Black Adam (2022)

Actie, Avontuur, Sciencefiction
Duizenden jaren geleden kreeg een man magische krachten toebedeeld van tovenaar Shazam. Nadat de man zijn gaven voor kwaadaardige doeleinden gebruikte, werd hij eeuwenlang gevangen gezet. Nu staat hij op het punt eindelijk vrij te komen.

Black Adam Film Info

Score: 6.952/10 van 5912 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2022-10-19
Lengte: 124 Minuut / 2:4
Regisseur: Jaume Collet-Serra
Productie Studios: New Line Cinema, Flynn Picture Company, DC Films, Seven Bucks Productions, Warner Bros. Pictures
Productie Land: United States of America


Black Adam Trailer


Dwayne Johnson
als Black Adam / Teth Adam
Aldis Hodge
als Hawkman / Carter Hall
Noah Centineo
als Atom Smasher / Al Rothstein
Sarah Shahi
als Adrianna Tomaz
Quintessa Swindell
als Cyclone / Maxine Hunkel
Marwan Kenzari
als Ishmael / Sabbac / King Ahk-Ton
Mo Amer
als Karim
Bodhi Sabongui
als Amon Tomaz
Pierce Brosnan
als Dr. Fate / Kent Nelson
James Cusati-Moyer
als Samir
Jalon Christian
als Hurut
Benjamin Patterson
als Skinny Teth Adam
Odelya Halevi
als Shiruta
Uli Latukefu
als The Champion
Jennifer Holland
als Emilia Harcourt
Henry Winkler
als Uncle Al
Chaim Jeraffi
als Djau
Sharon Gee
als Mrs. Farmer
Stephan Jones
als Commander
A. Manuel Miranda
als Ancient Mine Soldier
Djimon Hounsou
als Wizard
Raj Kala
als Wizard #1
E. Lloyd Napier
als Wizard #2
Kiara Rashawn
als Wizard #3
Onye Eme-Akwari
als Wizard #4
Sanna Erica
als Wizard #5
Vince Canlas
als Wizard #6
Tonea Stewart
als Wizard #7
Meghna Nagarajan
als Apartment Resident
Patrick Sabongui
als Rami
Alex Parkinson
als Chauffeur
Joseph Gatt
als Intergang Squad Leader
Kamen Casey
als Intergang Pilot #2
Dennis Dawson
als Intergang Pilot #3
Mike Senior
als Intergang Pilot #4
Jermaine Rivers
als Intergang Sniper
Regina Ting Chen
als Helicopter #1 Pilot #1
Sekou Laidlow
als Helicopter #2 Pilot #1
Cameron Moir
als Helicopter #2 Pilot #2
Donny Carrington
als Checkpoint Mercenary #1
Boone Platt
als Checkpoint Mercenary #2
Philip Fornah
als Squad Mercenary #1
Derek Russo
als Squad Mercenary #2
Angel Rosario Jr.
als Squad Mercenary #3
Tang Nguyen
als Squad Mercenary #13
Christopher Matthew Cook
als Stairwell Mercenary #1
Natasha Ellie
als Stairwell Mercenary #2
Daniel Danca
als Stairwell Mercenary #3
Yssa Mei Panganiban
als Stairwell Mercenary #4
Ben Jenkin
als Intergang Mercenary #8
Viola Davis
als Amanda Waller (uncredited)
Henry Cavill
als Clark Kent / Superman (uncredited)
Natalie Burn
als Revolutionary Mercenary #1 (uncredited)
Maurice T. Johnson
als Ancient Slave (uncredited)
Tre Ryan
als Mercenary (uncredited)
C.C. Beck Characters
Jaume Collet-Serra Director
Hiram Garcia Producer
Beau Flynn Producer
Lawrence Sher Director of Photography
Tom Meyer Production Design
Dany Garcia Producer
Dwayne Johnson Producer
Scott Sheldon Executive Producer
Richard Brener Executive Producer
Walter Hamada Executive Producer
Dave Neustadter Executive Producer
Eric McLeod Executive Producer
Geoff Johns Executive Producer
Bill Parker Characters
Chris Pan Executive Producer
Bart Mueller Costume Design
Kurt Swanson Costume Design
Gary Archer Prosthetics
Michael L. Sale Editor
John Lee Editor
Bill Westenhofer Visual Effects Supervisor
Lorne Balfe Original Music Composer
Toby Emmerich Executive Producer
Adam Schlagman Executive Producer
Heather Benson Special Effects Makeup Artist
Deborah La Mia Denaver Makeup Designer
Deborah La Mia Denaver Makeup Department Head
Amani Durrani Makeup Artist
Kelcey Fry Makeup Supervisor
Para Malden Makeup Artist
Sarah Mays Makeup Artist
Bill McCoy Makeup Artist
Mazena Puksto Makeup Artist
Bjørn Rabben Makeup Artist
Amanda Sprunger Makeup Artist
Haile Werntz Makeup Artist
Darryl Garcia Jr. Set Costumer
Stacy Horn Costume Supervisor
Tiffany McKitrick Set Costumer
Joanie Ming Set Costumer
Natasha Romanow Set Costumer
Susan Strubel Set Costumer
Carolina Wong Set Costumer
Christopher Battaglia Sound Effects Editor
Harry Cohen Sound Designer
Bill R. Dean Supervising Sound Editor
Bill R. Dean Sound Designer
Ando Johnson Sound Effects Editor
Michael Keller Sound Re-Recording Mixer
Erick Ocampo Sound Designer
Tom Ozanich Sound Re-Recording Mixer
Diego Perez Sound Effects Editor
Ann Scibelli Sound Designer
D. Chris Smith Sound Effects Editor
Greg ten Bosch Sound Effects Editor
Tim Walston Sound Editor
Bryan O. Watkins Sound Effects Editor
David Werntz Sound Designer
William Wright Anderson Visual Effects Producer
Fabricio de Vasconcellos Baessa Antonio Visual Effects Supervisor
Austin Beaulier Visual Effects
Jev Belyaev Visual Effects
Marlon Victor Bondoc VFX Artist
Jeff Bruneel Visual Effects Supervisor
Robert Chapin VFX Artist
Zachary Goodson VFX Artist
Brandon Hines VFX Artist
Nikos Kalaitzidis Visual Effects Supervisor
Zachary Kinney VFX Artist
Pier Lefebvre Visual Effects Supervisor
John Lindstein VFX Artist
Matthew McDonald VFX Artist
Rob Meyers VFX Artist
James Milligan Visual Effects Producer
Chris Morley Visual Effects Supervisor
Karen M. Murphy Visual Effects Producer
Gabriela Pruszkowska VFX Artist
Cliff Welsh Visual Effects Supervisor
Sarah Delucchi Art Direction
Beat Frutiger Supervising Art Director
Kevin Gilbert Art Direction
Justin O'Neal Miller Art Direction
Mike Stassi Art Direction
Larry Dias Set Decoration
Robert Aguirre Assistant Art Director
Yuri Bartoli Supervising Art Director
Virginia Berg Assistant Art Director
David Chow Set Designer
Amanda Cornell Set Decoration Buyer
Anne Costa Assistant Art Director
Allen Coulter Set Designer
Tim Croshaw Set Designer
Brett Fahle Set Dresser
Nick Forman Set Dresser
Ryan Heck Set Designer
Scott Herbertson Set Designer
Mark Keever Set Dresser
Bria Kinter Set Designer
Blade Ladish Set Dresser
Silvia Mahapatra Set Designer
Richard F. Mays Set Designer
Daniela Medeiros Set Designer
Joseph Ramiro Set Designer
Shari Ratliff Set Designer
Emma Sparer Set Designer
Justin Trudeau Set Designer
Stella Vaccaro Set Designer
Monika van Schellenbeck Set Decoration Buyer
Kil Won Yu Set Designer
Adam Sztykiel Writer
Rory Haines Writer
Sohrab Noshirvani Writer
Jennifer Conroy Co-Producer
Jazmyn Tanski Associate Producer
Rich Delia Casting
Mari Lappalainen Art Direction
Suzanna Boykin Hairstylist
Leay Cangelosi Hairstylist
Midian Crosby Makeup Effects
Chris Diamantides Key Makeup Artist
Chris Diamantides Makeup Artist
Joel Harlow Makeup Department Head
Kerry Herta Key Makeup Artist
Jennifer Hodges Hairstylist
Monique Hyman Key Hair Stylist
Adruitha Lee Hair Department Head
Adruitha Lee Hair Designer
Kate Loftis Hairstylist
Lia Malamo Makeup Artist
Tonilee Marrone Makeup Artist
Donna Martin Makeup Artist
Michael Shawn McCracken Prosthetics
Matthew W. Mungle Prosthetics
Björn Rehbein Makeup Designer
Cassie Russek Key Hair Stylist
Don Rutherford Makeup Artist
Kaylee Swisher Makeup Effects
Irenia Vail Hairstylist
Al Watson Additional Hairstylist
Darla Wigley Special Effects Makeup Artist
Jennifer Conroy Unit Production Manager
Darin Read Post Production Supervisor
Jarin Rossiter Production Manager
Rhianna Shaheen Assistant Production Manager
Miguel Victorio Production Manager
Devin Ward Production Supervisor
Zack Annesty Second Second Assistant Director
Philip Banks Additional Second Assistant Director
Josy Capkun Second Unit First Assistant Director
Nick Chambers Additional Second Assistant Director
Arielle DePace Second Second Assistant Director
Brian Avery Galligan Second Unit First Assistant Director
Ryan Robert Howard Second Second Assistant Director
Ryan J. Pezdirc Second Assistant Director
Robert Ratner Second Second Assistant Director
Greg Rementer Second Unit Director
Nick Satriano First Assistant Director
Megan Schmidt Second Assistant Director
Jason Suhrke Additional Second Assistant Director
Spencer R. Williams Additional Second Assistant Director
Rachel Aguirre Assistant Art Director
Cheyenne A. Bell Set Designer
Richard Bennett Storyboard Artist
Jonathan Burdeshaw Sculptor
Frank Casaceli Propmaker
Martin Charles Graphic Designer
Scott T. Coppock Costumer
Gerald D'Onofrio Sculptor
Stian Dahlslett Concept Artist
Rob Garlow Propmaker
William Groebe Storyboard Artist
Joseph Grundfast Conceptual Design
Rob Hamby Propmaker
Jeffrey Henderson Storyboard Artist
Lisha Hocking Set Decorating Coordinator
J. Bryan Holloway Sculptor
John Hoskins Construction Coordinator
Matt Huish Property Master
Margaret Hungerford Assistant Set Decoration
Melissa Kennedy Construction Buyer
Zach Kilpatrick Set Decorating Coordinator
Jonas Kirk Construction Coordinator
Jen Knight Leadman
Jared Krichevsky Concept Artist
Ray Lai Prop Designer
Mari Lappalainen Assistant Art Director
David Vyle Levy Conceptual Illustrator
Victor James Martinez Character Designer
David Masson Concept Artist
Robert McKinnon Concept Artist
Steven Melton Property Master
Jim Meyer Propmaker
David Moreau Concept Artist
Christina Myal Graphic Designer
Luca Nemolato Concept Artist
Alex Nice Conceptual Illustrator
Erin Ochi Art Department Coordinator
Andrea Onorato Conceptual Illustrator
Paul Ozzimo Conceptual Illustrator
Frank Piercy Paint Coordinator
Jose F. Garcia Pineda Propmaker
Manuel Plank-Jorge Concept Artist
Dan Riker Armorer
Kat Rodriguez Assistant Property Master
Christian Scheurer Concept Artist
Christian Scheurer Conceptual Design
Walter Schneider Set Designer
Josh Sheppard Storyboard Artist
Brett C. Smith Leadman
Daniel Soltis Sculptor
Aaron Sowd Storyboard Artist
Adam Tankell Graphic Designer
Joel Venti Storyboard Artist
Gary Jamroz-Palma Concept Artist
Nicole Auringer ADR Recordist
Bradford Bell Sound Mix Technician
Sean Byrne Sound Re-Recording Mixer
Kevin Cerchiai Boom Operator
Gary DeLeone Loop Group Coordinator
Alexandra Gallo Utility Sound
Scott La Rue Boom Operator
Micah Loken Dialogue Editor
Darrin Mann Foley Mixer
Josh Millman ADR Recordist
Alyson Dee Moore Foley Artist
Ryan Murphy Sound Engineer
Patricia Nedd Foley Artist
Whit Norris Sound Mixer
Jason Oliver ADR Mixer
Mitch Osias Sound Effects Editor
Abby Potts Sound Mix Technician
Jamison Rabbe ADR Mixer
Danny Reeves ADR Recordist
Debby Ruby-Winsberg ADR Mixer
Joe Schiff Dialogue Editor
Jeff Seelye ADR Recordist
John Sheridan Sound Mixer
Unsun Song Sound Mix Technician
Bruce Tanis Foley Supervisor
Matt Vowles Sound Re-Recording Mixer
Knox White Boom Operator
Allen Lee Williams III Boom Operator
Can Yesilyurt Sound Mixer
Robert Brenner Special Effects Technician
Anthony Delacruz Special Effects
Matthew Dion Special Effects Technician
Dino Doane Special Effects Technician
Skylar Gorrell Pyrotechnician
Roxanne Gross Special Effects Technician
Lindsay MacGowan Special Effects Supervisor
John Rosploch Special Effects Technician
J.D. Schwalm Special Effects Supervisor
Jason Sheriff Special Effects Technician
Aaron Barlow Senior Animator
Pedram Goshtasbpour Senior Animator
Alex Klotz Animation
Emil Simeonov Senior Animator
Arda Uysal Animation Supervisor
Sande Alessi Extras Casting
Erica Arvold Location Casting
Patty Connolly ADR Voice Casting
Terri Douglas ADR Voice Casting
Shayne Hartigan Extras Casting
Erin Rose Kelly Casting Assistant
Madison Landis Location Casting
Adrienne Wilson Extras Casting Assistant
Erik Bergrin Textile Artist
Alexandra Casey Assistant Costume Designer
Ryan Dempsey Set Costumer
Charlie Dicus Set Costumer
Perry Goyen Costumer
Kristen Kadel Costumer
Riki LeCotey Set Costumer
Susan Lee Costume Coordinator
Warren Manser Costume Illustrator
Day Ramphal Costumer
Salvatore Salamone Costumer
Duncan Shirah Costumer
Lisa Smedley Assistant Costume Designer
Mark D. Spain Ager/Dyer
Gildardo Tobon Ager/Dyer
Henri Trinh Costume Assistant
Jill Bogdanowicz Senior Colorist
Chase Commins Dailies Operator
Esmeralda Fernandez Assistant Editor
Emily Freund First Assistant Editor
Laura Holeman Digital Intermediate Producer
Eric A. Lewy First Assistant Editor
Krisztian Majdik Additional Editing
Lindsay Tessier Assistant Editor
Nicholas Winkelmann Colorist
Carley Armstrong Script Supervisor
Dea Cantu Script Supervisor
Anna Rane Script Supervisor
Peter G. Adams Additional Music
Pete Anthony Conductor
James Seymour Brett Conductor
Harry Brokensha Orchestrator
Peter Cobbin Scoring Mixer
Gabe Hilfer Music Supervisor
Barbara McDermott Music Editor
Kevin Riepl Additional Music
Stuart Michael Thomas Additional Music
Ronald J. Webb Music Editor
Kirsty Whalley Scoring Mixer
Reetu Aggarwal 3D Artist
Tosin Akinwoye Visual Effects Technical Director
Nick Irving Allen Visual Effects Producer
David An VFX Editor
Jefrin Antony VFX Artist
Myles Asseter Modelling Supervisor
Patrick Bacon Visual Effects
Rajneesh Bahukhandi Digital Compositor
Luigi Baggio Pipeline Technical Director
Shamus Baker Modeling
Sam Balzer Concept Artist
Rohan Bansie Modeling
Davide Battiston Visual Effects Compositor
Aaron Baudin Visual Effects Technical Director
Rohan Bediskar Visual Effects Supervisor
Tarun Behal VFX Lighting Artist
Jo Ann Cordero Belen Visual Effects Compositor
Alex Berson Visual Effects Compositor
Romain Besnard Visual Effects
Youcef Bessaa VFX Artist
Akansha Bhagat Matte Painter
Manthan Bhayani Visual Effects Compositor
Valentina Biffi Visual Effects Compositor
Ben Bigiel Modeling
Patcha Binginapalli Visual Effects
Olivier Blanchet Digital Compositor
David Blanco Castillero VFX Artist
Ian Blewitt Visual Effects Compositor
Samuel Blouin Digital Compositor
Robert Bock Visual Effects Supervisor
Federico Bonato Visual Effects Compositor
Marco Bordignon Digital Compositor
Gaëtan Borneuf Matte Painter
Shawn Broes VFX Editor
Kevin Brosseau Rotoscoping Artist
Tristan Brown Digital Compositor
Alexander T.H. Browne Visual Effects
Christina Bruce Visual Effects Technical Director
Matthew Bullock Modelling Supervisor
Lersak Bunupuradah Modeling
Gaia Bussolati Visual Effects Supervisor
Lisieux Calandro VFX Artist
Claire Callway Visual Effects Producer
Shannon Cameron Visual Effects Coordinator
Eloise Cameron-Smith Visual Effects Coordinator
Ben Campbell CG Supervisor
Carrie Carnevale Visual Effects Production Manager
Angel Carrasco VFX Artist
Lesly Cazares Visual Effects Production Manager
Andrea Ceccarelli Visual Effects Compositor
Arijit Chatterjee Visual Effects Compositor
Lai Lok Chau Senior Animator
John Abraham Chempil Digital Compositor
Nilesh Chhadimali VFX Artist
Jack Chiu Visual Effects Compositor
Gak Gyu Choi Senior Modeller
Martin Cicmanec Compositing Supervisor
Edoardo Compagnucci Visual Effects Technical Director
Matt Cordero Digital Compositor
Aaron Cornwall Visual Effects
Valentin Cottenye VFX Artist
Jean-Michel Cristofaro Digital Compositor
Sean Cushing Visual Effects Producer
Tony D'Aurio Animation
Jean-Louis Darville Visual Effects Coordinator
Gentry Davidson Rotoscoping Artist
Daniel Enrique De Leon VFX Artist
Daniele DeMaio Visual Effects Supervisor
Vera Dementchouk Matte Painter
Etienne Devillée Visual Effects
Ujwal W Dhankute 2D Supervisor
Spencer Dinney Visual Effects Compositor
Chris DiPaola Modeling
Khizer Diwan Modeling
Roland Dobson Visual Effects Compositor
Matthew Dravitzki Visual Effects Producer
Nico Duce Visual Effects Technical Director
Peter Dudley Digital Compositor
Aaron Eaton Visual Effects Supervisor
Rodrigue El Hajj Visual Effects Technical Director
Amir Wahid Eleswy CG Supervisor
Tosh Elliott Modelling Supervisor
Brett Ellis CG Supervisor
Adam Endrodi VFX Artist
Cederic Estevao Rotoscoping Artist
Kevin Estey Senior Animator
Darby Faccinto VFX Artist
Paul Fedor Matte Painter
Rogiero Fernández Visual Effects Compositor
Fabrizio Fioretti VFX Artist
Paolo Forni VFX Artist
Jesse Forsey Digital Compositor
Suzanne MacLennan Visual Effects Producer
Emily Hoi Ying Fung Visual Effects Technical Director
Silvia Fusetti Matte Painter
James Gaczkowski Visual Effects Technical Director
Stephanie Gadsden Digital Compositor
Ramiro Galan VFX Artist
Stephen A. Gall Digital Compositor
Vikas Ganer Visual Effects Compositor
Nathan Gardner Visual Effects Compositor
Mohamed Ghouse Visual Effects Compositor
Martin Gorbea Sanchez Visual Effects
Maryna Goretti Matte Painter
Tarn Greenlaw Modeling
Guillaume Grimberghs Visual Effects Compositor
Francesco Grisi Executive Visual Effects Producer
Shreyas Gujrati Digital Compositor
Robert J. Hall Digital Compositor
Jeremy Hampton Visual Effects Supervisor
Donghoon Han Visual Effects Compositor
Heiðrún Tinna Haraldsdóttir Digital Compositor
David Hemphill Visual Effects Coordinator
Yasemin Hepguler Digital Compositor
Stephanie A. Hernandez Visual Effects Coordinator
Max Hicks VFX Artist
Kay Hoddy Rotoscoping Artist
Andrew Hofman VFX Artist
Glen Hombrebueno Visual Effects Coordinator
Mike Hsu VFX Artist
Vincent Ren Haur Hsu VFX Artist
Kimberly Huston VFX Editor
Sébastien Jacob Compositing Artist
Joni Jacobson Executive Visual Effects Producer
Jalal Jemison Visual Effects Compositor
Deokmun Jeong VFX Artist
Hanjoo Jeong Visual Effects Technical Director
Khiew Jit Chun Modeling
Kulbhushan Kale Digital Compositor
Tomas Kalhous 2D Supervisor
Kirill Kalitukha Digital Compositor
Sanjeev Kandulna Compositing Artist
Bonnie Kanner Executive Visual Effects Producer
Vivek Karmarkar Visual Effects Compositor
Khitish Shekhar Karua Rotoscoping Artist
Emad Khalili VFX Artist
Euna Kho Digital Compositor
Colton Kirkegaard Pre-Visualization Supervisor
Lyubomir Kirkov Visual Effects Technical Director
John Kitching Digital Compositor
Kristina Krasteva Matte Painter
Nicha Kumkeaw Digital Compositor
Charles Labbé Compositing Supervisor
Daniel Labossiere Visual Effects Technical Director
Robin Lamontagne CG Supervisor
Marie-Eve Lecours VFX Artist
Erik Lehmann Senior Modeller
Yuyoung Lim VFX Artist
Thomas Sing Wai Lo Modeling
Javier Lopez-Duprey Pre-Visualization Supervisor
Andrea Lorusso Visual Effects Technical Director
Fredrick Lyn VFX Artist
Kristina Maevskaya Visual Effects Technical Director
Siddharth Malviya Visual Effects Compositor
Ron Marelli Visual Effects Compositor
Tony Marioni Digital Compositor
Aldo Martinez Calzadilla Modeling
Luis Martino VFX Editor
Kym McCann Visual Effects Coordinator
Mike Meaker Visual Effects Art Director
Chad Meire Digital Compositor
Peter Mercell Digital Compositor
Jacob Metcalf VFX Artist
Oscar Michell Rotoscoping Artist
Jacob Curtis Miller VFX Artist
James Milligan Visual Effects Producer
Deepika Mistri Visual Effects Coordinator
Yann Moalic Effects Supervisor
Yan Morin-Dubuisson Animation
Hugo R.A. Morris Visual Effects Producer
Antonio Mossucca CG Artist
Gabriele Motta Compositing Supervisor
Ryan E. Murphy Visual Effects
Truptesh Naik Visual Effects Compositor
Ross Nakamura Compositing Supervisor
Encho Nedevski Compositing Artist
Joy Nguyen Visual Effects Coordinator
Thomas Nittmann Executive Visual Effects Producer
Jack Nolan Visual Effects Coordinator
Karina Nunes Visual Effects Production Assistant
Carlos Oceguera Animation
Kerem Ogan Visual Effects Compositor
Erdem Ogel Visual Effects Compositor
Erik Omar Digital Compositor
Constanza Ortega Visual Effects Compositor
Anthony Vincent Papillo Visual Effects Coordinator
Maxime Parent-Michaud Visual Effects Production Assistant
Caitlin Parker Visual Effects Production Assistant
Tim Parsons Visual Effects Compositor
Yash S. Pathak VFX Artist
Emma Pelliciari Visual Effects Compositor
Francesco Pepe Visual Effects Director
Daniel Perez 3D Generalist
Maddalena Perfetti Animation
Monika Peulic Visual Effects Coordinator
Robert Pik Compositing Supervisor
Patrice Poissant Visual Effects
James Pollard Visual Effects Compositor
Aditya Ponguri Visual Effects Compositor
Michael Porterfield Compositing Supervisor
Taylor M. Potts Animation
Dale Pretorius Digital Compositor
Stewart Probert Visual Effects Production Manager
Diego Zura Puntaroni Visual Effects Compositor
Chris Radcliffe Modelling Supervisor
Prashant Raj Digital Compositor
Velmurugan Rajamani Visual Effects Compositor
Ramachari Murali Visual Effects Technical Director
Davee Ramos-San Diego Digital Compositor
Ralph Reinle Compositing Supervisor
Francesca Restelli Animation
Alessandra Restivo Animation
Joshua Robertson Pipeline Technical Director
Elisabetta Rocca Visual Effects Producer
Karl Rogovin Visual Effects Technical Director
Vinay Krishan Rohilla VFX Artist
Guillem Rovira Matte Painter
Randy Ruan Compositing Supervisor
Ron Schab Visual Effects Technical Director
Robert Schajer Visual Effects Producer
Gerardo Schiavone Visual Effects Compositor
William J. Shaw Rotoscoping Artist
Federico Sibella Compositing Artist
Eric Sibley Visual Effects Compositor
John Can Simsek Matte Painter
Mykhailo Slavov Digital Compositor
Margo Smith Visual Effects
Evraam Soliman Digital Compositor
Wonchan Song VFX Artist
Pamela Souza Visual Effects Coordinator
Derek Spears Visual Effects Supervisor
Doug Spilatro VFX Artist
Jim Steel Compositing Supervisor
Matthew Wade Stokes Visual Effects Coordinator
Paul Story Animation Supervisor
Justin Strong Visual Effects
Vinay Sudhindran Animation
Greg Teegarden Digital Effects Supervisor
Shermaine Toh Digital Compositor
Imre Toke Visual Effects Technical Director
Lachlan Tolley Visual Effects Compositor
Joshua Tong Rotoscoping Artist
Merten Tremer Modeling
Jesse Turnbull Visual Effects Technical Director
Ankit Vajpayee Visual Effects Compositor
Shevina Valentina VFX Artist
Victor Van De Velde VFX Artist
Liciani Vargas Compositing Lead
Francesco Vassora Visual Effects Technical Director
Mathieu Vezina VFX Artist
Matthias Villemont Visual Effects
Pol Villà Trilla Visual Effects Technical Director
Constantin von Zitzewitz Compositing Lead
Jacob Wan Visual Effects Compositor
Ben Warner Compositing Supervisor
Roman Weisgerber Digital Compositor
Yan Weitlauff Visual Effects Technical Director
Ryan S. Westphal VFX Editor
Amy Wetzler Matte Painter
Albert Whitemore Visual Effects Coordinator
Shane Christopher Wicklund Digital Compositor
Dan Wilken VFX Editor
Sam Winkler Visual Effects Compositor
Hailie Yang Visual Effects Coordinator
Kin Yiu Visual Effects Production Manager
Natalie Narin Yoo Rotoscoping Artist
Hiromu Yoshida VFX Artist
Gabrielle Garam You Rotoscoping Artist
Riccardo Zoccarato CG Supervisor
William B. Lim VFX Artist
Roland Torda Digital Compositor
Kelly Bellini Stunts
Deborah Rutherford Makeup Artist
Duy Pham Visual Effects
Freddie Poole Stunts
Joe Bucaro III Stunts
Tanoai Reed Stunts
Corrina Roshea Bobb Stunts
Jack Kirby Characters
Jerry Siegel Characters
Joe Shuster Characters
Kevin Houlihan Supervising Art Director
Nicole Marines Stunts






















ikwilfilmskijken © 2024