Avengers: Infinity War (2018)

Avontuur, Actie, Sciencefiction
Tien jaar nadat de eerste film van het Marvel Cinematic Universe werd uitgebracht, komt de spanning tot een hoogtepunt in de grootste en meest gevreesde confrontatie aller tijden in Marvel’s Avengers: Infinity War.

Avengers: Infinity War Film Info

Score: 8.3/10 van 21571 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2018-04-25
Lengte: 149 Minuut / 2:29
Regisseurs: Anthony Russo, Joe Russo.
Schrijvers Christopher Markus, Stephen McFeely.
website: https://www.marvel.com/movies/avengers-infinity-war
Productie Studio: Marvel Studios
Productie Land: United States of America


Avengers: Infinity War Trailer


Robert Downey Jr.
als Tony Stark / Iron Man
Chris Hemsworth
als Thor Odinson
Chris Evans
als Steve Rogers / Captain America
Scarlett Johansson
als Natasha Romanoff / Black Widow
Benedict Cumberbatch
als Stephen Strange / Doctor Strange
Tom Holland
als Peter Parker / Spider-Man
Chadwick Boseman
als T'Challa / Black Panther
Don Cheadle
als James "Rhodey" Rhodes / War Machine
Zoe Saldana
als Gamora
Karen Gillan
als Nebula
Elizabeth Olsen
als Wanda Maximoff / Scarlet Witch
Paul Bettany
als Vision
Anthony Mackie
als Sam Wilson / Falcon
Sebastian Stan
als James "Bucky" Barnes / Winter Soldier
Tom Hiddleston
als Loki
Idris Elba
als Heimdall
Danai Gurira
als Okoye
Peter Dinklage
als Eitri the Dwarf
Benedict Wong
als Wong
Pom Klementieff
als Mantis
Dave Bautista
als Drax the Destroyer
Vin Diesel
als Groot (voice)
Bradley Cooper
als Rocket (voice)
Gwyneth Paltrow
als Virginia "Pepper" Potts
Benicio del Toro
als Taneleer Tivan / The Collector
Josh Brolin
als Thanos
Chris Pratt
als Peter Quill / Star-Lord
Sean Gunn
als On-Set Rocket
William Hurt
als Thaddeus "Thunderbolt" Ross
Letitia Wright
als Shuri
Terry Notary
als Cull Obsidian / On-Set Groot
Tom Vaughan-Lawlor
als Ebony Maw
Carrie Coon
als Proxima Midnight (voice)
Michael James Shaw
als Corvus Glaive
Stan Lee
als Schoolbus Driver
Winston Duke
als M'Baku
Florence Kasumba
als Ayo
Kerry Condon
als F.R.I.D.A.Y. (voice)
Monique Ganderton
als On-Set Proxima Midnight
Jacob Batalon
als Ned Leeds
Tiffany Espensen
als Cindy Moon
Isabella Amara
als Sally Avril
Ethan Dizon
als Brian 'Tiny' McKeever
Ariana Greenblatt
als Young Gamora
Ameenah Kaplan
als Gamora's Mother
Ross Marquand
als Johann Schmidt / Red Skull / Stonekeeper
Michael Anthony Rogers
als Secretary Ross' Aide
Stephen McFeely
als Secretary Ross' Aide
Aaron Lazar
als Dr. Stephen Strange Double
Robert Pralgo
als Thanos Reader
Olaniyan Thurmon
als Teenage Groot Reader
Blair Jasin
als Street Pedestrian #1
Matthew Zuk
als Street Pedestrian #2
Laura Miller
als Scottish News (STV) Reporter
Kenneth Branagh
als Asgardian Distress Call (voice) (uncredited)
Samuel L. Jackson
als Nick Fury (uncredited)
Cobie Smulders
als Maria Hill (uncredited)
Harrison Osterfield
als Boy on Bus
Gary Peebles
als Kingsguard (uncredited)
Marija Abney
als Dora Milaje (uncredited)
Zola Williams
als Dora Milaje (uncredited)
Marie Mouroum
als Dora Milaje (uncredited)
James Siderits
als NYC Pedestrian (uncredited)
Mark Ruffalo
als Bruce Banner / Hulk
Precious Jenkins
als Border Tribe Warrior (uncredited)
Alan Silvestri Original Music Composer
David Farmer Sound Designer
Tom Johnson Sound Re-Recording Mixer
Sarah Halley Finn Casting
Beat Frutiger Art Direction
Christopher Markus Screenplay
Stephen McFeely Screenplay
Stan Lee Executive Producer
Kevin Feige Producer
Leslie A. Pope Set Decoration
Doc Kane ADR Mixer
Shannon Mills Supervising Sound Editor
Juan Peralta Sound Re-Recording Mixer
Robert Fechtman Set Designer
Julian Ashby Art Direction
Judianna Makovsky Costume Design
James Gunn Executive Producer
James Gunn Additional Dialogue
Robert Woodruff Set Designer
Daniel Sudick Special Effects Supervisor
Jeffrey Ford Editor
Daniel Laurie Supervising Sound Editor
Alexander Witt Second Unit Director of Photography
Jack Kirby Comic Book
Jon Favreau Executive Producer
Anthony Russo Director
Joe Russo Director
Deborah La Mia Denaver Makeup Artist
Dave Jordan Music Supervisor
Mary L. Mastro Hairstylist
Charles Wood Production Design
Lisa Tomczeszyn Assistant Costume Designer
Scott Curtis Foley Mixer
Louis D'Esposito Executive Producer
JoAnn Perritano Unit Production Manager
Danielle Legovich Visual Effects Producer
Alan Fine Executive Producer
Victoria Alonso Executive Producer
Connie Grayson Criswell Wigmaker
Gwendolyn Stukely Costumer
Shelley Roden Foley Artist
Geoffrey Haley Camera Operator
Geoffrey Haley Steadicam Operator
Dylan Goss Aerial Director of Photography
Francisco X. Pérez Key Makeup Artist
Cliff Fleming Aerial Coordinator
Bart Mixon Makeup Artist
Mark Ritchie Electrician
Alexander St. Pierre Visual Effects Coordinator
Kent Harvey Camera Operator
Michelle Johnson Hair Department Head
Charlie Dicus Set Costumer
Trent Opaloch Director of Photography
Mike Stallion Art Direction
Russell Bobbitt Property Master
Erica Rice Assistant Costume Designer
Mike Lutz Set Costumer
Brian Stultz Art Direction
David Krentz Storyboard Artist
Vivian Baker Makeup Artist
Ray Chan Supervising Art Director
John Roesch Foley Artist
Mitchell Bell Co-Producer
Eli Sasich Script Coordinator
Pat Sweeney Gaffer
Justin Stafford Wigmaker
Sarah Stuart Draughtsman
Jeff Murrell Gaffer
Ken Fisher Camera Operator
Bryan Andrews Storyboard Artist
Bill McClelland Camera Operator
Douglas Noe Makeup Artist
Dennis Liddiard Key Makeup Artist
Nick Scarano Costume Supervisor
Jann K. Engel Art Direction
Thomas Brown Art Direction
Jordan Crockett Art Direction
Mark Swain Art Direction
John Blake Makeup Department Head
Anthony Almaraz Set Costumer
Charles German Boom Operator
Kate Morath Boom Operator
Dan O'Connell Foley
Kevin Cross Set Designer
Anne Porter Set Designer
Matthew Gatlin Art Direction
David M. Roberts Boom Operator
Chase Paris Casting
Tara Feldstein Bennett Casting
Matthew Schmidt Editor
Russell R. Anderson Leadman
Tim Croshaw Set Designer
Tricia Yoo Set Costumer
Erik Haraldsted Set Designer
Maurice K. McGuire Camera Operator
Russell Earl Visual Effects Supervisor
Bria Kinter Set Designer
Jeff Markwith Set Designer
Jim Barr Art Direction
Brad Semenoff Dialogue Editor
Dan Blacklock Costumer
John Berger Set Designer
Theresa Greene Art Department Coordinator
Nancy A. King Set Decorating Coordinator
Masako Masuda Set Designer
Chuck Zlotnick Still Photographer
James Wright Dolby Consultant
Andy Stevens Visual Effects Editor
Valentina Aulisi Costumer
Jeremy Braben Aerial Director of Photography
John H. Samson Construction Coordinator
Lorelei David Visual Effects Editor
Donald McInnes Hairstylist
Conor McCullagh Key Makeup Artist
Margot Boccia Makeup Artist
John Alcantara Electrician
Ronald Hersey Camera Operator
Nia Hansen Sound Designer
Josh Gold Sound Effects Editor
Nicole Venables Hairstylist
Brian A. Waits Set Designer
David Richert Camera Operator
Dan Riffel Gaffer
Yvette Stone Hair Department Head
Jamie Lengyel Unit Production Manager
Peter Tothpal Hairstylist
Sian Richards Makeup Artist
Christopher Raymond Camera Operator
Deidra Dixon Hairstylist
Jennifer Bell Hairstylist
Matt Aitken Visual Effects Supervisor
Deborah Rutherford Makeup Department Head
Don Rutherford Key Makeup Artist
Bill Myer Makeup Artist
Will Huff Makeup Artist
Janine Rath Hair Department Head
Nick Dacey Visual Effects Editor
David Butler Set Costumer
Lauren Abiouness Assistant Art Director
Andrew Morley Visual Effects Supervisor
Jerad Marantz Concept Artist
Ron Mason Set Designer
Jon Moore Prosthetic Makeup Artist
Courtney Lether Prosthetic Makeup Artist
Annie Hill Costume Supervisor
Barbara Olvera Hairstylist
Branden Marks Set Costumer
Sarah Shepherd Dialect Coach
Lori Grabowski Script Supervisor
Anna Quinn Hairstylist
Jenn Moye Graphic Designer
Sean Ryan Jennings VFX Artist
Sean Ryan Jennings Visual Effects Art Director
Susan Ransom Makeup Artist
Tom Barrett Visual Effects Editor
Stephen A. Buckley Senior Animator
Todd Harris Storyboard Artist
Kelly Port Visual Effects Supervisor
Travis Tohill Senior Animator
Matteo Silvi Makeup Artist
Kate Abraham Set Costumer
Chris Castaldi Producer
Chris Castaldi First Assistant Director
Mark Bialuski Construction Foreman
Paul Penley Set Dresser
Meagan Skerchock Set Dresser
Steve Orlando Sound Effects Editor
Natapon Huangsakuncharoen Creature Technical Director
Jess Jansen Assistant Editor
Jeff Comfort Russian Arm Operator
Eric Dvorsky Aerial Camera Technician
Jason Talbert Techno Crane Operator
Kevin Gilbert Assistant Art Director
Nikki Sass Set Dresser
Jamie Hallett Visual Effects Supervisor
Liz Bernard Senior Animator
Ellen Hoffmann Lead Animator
Luca Vannella Hairstylist
Sophie Worley Set Decorating Coordinator
Jerry Kung Senior Animator
Jonathan Terpstra Lighting Technician
Courtney Cocherell Set Decoration Buyer
Peter Bulavinetz Key Grip
Chris 'Flimsy' Howes Art Direction
Sheena Wichary Costume Supervisor
Laura Steinman Costume Supervisor
Louisa V. Anthony Hairstylist
Riki LeCotey Props
Mark Walcott Costumer
Tamar Shaham Visual Effects Coordinator
Mary Castor Makeup Artist
Elizabeth Shelton Assistant Costume Designer
Rachael Lin Gallaghan Production Coordinator
Louise McCarthy Makeup Department Head
Jason B. Stamey Casting Associate
Michelle Diamantides Key Hair Stylist
Jason Tamez Production Supervisor
Allen Holbrook Senior Animator
John Pritchett Sound Mixer
Christopher Flick Foley Editor
Robert Wilson Hairstylist
Rhys Ifan Assistant Art Director
Gourdal Sebastien CG Supervisor
Vera Steimberg Makeup Artist
Sean Hunter Moe First Assistant "B" Camera
Taylor Matheson First Assistant "A" Camera
Neil Gahm Construction Foreman
Matthew Haskins Second Assistant "A" Camera
Ed Symon Set Designer
Margaux Peach Visual Effects Coordinator
Ashley Marie Parker Set Costumer
David Sardi First Assistant Director
Sheilah Sullivan Production Coordinator
Malwina Suwinska Makeup Artist
Varun Hadkar Visual Effects Supervisor
Jan Philip Cramer Animation Director
Darrin Denlinger Storyboard Artist
Helen Kozora Set Decoration Buyer
Michael Crow Assistant Costume Designer
Ryan J. Frias Dialogue Editor
Matthew Lloyd Visual Effects Coordinator
Samuel Perkins Visual Effects Editor
Jen Underdahl Visual Effects Producer
Dan DeLeeuw Visual Effects Supervisor
Cassie Dixon First Assistant Editor
Serena Reichenbaugh Sound Mixer
Todd O. Russell Boom Operator
Carla Bailey Scenic Artist
Joel C. Warren Lighting Technician
Ross Grimshaw Lighting Technician
John M. Pisani Unit Publicist
Vincenzo Mastrantonio Makeup Artist
Craig Anthony Set Costumer
Jonathan Carbonaro Digital Imaging Technician
Aoife Warren Draughtsman
Javier Arrieta Key Costumer
Eric Scott Visual Effects Producer
Richard Castro Production Accountant
Laura Holeman Digital Intermediate
Christopher Finley Visual Effects Coordinator
Lance Resch-Anger Set Production Assistant
Yen Do Set Costumer
Matthew Lee Flory Set Dresser
Lee Maher Visual Effects Coordinator
Thomas M. Dangcil Lighting Technician
Molly Doyle Casting Assistant
Hannes Poser CG Supervisor
Samson Neslund Sound Effects Editor
Doug Spilatro Visual Effects Supervisor
Kevin Houlihan Assistant Art Director
Julien Pougnier Set Designer
Johnny Gidcomb ADR Voice Casting
Jeff Gersh ADR Mixer
Michael J. Coo Key Grip
Fliss Jaine Art Department Coordinator
Douglas Ryan Second Assistant "C" Camera
Ben Wiggs Animation Supervisor
Karen Bartek Hairstylist
Jim Starlin Comic Book
Vasilios Tanis Makeup Artist
Henry Wan Visual Effects Coordinator
John Bohan Construction Manager
Daniel Baker Visual Effects Coordinator
Andrew Cheng Visual Effects Coordinator
Levi Martinez Electrician
Jared Slater Aerial Camera Technician
Jeffrey Steven Brink Aerial Camera
Michael Craig Ferguson Drone Operator
Lara Lom Visual Effects Producer
Jeff Okabayashi Second Assistant Director
Louie Northern Drone Operator
Robert Vardaros Boom Operator
Andy Park Conceptual Illustrator
Jennifer Bash Assistant Art Director
Kimberly Patrick Foley Editor
Charles Crivier Key Grip
Darin Devonshire Rigging Grip
Sarah Ginn Assistant Art Director
Andy Hoehn First Assistant "C" Camera
Caroline Whitehill Visual Effects Coordinator
Clark Grimes Props
Katia Muscariello Visual Effects Coordinator
Asha Joseph Visual Effects Producer
John France Set Dresser
Dean Labossiere Electrician
R Michael Sasser Rigging Grip
Mark Rossini Third Assistant Director
Jackson Spidell Stunts
Jason Rainey Ager/Dyer
Joe Guest Unit Production Manager
Duarte Elvas Main Title Designer
Kerrie Lloyd Production Coordinator
Sean Ricigliano Epk Camera Operator
Isona Rigau Draughtsman
Elizabeth Tyson Production Coordinator
Dave Clements Electrician
James Bridger Lighting Technician
Demetrice Dixon Hairstylist
Salvatore Valone VFX Editor
Hannah Greene Costumer
Sanford Slepak Key Costumer
Jacob Riehle Foley Editor
Peter Ayriss Drone Operator
Lulu Morgan Production Supervisor
Simon Downes Second Assistant Director
Scott Dwyer Pyrotechnician
Aaron Colman-Hayes 3D Artist
Daniel Hargrave Stunts
Page Rosenberg-Marvin Production Supervisor
Hans Georg Struhar Costumer
David Oliveros Lighting Technician
Sarah Spearing Production Coordinator
Brian Rosso Dolly Grip
Sarah Stauffer Visual Effects Coordinator
Will Loftin Boom Operator
Gildardo Tobon Ager/Dyer
Javier Meroño Visual Effects Technical Director
Greg Teegarden CG Supervisor
Kyle S. Plowden Set Dresser
Sean Devine Dolly Grip
Josh Methven Creature Technical Director
Georgina Street Visual Effects Producer
Stefanie Blatt Visual Effects Technical Director
Oliver Ferguson Visual Effects Technical Director
Tony Murima Rigging Grip
Jonna Capehart Set Dresser
Iain Thomson Dailies Operator
James Nesbitt Lighting Technician
Joseph Kendrick Rigging Grip
Rodney Fuentebella Conceptual Illustrator
Justin Trudeau Set Designer
Keith W. Smith Lead Animator
Paul Ozzimo Conceptual Design
Kyle Spicer Digital Imaging Technician
Ian Creed Marine Coordinator
Neil Ashton Electrician
Marla Neto Henshaw Visual Effects Coordinator
Andrew Jack Dialect Coach
German Lee Castillo Ager/Dyer
Jessica T. Stone Digital Intermediate
Tracy Nicole Irwin Creature Technical Director
Simon Fraser Visual Effects Coordinator
Santosh Kumar Dey Matchmove Supervisor
Erin Langford Visual Effects Coordinator
Agnes Toomus Visual Effects Coordinator
Jackson Sze Conceptual Illustrator
Michelle Liu Key Costumer
Roland Vallet Senior Animator
Raul Flores Electrician
Jason M. Thompson Lighting Technician
Robert A. Sutton Techno Crane Operator
Kristin Wahl Hairstylist
Alison Clements Set Designer
Fernando Zorrilla CG Supervisor
Luke Whitelock Assistant Art Director
Alex Bowens Draughtsman
Tommy Janulis Property Master
Carolina Grisorio Art Department Coordinator
Ross Coscia Camera Operator
Chris Milani Best Boy Electric
Tiko Pavoni Camera Operator
Henry Bridges Drone Operator
Shane Detwiler Rigging Grip
Sam Haynes Rigging Grip
Mitchell' Bird' Hobby Rigging Grip
Nolan Jenkins Rigging Grip
Steve Pittman Rigging Grip
K.C. Roballo Rigging Grip
Adriana Del Valle Casting Assistant
Sebastien Jutras Ager/Dyer
Travis Scott Merrill Ager/Dyer
Mhairi Gibb Costume Coordinator
Jason Blackman Set Costumer
Kevin Boyett Set Costumer
Hajar Mainl Script Supervisor
Robin Buday First Assistant Editor
Erik Christensen 3D Modeller
Kevin Martel Animation Supervisor
Steve Sauers CG Supervisor
Yogesh Bhavsar Creature Technical Director
Bjørn Blaaberg Sørensen Creature Technical Director
Chay Johansson Creature Technical Director
Matthias Zeller Creature Technical Director
Giedre Balseviciute Visual Effects Coordinator
Jake Delaney Visual Effects Coordinator
Rebecca Fair-Lien Visual Effects Coordinator
Brendan Grady Visual Effects Coordinator
Kotamraju Karthik Visual Effects Coordinator
Kelani Lim Visual Effects Coordinator
Gareth Pearce Visual Effects Coordinator
Caitlin Thornton Visual Effects Coordinator
Wenjia Zhao Visual Effects Coordinator
Alison Luong Visual Effects Coordinator
Katherine Farrar Visual Effects Producer
Swen Gillberg Visual Effects Supervisor
Greg Steele Visual Effects Supervisor
Johnny Roek Visual Effects Technical Director
Gareth Wingrove Special Effects Supervisor
Nick Ray Harris Boom Operator
Matt Aston Boom Operator
Benjamin Farthing Boom Operator
Marcus Petruska Boom Operator
Mitchell K. Hiniker Key Rigging Grip
Shawn Upthegrove Set Dresser
Colin Lutke Lighting Technician
Alexandra Di Giacomo Extras Casting Assistant
Arjun Banga Sound Mixer
Matt Hancock Props
Stephen Early First Assistant "B" Camera
Nicholas Bussey Dailies Operator
Richard Bennett Storyboard Artist
Michael Corrigan Set Dresser
Zak Howell Set Dresser
Launcelle Bustamante Rigging Grip
Coy Breaux Lighting Technician
Sol Saihati Lighting Technician
Chris Arnold Set Designer
Jeff LaBaume Lighting Technician
Elizabeth Miller Security Coordinator
Daniele Colombera Digital Imaging Technician
Tyler Blackwell Video Assist Operator
Jonathan Irizarry Lighting Technician
Trey Twitty Second Assistant "B" Camera
Fred Duffer Video Assist Operator
Toni Avalos Extras Casting
Charelle Bronson Costumer
Robert Howie Digital Imaging Technician
Christopher Eng Second Assistant "B" Camera
Jeff Vacanti Senior Animator
Richard Harrowing Electrician
Samara Bay Dialect Coach
Ashish Kukian Production Manager
Vinay Gautam Production Coordinator
Jools Faiers Graphic Designer
Andy Bays Scenic Artist
Donald Fulmer Scenic Artist
Charlotte Lee Set Decoration Buyer
Stuart Huggins Digital Imaging Technician
Matt Shearer Rigging Grip
Kate Maudlin Production Secretary
Alexander Talley Camera Production Assistant
John Paul Palmer Lighting Technician
Michelle Ceglia Key Hair Stylist
Christian Joyce Sound Mixer
Andy Benavides Set Production Assistant
Alexei Dmitiew Key Makeup Artist
Scott Medcalf Lighting Technician
Scott Fox Colorist
Harrison Osterfield Actor's Assistant
Bud Raymond Sound Mixer
Jerry Wheat Lighting Technician
Emil Simeonov Senior Animator
Cory L. Bol Travel Coordinator
Autumn Atkinson Set Dresser
David E. Franks Colorist
Michael Jordan Russian Arm Operator
Mary Huber Extras Casting
Trinh Tran Executive Producer
Justin Faith Contact Lens Technician
Kurtis Campbell Set Dresser
Nolan Aldridge Lighting Technician
Sara Daily Camera Production Assistant
Kerry Goodrum Camera Production Assistant
Abbie Knights Electrician
Annabelle Nutt Gaffer
Hector Padilla Assistant Editor
Wayan Blue Palmieri Stereoscopic Editor
Matt Hughes Production Accountant
Sheila Cyphers-Leake Key Hair Stylist
Pete White Costumer
Sabbir Ahmed Production Accountant
Vincent E. Immordino Set Dresser
Jennifer Elmore Production Secretary
Brian Waltsak Makeup Artist
Zachary Barrett Set Dresser
Martin Ward Video Assist Operator
Raissa Patton Hairstylist
George Kotsopoulos Set Production Assistant
Dawn Turner Hairstylist
Jenny Kissoon Production Secretary
Brendon Phillips Key Grip
Jeannette Browning ADR Recordist
Sainath Shinde Production Manager
Breanne Grover Set Dresser
Robert Davis Set Dresser
Jordan Foster Set Dresser
Lylie Almeida Production Accountant
Adam Horne Electrician
Danny Florian Set Dresser
Garry Thomson Electrician
Courtney Young Dialect Coach
Daniel A Hernandez Digital Imaging Technician
Maciej Kuciara Conceptual Illustrator
Michael Kim Digital Imaging Technician
John Gorman Props
Kenneth Malicdem First Assistant Director
Carl Peters Props
Daniel Fortin Costume Assistant
Vareck Gober Electrician
Beaux Petit Electrician
Zach Steele Gaffer
Davey Mayes Generator Operator
Jonny Mackenzie Lighting Technician
Alexandra Matheson Second Assistant "C" Camera
David Scott Art Direction
Daniel J. Riva Camera Production Assistant
Lewis Rothenberg Digital Imaging Technician
Steve Freebairn Digital Imaging Technician
Scott Montgomery Drone Cinematographer
August Gentry Electrician
Kristopher Gordon Electrician
Laurentiu Maria Electrician
Jose de Jesus Servin Electrician
Grady Sonam Electrician
Mitchell Ursetta Electrician
Jason Sutton Libra Head Technician
Callum Collins Lighting Technician
Rory Grierson Lighting Technician
Austin Kenyon Lighting Technician
Emma Pedone Lighting Technician
Skye Lane Rigging Grip
Christopher William Moore Rigging Grip
Scott Stuart Rigging Grip
Jamie Pair Second Assistant "B" Camera
Sebastian Badea Senior Animator
Chris Barsamian Senior Animator
Krzysztof Boyoko Senior Animator
Russell Chou Senior Animator
Gary Edwards Senior Animator
Carlos Fraiha Senior Animator
Aaron Hamman Senior Modeller
Brian Webb Extras Casting Assistant
Subodhana Ranatunga Assistant Editor
Storm Evans Dailies Operator
Jessica Page Dailies Operator
Jessica Page Dailies Technician
Jacob McElroy Dailies Operator
Maimunah Yahkup Dailies Operator
Gareth Mabey Dailies Operator
Nicki Harris Contact Lens Technician
Quan Pierce Hairstylist
Rob Seal Makeup Artist
Lauren Winegar Makeup Artist
Linda Whang Makeup Artist
Piyaporn Indageha Production Manager
Louis Polak Production Supervisor
Chris Donio Props
Alanna Suen Props
Jodi Diodati Scenic Artist
Sophia Ali Set Dresser
John Bayles Set Dresser
Elliott Boswell Set Dresser
Hank Curtis Set Dresser
Maxine Kao Set Dresser
Clarissa Mobley Set Dresser
Michelle Radzisauskas Set Dresser
Lisa 'Pike' Rincon Set Dresser
John Rodgers Set Dresser
Eric Sherlin Set Dresser
Norman Thaler Storyboard Artist
Katerina Kojeva Costume Assistant
Alexandra Fiddes Costumer
Philip Quinn Costumer
Daniel Mahler Landman Costumer
Jose Luis Ramos Jr. Costumer
Harriet Edmonds Costumer
Erin Sarofsky Title Designer
Diana Cobo Production Coordinator
Malinda McGuire Production Coordinator
Nattaya 'Pueng' Anuruk Production Coordinator
Lauren VanOrsdale Production Coordinator
Victoria Marino Production Coordinator
Rachel Coscia Set Production Assistant
Riley Flanagan Set Production Assistant
Jason McRae Smith Set Production Assistant
Kenneth Wong Chan Set Production Assistant
Luke Moorcock Technical Supervisor
Alex McKay Third Assistant Director
Marco Alicea Assistant Sound Editor
Gazal Tabrizipour Contact Lens Technician
Paul Schneider Second Assistant Director






















ikwilfilmskijken © 2021