perrin Drone Pilot
Scott Pritchard Compositing Supervisor
Joseph Hayden Lighting Artist
Sam Haynes Rigging Grip
K.C. Roballo Grip
Jason Blackman Set Costumer
Robin Buday First Assistant Editor
Kevin Martel Animation Supervisor
Steve Sauers CG Supervisor
Chay Johansson Creature Technical Director
Rebecca Fair-Lien Visual Effects Coordinator
Katherine Farrar Visual Effects Producer
Matt Aston Boom Operator
Dave Foster Sound
Dorina Markoff-McNulty Musician
Tony Bohorquez Concept Artist
Michael T. Chen Animation
Luca Cantani Animation
Simon Wottge Lead Animator
Blake Winder Compositing Supervisor
Fabio Siino Creature Technical Director
Dacoda Bartels Drone Pilot
Louise Aubertin Visual Effects
Heather Armstrong Costume Designer
Nick Thompson Visual Effects Production Manager
Valerie Rudolph Set Costumer
Larry Clark Paint Coordinator
Ryan Cronin Senior Animator
Vincent Désilets Senior Animator
Dan Snape Visual Effects Supervisor
Chris Arnold Set Designer
Mike Stillwell Digital Effects Supervisor
Jeff LaBaume Lighting Technician
Louis Rendemonti Lighting Technician
Steven Brown Sculptor
Reid Andrews Electrician
Jonathan Irizarry Lighting Technician
Trey Twitty Second Assistant "B" Camera
Daniel Wurschl Second Assistant "B" Camera
Matthias Winkler CG Supervisor
Djordje Jugovic Visual Effects Coordinator
Daniel Paul Newman Visual Effects Coordinator
Damien di Toro Visual Effects Editor
Shannon Murphy Music Coordinator
Charelle Bronson Set Costumer
Ari Costa Associate Producer
Benjamin Soh Creature Technical Director
Jun Wei Puah 3D Generalist
Shoichi Matsubara Lighting Artist
Joe Frataccia Visual Effects Editor
Adrian Steel Visual Effects Production Manager
Michael Melchiorre Compositing Supervisor
Lisa Marra Visual Effects Producer
Leah Sargent Visual Effects Coordinator
Erik Schneider Compositing Supervisor
Charlie Lehmer Data Wrangler
Jesse Cooper Rigging Supervisor
Brad Irvin Lighting Technician
Aleksei Chernogorod Compositing Supervisor
Sudeepto Bose Compositing Lead
Terence Alvares Compositor
Michelangelo Neri Orliani Compositing Supervisor
Simon Butler Special Effects Assistant
Chris Radcliffe Modelling Supervisor
David Michaels CG Supervisor
Steven Carlton Ficke Special Effects
Alexander Talley Camera Production Assistant
Beau Bellanich Dolly Grip
Richard Masino First Assistant "A" Camera
Enrik Pavdeja Compositing Supervisor
Emanuele Pescatori Creature Technical Director
Ryan Green Stunts
Beverly Abbott Visual Effects Production Manager
Matt Boyer Matchmove Supervisor
Dan Carney Technical Advisor
Riley Barnes Stunt Double
Lydia Hand Stunts
Chris Arnold Set Designer
Scott Medcalf Lighting Technician
Wasim Ali Compositing Supervisor
Akshay Madansure 3D Modeller
Scott Fox Colorist
Alison Wortman Lighting Supervisor
Harrison Osterfield Actor's Assistant
Juan Alonso Digital Compositor
Jerry Wheat Lighting Technician
Amber Actaboski Additional Set Dresser
Valerie Patterson Makeup Artist
Prashant Sharan Production Manager
Nathan Alexander Prop Maker
Autumn Atkinson Set Dresser
Gabe Harrington Scenic Artist
Tyler Blythe Sound
Breanna Adams Motion Capture Artist
Charlotte Adams Motion Capture Artist
Muhammad Junaid Baig Visual Effects Supervisor
Tommy Barry Visual Effects
Shidhyesh Bhogle Lighting Artist
Peter Chen Senior Animator
Michael Jordan Russian Arm Operator
Vishnu Simha 3D Modeller
Trinh Tran Executive Producer
Justin Faith Contact Lens Technician
Briky Stone Makeup Artist
Zack Duncan Stunt Coordinator
Zack Duncan Thanks
Zack Duncan Assistant Production Manager
Robert Broadfoot Set Designer
Kurtis Campbell Set Dresser
Caleb Cascio Graphic Designer
Michelle Spreuer Painter
Robert Zavala Propmaker
Carl Rohrs Sound Mixer
Marshall T. Broyles Special Effects Technician
Bailey Eller Visual Effects
Jonathan Faber Modeling
Hayley Adams Layout Supervisor
Jayaraman Adhikesavan Paint Coordinator
Atyeb Ahmed Compositor
Daniil Alikov Senior Modeller
Pedro Andrade Compositing Lead
Alessandra Aucello VFX Production Coordinator
Dan Ayling Camera Technician
Magali Barbé Senior Animator
Kris Barone Head of Animation
Eric M. Beaver Compositing Artist
Mikael G. Betru Motion Capture Artist
Dheeraj Bhadani Software Team Lead
Richard Binnington VFX Production Coordinator
Jamie Blyth Rigging Supervisor
Fabrizia Bonaventura Lighting Artist
Jason Lanier Brown Digital Effects Supervisor
Alexander Bucknell Matchmove Supervisor
Andy Campion Camera Department Manager
Amy Carpenter Props
Edward Catley Layout
Silvia Colonna Romano Modeling
Elmar Bragi Einarsson Special Effects
Charlotte Fearn Runner Art Department
Carrie Bernans Stunts
Stephane Feruch Stunts
Carlos Guity Stunts
Amanda L. Akins Grip Production Assistant
Nolan Aldridge Lighting Technician
Stacy Barnhill Key Grip
Zavier Bolton Grip
Sara Daily Camera Production Assistant
Bradley C. Ferm Electrician
Storm Flejter Playback Coordinator
Kerry Goodrum Camera Production Assistant
Jordan Hager Grip
James Hatridge Lighting Technician
James Hatridge Assistant Chief Lighting Technician
Abbie Knights Electrician
Ryan L. Lizardi Grip
Nick Masters Camera Technician
Quinn McMillan Steadicam Operator
Justin Memovich Lighting Technician
Annabelle Nutt Gaffer
Devon Stinson Techno Crane Operator
Manjoe Chan Animation
Javier Cimentada Animation
Camilo Duarte Franco Senior Animator
Isaac Marcos Gonzalez Animation
Juan Sebastian Niño Florez Animation
Edwina Ting Senior Animator
Seckin Yalin Animation
Brad Bittner Additional Photography
Alex Cody Casting Associate
Samantha Burpee Costume Assistant
Joseph Richard Collins Costume Design
Kassia Dombroski Costume Assistant
Keith Muessigmann Costume Coordinator
Jenny Reyes Costume Coordinator
Hector Padilla Assistant Editor
Wayan Blue Palmieri Stereoscopic Editor
Dylan Suchesk Dailies Operator
Ted Alvarez Location Manager
David Crigler Location Assistant
Justin Christopher Ray Location Assistant
Jorge Saumell Location Assistant
Antony Scott Location Assistant
Nancy Wong Location Manager
Joe Zimmerman Music Programmer
Chris Basso Vehicles Coordinator
Sheri B. Burton Driver
Nolan Ekberg Thanks
Alex R. Wagner Production Secretary
Thomas Ward Animation Supervisor
Lisa Theresa Downey-Dent Visual Effects Coordinator
Byron Pascal Martin Makeup & Hair
Zak Dee Patmore Set Costumer
Graham Binding Senior Animator
Mark Mitchell Camera Operator
Joan Buhigas Creature Technical Director
Sujay Kumar G. Matchmove Supervisor
Brendon Phillips Key Grip
Matthew Dravitzki Visual Effects Producer
Cory Brandon Clay Camera Operator
Ronan Binding Animation
Victoria Liu Visual Effects Coordinator
Indrit Zabzuni 3D Artist
Kacy McDonald Visual Effects Producer
Yasmine Hausler Visual Effects Coordinator
Christian Smith Visual Effects Coordinator
Kat Turner Visual Effects Coordinator
Garry Thomson Lighting Technician
Robert Allman CG Supervisor
Stuart Penn Visual Effects Supervisor
George Selden Gaffer
Gaurav Singh 3D Modeller
Joe Howes Visual Effects
Maciej Kuciara Conceptual Illustrator
Paul Ghezzo VFX Supervisor
Graham Page Visual Effects Supervisor
Aleksandar Chalyovski Visual Effects Technical Director
Robert Hemmings Animation Supervisor
Joshua Koilpillai CG Artist
Jenny Leupold CG Artist
Werner Reifberger CG Artist
Jan Roth CG Artist
Merten Tremer CG Artist
Mona Wiemer CG Artist
Glen Sharah CG Supervisor
Martin Johansson CG Supervisor
David Scott Compositing Supervisor
Eric Kasanowski Compositing Supervisor
Sameer Malik Compositing Supervisor
Tim Walker Compositing Supervisor
Felix Menguy Creature Technical Director
Sushant Kadam Creature Technical Director
Giulia Dell'Armi Creature Technical Director
Jonathan Dysart Creature Technical Director
Justin Molush Lead Animator
Naveen Sabesan Lighting Artist
Roberto Clochiatti Lighting Supervisor
Nikos Gatos Lighting Supervisor
Matteo Sanna Senior Animator
Simon D. Kern Stereoscopic Supervisor
Stephen Bassett Visual Effects Coordinator
Julie Brown Visual Effects Coordinator
Can Curry Visual Effects Coordinator
Julie Gauthier Visual Effects Coordinator
Hiro Kamegaya Visual Effects Coordinator
Lew Lewington-Pearce Visual Effects Coordinator
Liam McCartin Visual Effects Coordinator
Shrijeet Modi Visual Effects Coordinator
Ryan Musante Visual Effects Coordinator
Sophie Olive-Calver Visual Effects Coordinator
Chaz Pizani Visual Effects Coordinator
Manasa Raghavan Visual Effects Coordinator
Sarah Stauffer Visual Effects Coordinator
Ellis Trespalacios Visual Effects Coordinator
Mallika Worboys Visual Effects Coordinator
Tom Barrett Visual Effects Editor
Hannah Long Visual Effects Editor
Allison Glennon Visual Effects Producer
James Abunawass Visual Effects Production Assistant
Tiffany Herzog Visual Effects Production Assistant
Storm Nylen Visual Effects Production Assistant
LaNeisha Watson Visual Effects Production Assistant
David McPhail Visual Effects Production Manager
David Cordon Visual Effects Production Manager
Mårten Larsson Visual Effects Supervisor
Phillip Leonhardt Visual Effects Supervisor
Lexi Guenard Camera Production Assistant
Jamey Russell Camera Production Assistant
Kenneth Bolton Dolly Grip
Vareck Gober Electrician
Dan Lewis Electrician
Beaux Petit Electrician
Cameron Woodall Electrician
Zach Steele Gaffer
Davey Mayes Generator Operator
Jonny Mackenzie Lighting Technician
Alexandra Matheson Second Assistant "C" Camera
Paul Schneider Second Assistant Director






















ikwilfilmskijken © 2021