Beautiful Boy (2018)

Drama
De liefdevolle man en journalist David Sheff is gelukkig getrouwd met Vicki en onderhoudt een zeer goede band met zijn zoon Nic. Zijn leven stort helemaal in wanneer hij tot de ontdekking komt dat Nic met een crystal meth-verslaving worstelt.

Beautiful Boy Film Info

Score: 7.552/10 van 2329 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2018-10-12
Lengte: 120 Minuut / 2:0
Regisseur: Felix van Groeningen
Schrijvers Luke Davies, Felix van Groeningen.
Productie Studios: Plan B Entertainment, Big Indie Pictures, Amazon Studios
Productie Land: United States of America

Beautiful Boy Foto's


Beautiful Boy Trailer


Steve Carell
als David Sheff
Timothée Chalamet
als Nicholas "Nic" Sheff
Maura Tierney
als Karen Barbour
Amy Ryan
als Vicki Sheff
Christian Convery
als Jasper Sheff
Oakley Bull
als Daisy Sheff
Kaitlyn Dever
als Lauren
Stefanie Scott
als Julia
Julian Works
als Gack
Jack Dylan Grazer
als 12-Year-Old Nic Sheff
Zachary Rifkin
als 8-Year-Old Nic Sheff
Kue Lawrence
als 5-Year-Old Nic Sheff
Timothy Hutton
als Dr. Brown
Amy Forsyth
als Diane
Andre Royo
als Spencer
Ricky Low
als Destiny
LisaGay Hamilton
als Rose
Carlton Wilborn
als Vince
Amy Aquino
als Annie Goldblum
Marypat Farrell
als Julia's Mother
Brandon James Cienfuegos
als Kid
Cheska Corona
als Kid
Mandeiya Flory
als Kid
Martha T. Newman
als Flight Attendant
Minerva García
als Nurse @ Bellevue
Nikki Snipper
als Airline Attendant
Anastasia Leddick
als Speaker @ 12 Step Meeting
Edward Fletcher
als Minister
Justin Townes Earle
als Wedding Guest
Seann Gallagher
als Father @ Graduation
Brooklin Thacher
als Principal @ Graduation
Sasha Kelly Jackson
als EMT
Tom Beyer
als Meeting Leader
David Mendenhall
als Rocker (uncredited)
Brad Pitt Producer
Francine Maisler Casting
Elmo Weber Sound Designer
Elmo Weber Supervising Sound Editor
Elmo Weber Sound Re-Recording Mixer
Catherine Harper Foley Artist
Rocky Capella Utility Stunts
Michael T. Brady Marine Coordinator
Patrick M. Sullivan Art Direction
Dede Gardner Producer
Nancy Au Costume Supervisor
Nancy Kirhoffer Post Production Supervisor
Luke Davies Screenplay
Nico Leunen Editor
Clay Cullen Stunt Double
John Panzarella Location Manager
George Bamber First Assistant Director
Emma Potter Costume Design
Ethan Tobman Production Design
Felix van Groeningen Screenplay
Felix van Groeningen Director
Jeremy Kleiner Producer
Ruben Impens Director of Photography
Kelly Richardson Stunt Driver
Barry L. Caldwell Script Supervisor
François Duhamel Still Photographer
David 'Goldy' Goldsmith Video Assist Operator
Mark Norby Stunt Coordinator
Jean Ann Black Makeup Department Head
Will Blount Property Master
Sarah Esberg Executive Producer
Rolf John Keppler Makeup Artist
Michael Hertlein Dialogue Editor
Aric Cheng Set Designer
Robert Troy Dialogue Editor
Frank McEldowney Greensman
Randall L. Johnson Boom Operator
Mitchell S. Drain Visual Effects Supervisor
Lori Harris Costumer
Jeremy Peirson Sound Re-Recording Mixer
John Berger Set Designer
Bob Moore Jr. Costumer
Mark A. James Transportation Co-Captain
Nan Morales Executive Producer
Nan Morales Unit Production Manager
Ernie Avila Set Designer
Katherine Rose Foley Artist
Jennifer Bell Hairstylist
Ulrika Akander Supervising Sound Editor
Ulrika Akander ADR Supervisor
Michael Diersing Construction Coordinator
Fríða Aradóttir Hair Department Head
Marc Glassman Sound Effects Editor
Brent Brooks Music Editor
Cameron Steenhagen Dialogue Editor
Jody Miller Steadicam Operator
Jody Miller "A" Camera Operator
Johnny Madison Electrician
Phil Lee Sound Mix Technician
Ryan Meinardus Special Effects Technician
Dana Baker Best Boy Grip
Les T. Tomita Key Grip
Jennifer Lukehart Set Decoration
Rachael Ohman Costumer
Elisa Marsh Makeup Artist
Gabe Hilfer Music Supervisor
Rita Troy Key Hair Stylist
Amber Wakefield Casting Associate
Casey Boden Transportation Captain
Lisa Pinero Production Sound Mixer
Brian Bishop Rigging Grip
Brian Bartolini Gaffer
Karina Benesh Visual Effects Coordinator
Ryan Andersen Visual Effects Editor
Nic Sheff Book
Dave Kasubowski Craft Service
Traci Duran Additional Editing
Traci Duran First Assistant Editor
Gabriel Vargas Digital Effects Supervisor
Jon Michaels Foley Editor
Matthew P. Hanson Assistant Sound Editor
Karen Teneyck Graphic Designer
Marsha L. Swinton Co-Producer
Jerry Bertolami Grip
Molly Pabian Visual Effects Producer
Thomas White Construction Foreman
Jules Carideo Production Coordinator
Jefferson Murff Leadman
Jason Oliver ADR Recordist
Darrin Mann Foley Mixer
Nazia Khan Producer's Assistant
Chelsea Dinsdale First Assistant Editor
Lauren Richer Casting Assistant
Allen Liu Grip
Rich King Background Casting Director
Alan Shultz Dolly Grip
Bernie E. Gomez Assistant Editor
Martin Milligan Assistant Property Master
Vincent Befi Assistant Production Coordinator
Mark Gaffney Assistant Location Manager
Lauren Morelli Costumer
Steev Beeson Production Accountant
Jack Glenn Grip
David Marks Additional Editing
Robert Mrazik Hairstylist
Eric Schoellnast CG Supervisor
Toby LeCheminant Rigging Gaffer
Kristen Kirchen Hairstylist
Andrey Ragozin Assistant Editor
Adam Cuthbert Second Assistant Director
Sarah Brandes Second Assistant "A" Camera
Rob Swanson Background Casting Director
Don Bracken Assistant Property Master
Holly Dellocono Production Secretary
Molly Hunter Flick Art Department Coordinator
Don Elliott Set Dresser
Jeremy Turley Paint Coordinator
Cathy Gurvis Post Production Accountant
Daisuke Dice Miyake Grip
David Sheff Book
Jennifer Zolten Freed Post Production Accountant
Christina Oh Producer's Assistant
Hector Hernandez Painter
John Walek Post Production Assistant
Jeff Porter First Assistant "A" Camera
Lonny Danler Digital Imaging Technician
David Townsend Post Production Coordinator
Billy Ray Hass Transportation Coordinator
Millie Hirsch Studio Teacher
Henry van Roden Music Coordinator
Jordan Lapsansky Electrician
Kevin Maier Stand In
Parker Shultz Grip
Joel Potter Electrician
Brandon Jeffrey Harris Rigging Grip
Leslie Thorson Location Manager
Djochoua Belovarski Visual Effects Coordinator
Alana Katzner Second Second Assistant Director
Sara Walbridge Key Costumer
Daniel McEldowney Greensman
Erik Soderstrom Set Dresser
Mike Cutler Set Dresser
Adee Serrao Graphic Designer
Alexander Smith Stunt Driver
Gavin Frank Stunt Double
Daniel Quintana Utility Sound
Roger Awad Best Boy Electric
Josh Allen Electrician
Steve Hughes Electrician
Jesse Austin Electrician
John Ziegler Special Effects Coordinator
Ryan Hintz First Assistant Accountant
Leia Parker Second Assistant Accountant
Nedda Azizian Second Assistant Accountant
Steve Trombatore Payroll Accountant
Meg Norton Post Production Accountant
Natalie Borlaug Travel Coordinator
Michele Faretta Painter






















ikwilfilmskijken © 2024