Black Panther (2018)

Actie, Avontuur, Fantasie, Sciencefiction
T'Challa keert terug naar Wakanda om zijn plaats als koning in te nemen. Echter wanneer er een oude vijand op de radar verschijnt wordt T'Challa op de proef gesteld. Hij wordt meegesleurd in een conflict dat de hele wereld in gevaar brengt.

Black Panther Film Info

Score: 7.4/10 van 14310 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2018-02-13
Lengte: 134 Minuut / 2:14
Regisseur: Ryan Coogler
Schrijvers Ryan Coogler, Joe Robert Cole.
website: https://marvel.com/movies/movie/224/black_panther
Productie Studios: Marvel Studios, Walt Disney Pictures
Productie Land: United States of America


Black Panther Trailer


Chadwick Boseman
als King T’Challa / Black Panther
Michael B. Jordan
als N'Jadaka / Erik "Killmonger" Stevens
Lupita Nyong'o
als Nakia
Danai Gurira
als Okoye
Martin Freeman
als Everett K. Ross
Daniel Kaluuya
als W'Kabi
Letitia Wright
als Shuri
Winston Duke
als M'Baku
Sterling K. Brown
als N'Jobu
Angela Bassett
als Ramonda
Forest Whitaker
als Zuri
Andy Serkis
als Ulysses Klaue / Klaw
Florence Kasumba
als Ayo
John Kani
als T'Chaka
David S. Lee
als Limbani
Nabiyah Be
als Linda
Isaach De Bankolé
als River Tribe Elder
Connie Chiume
als Mining Tribe Elder
Dorothy Steel
als Merchant Tribe Elder
Danny Sapani
als Border Tribe Elder
Sydelle Noel
als Xoliswa
Marija Abney
als Dora Milaje
Zola Williams
als Dora Milaje
Janeshia Adams-Ginyard
als Dora Milaje
Maria Hippolyte
als Dora Milaje
Marie Mouroum
als Dora Milaje
Jénel Stevens
als Dora Milaje
Sope Aluko
als Shaman
Stan Lee
als Casino Patron
Atandwa Kani
als Young T'Chaka
Ashton Tyler
als Young T'Challa
Denzel Whitaker
als Young Zuri
Shaunette Renée Wilson
als Dora Milaje
Christine Hollingsworth
als Dora Milaje
Lucy Hockings
als BBC Reporter
Bambadjan Bamba
als Military Leader
Roland Kilumbu
als Young Military
Francesca Faridany
als Museum Director
Mark Ashworth
als Security Guard
Seth Carr
als Young Killmonger
Jeremy Sample
als Jabari Fisherman
Alexis Rhee
als Sophia
Alex Hibbert
als Young Oakland Kid
Trevor Noah
als Griot (voice)
Sebastian Stan
als James "Bucky" Barnes / Winter Soilder (uncredited)
Tahseen Ghauri
als U.N. Official
Danny Chung
als Casino Dealer
Shad Gaspard
als Actor
William Cowboy Reed
als Museum Guard
Michael David Yuhl
als Ambassador
Elizabeth Elkins
als CIA Agent
Raven Wynn
als Korean Market Shopper
Amechi Okocha
als Bueze
Tony Sears
als French Ambassador
Timothy Carr
als UN Security Guard
Apollo GT
als Fish Market Shopper
James Siderits
als U.N. Official / Translator
Travis Love
als Jabari Warrior
Lidya Jewett
als Young Nakia
Alona Leoine
als School Child / Playground Kid
Kinley Fleurejuste
als Uptown Patron
Ofu Obekpa
als Kings Guard
Michael R. Ciminna
als Security Guard
John Y Lee
als Casino Dealer
Byron Coolie
als Wakandan
William Walker
als Museum Security Guard
Joseph Akharoh Jr.
als Citizen of Wakanda
Stanley Aughtry
als Merchant Tribe Warrior
Raenen Golez
als Casino Patron
Leo De Rivera
als Casino Bartender
Tevin Beech
als Guard
Tari Omoro
als Jabari Drummer
Andrea Antonio Canal
als Casino Guest
David Dunston
als Citizen of Wakanda
Josue Louis-Charles
als Mining Tribe
Isaac Phillips
als Mining Tribe #2
Jamel Chambers
als Merchant (uncredited)
Michael Christopher Rodney
als Kings Guard (uncredited)
Shivam Pota
als King of Pussyland
Sarah Finn Casting
Jay Hart Set Decoration
Jacques Haitkin Camera Operator
Steve Boeddeker Supervising Sound Editor
Steve Boeddeker Sound Re-Recording Mixer
Stan Lee Executive Producer
Stan Lee Comic Book
Kevin Feige Producer
Helen Pollak Unit Production Manager
Ruth E. Carter Costume Design
Daniel Sudick Special Effects Supervisor
Jesse Rosenthal Art Direction
Jack Kirby Comic Book
Jeffrey Chernov Executive Producer
Chad S. Frey Set Designer
Louis D'Esposito Executive Producer
Marco Rubeo Set Designer
Alan Hook Supervising Art Director
Victoria Alonso Executive Producer
Joel Harlow Makeup Designer
Greg Waddle Rigging Grip
Ross Sebek Camera Operator
Matthew Silva Makeup Supervisor
Raj Rihal Conceptual Illustrator
Lisa C. Satriano First Assistant Director
Claudia Castello Editor
Ludwig Göransson Original Music Composer
Rachel Morrison Director of Photography
Hannah Beachler Production Design
Kendrick Lamar Theme Song Performance
Kendrick Lamar Music Producer
Erica Rice Assistant Costume Designer
Scott Thaler Unit Production Manager
Ryan Coogler Screenplay
Ryan Coogler Director
Matt Kennedy Still Photographer
Nate Moore Executive Producer
Kasra Farahani Conceptual Illustrator
Michael P. Shawver Editor
Till Nowak Conceptual Illustrator
Joe Robert Cole Screenplay
Steve Mathis Gaffer
Paul A. Simmons Jr. Costume Supervisor
Melanie Deforrest Makeup Artist
Aimee McCue Key Costumer
Wendy M. Craig Costume Supervisor
Ren Rohling Makeup Artist
Sarah Forrest Set Designer
Andrew Petrotta Property Master
Kerstin Kensy Visual Effects Producer
Brian Adler Visual Effects
Florian Gellinger Visual Effects Producer
Jonathan Weber Visual Effects Supervisor
Ivan Kondrup Jensen Visual Effects Supervisor
Brandon Proctor Sound Re-Recording Mixer
Carol Kiefer Art Department Coordinator
Jason Ellson Additional Photography
Richard K. Buoen Conceptual Illustrator
Darrin Prescott Stunt Coordinator
P. Scott Sakamoto Steadicam Operator
Heather Sease Key Costumer
Stuart Lashley Visual Effects Supervisor
Joseph Hiura Art Direction
Dominik Trimborn Visual Effects Producer
Mitul Patel Security
Nick S. Cross Set Designer
Douglas Dresser Production Supervisor
Andy Fowler Makeup Artist
Mayumi Konishi-Valentine Set Designer
Andy Brown Visual Effects Supervisor
Bryan Grill VFX Supervisor
Dan Cornwall Gaffer
Dawn Gilliam Script Supervisor
Robert E. Evans Visual Effects Producer
John Polyson Visual Effects Editor
John Marzano Aerial Director of Photography
Alex McCarroll Art Direction
Erik Kaufmann Digital Intermediate
Sian Richards Makeup Artist
Michael-Ryan Fletchall Drone Operator
Shayne Allen Duhon Set Costumer
Lisa Beroud Visual Effects Producer
Nicolas Anastassiou Visual Effects Editor
Camille Friend Hair Department Head
Bailey Domke Makeup Effects
Heather Mages Makeup Artist
John Naehrlich Leadman
Chris Ryan CG Supervisor
Branden Marks Key Costumer
Michael Ambrose Gaffer
Onofrio Nino Pansini Camera Operator
Tom Fendley Rigging Gaffer
Christine Mahuna Sculptor
Phoenix Mellow Assistant Costume Designer
Dorotka Sapinska Assistant Costume Designer
Simeon Wilkins Storyboard
Simeon Wilkins Storyboard Designer
Celia Jepson CG Supervisor
Fabian Lacey Conceptual Design
Fabian Lacey Conceptual Illustrator
Benjamin A. Burtt Supervising Sound Editor
Jamie Hallett Visual Effects Supervisor
Craig Hammack Visual Effects Supervisor
April LaBranche Set Decorating Coordinator
Michael Wortmann VFX Supervisor
Empress Holley Set Costumer
Nancy Cummings Makeup Artist
Kimberly Felix Makeup Artist
Shutchai Tym Buacharern Makeup Artist
Mark Walcott Set Costumer
David J. Grant Producer
Chris Samp Painter
David Raymond Boom Operator
Jason B. Stamey Casting Associate
Michael Perdew Visual Effects Producer
Marie Rheinschild-Jordan Visual Effects Producer
Eric Stewart Visual Effects Coordinator
Andrea Maxwell Visual Effects Editor
Adam Walls Makeup Artist
Marlie Arnold Assistant Art Director
Peter J. Devlin Sound Mixer
Jessica Fasman Key Costumer
Ted Sapp Key Grip
Dylan Quirt First Assistant Editor
Emily Coughlin Makeup Artist
Jason T. Clark Art Direction
Todd Sheridan Perry Visual Effects Supervisor
Manuel Plank-Jorge Conceptual Illustrator
Al LaVerde Key Grip
Craig Anthony Set Costumer
Christopher Chaber Visual Effects Coordinator
Peter Chrimes Key Grip
André Freitas Makeup Effects
Danny Singh Visual Effects Editor
Laura Holeman Digital Intermediate
Sarah Graham Makeup Artist
Weldon Huang Visual Effects Coordinator
LuAndra Whitehurst Makeup Artist
Jaime Leigh McIntosh Key Hair Stylist
Yen Do Set Costumer
Jye Skinn Lead Animator
Rachel Litz Visual Effects Editor
Gigi Collins Makeup Artist
Ashley McGuire Makeup Artist
Oliver Eikhoff Visual Effects Editor
Signe Vinther Visual Effects Producer
Duane Saylor Makeup Artist
Brendan Seals Visual Effects Supervisor
Daniel Frank Assistant Art Director
Max Sweeney Other
Molly Doyle Casting Associate
Nicholas A. Mudd Casting Associate
Jim Ely Software Engineer
Ryan Potter Legal Services
Aida Scuffle Makeup Artist
Doug Spilatro Visual Effects Supervisor
Geoffrey Baumann Visual Effects Supervisor
Rusty Edmonson Electrician
Adam Kimmerlin First Assistant Editor
Patrick Patzschke Visual Effects Editor
Mike F. Hedayati Visual Effects Supervisor
Andrew Zink CG Supervisor
Immanuel Morris Visual Effects Supervisor
Kristen Drewski Visual Effects Coordinator
Espen Nordahl Visual Effects Supervisor
Kenneth Au Visual Effects Supervisor
C. Alan Rawlins Key Grip
Ivan Andres Guerrero CG Supervisor
Kenneth Coblentz Dolly Grip
Caroline Errington Assistant Costume Designer
Alexandre Cancado CG Supervisor
Andy Park Conceptual Illustrator
Jack Taggart Ager/Dyer
Joe Macaluso Key Grip
Austin Harris Aerial Camera
Steven Blizzard Drone Operator
Gary Damian Thomas Storyboard Designer
Jason Zorigian Production Supervisor
John Slade Techno Crane Operator
Jan Reichmann VFX Editor
Benji Dove Makeup Artist
Scott Dwyer Pyrotechnician
Aaron Colman-Hayes 3D Modeller
Nancy Valle Post Production Supervisor
Patrick Dunn-Baker Set Designer
Liz Oliver Ager/Dyer
Jennifer Jane Hairstylist
Anthony Liberatore Storyboard Designer
Ellen Arden Makeup Artist
Ashleigh Chavis Makeup Artist
Addison Foreman Makeup Artist
Natalie Johnson Makeup Artist
Sandye Kaye Makeup Artist
Hagen Linss Makeup Artist
Para Malden Makeup Artist
Jennifer Nieman Makeup Artist
Ralph A. Ochoa Hairstylist
Ashley Pleger Makeup Artist
Kaylee Swisher Makeup Artist
Jordan Venetis Makeup Artist
Kentaro Yano Makeup Artist
Maxwell Britton Set Dresser
Wesley Burt Conceptual Illustrator
Sam Carter Set Dresser
Robert Lee Church Greensman
Russ Gautier Art Direction
Terry Hill Set Dresser
David James Sculptor
Scott Johnson Set Dresser
Blade Ladish Set Dresser
Andrew H. Leung Conceptual Illustrator
Konrad Lewis Set Dresser
Steve Mckean Scenic Artist
Dan Milligan Storyboard Designer
Graham Dane Parker Greensman
Garcia Jose Pineda Prop Maker
Jose F. Garcia Pineda Prop Maker
Norah Plum Sculptor
Vicki Pui Conceptual Illustrator
Marion Rex Smith Set Dresser
Kenneth Venghaus Prop Maker
Cale Wilbanks Researcher
Colt Logan Boom Operator
Jacob Alvarez Rigging Grip
Katrissa 'Kat' Peterson Visual Effects Coordinator
Andrea Kistler Visual Effects Coordinator
Chloe Ji Yoon Assistant Costume Designer
Jack Runyon Visual Effects Editor
Morten Petersen Rigging Grip
Geoffrey Harper Rigging Grip
Carl Ulysses Bowen Tailor
Nimoul Nims Bun Creature Technical Director
Shawn Miller Lead Animator
Josh Dagg Visual Effects Supervisor
Megan Flood Visual Effects Supervisor
Gary Wu Creature Technical Director
Scott Meadows Pre-Visualization Supervisor
Brett Dowler Visual Effects Producer
Dan Godar Aerial Camera
Grg Magidow Camera Operator
Craig Bauer Camera Operator
Rob Weidner Camera Operator
Shane Humphries Electrician
Jack Rose Electrician
Jeffery A. Taylor Rigging Grip
Billy Witherington Rigging Grip
German Lee Castillo Ager/Dyer
Katy Johnson Ager/Dyer
Derica Cole Washington Assistant Costume Designer
Josie Works Costume Coordinator
Gertrude Moore Seamstress
Kathy B. Washington Seamstress
Kevin Mayes Tailor
Jessica T. Stone Digital Intermediate
Jesse Noel Special Effects Coordinator
Maria Elia Castro Art Department Coordinator
Marc Roth CG Supervisor
Oliver Schulz CG Supervisor
Ioan Boieriu CG Supervisor
Kris Andrews Creature Technical Director
Tracy Nicole Irwin Creature Technical Director
James Kuroda Digital Effects Supervisor
Kyle Robinson Pre-Visualization Supervisor
Fady Kadry 3D Artist
Daniel Kepler VFX Editor
Shayna Banaag Visual Effects Coordinator
Jessica Carrington Visual Effects Coordinator
Sarah Cave Visual Effects Coordinator
Hunter Elliott Visual Effects Coordinator
Matthew Enright Visual Effects Coordinator
Erin Fernie Visual Effects Coordinator
Simon Fraser Visual Effects Coordinator
Yegor Tesler Visual Effects Coordinator
Robert Turnbridge Visual Effects Coordinator
Jessica Wilson-Silas Visual Effects Coordinator
Tae Hyun Kim Visual Effects Coordinator
Aileen Mu Visual Effects Coordinator
Mario Dietz Visual Effects Coordinator
Kevin Walter Visual Effects Editor
Rob Holland Visual Effects Producer
Lee Briggs Visual Effects Producer
Doris Huber Visual Effects Producer
Thomas Reppen Visual Effects Producer
Jesse James Chisholm Visual Effects Supervisor
Michael S. Harbour Visual Effects Supervisor
Richard Gould Foley Editor
Michael Hansen Utility Stunts
Davide Binello Matte Painter






















ikwilfilmskijken © 2020