AVP: Alien vs. Predator (2004)

Avontuur, Sciencefiction, Actie, Horror
Een team van onderzoekers, wetenschappers en archeologen, onder leiding van een schatrijke industrieel, reist naar Bouvet om enkele piramides te onderzoeken, die nog ouder zijn dan die in Egypte en Mexico. Het lijkt er op dat ze gemaakt zijn door een oervolk dat voor onze tijd over de Aarde heerste. Daar aangekomen ontdekken ze allerlei fossielen en skeletten van buitenaardse wezens, en het vermoeden bestaat dat enkele van hen nog steeds in leven zijn.

AVP: Alien vs. Predator Film Info

Score: 5.906/10 van 4170 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2004-08-12
Lengte: 101 Minuut / 1:41
Regisseur: Paul W. S. Anderson
Schrijvers Dan O'Bannon, Ronald Shusett, Paul W. S. Anderson.
Productie Studios: Revolution Sun Studios, Impact Pictures, Studio Babelsberg, Davis Entertainment, Stillking Films, Lonlink Productions, Kut Productions, Inside Track Films, Charenton Productions Limited, 20th Century Fox, Brandywine Productions
Productie Land: Czech Republic, Germany, United Kingdom, United States of America


AVP: Alien vs. Predator Trailer


Sanaa Lathan
als Alexa Woods
Raoul Bova
als Sebastian de Rosa
Lance Henriksen
als Charles Bishop Weyland
Ewen Bremner
als Graeme Miller
Colin Salmon
als Maxwell Stafford
Tommy Flanagan
als Mark Verheiden
Joseph Rye
als Joe Connors
Agathe de La Boulaye
als Adele Rousseau
Carsten Norgaard
als Rusten Quinn
Sam Troughton
als Thomas Parks
Petr Jákl
als Stone
Pavel Bezděk
als Bass
Kieran Bew
als Klaus
Carsten Voigt
als Mikkel
Jan Filipenský
als Boris
Adrian Bouchet
als Sven
Andy Lucas
als Juan Ramirez
Liz May Brice
als Supervisor
Glenn Conroy
als Technician
Eoin McCarthy
als Karl
Karima McAdams
als Sacrificial Maiden
Tom Woodruff Jr.
als Grid
Ian Whyte
als Scar
Joseph Balderrama
als High Priest (uncredited)
Alec Gillis
als Technician (uncredited)
Alex Lorre
als Spaceship Crew (uncredited)
Jack Pierce
als Co-Pilot (uncredited)
Paul W. S. Anderson Director
Dan O'Bannon Screenplay
Ronald Shusett Screenplay
Jim Thomas Author
John Thomas Author
Paul W. S. Anderson Screenplay
Gordon Carroll Producer
John Davis Producer
David Giler Producer
Walter Hill Producer
Harald Kloser Original Music Composer
David Johnson Director of Photography
Alexander Berner Editor
Richard Bridgland Production Design
Nancy Bishop Casting
Suzanne Smith Casting
David Minkowski Co-Producer
Matthew Stillman Co-Producer
Ray Chan Art Direction
Stephen Dobric Art Direction
Jindřich Kočí Art Direction
Milena Koubková Art Direction
Justin Warburton-Brown Art Direction
Peter Walpole Set Decoration
Magali Guidasci Costume Design
Adam O'Neill Supervising Art Director
Katerina van Gemundova Art Department Coordinator
Marco Bittner Rosser Set Designer
Stephen Bream Set Designer
Stephan O. Gessler Set Designer
Jan Kodera Leadman
Colin Jackman Sculptor
Simon Gershon Supervising Sound Editor
Jeremy Price Supervising Sound Editor
Melissa Lake Foley
Jason Swanscott Foley
Howard Bargroff Sound Re-Recording Mixer
Simon Gershon Sound Re-Recording Mixer
Andrew Stirk Sound Re-Recording Mixer
Mei-Ming Casino Visual Effects Producer
Ian Differ Visual Effects Editor
Stefan Drury Visual Effects Producer
Angie Wills Visual Effects Producer
Arthur Windus Visual Effects Producer
David Vána Visual Effects Supervisor
Adam Valdez Visual Effects Supervisor
Vít Komrzý Visual Effects Producer
Rick Forsayeth Stunt Coordinator
Jürgen Vollmer Still Photographer
Jaromír Šedina Steadicam Operator
Petr Konrád Gaffer
Jaromír Šedina Camera Operator
John Warhurst Music Editor
Jiri Kotlas Transportation Coordinator
Jessica Clothier Script Supervisor
Andrew Jack Dialect Coach
Lukáš Bech Location Manager
Gabriele Zucchelli Animation
Grace Gilroy Associate Producer
Wyck Godfrey Executive Producer
Thomas M. Hammel Executive Producer
Henning Molfenter Associate Producer
Thierry Potok Associate Producer
Mike Richardson Executive Producer
Chris Symes Co-Producer
Mark Bartholomew Assistant Art Director
Lesley Lamont-Fisher Hair Designer
Ivo Strangmüller Key Hair Stylist
Lesley Lamont-Fisher Makeup Designer
Ivo Strangmüller Makeup Artist
Dawn Dininger Makeup Effects
Barrie Gower Makeup Effects
Simon Webber Makeup Effects
Richard K. Buoen Conceptual Design
Steve Burg Conceptual Design
Jennifer Silver Line Producer
David Selvadurai Painter
Ladislav Hrubý First Assistant Camera
Jiří Gažda Grip
Bára Barová Set Dressing Supervisor
Mattias Lindahl CG Supervisor
Craig Lyn CGI Supervisor
Ben Shepherd Digital Effects Supervisor
Miroslav Čáslavka Driver
Andreas Pense Legal Services
Jason Keever Post Production Assistant
Patrick Esposito Post-Production Manager
Emma Zee Post Production Supervisor
Graham Riddell Propmaker
Robert Milicevic Security
Eva Dvorakova Set Medic
Petra Ratner Set Production Assistant
Michal Holubec Sound Recordist
Jaroslav Peterka Stunts
Adam Goodman Unit Production Manager
Geoff Freeman Unit Publicist
Michal Chadima Video Assist Operator
Charles Ladmiral First Assistant Editor
Martin Tichy Electrician
Rafael Morant Lighting Artist
Dean Brkic Rigging Gaffer
Michal Houzvicka Rigging Grip
Minna Pyyhkala Casting Associate
Mark Birmingham Production Accountant
Claudia Dehmel Production Coordinator
Martina Burgetová Production Manager
Brian Donovan Production Supervisor
Tomáš Červenka Boom Operator
Petr Forejt Production Sound Mixer
Blair Jollands Sound Editor
Mike Grimes Sound Effects Editor
Laurent Cordier 3D Supervisor
Henry Badgett Digital Compositors
Oliver Faldo I/O Supervisor
Karl-Heinz Bochnig Special Effects Supervisor
Charles Howell Visual Effects Coordinator
Lenka Rock Translator
Les Healey Additional Editing
Mark Kenna Dolby Consultant
Stephane Paris Modeling
Jiří Husák Unit Manager
James Seymour Brett Orchestrator
John Bruno Visual Effects Supervisor
Christopher Learmonth VFX Editor
Jitka Švecová Costumer
Radek Petr Hair Assistant
Sherman Hawthorne Hairdresser
Jakub Dvorak Second Assistant Director
Bharat Nalluri Second Unit Director
Lucy Egerton Third Assistant Director
Joseph C. Pepe Concept Artist
Aleksandar Sasha Matic Draughtsman
Craig Cheeseman Dressing Prop
Jan Kotik Graphic Designer
Richard Bennett Storyboard Artist
Miroslav Čáslavka Swing
Nic Benns Title Designer
Gianluca Buttari ADR Coordinator
Marco di Vittorio ADR Engineer
Michael Miller ADR Mixer
Courtney Bishop ADR Recordist
Dan Johnson Additional Sound Re-Recording Mixer
Andrea King Foley Artist
Nigel Bennett Sound Mix Technician
Ian Morgan Supervising ADR Editor
Miriam Ludbrook Supervising Dialogue Editor
Michael Beck Special Effects Assistant
Sam Conway Special Effects Technician
Steven Hall Visual Effects Camera
Rene Hajek Stunt Double
Zdeněk Mrkvička Assistant Camera
Pavel Proisl Best Boy Grip
Václav Kareš Camera Loader
Andrew Baggarley Data Wrangler
Ian Smith Dolly Grip
Karl Morgan Focus Puller
Dan Balzer Second Assistant Camera
Jeremy Lazare Lead Animator
Greg Fisher Senior Animator
Vanessa Baker ADR Voice Casting
Julie Harkin Casting Assistant
Věra Mírová Wardrobe Master
Martin Hubáček Assistant Editor
Brano Danis Colorist
Adam Inglis Digital Colorist
Paul Elman Digital Intermediate Editor
Michael Charles Negative Cutter
Rolf Hanke Project Manager
Karen Elliott Music Coordinator
Andrew Glen Supervising Music Editor
David Trojan Art Department Production Assistant
Karolina Cerna Assistant Accountant
Goran Uljanic Assistant Production Coordinator
Aleksandar Pejic CG Artist
Jirí Hrstka Extras Casting
Renee D. Czarapata First Assistant Accountant
Xavier Roig Generalist
Martin Hobbs Head of Production
Julian Mann Head of Research
Dave Early Matte Painter
Luke Gale Production Assistant
Jan Hogevold Production Executive
Veronika Lencová Production Secretary
Steven Bray Rotoscoping Artist
Marc Marcum Story Editor
James Clarke Visual Effects
Andy Howard Additional Second Assistant Director
Dan O'Bannon Author
Ronald Shusett Author
Ben Meechan Sound Effects Editor
Mark Egerton First Assistant Director
Edward Brett First Assistant Director
Jakub Švec Stunts
Jiri Simberský Stunts
Jan Petřina Stunts
David Motl Stunts
David Lištván Stunts
Angelica Lisk-Hann Stunt Double
Miroslav Lhotka Stunts
Heiko Kiesow Stunts
Petr Hnětkovský Stunts
Michal Grün Stunts
Simon Price Dialogue Editor
H. R. Giger Creature Design
John T. Sweeney Production Coordinator
Noel Cowell Property Master
Dino Herrmann Technical Advisor
Ferran Domenech Animation
Craig Lyn CG Supervisor
Ben Shepherd Effects Supervisor






















ikwilfilmskijken © 2024