Battleship (2012)

Thriller, Actie, Avontuur, Sciencefiction
In Battleship zien we hoe de vloot van de marine het moet opnemen tegen buitenaardse wezens die het op de aardse watervoorraad voorzien hebben. Opgesloten in een buitenaards krachtveld van meer dan 480 kilometer, moeten 5 wereldse schepen en 5 buitenaardse schepen het zonder enige vorm van communicatie tegen elkaar opnemen in een strijd voor het leven het lot van de wereld staat op het spel. Er wordt gevochten als David en Goliath is inventiviteit, strategie en ouderwetse spierkracht genoeg om de buitenaardse wezens te verslaan?

Battleship Film Info

Score: 5.8/10 van 5264 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2012-04-11
Lengte: 131 Minuut / 2:11
Regisseur: Peter Berg
Schrijvers Erich Hoeber, Jon Hoeber.
Productie Studios: Universal Pictures, Hasbro, Bluegrass Films, Film 44, October Pictures, dentsu
Productie Land: Hong Kong, Japan, United States of America


Battleship Trailer


Taylor Kitsch
als Lieutenant Alex Hopper
Tadanobu Asano
als Captain Yugi Nagata
Rihanna
als Petty Officer Cora 'Weps' Raikes
Brooklyn Decker
als Sam
Gregory D. Gadson
als Lieutenant Colonel Mick Canales
Hamish Linklater
als Cal Zapata
Liam Neeson
als Admiral Shane
Alexander Skarsgård
als Commander Stone Hopper
Jerry Ferrara
als Sampson JOOD Strodell
Jesse Plemons
als Boatswain Mate Seaman Jimmy "Ordy" Ord
John Tui
als Chief Petty Officer Walter "The Beast" Lynch
David Jensen
als NASA Director
Peter Berg
als JPJ 2nd Gunner
Adam Godley
als Dr. Nogrady
Rico McClinton
als Captain Browley
Joji Yoshida
als Chief Engineer Hiroki
Stephen Bishop
als JPJ OOD
Austin Naulty
als JPJ Fireman
James Rawlings
als JPJ Scat
Dustin J. Reno
als Electronic Warfare Supervisor
Rick Hoffman
als Chairman, Joint Chiefs of Staff
Gary Grubbs
als Air Force Chief of Staff
Rami Malek
als Watch Officer
Peter MacNicol
als Secretary of Defense
Louis Lombardi
als Bartender
Doug Penty
als CIC Watch Supervisor
Carson Aune
als CIC Gunner
Josh Pence
als Combat Systems Coordinator
Lloyd Pitts
als JPJ Port Gunner
Michelle Arthur
als British Newscaster
Natalia Castellanos
als Spanish Newscaster
Leni Ito
als Japanese Newscaster
Jackie Johnson
als Jackie Johnson
Kerry Cahill
als Cal's Female Colleague
Norman Vincent McLafferty
als Old Salt
Dante Jimenez
als JPJ XO Mullenaro
Daven Arce
als JPJ Helmsman
Ralph Richardson
als JPJ Starboard Gunner
Biunca Love
als JPJ BMOW
Kyle Clements
als Regent Sea Commander
Yutaka Takeuchi
als Myoko XO
John A Weaver
als JPJ Sailor
Dane Justman
als Sampson OOD
Drew Rausch
als Sampson XO
Bill Stinchcomb
als Marine Commandant
John Bell
als Angus
Arlene Newman
als Naval Officer
George O'Hanlon Jr.
als Tourist Guide
Jay Jackson
als American Newscaster
Joe Chrest
als JPL Controller
Paul Rubell Editor
Sala Baker Stunts
Jeff Dawn Makeup Department Head
Duncan Henderson Producer
Neil Spisak Production Design
Oliver Scholl Conceptual Illustrator
Dan Yale Sound Designer
William Ladd Skinner Art Direction
Louise Mingenbach Costume Design
Mitzi Haralson Set Costumer
Jim Passon Color Timer
Tobias A. Schliessler Director of Photography
Steve Jablonsky Original Music Composer
Colby Parker Jr. Editor
Scott Stuber Producer
Brian Goldner Producer
Linda Lowy Casting
Kimberly A. Tillman Costume Design
Larry Blanford Second Unit Director of Photography
Larry Dias Set Decoration
Steve LaPorte Makeup Artist
Cheri Minns Makeup Artist
Mary L. Mastro Hairstylist
Peter Berg Director
Peter Berg Producer
Sarah Aubrey Producer
David Lucarelli ADR Recordist
Paul Massey Sound Re-Recording Mixer
Charleen Richards ADR Mixer
Caitlin McKenna ADR Voice Casting
Stefan Sonnenfeld Colorist
Kevin Kaska Orchestrator
John Brace Casting
G.W. Brown Dialogue Editor
G.W. Brown ADR Editor
Jeff 'Moose' Howery Dolly Grip
Ernie Malik Unit Publicist
Allan A. Apone Makeup Department Head
Erich Hoeber Screenplay
Jon Hoeber Screenplay
Eric Heffron First Assistant Director
Scott P. Murphy Art Direction
Aaron Skalka Transportation Coordinator
Beau Borders Sound Re-Recording Mixer
Bennett Schneir Producer
Andy Koyama Sound Re-Recording Mixer
Kevin Scott Stunt Coordinator
Billy Rich Editor
Robert Malina First Assistant Editor
Harald Belker Conceptual Illustrator
David J. Negron Jr. Storyboard Artist
Darrell L. Wight Set Designer
Aaron Haye Art Direction
Jamie Castro Casting
Austin Basile Visual Effects Editor
Janene Carleton Stunts
Jann K. Engel Set Designer
Mitchell Ray Kenney Costume Supervisor
Steve Graves Best Boy Grip
Suzanne M.B. Chambliss Seamstress
Judith Bouley Additional Casting
David McGrory Electrician
Andrew Petrotta Armorer
George Hull Conceptual Illustrator
Nathan McGuinness Visual Effects Supervisor
Meagan Lewis Additional Casting
John Sievert Foley Artist
Randy Wilson Foley Mixer
Aaron McBride Visual Effects Art Director
Chris Moseley Camera Operator
Sam Zeines Music Editor
Katie Doyle Additional Casting
Jeff Julian Conceptual Illustrator
Corey Bronson Set Costumer
Mark Robert Taylor Assistant Art Director
Bob E. Krattiger Gaffer
Danielle Plantec Visual Effects Supervisor
Chris Hopkins Sculptor
Julie Pitkanen Script Supervisor
Robert Andrew Johnson Set Designer
Jeffrey A. Humphreys Boom Operator
Pablo Helman Visual Effects Supervisor
Michael John Meehan Location Manager
Rick Kline Additional Sound Re-Recording Mixer
Frank Masi Still Photographer
Maurice K. McGuire Camera Operator
Jim Schultz Music Editor
Jeanmarie King Visual Effects Producer
Barbara Delpuech Sound Designer
Theresa Greene Art Department Coordinator
Frank A. Montaño Sound Re-Recording Mixer
Brian C. Hirono Dialect Coach
David Sanger Visual Effects Producer
Robby Baumgartner Camera Operator
Pete Romano Underwater Director of Photography
Hans Bjerno Aerial Director of Photography
Chad Wiebe CG Supervisor
Stefan Fraticelli Foley Artist
Patrick B. O'Brien Camera Operator
Chris Scarabosio Sound Designer
Chris Haarhoff Camera Operator
Chris Haarhoff Steadicam Operator
Douglas Fox Property Master
Roberto Craciunica Costume Design
Mahealani Diego Hairstylist
Yolanda Mercadel Hairstylist
Candice D. Campos Production Supervisor
Renee Confair Production Supervisor
Wendy Wong Production Manager
Christine Youngstrom Art Department Coordinator
Robert A. Blackburn Construction Coordinator
Andrew M. Casbon III Scenic Artist
Brett C. Smith Leadman
Edward J. Protiva Leadman
Darren King Supervising Sound Editor
Darren King Dialogue Editor
Darren King ADR Editor
Gregory King Supervising Sound Editor
Gregory King Additional Sound Re-Recording Mixer
Yann Delpuech Sound Designer
Shaughnessy Hare Sound Designer
Mike McKone Sound Designer
Joel Shryack Dialogue Editor
Joel Shryack ADR Editor
Grady Cofer Visual Effects Supervisor
Joseph Derrico III Visual Effects Editor
Chris Harvey Visual Effects Supervisor
Winston Helgason Visual Effects Supervisor
Pete Jopling Visual Effects Supervisor
Paul Mitchell Visual Effects Supervisor
Xinyi Puah Visual Effects Editor
Stephan Trojansky Visual Effects Supervisor
Dominic Sidoli Visual Effects Producer
Jody Rogers Visual Effects Editor
Rick Lupton Visual Effects Producer
Colleen Jenkinson Visual Effects Producer
Robert E. Evans Visual Effects Producer
Kevin Elam Visual Effects Producer
Don King Camera Operator
Duane Manwiller Camera Operator
Frank R. Jimenez Jr. Best Boy Electric
Paul Murphey Video Assist Operator
Richard O'Linke Jr. Cableman
Maryann Dearmore Set Costumer
Daniel Dirks Set Costumer
Alema K. Ryder Set Costumer
Erik Rogers Digital Intermediate Producer
Alex Gibson Music Editor
Laura Sode-Matteson Location Manager
George Wong Location Manager
Jason Gaudio First Assistant Editor
Dan Riffel Gaffer
Brian Slack ADR Mixer
Jeff Taylor Second Assistant "C" Camera
Dennis J. Lootens Rigging Gaffer
Allen E. Taylor Production Controller
Andy Lesniak CG Supervisor
Robert Weaver CG Supervisor
Mychael Bates Property Master
Tim Nagasawa Digital Imaging Technician
Tim Stratton Electrician
Mikey Jechort Electrician
Rebecca Boyle Script Supervisor
Michael Blackbourn CG Supervisor
Stephen Pepper Compositing Supervisor
Antonio Andraus Set Dresser
Justin Mitchell CG Supervisor
Earl A. Hibbert Digital Effects Supervisor
Travis Tohill Animation
Stefano Trivelli Compositing Supervisor
Rick O'Connor Lead Animator
William H. Phen Jr. Construction Foreman
Ben Woodworth Painter
Shawn Kelly Animation
Rene Toye Visual Effects Coordinator
Jason Marvel BTS Photographer
Jeremy Stewart Animation
Heather Rae Miller Costumer
Gabriel Fleming First Assistant Editor
Rob Skuse Rigging Grip
Catherine Liu Visual Effects Coordinator
Greg Hyman Visual Effects Editor
Jeffrey S. Lorenz First Assistant "C" Camera
Rell Putt Rigging Grip
Jimmy E. Jensen First Assistant "A" Camera
Jean-Denis Haas Lead Animator
Kim Heath Key Rigging Grip
Sarah P. Koeppe Costumer
Paul Ledford Sound Mixer
Jeffrey Dyal Assistant Sound Editor
Ian Clampett First Assistant "C" Camera
David Marsh Sequence Supervisor
Jesse Valdez Standby Painter
Michael Anderson Key Grip
Tani Kunitake Conceptual Illustrator
Melissa Lawson Cheung First Assistant Editor
Dallas D. Dornan Key Costumer
Danielle Greenup Electrician
Christopher Ahrens Lighting Artist
Marshall Richard Krasser Compositing Supervisor
Shauna Duggins Stunt Double
Michael Conte Compositing Supervisor
Vinson Jae Standby Painter
Charles J. Bond Boom Operator
Cory Ching Set Costumer
Louie DeMarco First Assistant "B" Camera
Amy Arnold Key Costumer
Michael J. Moore First Assistant Director
Matthew H. O'Connor Marine Coordinator
Chris Gordon Dolly Grip
Mike Schwake Dolly Grip
Paul V. Perkins Dolly Grip
Richard Oswald Second Assistant Director
Miguel Pask Second Assistant "A" Camera
Elvin Yoshida Construction Buyer
E. Niles Klein Assistant Sound Editor
Doug Cowden Key Grip
Michael A. Galasso Production Coordinator
Jon Philion Libra Head Technician
Mike Gerzevitz Electrician
Michele Flynn Ager/Dyer
Todd Schlopy First Assistant "A" Camera
Nancy Honeycutt Production Coordinator
Victor A. Shelehov Dolly Grip
Charles W. Kaeo Set Costumer
Mike Nami Jr. Rigging Grip
Justin Wright Electrician
Chi-Yoon Chung First Assistant Editor
Gerald Autin Best Boy Grip
Rachel Nowik Set Decorating Coordinator
Jeremy Webre Dolly Grip
Trent Richmond Foley Mixer
Joshua Wassung Pre-Visualization Supervisor
Daniel Coulthard Set Dresser
Christian Pearce Concept Artist
Steve Jung Conceptual Illustrator
Zai Ortiz CG Supervisor
Jeremy Selsor Rigging Grip
Michael P. Sweeney Assistant Property Master
David Homcy First Assistant "D" Camera
Carlos Huante Conceptual Illustrator
Bryan Ashford Dolly Grip
Brandon Carroll Epk Producer
Brent Egan Second Assistant "A" Camera
Richard Bennett Storyboard Artist
Steve Zeiger Electrician
Andrew Campbell Graphic Designer
Mimi N. McGreal Travel Coordinator
Courteney Smith Visual Effects Production Assistant
Ron Mellegers Foley Mixer
Gary Cadow Rigging Grip
Mark Haas Generator Operator
Robin Batherson Extras Casting
Jose S. Hernandez Key Costumer
John Zdankiewicz Lead Animator
Maia Kayser Lead Animator
Karla Torres Production Coordinator
Tracey Wilson Storyboard Artist
Jason Gross Lighting Artist
George Hess Set Dresser
Dorothy Street Art Department Assistant
Cheri Hall Production Accountant
Russell Beard Electrician
Blair Werschler Lighting Artist
Marcus Epps Set Dresser
Chris Bangma Libra Head Technician
Michael Nissen Rigging Grip
C. Alexander Sears Visual Effects Coordinator
Drew Barnett-Hamilton Production Secretary
Tony Nagy First Assistant "B" Camera
Rylan Akama Second Assistant "B" Camera
Brian Matsumura Second Assistant "C" Camera
Tony Muller Second Assistant "B" Camera
Walter Royle Best Boy Grip
James Hatridge Best Boy Electric
Dave Lujan Electrician
Scott Whitbread Second Assistant "B" Camera
Joe Pfaltzgraf Set Dresser
Eric Wheeler Second Assistant "C" Camera
Maninder K. Saini Digital Imaging Technician
David Becker Production Secretary
Kristopher Gifford Art Department Assistant
Paul Ghezzo CG Supervisor
Benton E. Tedlie Set Dresser
Derick Broderman Propmaker
Gordon Thomas Set Dresser
Bobby Davison Assistant Camera
Jason Lamport Electrician
Jacob Borck Electrician
Ralph Walters Electrician
Jason Hibarger Libra Head Technician
Bridget Da Gama Rigging Grip
Jonathan Plaeger Rigging Grip
Daniel Strong Rigging Grip
Curt Burlin Rigging Grip
James J. Hughes Rigging Grip
James W. Larkin III Rigging Grip
Art Villasenor Techno Crane Operator
Max Juette Costume Assistant
Patrick Byrnes Costume Assistant
Robyn Zucker Costumer
Sean Frohling Art Department Assistant
Austin Lawrence Art Department Assistant
Christopher Poveromo Art Department Assistant
Michael Shapiro Art Department Assistant
Josh Nizzi Conceptual Illustrator
Roger Johnson Graphic Designer
Edward Medeiros Jr. Propmaker
K. Wing Chin Set Dresser
Ron Cookson Set Dresser
Daniel Hamilton Set Dresser
Jana Treadwell Set Dresser
Joe Viau Set Dresser
Karl Weaver Set Dresser
Daniel A. Maes Set Dresser
Michael C. Magno Set Dresser
Rick Reeder Set Dresser
Hugh England Swing
Tom Penny Swing
Mike Peters Swing
Willi Geiger CG Supervisor
Ross Wallis Lighting Artist
Kalene Dunsmoor Matte Painter
Barry Howell Pre-Visualization Supervisor
Adam J. Cohn Visual Effects Coordinator
Zachary Smith Visual Effects Coordinator
Wyatt Hannon Visual Effects Coordinator
Daniel R. Garab Boom Operator
Scot A. McKay Armorer
Evan Johnson Production Secretary
Takayuki Sato Visual Effects
Hiroshi Mori Visual Effects






















ikwilfilmskijken © 2024