Back to the Future Part III (1990)

Avontuur, Komedie, Sciencefiction
Doc Brown is in 1885 gestrand en Marty gaat weer terug in de tijd om hem te redden. Helaas raakt de benzine van de DeLorean op en moeten ze een andere manier verzinnen om terug naar de toekomst te komen.

Back to the Future Part III Film Info

Score: 7.451/10 van 8831 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 1990-05-25
Lengte: 118 Minuut / 1:58
Regisseur: Robert Zemeckis
Schrijver: Bob Gale
Productie Studios: Universal Pictures, Amblin Entertainment
Productie Land: United States of America


Back to the Future Part III Trailer


Michael J. Fox
als Marty McFly / Seamus McFly
Christopher Lloyd
als Emmett Brown
Thomas F. Wilson
als Buford "Mad Dog" Tannen / Biff Tannen
Lea Thompson
als Maggie McFly / Lorraine McFly
Mary Steenburgen
als Clara Clayton
Elisabeth Shue
als Jennifer Parker
Matt Clark
als Bartender
Richard Dysart
als Barbwire Salesman
Pat Buttram
als Saloon Old Timer
Harry Carey, Jr.
als Saloon Old Timer
Dub Taylor
als Saloon Old Timer
James Tolkan
als Marshal Strickland
Marc McClure
als Dave McFly
Wendie Jo Sperber
als Linda McFly
Jeffrey Weissman
als George McFly
Christopher Wynne
als Buford Tannen's Gang / Needles' Gang
Sean Sullivan
als Buford Tannen's Gang
Mike Watson
als Buford Tannen's Gang
Hugh Gillin
als Mayor
Burton Gilliam
als Colt Gun Salesman
Bill McKinney
als Engineer
Donovan Scott
als Deputy
Flea
als Needles
J.J. Cohen
als Needles' Gang
Ricky Dean Logan
als Needles' Gang
Marvin J. McIntyre
als Mortician
Kaleb Henley
als Strickland's Son
Todd Cameron Brown
als Jules
Dannel Evans
als Verne
Leslie A. Prickett
als Celebration Man
Dean Cundey
als Photographer
Jo B. Cummings
als Pie Lady
Steve McArthur
als Festival Man #1
John Ickes
als Festival Man #2
James A. Rammel
als Festival Dance Caller
Michael Klastorin
als Townsman #1
Michael Mills
als Townsman #2
Kenny Myers
als Townsman #3
Brad McPeters
als Eyepatch
Phinnaes D.
als Toothless
Rod Kuehne
als Ticket Agent
Leno Fletcher
als Conductor
Joey Newington
als Joey
Larry Ingold
als Train Fireman
Tim Konrad
als Barbwire Salesman's Companion
Glenn Fox
als Boy with Gun
Alan Silvestri Original Music Composer
Robert Zemeckis Director
Robert Zemeckis Characters
Robert Zemeckis Story
Steve Starkey Associate Producer
Arthur Schmidt Editor
Steven Spielberg Executive Producer
Kathleen Kennedy Executive Producer
Rick Carter Production Design
Joanna Johnston Costume Design
Mike Fenton Casting
Frank Marshall Executive Producer
Valorie Massalas Casting
Judy Taylor Casting
Bob Gale Screenplay
Bob Gale Producer
Bob Gale Characters
Bob Gale Story
Neil Canton Producer
Dean Cundey Director of Photography
Harry Keramidas Editor
David McGiffert First Assistant Director
Charles L. Campbell Supervising Sound Editor
William James Teegarden Art Direction
Charles Croughwell Stunt Double
Robert Jauregui Stunts
Joan Bradshaw Unit Production Manager
Tim Monich Dialect Coach
Mike H. McGaughy Stunts
Michael Klastorin Unit Publicist
Margie Stone McShirley Art Direction
Brian Smrz Stunts
Alan Howarth Special Sound Effects
Walter Scott Stunt Coordinator
Ken Ralston Visual Effects Supervisor
Martin A. Kline Production Illustrator
Bob Yerkes Stunts
Byron Berline Thanks
James B. Campbell Orchestrator
William B. Kaplan Production Sound Mixer
Earl Sampson Boom Operator
Charleen Richards ADR Mixer
Peter Lonsdale Associate Editor
Bonne Radford Production Controller
Jim Morris Executive In Charge Of Production
Vance Piper Assistant Camera
Tom Gerard Additional Sound Re-Recording Mixer
Clyde E. Bryan First Assistant Camera
Max Kleven Second Unit Director
Brian Wade Makeup Effects
Martin Cohen Post Production Supervisor
Bron Roylance Makeup Artist
Jeff O'Haco Stunts
Michael Meier Pyrotechnician
Dorothy Byrne Key Hair Stylist
Michael Taylor Set Decoration
Richard Brown Greensman
David Hanks Assistant Camera
Gary Morgan Stunts
Peter Daulton Visual Effects Camera
Batan Silva Additional Second Assistant Director
Bret Culpepper Technical Advisor
Barcie Waite Assistant Costume Designer
Walt La Rue Stunts
Paul Timothy Carden Sound Editor
Michael J. Burmeister Location Manager
Ray Gilberti Camera Operator
John Zemansky Property Master
Kevin Bartnof Foley Artist
Scott Farrar Visual Effects Supervisor
Kenneth Karman Music Editor
Greg Orloff Foley Mixer
Jessica Gallavan ADR Editor
Wes Takahashi Animation Supervisor
Carolyn Tapp Foley Recordist
Beverli Eagan Set Designer
Michael Mills Key Makeup Artist
Walt Hadfield Construction Coordinator
Randy Bostic Set Dressing Artist
Timothy Eaton Visual Effects Editor
Mark Walthour Chief Lighting Technician
Judith Weaver Special Effects Coordinator
Larry Singer ADR Supervisor
Tim R. Lafferty Propmaker
Kim Bromley Visual Effects Coordinator
Cara Giallanza Second Assistant Director
Stephen R. Sheridan Color Timer
Jacqueline A. Shea Assistant Production Coordinator
Daniel O'Haco Stunts
Alia Agha Production Assistant
Bill Barr Electrician
John Bell Visual Effects Art Director
Ben Scott Stunts
Sean M. Casey Still Photographer
LeighAnna Frostad Transportation Coordinator
Ron Cardarelli Key Grip
Sid Lucero Best Boy Grip
Patricia Blau Visual Effects Producer
Pam Kaye Production Accountant
Alan L. Nineberg ADR Editor
Carla Corwin Second Second Assistant Director
Dorothy D. Fox Hairstylist
Marguerite Happy Stunts
Marc Fambro Carpenter
Dave Wachtman Dolly Grip
Erin M. Cummins Assistant Art Director
Jerry Sargent Construction Foreman
Tom McCown Leadman
Cary Conway Painter
Steve Chase Grip
Chuck Velasco Costume Supervisor
Brad Jeffries Choreographer
Willie Radcliff Craft Service
Tom Marchetti Driver
Jolanda R. Wipfli Camera Loader
Albert Romero Sound Recordist
Robert Bennett Stand In
Will Cascio Stunts
Steve Collins Transportation Captain
Keith O'Brien Transportation Co-Captain
Dawn Oltman Editorial Coordinator
Janet Fiona Mason First Assistant Editor
Tom Cantrell Lighting Technician
Jack Todd Rigging Gaffer
Peter C. Barbour Assistant Sound Editor
Kendall Nishimine Visual Effects
Jack Tice Studio Teachers
Jim Pratt Stunts
David Bifano Music Programmer
Larry D. Davis Second Assistant Camera
Scott Ross General Manager
Kathleen Beeler Rotoscoping Artist
Colleen Arnaud Assistant Accountant
Kelly Lindquist Costumer
Jeff Ackerman Assistant Property Master
Loring Doyle VFX Artist
Pat Turner VFX Director of Photography
Joni Kearney Casting Assistant
Nancy Jencks Assistant Editor
Ron Fode Negative Cutter
Anthony Wong Assistant Chief Lighting Technician
Danny Costa Stunts
R.L. Tolbert Stunts
Daniel K. Moore Stunts
Jimmy Corona Rooney Stunts
Jennifer Watson-Johnston Stunts






















ikwilfilmskijken © 2022