Blade II (2002)

Fantasie, Horror, Actie, Thriller
Er heeft zich een vreemde mutatie voorgedaan in de vampierenwereld, genaamd The Reaper. De bloeddorst van deze vampieren is zo groot dat ze het op zowel mensen als andere vampiers voorzien hebben. Blade en Whistler besluiten samen te werken met The Bloodpackt, een elite team vampiers, aangezien ze dit maal een gezamenlijk doel hebben.

Blade II Film Info

Score: 6.503/10 van 4021 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2002-03-22
Lengte: 117 Minuut / 1:57
Regisseur: Guillermo del Toro
Productie Studios: New Line Cinema, Amen Ra Films, Imaginary Forces
Productie Land: United States of America


Blade II Trailer


Wesley Snipes
als Eric Brooks / Blade
Kris Kristofferson
als Abraham Whistler
Ron Perlman
als Dieter Reinhardt
Leonor Varela
als Nyssa Damaskinos
Norman Reedus
als Scud
Thomas Kretschmann
als Eli Damaskinos
Luke Goss
als Jared Nomak
Matt Schulze
als Chupa
Danny John-Jules
als Asad
Donnie Yen
als Snowman
Karel Roden
als Karel Kounen
Marit Velle Kile
als Verlaine
Tony Curran
als Priest
Daz Crawford
als Lighthammer
Santiago Segura
als Rush
Samuel Le
als Jigsaw
Marek Vašut
als Golem
Pete Lee-Wilson
als Blood Bank Doctor / Reaper
Paul Kasey
als Blood Bank Guard / Reaper
Andrea Miltner
als Blood Bank Nurse
Ladislav Beran
als Drug Dealer
Jiří Maria Sieber
als Blood Bank Guard
Bridge Markland
als Vampire with Exposed Spine
Jamie Wilson
als Reaper
Stuart Luis
als Reaper
Ladislav Mohyla
als Reaper
Jan Malík
als Reaper
Jan Révai
als Reaper
Mário Wild
als Reaper
Tomás Böhm
als Reaper
Zdenek Bubák
als Reaper
Jan Loukota
als Reaper
Jan Bursa
als Reaper
Petr Krusalnicky
als Reaper
Jaroslav Misek
als Reaper
Karel Vávrovec
als St. Cloud
Jaroslav Peterka
als Choad
Miloš Kulhavý
als Little G
Ivan Mares
als Tea Bag
Lennox Brown
als Man in London Porno Shop
André Hyde-Braithwaite
als Young Blade
Pavel Cajzl
als Moscow Vampire (uncredited)
Olga Lounová
als Prostitute (uncredited)
Stephen R. Peluso
als Paramedic (uncredited)
John Paul Salvitti
als Moscow Vampire Attacking Blade (uncredited)
Rey-Phillip Santos
als Bandaged Reaper (uncredited)
Kenji Tanigaki
als Moscow Vampire Attacking Blade (uncredited)
Michael F. Woods
als Moscow Vampire Attacking Blade (uncredited)
Mark Holding Production Sound Mixer
Donnie Yen Martial Arts Choreographer
Bill Abbott Music Editor
David S. Goyer Executive Producer
David S. Goyer Writer
Scott Martin Gershin Sound Designer
Scott Martin Gershin Supervising Sound Editor
Robert Bernacchi Unit Production Manager
Robert Bernacchi Associate Producer
Wendy Partridge Costume Design
Marco Beltrami Original Music Composer
Nancy Foy Casting
Michael De Luca Executive Producer
Lynn Harris Executive Producer
Martin Vačkář Assistant Art Director
Stan Lee Executive Producer
Avi Arad Executive Producer
Carol Spier Production Design
John Ross Sound Re-Recording Mixer
Peter Amundson Editor
Peter Frankfurt Producer
Bryan Bowen Sound Effects Editor
Gabriel Beristain Director of Photography
Elinor Rose Galbraith Supervising Art Director
Guillermo del Toro Director
Patrick J. Palmer Producer
Ladislav Beran Choreographer
Wesley Snipes Producer
James F. Truesdale Art Direction
Happy Walters Music Supervisor
Toby Emmerich Executive Producer
Nikita Rae Makeup Artist
Dave Jordan Music Consultant
Jeanette Freeman Hairstylist
Leon Dudevoir Production Executive
Peter S. Elliot Visual Effects Editor
Andrea Clark Casting Associate
Gary Archer Prosthetics
Dirk Westervelt Visual Effects Editor
Dan Morski Co-Art Director
Wayne D. Barlowe Creature Design
Laura Rindner First Assistant Editor
Marv Wolfman Characters
Michael Keller Sound Re-Recording Mixer
Freddy Bouciegues Utility Stunts
Miroslav Čáslavka Set Dresser
Brian Basham ADR Recordist
Ron Bedrosian ADR Mixer
Nerses Gezalyan Sound mixer
Nerses Gezalyan Foley Mixer
Greg Zimmerman Foley Recordist
Aaron Skalka Transportation Coordinator
Peter Nicolakakos Set Decoration
Jon Divens Co-Producer
Simon Werry Aerial Camera
Andrew J. Horne Co-Producer
Gene Colan Characters
Steve Watson 24 Frame Playback
Bob Munroe Visual Effects Supervisor
Jeff Ward Martial Arts Choreographer
Marese Langan Key Hair Stylist
Jaromír Švarc Art Direction
Milena Koubková Set Designer
Phillip Tellez Construction Coordinator
Bruce DiValerio Construction Coordinator
Christopher Sposa Cableman
Dominic Parker Visual Effects Supervisor
Nicholas Brooks Visual Effects Supervisor
Nick Allder Special Effects Supervisor
Michael Hertlein Dialogue Editor
Michael Hertlein ADR Editor
John Kurlander Scoring Mixer
Klaus Fuxjäger Camera Operator
Clayton J. Barber Fight Choreographer
Douglas Dresser Location Manager
Jim Ervin Music Producer
George Macri Visual Effects Producer
Ray McIntyre Jr. Visual Effects Supervisor
Blair Clark Visual Effects Supervisor
Jan Kodera Leadman
Terry Bradley Visual Effects Supervisor
John Bannister Key Scenic Artist
Nordin Rahhali Visual Effects Supervisor
Wendy Cox Production Supervisor
Robert Duncan Visual Effects Supervisor
Dominic Sidoli Visual Effects Producer
Jeffrey Kushon Set Decoration
David Dupuis Prosthetic Supervisor
David Dupuis Key Makeup Artist
Michelle Taylor Makeup Artist
Pavel Typolt Production Manager
Michelle Weller Production Supervisor
Mike Hyrman Art Department Coordinator
Gert Broekema Property Master
Michael Lindsay Property Master
Michael Madden Set Designer
Gordon White Set Designer
Constantine Sekeris Conceptual Design
Mathew Waters Supervising Sound Editor
Louis Creveling Dialogue Editor
Jed M. Dodge Dialogue Editor
Robert Getty Dialogue Editor
Thomas Jones ADR Supervisor
Barbora Kolarova Special Effects Coordinator
Craig Hayes Visual Effects Supervisor
Justin Martin Visual Effects Supervisor
Sarah Schubart Visual Effects Editor
David Sosalla Visual Effects Supervisor
Ruth Greenberg Visual Effects Producer
Edward Irastorza Visual Effects Producer
Susan MacLeod Visual Effects Producer
Pavel Cajzl Stunt Coordinator
Anthony Gaudioz Camera Operator
Craig Fikse Steadicam Operator
Guy Hodgen Additional Camera
Viktor Lonek Video Assist Operator
Jaromir Simek Gaffer
H. Mark Vuille Gaffer
Brian Richards Music Editor
Vaclav Mottl Transportation Coordinator
Claudine Strasser Script Supervisor
Pavel Sterba Location Manager
Jon Sperry Dialect Coach
Marianna Krenova Stand In
Moira Houlihan Unit Publicist
Sara Romilly Post Production Supervisor
Hector C. Gika Sound Editor
Petr Svoboda Rigging Gaffer
Chas Bain Focus Puller
Heather Moore Key Costumer
Tim Larsen Painter
Clive Miles Assistant Production Manager
Asregadoo Arundi Digital Compositors
Keith D. Fisher Transportation Captain
Kelly Fraser Assistant Costume Designer
Dan Muscarella Color Timer
Mike Macias Lighting Technician
Pete Anthony Conductor
John Weldy Sculptor
Ladislav Hrubý First Assistant Camera
Malcolm Sheehan Key Grip
Danny Saber Additional Music
James Weston Armorer
Mark Fattibene CG Supervisor
Chris Ferrence Driver
Alexandre Szabo-Fresnais Camera Loader
Jayson Wall Post Production Assistant
Alex Matcham Production Controller
Eva Dvorakova Set Medic
Matt Colleran Sound Recordist
Phred Lender Systems Administrators & Support
Ben Bowling Electrician
Michal Houzvicka Rigging Grip
Jiri Tichacek Production Accountant
Sissy Grover Production Coordinator
Peter Eusebe Boom Operator
Susan Cahill Assistant Sound Editor
Kandece Brown Visual Effects Coordinator
Jason Brubaker Storyboard
David Rosenthal I/O Supervisor
Vicki Wong I/O Manager
Julian Wall First Assistant Director
Clay Dale CG Artist
TyRuben Ellingson Concept Artist
Philip Seeger Third Assistant Director
Minna Pyyhkala Casting Assistant
Nicola 'Nikki' Berwick Stunt Double
Warren J.W. Leathem Lead Animator
Gary Burritt Negative Cutter
Craig Jurkiewicz Foley Editor
Tom Boyd Musician
Bill Daimant Dolly Grip
John Emory Grip
Nigel Booth Prosthetic Makeup Artist
Libor Hatas Pilot
Jana Lynn Gold Associate Editor
Stephani Hunter Assistant Production Coordinator
Paul Anderson 3D Artist
Jerry Corda-Stanley CG Animator
Ray Scalice General Manager
Jim Garrow Colorist
Adam Glasman Digital Colorist
Rob Seager First Assistant Accountant
Mark Taylor Second Assistant Director
Petr Brodsky Extras Casting
Josh Campbell Assistant Editor
Jemma Scott-Knox-Gore Contact Lens Technician
Kenny Groom Assistant Camera
Dan Feinstein Rotoscoping Artist
Greg Runnels Swing
Michael K. O'Melia Assistant Chief Lighting Technician
Jennifer Hunt Pedevilla Payroll Accountant
Martina Götthansova Second Second Assistant Director
Leo Duranona Storyboard Artist
Jan Beran Special Effects Technician
Ian Unterreiner Visual Effects Production Assistant
Lisa Bechard Visual Effects Production Manager
Darrel Griffin Data Wrangler
Alexander Bscheidl Second Assistant Camera
Betty Burkhart Post Production Coordinator
David Antol Location Assistant
Natasha Ivanova Additional Dialogue
Vera Trousilová Assistant Accountant
Avtar Bains Compositing Artist
Alonzo Ruvalcaba Head of Production
Tyler Ham Production Assistant
Cammeron Truesdale Production Runner
Gregory Palmer Second Assistant Director
John T. Sweeney Production Coordinator






















ikwilfilmskijken © 2022