Bohemian Rhapsody (2018)

Muziek, Drama, Historisch
Bohemian Rhapsody is een ode aan de legendarische rockband Queen, hun unieke muziek en hun buitengewone zanger en frontman Freddie Mercury. Freddie vocht tegen stereotypen, trotseerde conventies en groeide zo uit tot een van de meest geliefde entertainers ter wereld. De film vertelt niet alleen over de bliksemsnelle opkomst van de band, hun revolutionaire geluid en Freddie's solocarrière, maar ook over de hereniging en een van de meest legendarische optredens in de geschiedenis van de rockmuziek.

Bohemian Rhapsody Film Info

Score: 8/10 van 13132 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2018-10-24
Lengte: 134 Minuut / 2:14
Regisseur: Bryan Singer
Schrijver: Anthony McCarten
website: http://bohemianrhapsody.com
Productie Studios: GK Films, Regency Enterprises, Queen Films, Tribeca Productions, New Regency Pictures, 20th Century Fox
Productie Land: United Kingdom, United States of America


Bohemian Rhapsody Trailer


Rami Malek
als Freddie Mercury
Gwilym Lee
als Brian May
Ben Hardy
als Roger Taylor
Joseph Mazzello
als John Deacon
Lucy Boynton
als Mary Austin
Aidan Gillen
als John Reid
Allen Leech
als Paul Prenter
Tom Hollander
als Jim Beach
Mike Myers
als Ray Foster
Aaron McCusker
als Jim Hutton
Meneka Das
als Jer Bulsara
Ace Bhatti
als Bomi Bulsara
Priya Blackburn
als Kashmira Bulsara
Max Bennett
als David
Dermot Murphy
als Bob Geldof
Dickie Beau
als Kenny Everett
Jack Roth
als Tim Staffell
Neil Fox-Roberts
als Mr. Austin
Jess Radomska
als Cheryl
Michelle Duncan
als Shelley Stern
Ross Green
als Reporter 1
Bruce Mackinnon
als Reporter 2
Joshua Higgott
als Reporter 3
Pat Lally
als Reporter 4
William Owen
als Reporter 5
Philip Andrew
als Reinhold Mack
Tim Plester
als RT Baker
Felipe Bejarano
als Brazilian Crewman
Kieran Hardcastle
als Heathrow Baggage Handler
Martin Oelbermann
als German TV Journalist
Ian Gabriel Dumdum
als Hospital Doctor
Matt Greenwood
als Young Man at Clinic
Royce Cronin
als TV Director
James MacLaren
als A & R Man
Andrew Bowerman
als Smile Audience Member
Drew P.
als Live Aid Organiser
Haf Gibson
als Roger's Girlfriend 1
Honor Hellon
als Roger's Girlfriend 2
Rosy Benjamin
als Dominique
Leila Crerar
als Chrissie
Katherine Newman
als Veronica
Adam Rauf
als Young Farrokh Bulsara
Peter Howe
als Engineer at Studio
John Ottman
als Live TV Director
James Wallace
als Technical Director
Matthew Houston
als Larry Mullen Jr. (uncredited)
Scott Morrison Watson
als Steve (uncredited)
Devlin Lloyd
als Floor Manager (uncredited)
Stefan Kopiecki
als Video Producer (uncredited)
Garry Summers
als Voice Doctor (uncredited)
Matthew Fredricks
als Freddie's Lover (uncredited)
Ian Jareth Williamson
als Freddie's Former Lover (uncredited)
Adam Lazarus
als Raver (uncredited)
Johanna Thea
als VIP Party Guest (uncredited)
Adam Lambert
als Man at Truck Stop (uncredited)
Amor Evans
Andreea Helen David
als Live Aid Volunteer (uncredited)
Arnon Milchan Executive Producer
Robert De Niro Producer
Dexter Fletcher Executive Producer
Susie Figgis Casting
Jane Rosenthal Executive Producer
Bryan Singer Director
Bryan Singer Producer
John Ottman Editor
Newton Thomas Sigel Director of Photography
Peter Burgis Foley Artist
Peter Morgan Story
Graham King Producer
Michael Schaefer Production Executive
Hamish Doyne-Ditmas Camera Operator
Julian Day Costume Design
Paul Massey Sound Re-Recording Mixer
Anna Lynch-Robinson Set Decoration
Sian Evans Costume Supervisor
Denis O'Sullivan Executive Producer
Mark DeSimone ADR Mixer
Roger Taylor Producer
Roger Taylor Music Producer
Jim Beach Producer
Brian May Producer
Brian May Music Producer
Richard Hewitt Co-Producer
Eva von Bahr Prosthetic Makeup Artist
Andy Kennedy Sound Effects Editor
Mark Holt Special Effects Supervisor
Nanu Segal Second Unit Director of Photography
Anthony McCarten Screenplay
Anthony McCarten Story
Linda Brenon ADR Mixer
Gayle Dickie Second Assistant Director
Julio Parodi Key Hair Stylist
Alex Bailey Still Photographer
Aaron Haye Production Design
Yanika Waters Wardrobe Supervisor
Neil Stemp Music Editor
Alastair Sirkett Sound Effects Editor
David Hindle Supervising Art Director
William Conacher Dialect Coach
Hannah Moseley Art Direction
Alistair Hawkins Sound Effects Editor
John Warhurst Supervising Sound Editor
John Warhurst Supervising Music Editor
Carl Grinter Visual Effects Producer
Paul Norris Visual Effects Supervisor
Niv Adiri Additional Sound Re-Recording Mixer
Glen Gathard Foley Mixer
Marco Anton Restivo Art Direction
Tim Field Visual Effects Producer
Becky Roberts Visual Effects Producer
Peter Robertson Camera Operator
Peter Robertson Steadicam Operator
Moira Houlihan Unit Publicist
Tim Cavagin Sound Re-Recording Mixer
Nina Hartstone Supervising ADR Editor
Nina Hartstone Supervising Dialogue Editor
Charlotte Wright Location Manager
Natasha Nikolic Makeup & Hair
Kate Laver Set Costumer
Jan Sewell Hair Designer
Jan Sewell Makeup Designer
Terry Woods Property Master
Mark Coulier Prosthetic Supervisor
Michael Green Focus Puller
David Malinowski Prosthetic Makeup Artist
Lee Walters Gaffer
Cathy Doubleday Script Supervisor
Rowena Ladbury Script Supervisor
Jens Rosenlund Petersen Dialogue Editor
Jenny Basen Visual Effects Producer
Love Larson Prosthetic Makeup Artist
Mark Appleby ADR Mixer
Jo Hawthorne Construction Manager
Jason McDonald Pre-Visualization Supervisor
Rina Yang Second Unit Director of Photography
Jonas Jangvad Color Assistant
Louie Zakarian Makeup & Hair
Rebecca Cole Hair Supervisor
Joseph Farrant Visual Effects Editor
Ionut Apetroae Electrician
Jon Baker Armorer
Charlie Hounslow Makeup & Hair
Renata Gilbert Hair Supervisor
Simona De Angelis Visual Effects Coordinator
Nick Ray Best Boy Grip
Sascha Dhillon Associate Editor
Alice Sutton Art Direction
Dino Fazzani Armorer
Vanessa Baker ADR Voice Casting
Sean Rogers Libra Head Technician
Louise Burton Assistant Sound Editor
Valter Casotto Prosthetic Makeup Artist
Ryan Taggart First Assistant Camera
Douglas Ingram Storyboard Artist
Paul B. Gibbs Production Accountant
Becky Bentham Music Supervisor
Liam McCartney Armorer
Matt Curtis Title Designer
Kirsty Kinnear Casting Associate
John Casali Production Sound Mixer
Zoe Freed Foley Artist
Balendu Kurup Visual Effects Production Manager
Phil Eldridge Visual Effects Editor
Kristin Catuogno ADR Recordist
Russel Torode Additional Second Assistant Camera
Sarah Dutton Costumer
Rory de Carteret ADR Mixer
Gary Hutchings Key Grip
Mike Tehrani ADR Mixer
Sam Dormer Armorer
Sacha Jones Additional First Assistant Camera
Jack Ravenscroft First Assistant Director
Claire Frayn Third Assistant Director
Talulah Mason Costume Assistant
Thomas Phillips-Howard Animation
Marzenna Fus-Mickiewicz Makeup Artist
Andy Edridge Dolly Grip
Adam Sculthorp Aerial Camera
Dani Rose Drone Pilot
Jonathan Connaught Music Coordinator
Ian Coffey First Assistant Camera
Jemma Riley-Tolch Foley Mixer
Tom White Second Unit First Assistant Director
Callum Watt Grip
James Noorani Visual Effects Editor
Paige Andrews Visual Effects Coordinator
Charles Gillies Costume Assistant
Ben Hicks 2D Supervisor
Jamie Bruce Lighting Technician
Peter Oberth Producer
Daniela Cazmal Costume Assistant
George Atkins ADR Mixer
Claire Shakespeare Art Direction
Dan Carling Digital Imaging Technician
Oliver Hadlow-Martin Digital Imaging Technician
Chris Belcher Digital Imaging Technician
Chris Francis Color Assistant
Jonathan Smiles Dailies Technician
Rachel Aulton Standby Art Director
Sullivan Richard Matte Painter
Thomas Lloyd Special Effects Technician
Adrian Bennett Special Effects Technician
Mark Wilkinson Carpenter
Warren Parkinson Assistant Property Master
Chris Clarke VFX Director of Photography
Seth Crosby Electrician
Sam Rook Second Assistant Director
James Paul Thomas Second Assistant Camera
Gareth Parry Online Editor
Simon Hutchings Standby Painter
Francesco Ferrari First Assistant Camera
Catherine Francis Assistant Accountant
Adam Bourne Foley Editor
Mark Weatherbe Special Effects Technician
Alex Kerr First Assistant Accountant
Danielle Rogers Production Secretary
Lucie Barbier Color Assistant
Lottie Wade ADR Recordist
Charlotte Hutchings Assistant Art Director
Olly Williams Assistant Art Director
Madison Westwood Assistant Music Supervisor
Charlotte Michel Production Coordinator
Aaron Coot Dailies Operator
Fraser Grant Production Accountant
James Shuttleworth Costume Assistant
Nadia Merabti Principal Costumer
Valentina Romano Art Department Coordinator
Tom Campbell Electrician
Alice Stevens Electrician
Luisa Ridge Makeup & Hair
Emma Stokes Costumer
Greg Fisher Colorist
Doychin Margoevski Colorist
Danielle El-Hendi First Assistant Editor
John W. Wheatley Props
John W. Wheatley Music Consultant
Maria Fernanda Llamosa Assistant Accountant
Hayleigh Roberts Assistant Production Coordinator
Valerie Rose Assistant Production Coordinator
Iona Westlake Assistant Production Coordinator
Hugh O'Shea Dialect Coach
Nick Trumble Dialect Coach
Sarah Lyall Payroll Accountant
Maryllis Gonzalez Payroll Accountant
Oliver Brown Production Assistant
Carmen Marina Production Assistant
Charles Redif Production Assistant
Dougal Mackenzie Smith Production Assistant
Josephina van Leeuwen Production Assistant
Adele Steward Production Coordinator
Nicola Bisello Production Secretary
Jo Seager Production Secretary
Dennis Eleveld Researcher
Avril Kiss Unit Medic
Karnati Avinash 3D Artist
Imran Ahmed Raichuri 3D Artist
Vishnu Simha 3D Modeller
Akshay Vichare Lighting Supervisor
Wesley Vet Matchmove Supervisor
Neha Singh Modeling
Ankur Singh Modeling
Georgia Benjamin Visual Effects Coordinator
Keerthinivasan Krishnamurthy Visual Effects Coordinator
Nell Lloyd-Malcolm Visual Effects Coordinator
Halley Docherty Visual Effects Editor
Vasilis Karatziva Visual Effects Production Manager
Victoria Rank Visual Effects Production Assistant
Ana Grgic Visual Effects Supervisor
Leigh Myers Digital Intermediate
Lizzie Campbell-Kelly ADR Coordinator
Jannika Öberg Production Coordinator
Tom Melling Sound Mix Technician
Harry Jones ADR Recordist
Zoe Liang Second Unit First Assistant Director
Lucy Howe Set Decoration
Madlen Mierzwiak Hairstylist
Hannah Kons Graphic Designer
James Waddingham Supervising Carpenter
Maiya Rose Second Assistant Camera
Stacey Clare Richards Costume Assistant
Carly Mason Graphic Designer
William Miller Sound Mix Technician
Alan MacFeely Sound Mixer
Kieron Stone Costume Assistant
Katrina Mense-Chase Assistant Director
John A. Maltby Dailies Operator
Grace Clark Costume Assistant
Chloe Holland Costume Assistant
Paul Gunner Painter
Neneh Lucia Art Department Assistant
Imogen McGrath Art Department Assistant
Gibran Farrah ADR Mixer
Kirsty Martin Hairstylist
Veridiana Ferraz Costume Assistant
Rosie Stoward Costume Assistant
Maria Smith Costumer
Shing Hong Chan Color Assistant
Ashlea Tamara Downes Assistant Camera
James Cronin BTS Photographer
Tara Kelleher Art Department Assistant
Dalia Gellert Assistant Set Decoration
Lotty Sanna Assistant Set Decoration
Toby Bellchambers Carpenter
Marcus Ehren Carpenter
Christopher Waugh Greensman
Gary Dempsey Painter
James Flanagan Props
Lee Illingworth Props
Luke A.D. Saele Props
Conor Maclay Set Dresser
Frank Collins Supervising Carpenter
Sarah White Set Decoration
Emily Fisher Special Effects Technician
Tim Hampton Special Effects Technician
Milos Milosevic Compositing Supervisor
Jamie Graham Third Assistant Director
Melisa Rodop Set Production Assistant
Grace James Set Production Assistant
Bárbara Morelos-Zaragoza Translator






















ikwilfilmskijken © 2021