Blade: Trinity (2004)

Sciencefiction, Actie, Horror, Thriller, Avontuur, Fantasie
De vampiernatie heeft een duister plan bedacht om Blade te laten opdraaien voor een reeks brutale moorden. Om zichzelf te redden, moet Blade zijn krachten bundelen met een groep menselijke vampierjagers, de 'Nightstalkers'. Abigail, de dochter van zijn mentor Whistler en Hannibal King, een van de 'Nightstalkers', staan Blade bij in de ultieme strijd tegen de vampieren.

Blade: Trinity Film Info

Score: 5.8/10 van 2230 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2004-12-08
Lengte: 113 Minuut / 1:53
Regisseur: David S. Goyer
website: http://www.warnerbros.com/blade-trinity
Productie Studios: Marvel Enterprises, New Line Cinema, Amen Ra Films, Shawn Danielle Productions Ltd., Imaginary Forces, Peter Frankfurt Productions
Productie Land: United States of America

Blade: Trinity Foto's


Blade: Trinity Trailer


Wesley Snipes
als Blade
Kris Kristofferson
als Whistler
Dominic Purcell
als Drake
Jessica Biel
als Abigail Whistler
Ryan Reynolds
als Hannibal King
Parker Posey
als Danica Talos
Mark Berry
als Chief Martin Vreede
John Michael Higgins
als Dr. Edgar Vance
Callum Keith Rennie
als Asher Talos
Paul Michael Lévesque
als Jarko Grimwood
Paul Anthony
als Wolfe
Françoise Yip
als Virago
Michael Anthony Rawlins
als Wilson Hale
James Remar
als Ray Cumberland
Natasha Lyonne
als Sommerfield
Ginger Broatch
als Zoe
Patton Oswalt
als Hedges
Eric Bogosian
als Bentley Tittle
Erica Cerra
als Goth Vixen Wannabe
Clay Cullen
als Stone
Shannon Powell
als Woman Bystander
David S. Goyer Director
David S. Goyer Producer
David S. Goyer Writer
Lynn Harris Producer
RZA Original Music Composer
Ronnie Yeskel Casting
Steven Bernstein Additional Photography
Stan Lee Executive Producer
Avi Arad Executive Producer
Kevin Feige Co-Producer
Deb Asch Technical Supervisor
Skip Lievsay Sound Re-Recording Mixer
Laura Jean Shannon Costume Design
Ezra Dweck Sound Effects Editor
Jim Passon Color Timer
Peter Frankfurt Producer
Alexandra Altrocchi Visual Effects Producer
Vic Armstrong Action Director
Howard E. Smith Editor
Gabriel Beristain Director of Photography
Cale Boyter Executive Producer
Wesley Snipes Producer
Chris Gorak Production Design
Eric Fraser Art Direction
Toby Emmerich Executive Producer
Lisa Love Makeup Artist
Erik Holmberg Executive In Charge Of Production
Ramin Djawadi Original Music Composer
Leon Dudevoir Production Executive
Tedd Kuchera Set Decoration
Colin Decker Utility Stunts
James Bamford Stunts
Conrad Smart Editor
Everett Burrell Digital Effects Supervisor
Rick Canelli ADR Recordist
Marvin Walowitz Sound Effects Editor
Marv Wolfman Characters
Paul M. Wagner Visual Effects Editor
Patrick Kalyn Pre-Visualization Supervisor
Lennox Brown Stand In
Stephen Hunter Flick Sound Effects Editor
Chuck Jeffreys Fight Choreographer
Patrick Banister Art Direction
John Ashker Stunt Driver
Eddie Perez Stunt Coordinator
Eddie Perez Second Unit Director
Gene Colan Characters
John Roesch Foley Artist
Jonathan Davidson Production Controller
Anji Bemben Key Hair Stylist
David Ghegan Electrician
George Drakoulias Music Supervisor
Nancy Ford Assistant Art Director
John Joseph Thomas Sound Effects Editor
John Joseph Thomas Foley Supervisor
Michael C. Young Location Manager
Ryan Ennis Stunt Coordinator
Dave Griffiths Boom Operator
Susan O'Hara Set Costumer
Andy Nieman Property Master
Piero Mura Sound Effects Editor
Sheila Millar Set Designer
Chris Del Conte Visual Effects Producer
Desi Ortiz Visual Effects Editor
Rory Cutler Special Effects Coordinator
Alyson Dee Moore Foley Artist
John Beatty Carpenter
Greg Baxter Visual Effects Production Manager
Steven J. Winslow Camera Technician
Diyah Pera Still Photographer
Alex Gibson Music Editor
Craig Fikse Steadicam Operator
Lucrezia Casta Production Design
Jamie Jonasson Set Decoration
Sydney Silvert Makeup Artist
Danna Rutherford Hairstylist
George A. Grieve Production Manager
Sara Romilly Post Production Supervisor
Yoichi Art Sakamoto Makeup Effects
Harlow MacFarlane Makeup Effects
Lin-Li-Anne Lee Art Department Coordinator
Chris Claridge Construction Coordinator
Andrei Andrianko Set Designer
Eileen Cunningham Scenic Artist
Perry Battista Leadman
Vern Lavoie Lead Painter
Joe Wilmott Lead Painter
Jordu Schell Sculptor
Max Chickite Sculptor
Aaron Glascock Supervising Sound Editor
Aaron Glascock Sound Re-Recording Mixer
Curt Schulkey Supervising Sound Editor
Kira Roessler Dialogue Editor
Joseph B. Conmy IV Visual Effects Producer
Vicki Galloway-Weimer Visual Effects Producer
Meredith Meyer-Nichols Visual Effects Producer
John Vegher Visual Effects Supervisor
Joe Bauer Visual Effects Supervisor
Larry Lam Stunt Coordinator
Mark Chow Camera Operator
Marco Ciccone Camera Operator
Lou Gruzelier Camera Operator
Richard Wilson Camera Operator
Steve Koster Aerial Director of Photography
Jeff Upton Gaffer
William Kassis Gaffer
Lance Fisher Additional Camera
Luisa Dalmagro Set Costumer
Lee Sollenberger Set Costumer
Faye Sevilla Costume Supervisor
Karin Graziani Digital Intermediate
Brad Reinke Digital Intermediate
Linda Williams Digital Intermediate Editor
Tim Abbatoye Transportation Coordinator
Mike Sassen Transportation Coordinator
Janet D. Munro Script Supervisor
Julia Frittaion Unit Publicist
Tracey Shelley-Lavery Studio Teachers
Greg Steele ADR Mixer
Danny Braet Lead Animator
Rod Newby Rigging Gaffer
Chris Cochrane Best Boy Electric
Karen Eisenstadt Production Accountant
Trevor Jones Stunt Double
Andre Brouwer Truck Costumer
Jeremy Oddo Senior Animator
Seth Clark Assistant Editor
Mary Jo Lang Foley Mixer
Rob Meyers Digital Compositors
Rob Meyers Digital Supervisor
John Lavell Propmaker
Art Schaefer Unit Production Manager
Art Schaefer Co-Producer
Sean Goojha Art Department Production Assistant
Bart Fisher Post Production Assistant
Mark Edwards Visual Effects Coordinator
Robert Milicevic Security
Alison Fraser Wardrobe Supervisor
Errin Lally Casting Assistant
Dawn Climie Costume Set Supervisor
Nancy Duggan Assistant Costume Designer
Ryan Steacy Armorer
Deak Ferrand Matte Painter
Herb DeWaal Rigging Grip
Darrin Denlinger Storyboard Artist
Jill Bogdanowicz Digital Intermediate Colorist
Brian Walsh Production Supervisor
Oscar Mitt Assistant Sound Editor
TyRuben Ellingson Concept Artist
Paul Prokop Executive in Charge of Finance
Alan Cohen First Assistant Camera
Mark Hensley ADR Mixer
Doug Parton Construction Foreman
Mindy Elliott First Assistant Editor
John Reynolds Special Effects Best Boy
Gary Burritt Negative Cutter
Cindy Smith Second Assistant Director
Pete Whyte First Assistant Director
Rebecca Lee Assistant Makeup Artist
Niles Heckman Compositing Supervisor
Ray Scalice General Manager
Paul Herndon Conceptual Design
Lenore Nemani Location Manager
Raymond Alley Painter
Martin Emond Production Illustrator
David Pirrie Standby Painter
James L. Hurford Key Grip
Grant Hamakawa Grip
Miya Dube Set Dressing Artist
Barb Foster Chef
Lisa Ahlers Craft Service
Paul Amenta Driver
Vanessa Andrascik Camera Loader
Adrian Diepold Key Set Production Assistant
Joe Boswell Systems Administrators & Support
Tim Fortin Transportation Captain
Harley Ware Transportation Co-Captain
Caroline Liem Casting Associate
Troy James Miller Production Coordinator
Lindsay Bucknell Sound Mixer
Gregory Arbit 3D Artist
Akira Orikasa Animation Supervisor
Jeff Varga Visual Effects
Robert Gibbs Assistant Chef
Scott Morgan Foley Recordist
Donna Smith Assistant Property Master
Jason Crosby CG Supervisor
Thomas J. O'Connell ADR Mixer
Adam Tayler Special Effects Technician
Anthony Alvaro Production Secretary
Jeff Miller Production Assistant
Rob Miller Contact Lens Technician
Betty Burkhart Post Production Coordinator
Ginger Joyce Accountant
Leah Hong Graphic Designer
Ryan Carpenter Third Assistant Director
Jonathan Jakubec Construction Buyer
Dinesh Gill Property Buyer
Naan Spiess Sound Assistant
Steve Fox Special Effects Assistant
Matthew Dean Russell Visual Effects Production Assistant
Dennis Skog Best Boy Grip
Martin Udo Haas Dolly Grip
Heidi Buecking Second Assistant Camera
Sarah Done Assistant Location Manager
Mark Dumas Animal Coordinator
Denise Love Assistant Production Coordinator
Sylvia Jang First Assistant Accountant
Jason Fischer First Assistant Production Coordinator
John Dines Generator Operator
Derry Frost Head of Production
Howard Blank Technical Advisor






















ikwilfilmskijken © 2019