Blade Runner 2049 (2017)

Sciencefiction, Drama
Dertig jaar na de gebeurtenissen in de eerste film ontdekt een nieuwe Blade Runner, LAPD agent K een verborgen geheim dat wat nog overblijft van de huidige maatschappij mogelijk in chaos kan doen verzinken.

Blade Runner 2049 Film Info

Score: 7.4/10 van 7239 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2017-10-04
Lengte: 164 Minuut / 2:44
Regisseur: Denis Villeneuve
Schrijvers Hampton Fancher, Michael Green.
website: http://www.bladerunner2049.nl/
Productie Studios: Torridon Films, 16:14 Entertainment, Scott Free Productions, Columbia Pictures, Alcon Entertainment, Thunderbird Entertainment, Warner Bros. Pictures
Productie Land: Canada, United States of America, Hungary, United Kingdom


Blade Runner 2049 Trailer


Ryan Gosling
als K
Harrison Ford
als Rick Deckard
Ana de Armas
als Joi
Robin Wright
als Lt. Joshi
Sylvia Hoeks
als Luv
Mackenzie Davis
als Mariette
Jared Leto
als Niander Wallace
Carla Juri
als Dr. Ana Stelline
Lennie James
als Mister Cotton
Dave Bautista
als Sapper Morton
David Dastmalchian
als Coco
Barkhad Abdi
als Doc Badger
Hiam Abbass
als Freysa
Wood Harris
als Nandez
Edward James Olmos
als Gaff
Tómas Lemarquis
als File Clerk
Sallie Harmsen
als Replicant
Sean Young
als Rachael
Loren Peta
als Rachael double
Mark Arnold
als Interviewer
Krista Kosonen
als Doxie #2
Elarica Johnson
als Doxie #3
Kingston Taylor
als Boy with One Ear
David Benson
als Liberace Look-A-Like
Ben Thompson
als Elvis Look-A-Like
Suzie Kennedy
als Marilyn Look-A-Like
Stephen Triffitt
als Sinatra Look-A-Like
Ellie Wright
als Little Ellie
Vilma Szécsi
als Angry Old Lady
Kincsö Sánta
als Birthday Girl
André Lukács Molnár
als Memory Child
István Göz
als Scavenger #1
Pál Nyári
als Scavenger #2
Joshua Tersoo Allagh
als Scavenger #3
Zoltán Béres
als Scavenger #4
Konstantin Pál
als Scavenger #5
Ferenc Györgyi
als Scavenger #6
Samuel Brown
als Orphanage Boy
Mark A. Mangini Supervising Sound Editor
Lucinda Syson Casting
Roger Deakins Director of Photography
Hans Zimmer Original Music Composer
Ridley Scott Producer
Ridley Scott Executive Producer
Philip K. Dick Characters
Hampton Fancher Screenplay
Hampton Fancher Story
Francine Maisler Casting
Syd Mead Thanks
Dennis Gassner Production Design
Renée April Costume Design
Kathy Driscoll Casting Associate
Peter Popken Conceptual Design
Klaus Mielich Special Effects Coordinator
Klaus Mielich In Memory Of
Benjamin Wallfisch Original Music Composer
Ezra Dweck Foley Editor
Bill Corso Makeup Artist
Ron Bartlett Sound Re-Recording Mixer
Joel Kramer Second Unit
Joel Kramer Stunt Coordinator
Joel Kramer Second Assistant Director
Dana Belcastro Co-Producer
Goro Koyama Foley Artist
Andy Malcolm Foley Artist
Bill Carraro Executive Producer
Rod McLean Art Direction
Alessandra Querzola Set Decoration
Pierre Gill Second Unit Director of Photography
Paul Inglis Supervising Art Director
Veronika Varjasi Extras Casting
Broderick Johnson Producer
Andrew A. Kosove Producer
Zsolt Csutak Casting
India Osborne Production Manager
Andrew G. Vajna Thanks
Jean-Louis Darville Visual Effects Coordinator
Jean-Louis Darville Data Wrangler
Caitlin McKenna-Wilkinson ADR Voice Casting
Bud Yorkin Producer
Gavin J. Behrman Production Supervisor
Dylan Goss Aerial Director of Photography
Don White Foley Mixer
Cliff Fleming Aerial Coordinator
Cynthia Sikes Producer
Denis Villeneuve Director
Patrick Kalyn Animation
Jason Collins Special Effects Makeup Artist
Michael Green Screenplay
Tiago Santos Digital Compositor
Tristan Schulze Musician
Rohit Agarwal Visual Effects
Ed Natividad Conceptual Design
Bruce Hamme Dolly Grip
Pierre Buffin Visual Effects Supervisor
Steven P. Wegner Co-Producer
Joe Walker Editor
Tibor Lázár Art Direction
Robert Pik Compositing Supervisor
Del Spiva Temp Music Editor
Andreas Bravin Karlsson Compositing Lead
Nico Abondolo Musician
Theo Green Sound Designer
Zoltán Schrammel Techno Crane Operator
Tim Gamble Executive Producer
Marc Sadeghi Executive Visual Effects Producer
Anna Cassina Unit Production Manager
Ankur Mishra VFX Artist
John Sylva Post Production Assistant
Aaron Haye Thanks
Gyula Herjeczki Construction Manager
Pierre D'oncieu Digital Compositor
Joshua Ravetch Production Controller
Patrick Bramucci Rigging Gaffer
Ryôta Nakanishi Thanks
Ádám Fillenz Camera Operator
Rio Mangini Musician
Donald Mowat Makeup Department Head
Cori Burchell Costume Supervisor
Bence Erdelyi Art Direction
Lizzie Lawson Hair Supervisor
George Hull Conceptual Design
Emmanuel Shiu Conceptual Design
Paul Docherty Visual Effects Coordinator
Lauren Stewart Painter
Victor James Martinez Conceptual Design
Lee Gilmore Sound Effects Editor
Clint Bennett Supervising Music Editor
Jo-Ann MacNeil Key Makeup Artist
Joseph Hiura Set Designer
Doug Harlocker Property Master
Doug Hemphill Sound Re-Recording Mixer
Michelle Eisenreich Visual Effects Producer
Katie Hamberger VFX Artist
Jessica Clothier Script Supervisor
Tom Hambleton ADR Recordist
Stephen Vaughan Still Photographer
Emily Wallin 3D Editor
Steve Unwin Still Photographer
Steve Unwin Epk Camera Operator
Christopher S. Aud Sound Effects Editor
Annamária Orosz Standby Art Director
György Mihályi First Assistant Sound Editor
Domonkos Pardanyi Stunt Coordinator
Claudia Kossik Transportation Coordinator
Karen M. Murphy Visual Effects Producer
Zoltán Tóth Construction Manager
László Szirmai Assistant Art Director
David Doran Art Direction
Rudolf András Location Manager
Sébastien Moreau Visual Effects Supervisor
Miklós Tóth Production Manager
László Bille Camera Operator
Larry Garrison Unit Publicist
Gábor Ujházy Unit Manager
Brad Arensman Post Production Supervisor
Carl Rogers Co-Producer
Sam Hudecki Conceptual Design
Sam Hudecki Storyboard Artist
Fay McConkey Executive Visual Effects Producer
Melissa Taylor Executive Visual Effects Producer
Bill O'Leary Gaffer
Robin Citrin Location Manager
Xinyi Puah Visual Effects Editor
Dhuha Isa Visual Effects Editor
Pete Cavaciuti Steadicam Operator
Emma Pill Location Manager
Pamela Harvey-White Unit Production Manager
Félix Rosell Location Manager
Kata Vermes Additional Still Photographer
Nick Fulton Second Unit
Stefan Speth Art Direction
Des Carey Production Consultant
Russell Sadeghpour Visual Effects Designer
Adam Klein Animation
Donna Langston Head of Production
Ryan Rubin Music Editor
Viktor Muller Visual Effects Supervisor
Ryan Tudhope Visual Effects Supervisor
Nicolas Bonnell Head of Production
Krisztina Fehér Hairstylist
Dora Simko Script Supervisor
Robert E. Phillips Digital Intermediate
Greg ten Bosch Sound Effects Editor
Dennis McCarthy Thanks
Rick Lipton Dialect Coach
Marco Foglia Head of Animation
Adam O'Brien-Locke Visual Effects Producer
Adam Hart Stunts
Evan Clover Animation
Mark Avery Set Costumer
Ken Lebre Editorial Staff
Martin De Boer Stunts
Martin De Boer Stunt Double
John Nelson Visual Effects Supervisor
Brian N. Bentley Visual Effects Technical Director
Jason Chu Stunts
Dóra Papp Set Costumer
Imre Juhasz Camera Operator
Kerry Warn Hair Designer
Mark Orme Matte Painter
Eric Bates Animation Supervisor
Shawn Broes Visual Effects Editor
Sean Coonce Digital Compositor
Péter Bognár Electrician
Isabel Bloor Sets & Props Supervisor
Isabel Bloor Set Supervisor
Olivier Cauwet Visual Effects Supervisor
Michael Broom Concept Artist
Donald Sparks Assistant Director
Donald Sparks First Assistant Director
Martine Gagnon Assistant Costume Designer
Mike Massa Stunt Coordinator
Mike Massa Stunt Double
Gerd Nefzer Special Effects Supervisor
Chad Nixon Visual Effects Producer
Gabor Kiszelly Special Effects Supervisor
Chris Summers First Assistant "B" Camera
Richard R. Hoover Visual Effects Supervisor
Deva Anderson Music Supervisor
Laurent Spillemaecker Compositing Supervisor
Jeremy B. Davis Sound Mix Technician
Avi Kaplan Musician
Michael Miller ADR Mixer
Rhys Salcombe 3D Sequence Supervisor
Byron Wilson ADR Supervisor
Guillaume Poulin VFX Editor
Norbert Alte Fieszl Swing
Gergely Rieger Art Direction
Bea Merkovits Assistant Costume Designer
Charley Gilleran Rigging Grip
Karen Asano-Myers Hairstylist
Lydia Fry Art Direction
Joel Michael Kramer Stunts
Margaret Robbs Assistant Costume Designer
Bernd Angerer Animation Supervisor
Narantsogt Tsogtsaikhan Stunts
Mark Coffey First Assistant Sound Editor
Levente Tamási Stunts
Krisztián Paluch Gaffer
Mitchell Andrew Lillian Key Grip
Marilyn Marcotte Animation
Valeria Paoloni Set Decoration Buyer
Marc Wolff Pilot
Angelica Perez Anzures Digital Compositor
Deak Ferrand Art Direction
Huseyin Caner Visual Effects Supervisor
Xavier Fourmond Compositing Lead
Philippe Soeiro Digital Compositor
Gyula Tóth Stunts
Gergely Orbán Production Assistant
Arnaud Brisebois Matte Painter
Taylor Mason Assistant Editor
Matt Wallach Color Timer
Frank Giustra Executive Producer
Scott Lukowski Conceptual Design
Daniel Czinkota Editorial Staff
Zsolt Molnar Location Manager
Rachel Amanda Alterman Production Office Assistant
Jiri Kilevnik Compositor
Jaime Leigh McIntosh Hairstylist
Laurie Wright Production Coordinator
Jeremy Robert Visual Effects Supervisor
Ferenc Berecz Stunts
Andrew Barry Compositor
Albert Cho First Assistant Director
Simon Leclair VFX Artist
Céline Zapater Visual Effects Editor
Charlie Watson First Assistant Director
Csilla Blake-Horváth Makeup Supervisor
Marcus Preussing Pyrotechnic Supervisor
Bernd Rautenberg Special Effects Supervisor
Carsten Woithe Supervising Technical Director
Nikul Patel Visual Development
Danny Yount Title Designer
Balázs Lengyel Stunts
Fern Hodgson Art Department Coordinator
Szandra Bíró Makeup Artist
Rob Garner Digital Compositor
Jeremy Nicolaides Stereoscopic Supervisor
Gábor Csépai Production Assistant
Tish Johnson Production Accountant
Mélanie Le Bloa Digital Compositor
Gergö Balika Head of Production
Aélis Héraud Digital Compositor
Mary Lukasiewicz First Assistant Editor
Jessica Pearce Production Coordinator
Norbert Szekeres Boom Operator
Sasha Leigh Izadpanah VFX Editor
Richard Clegg Visual Effects Supervisor
Nóra Kapás Makeup Artist
Szilvia Dobrovitz Makeup Artist
Anna Törjék Makeup Artist
Demelza Cronin Production Supervisor
Darryl Henley Storyboard Artist
Jin Yong Kim Matchmove Supervisor
Charlie Campagna Sound Effects Editor
Sabrina Gagnon Visual Effects Producer
Kevin Schultz Foley Mixer
Cory Fleming Pilot
Natasha Vincent Casting Associate
Martin Chabannes VFX Artist
Chris Hardman Visual Effects
Karen Davis Second Assistant Director
Adam Varadi Drone Pilot
Phoenix Woung-Bi Lee Visual Effects Technical Director
Mac Ruth Production Sound Mixer
Balazs Varga First Assistant Sound Editor
Bálint Csáki Boom Operator
Lionel Jacobs Digital Compositor
Andrii Zavolokin 3D Generalist
Leo-Patrick Houde VFX Editor
Francesco Capone Digital Compositor
Kim Menaster Visual Effects Producer
Jon Henry Gordon Key Hair Stylist
Balázs Budai Assistant Editor
Gábor Hegedüs Hege Assistant Director
Gábor Hegedüs Hege First Assistant Director
Zach Marshall Assistant Editor
Ruth Haney Key Makeup Artist
Brian Tarlecki Sound Mix Technician
Owen Gurry Musician
Rob de Groot Stunt Double
Alex Kingi Stunts
Marco van der Merwe Visual Effects Technical Director
Jiayin Wang Visual Effects Technical Director
Omar Morsy Head of Animation
Géza Kovács Stunts
Jozsef Fodor Stunts
Kinga Gavalda Stunts
Orsányi Iván Stunts
Richard Nagy Stunts
Béla Orsányi Stunts
Péter Sokorai Stunts
Peter Cseri Stand In
Arni Hansson Unit Production Manager
Bence Kalmár Draughtsman
Cody Banta Stunts
Linda Mester Special Effects Coordinator
Ancsa Kriskó Makeup Artist
Olivier Martin Matte Painter
Rene Morel Matte Painter
Philippe Pelletier Digital Compositor
Bence Füredi Special Effects Technician
Gáspár Szabó Stunts
Gena Vazquez Props
Amy Geist Post Production Assistant
Yogesh Chautel Visual Effects Coordinator
Annie Normandin Visual Effects Producer
Kelly Noordermeer Visual Effects Editor
Nóra Koltai Makeup Artist
Gábor Pesta Stunts
János Csáki Jr. Sound Mixer
Etienne Poulin St-Laurent Matchmove Supervisor
Seva Solntsev ADR Recordist
Teodora Ilie Assistant Production Manager
Abhisek Chatterjee Creature Technical Director
Lucas John Ng Visual Effects Coordinator
Gusztáv Kirsch Camera Operator
Attila Szücs Key Grip
Antal Berger Rigging Gaffer
Félix Pirritano VFX Artist
Troy Summersett VFX Artist
Julien Cimino Visual Effects Producer
Balázs Várszegi Second Assistant Camera
Robert Schajer Executive Visual Effects Producer
Róbert Nagy Grip
Ben Milsom Supervising Art Director
Kim Frederiksen Concept Artist
Duane Floch Pre-Visualization Supervisor
Edward Andrews Digital Compositor
Andrea Biklian Production Accountant
Petra Balogh Draughtsman
Laura Fitzpatrick Executive Visual Effects Producer
Veronika Szücs Art Department Coordinator
Colin H. Fraser Construction Coordinator
Tibor Dajko 3D Artist
Michael Anders 3D Coordinator
Wesley Chandler Animation Supervisor
Jakub Pazera Lead Animator
Chris McLaughlin CG Supervisor
Erik Lehmann 3D Generalist
Miles Lauridsen Sequence Supervisor
Bianca Cuffaro Visual Effects Editor
Ryan Basaraba Visual Effects Coordinator
Fanny Bissonnette Visual Effects Coordinator
Gabriel Jalbert Visual Effects Coordinator
Cindy O'Hare Visual Effects Coordinator
André Geoffroy Visual Effects Coordinator
Philippe Lépine Visual Effects Coordinator
Christ Ohoueu Visual Effects Coordinator
Annabelle Zoellin Visual Effects Coordinator
Lorie Bussières Visual Effects Coordinator
Heather Martini Visual Effects Coordinator
Lilla Kleininger Ager/Dyer
Zsolt Gonda Armorer
Bradley Good Assistant Property Master
Orsolya Maza Assistant Art Director
Elicia Scales Assistant Art Director
Abby J. Smith Assistant Art Director
Máté Herjeczki Construction Coordinator
Tamas Gelei Prop Maker
Istvan Muranyi Prop Maker
Torma Zoltán Prop Maker
Vilmos Törköly Prop Maker
Gergely Laszlo Special Effects Technician
Paul Lambert Visual Effects Supervisor
Steve Jung Concept Artist
Eduardo Bivar VFX Artist
Gergely Schummer On Set Dresser
Ferenc Brandenburg On Set Dresser
Zsolt Ferenc Maier Extras Casting
April Marie Mabry Second Assistant Accountant
Dominique Pace Draughtsman
Tracie Donais Digital Compositor
Patrick Hall Digital Compositor
Leo Pean de Ponfilly Digital Compositor
Jorge Sanchez Fresno Digital Compositor
Tom Burns Sound Mix Technician
Adam Berces Art Department Assistant
Levente Sulyok Draughtsman
Charlotte Roberts Creature Technical Director
Tibor Bodor Driver
Vikas Chandel VFX Artist
Salima Needham Compositor
Mitul Patel Sequence Supervisor
Philip Melancon Animation
Amit Narwani Matchmove Supervisor
Damiano Moltisanti Visual Effects Technical Director
Emma Escamilla Post Production Assistant
Christine Liu Visual Effects Technical Director
Pier Laurenza Location Scout
Brandon Lambdin First Assistant Director
Jenna Dalla Riva Foley Recordist
Scott Mitchell Visual Effects Supervisor
Carlos Huante Concept Artist
Marc Faladeau Visual Effects Coordinator
Gudjon Kristjansson Digital Compositor
Kyle Greenberg Digital Compositor
Oded Granot Digital Compositor
Jack Heeren Foley Mixer
Tibor Gadácsi Extras Casting Assistant
Gábor Balda Best Boy Grip
Vilmos Keszler Grip
Gabor Szabo Concept Artist
Kouji Tajima Concept Artist
Alyson Lamontagne CG Artist
Emmanuelle Morin CG Artist
David Bishop Noriega CG Artist
Sara Hansen Generalist
Stéphane Keller Matte Painter
Jonathan Niquet Pipeline Technical Director
Brad Darrow Stereoscopic Supervisor
Andrew Kennedy Stereoscopic Technical Director
Ève Giordani Rotoscoping Artist
Alexandra Gunter Visual Effects Production Manager
Hemant Parshuram Sawant Digital Compositor
Maria Gerencser Accountant
Nicolas Girard Title Designer
Jason Habelow Production Coordinator
Altus Health Health and Safety
Viktória Jaross Choreographer
Jordi Roca Agut Production Coordinator
Nathalie Rodriguez Martinez Production Coordinator
Desiderio Vite Pilot
Dan Spellman Thanks
Ashley Culp Executive Music Producer
Alcon Sleeping Giant Executive Music Producer
Michael Hodges Executive Music Producer
Kayla Morrison Executive Music Producer
Simone Vitucci Musician
Bill Twiston-Davies Location Manager
Lilla Vasvári Costume Supervisor
Laszlo Tahy Seamstress
Klarissza Kis Seamstress
Rita Jakab Seamstress
Molly Rose Casting Assistant
Kristi Lugo Casting Assistant
David Bush Casting Assistant
Chris Sokalofsky Animation
Ben Hurand Animation
Bassem Hawili Animation
Leonardo Bonisolli Animation
András Zsák Electrician
Gergo Vasari Grip
Gabor Schmidt Grip
Béla Rácz Electrician
Andras Rudasy Electrician
David Rondzik Electrician
Csaba Pápai Grip
Jack Lillian Grip
Tamás Kollár Grip
Antal Kató Grip
Róbert Jász Grip
Gábor Inczédy Electrician
Paul Candrilli Best Boy Grip
Istvan Banga Electrician
Ádám Balogh Grip
Farkas Tamás Stunts
Gergo Szekér Stunts
István Draco Markolt Stunts
Ádám Bertalan Stunts
Laszlo Utvari Stunts
György Szántó Stunts
Gabor Szeman Stunts
Zoltan Szanto Stunts
Zalan Szabo Stunts
Viktor Sokorai Stunts
Andras Sereci Stunts
Tamas Nemetim Stunts
Vanda Mocár Stunts
Micos Sventary Lucacs Stunts
Akos Lenkei Stunts
Norbert Kovács Stunts
Laszlo Kosa Stunts
Csaba Komondi Stunts
Abel Kocsis Stunts
Altamiro Junior Jubilee Stunts
Gergö Horpácsi Stunts
Zoltan Hodi Stunts
Tamas Hagyo Stunts
Szilvia Fuzessy Stunts
Eniko Fulop Stunts
Egyed Ferenc Stunts
Balázs Farkas Stunts
Miklós Danka Stunts
Nick Carraro Stunts
Dénes Bálind Stunts
Chloé Bruce Stunt Double
Krisztián Botka Stunts
Kristof Belovai Stunts
Milan Bartha Stunts
Szigethy Balázs Stunts
Gaspar Adam Stunts
Ravi Mahapatro Line Producer
Jessica Sharp Line Producer
Tomas Ariño Sobotkiewicz Digital Compositor
Daniel Batt Digital Compositor
Philippe Bienvenue Digital Compositor
Kathryn Jane Black Digital Compositor
Romain Bouvard Digital Compositor
Christiane Caya Digital Compositor
Kamelia Chabane Digital Compositor
Abhishek Chaturvedi Digital Compositor
Julian Chong Digital Compositor
Liudmyla Chorna Digital Compositor
Martin Cicmanec Digital Compositor
Jaroslav Cízek Digital Compositor
Kamen Anev Concept Artist
Dan Walker Concept Artist
Alejandro Mora Second Assistant Director
Steven Bills Creature Technical Director
Pascal Clement Visual Effects
Fangfei Li Digital Compositor
Chris Dawson Digital Compositor
Péter Faludi First Assistant Camera
Gergely Hajba Second Assistant "A" Camera
Balázs Kovács Construction Manager
Jack Cave Props
Philip O'Connell Props
Scott A. Riley Props
Charlotte Runagall Props
Russell Blanchard Production Secretary
Daniel Thron Visual Effects
Farhad Mohasseb Compositing Lead
Pierre Masseron VFX Artist
Andrea Dutti Digital Compositor
Sarah Neveu Matte Painter
Joe Wehmeyer Data Wrangler
Thomas Salama Digital Compositor
Vera Janisch Third Assistant Director
József Kiss Construction Manager
Zita Galántai Draughtsman
Balazs Pelcz Sculptor
Tamás Péter Chipie Second Assistant Director
Viktor Lehoczki Transportation Captain
Márton Vojnits Production Assistant
Szabolcs Sitkei Second Assistant Camera
Attila Kárpáti Assistant Camera
Joe Petényi Second Assistant Accountant
Erika Tamás First Assistant Accountant
Kolos Trimmel Production Accountant
Zsuzsanna Kurucz Production Secretary
Gyorgy Dejtari Second Assistant Accountant
Gergely Apjok Third Assistant Director
Eduardo Villarreal Digital Compositor
Jonny Gu Digital Compositor
Jason Naran Digital Imaging Technician
Grant Bensley Head of Production
Andreas Schiller Special Effects Technician
Nguon Vissal Ong Digital Compositor
David Monfette Rotoscoping Artist
Michel Frenette Digital Compositor
Luke Drummond Digital Compositor
Pierre Rousseau VFX Artist
Antoine Rouleau Matte Painter
Frederic Dupere Matte Painter
Marc-Olivier Rouleau Pipeline Technical Director
William Perreault VFX Artist
Geneviève Gareau Rotoscoping Artist
Marie Soleil Chabot CG Artist
Marc-André Roy Rotoscoping Artist
Yale Badik Executive Producer
Asa Greenberg Co-Executive Producer
Val Hill Executive Producer
Ian McGloin Co-Executive Producer
Sven Granlund Prosthetic Makeup Artist
Hajós Péter Set Production Assistant
Hajós Péter Assistant Director
Dániel Jakab Assistant Production Manager
Gergely Balazs Assistant Production Manager
Susan M. Elmore First Assistant Director
Árpád Görögh Production Assistant
Gergely Török Production Assistant
Brian Niemczyk Second Second Assistant Director
Levente Kölcsey-Gyurkó Third Assistant Director
Attila Veres Third Assistant Director
Daniel Dallos Unit Manager
Andras Pal Szabo Assistant Property Master
Jeremy Paillotin Concept Artist
Jon McCoy Concept Artist
Róbert Taller Draughtsman
Peter Várdai Draughtsman
Enci Bognar Graphic Designer
Marton Szalay Leadman
Robin Lawrence Props
Nigel Hughes Scenic Artist
Vivien Dömötör Set Decorating Coordinator
Szilvia Szisza Toth Set Decoration Buyer
Dávid Szekeres Set Dresser
Oscar Krupiczer Set Dresser
Alina Papp Standby Art Director
Federico Vianelli Swing
Haraszti Balazs Swing
Davi Aquino Foley Recordist
Áron Havasi Second Assistant Sound
Rita Maxim Production Assistant
Joel Savage Special Effects
Jens Schmiedel Special Effects Supervisor
Adam Szlávy Special Effects Technician
Andreas Herberg Special Effects Technician
Daniel Godec Special Effects Technician
Furedi Csaba Special Effects Technician
Jan Luppino Special Effects Technician
Monty Ploch Special Effects Technician
Rene Barthel Special Effects Technician
Ruan Liebenberg Special Effects Technician
Swen Luppino Special Effects Technician
Tamas Uzoni Special Effects Technician
Andre Emme Special Effects Technician
Nándor Gulyás Second Unit
Atli Kristófer Pétursson Aerial Camera
Paul Maletich Aerial Camera
Dávid Vécsey Digital Imaging Technician
Joshua Gollish Digital Imaging Technician
Pablo Montesinos Digital Imaging Technician
Tamás Hevizi Drone Cinematographer
Virgil Tatu First Assistant Camera
Michael Rathgeber First Assistant Camera
Keri Manuel Lighting Technician
Ambrus Hernádi Second Assistant Camera
Kristóf Párdányi Second Assistant "A" Camera
Ákos Gulyás Second Assistant Camera
Ákos Szathmáry Second Assistant Camera
István Djuroska Second Assistant Camera
André Léger Assistant Editor
Mercédesz Czanka Assistant Editor
Mayleen Vega Post Production Assistant
Gábor Egyed In Memory Of
István Papp Assistant Location Manager
István Bognár Driver
Zsolt Bécsi Driver
Csaba Vida Driver
Dániel Zima Driver
Jr. Sandor Paradi Transportation Coordinator
Jon Kjartan Bjornsson Pilot
Chad Clark Assistant Accountant
Daniel Besnyo Construction Coordinator
Greg Highsmith First Assistant Accountant
Felicia Craggs Payroll Accountant
Péter Danó Payroll Accountant
Anna Lilli Garai Production Assistant
Dylan Beck Production Assistant
Kitty Bich Thuy Ta Production Assistant
Gábor Bukai Production Assistant
Mirjam Takács Production Assistant
Ainara Sánchez de Toro Production Assistant
Kinga Trimmel Second Assistant Accountant
Kristof Trimmel Second Assistant Accountant
Sándor Csali Set Production Assistant
Gábor Bakos Set Production Assistant
Gergely Riba Set Production Assistant
Bence Csörnyei Set Production Assistant
Florence Durante Matte Painter
Declan McGuire Pipeline Technical Director
Oliver Fergusson-Taylor Digital Compositor
Benjamin Jean Compositor
Steven O'Connor Digital Compositor
Jacob Yorke VFX Artist
Melissa Goddard Compositor
Laurent Srey Digital Compositor
Felix Lafontaine Digital Compositor
Samuel Jacques CG Artist
Sarah Essam Visual Effects Production Manager
Frederik Lillelund 3D Sequence Supervisor
Adam Slater Animation
Yadav Shridhar Animation
Hideki Okano CG Artist
Andrée-Anne Bouffard-Verreault CG Artist
Austin Baerg CG Artist
Bradleigh McKay CG Artist
Christine Leclerc CG Artist
Sarah Mesmacre CG Artist
Vincent Vezina CG Artist
Zayn Jinah Stereoscopic Coordinator
Gergely Galisz Data Wrangler
Jedediah Smith Compositing Lead
Filip Sustek Compositing Supervisor
Tristan Myles Compositing Supervisor
Maciej Skoluba Compositor
Marco Bordignon Compositor
Mateusz Krzastek Compositor
Vincent Chang Compositor
Yasemin Hepguler Compositor
Romane Landrieux Compositor
Romane Landrieux VFX Artist
Seungjin Woo Concept Artist
David Tilton Concept Artist
Martin Hromadko I/O Manager
Berenice Antoine VFX Artist
Adrian Nurse Digital Compositor
Alexandra Zyrina Digital Compositor
Antoine Goethals Digital Compositor
Antoine Wibaut Digital Compositor
Carlos Guillén Digital Compositor
Chaehyeon Lee Julie Digital Compositor
Charles Labbé Digital Compositor
Cindy Perez Digital Compositor
Csaba Pépp Digital Compositor
Daniel Veszely Digital Compositor
Elfar Sverrisson Digital Compositor
Erik Werlin Digital Compositor
Foram Pardiwala Digital Compositor
Jeremy Meltzer Digital Compositor
Jonathon Sumner Digital Compositor
Katya Ruslanova Digital Compositor
Leo Pritchard Digital Compositor
Lies Veldeman Digital Compositor
Lisa Funkel Digital Compositor
Marco Fiorani Parenzi Digital Compositor
Marco Leone Digital Compositor
Melanie Dorn Carter Digital Compositor
Michael Rouayroux Digital Compositor
Nathan Hurlburt Digital Compositor
Nicolas Desmet Digital Compositor
Nicolas Guyon Digital Compositor
Nicolas Laprise Pellicelli Digital Compositor
Péter Farkas Digital Compositor
Petr Hastík Digital Compositor
Rakesh Pusuluri Digital Compositor
Rodions Jepejevs Digital Compositor
Sharon Marcussen Digital Compositor
Simon Lehembre Digital Compositor
Szentkuti Tibor Digital Compositor
Tanya Kular Digital Compositor
Yascine Harmali Digital Compositor
Yohann Hays Digital Compositor
Zofie Olsson Digital Compositor
Yoon See Ng Digital Compositor
Cécile Freyther Human Resources
Francesco Dell'Anna Compositing Lead
Jeremie Ducrocq Compositing Lead
Joel Delle-Vergin Compositing Lead
Viviane Lévesque Bouchard Compositing Lead
Julien Mercier VFX Artist
Chris Archinet Lighting Artist
Francois Madere Lighting Artist
Virender Dass VFX Artist
Virender Dass Matchmove Supervisor
Adrian Dudak Matte Painter
Arnaud Havart Matte Painter
Eric Aubry Matte Painter
Jérémie Touzery Matte Painter
Maeva Pierre Matte Painter
Marie Tricart Matte Painter
Simona Ceci Matte Painter
Stuart Turnbull Modeling
Akila Lakshminarayanan Pipeline Technical Director
Cameron Billingham Pipeline Technical Director
Carl Berube Pipeline Technical Director
Sehwi Park Pipeline Technical Director
Wai Sun Cheng Visual Effects
Cathrine Mitchell Production Coordinator
Elliesse Cuniff Production Coordinator
Kisholay Ray Production Coordinator
Akmal Mlahaili Rotoscoping Artist
Alexandra Torelli Rotoscoping Artist
Jonathan Moulin Rotoscoping Artist
Juliette Compignie Rotoscoping Artist
Makoto Koyama Senior Animator
Prashant Dhotre Sequence Lead
Anand V. Jadhav VFX Artist
B. Kalyan Chakravarthy VFX Artist
Balthazar Sahel VFX Artist
Basile Durieux VFX Artist
Brittany Piacente VFX Artist
Carlos Quijada VFX Artist
Cem Olcer VFX Artist
Charles Christoforou VFX Artist
David Uystpruyst VFX Artist
Dominique Zenon VFX Artist
Effandi Mohamed VFX Artist
Emanuele Goffredo VFX Artist
Francois Cote-Paquet VFX Artist
Genevieve Trottier VFX Artist
Gretchen Bangs VFX Artist
Guillaume Dureux VFX Artist
Irshad Patel VFX Artist
Jean Bennamias VFX Artist
Juan Carlos Huerta VFX Artist
Juan Sebastian Perez VFX Artist
Julien Barbault VFX Artist
Keith Acheson VFX Artist
Kindra McCall VFX Artist
Lianne Forbes VFX Artist
Marc-Antoine Bressand VFX Artist
Marion Eloy VFX Artist
Martin Pélissier VFX Artist
Natalianne Boucher VFX Artist
Nicolas Bouf VFX Artist
Pierre-Yves Marin VFX Artist
Renaud Louvet VFX Artist
Sébastien Nebout VFX Artist
Sotiris Georghiou VFX Artist
Souvik Dey VFX Artist
Thibault Plancq VFX Artist
Tomas Langevin-Côté VFX Artist
William Banti VFX Artist
Yan Caspar Hirschbuehl VFX Artist
Baptiste Lebouc Visual Effects
Carlos E. Flores Visual Effects
Danilo Ivanisevic Visual Effects
Ian Cooke-Grimes Visual Effects
Robin De Lillo Visual Effects
Samy Lamouti Visual Effects
Stefano Carta Visual Effects
Anton Schefter Visual Effects Coordinator
Michael Legato Visual Effects Coordinator
Emilie Gagnon Visual Effects Production Assistant
Jared Keesing Visual Effects Production Assistant
Marilou Marchand Visual Effects Production Assistant
Eric Horton Visual Effects Supervisor
Nicolas Maillard Visual Effects Supervisor
Peter Bowmar Visual Effects Supervisor
Benoit Gadreau Visual Effects Technical Director
Cody Stoof Visual Effects Technical Director
Elisa Valenzisi Visual Effects Technical Director
Florent Falipou Visual Effects Technical Director
Gawade Dipti Visual Effects Technical Director
Jonny Wang Visual Effects Technical Director
Lionel Mullot Visual Effects Technical Director
Miguel Angel Ortiz Rivera Visual Effects Technical Director
Romain Sunier Visual Effects Technical Director
Tangi Vaillant Visual Effects Technical Director
Valerio Tarricone Visual Effects Technical Director
Xian Guan Visual Effects Technical Director






















ikwilfilmskijken © 2019