Captain America: Civil War (2016)

Avontuur, Actie, Sciencefiction
In Marvel’s Captain America: Civil War zien we Steve Rogers als leider van het nieuw samengestelde Avengers team met het doel om de mensheid te beschermen. Maar na weer een incident waarbij de Avengers betrokken zijn, grijpt de overheid in. Ze zet het team onder politieke druk waardoor ze onder toezicht van een gecontroleerd beleid te werk moeten gaan. Deze nieuwe situatie verdeeld The Avengers in tweeën: het ene team wordt geleid door Steve Rogers en zijn wil om met The Avengers de mensheid te beschermen zonder de bemoeienis van de overheid. Daar tegenover staat Tony Stark met zijn verrassende beslissing om de overheid te steunen.

Captain America: Civil War Film Info

Score: 7.441/10 van 21957 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2016-04-27
Lengte: 149 Minuut / 2:29
Regisseurs: Anthony Russo, Joe Russo.
Schrijvers Christopher Markus, Stephen McFeely.
Productie Studio: Marvel Studios
Productie Land: United States of America


Captain America: Civil War Trailer


Chris Evans
als Steve Rogers / Captain America
Robert Downey Jr.
als Tony Stark / Iron Man
Scarlett Johansson
als Natasha Romanoff / Black Widow
Sebastian Stan
als James 'Bucky' Barnes / Winter Soldier
Chadwick Boseman
als T'Challa / Black Panther
Daniel Brühl
als Baron Helmut Zemo
Elizabeth Olsen
als Wanda Maximoff / Scarlet Witch
Paul Bettany
als Vision
Don Cheadle
als Lieutenant James 'Rhodey' Rhodes / War Machine
Anthony Mackie
als Sam Wilson / Falcon
Tom Holland
als Peter Parker / Spider-Man
Jeremy Renner
als Clint Barton / Hawkeye
Paul Rudd
als Scott Lang / Ant-Man
Emily VanCamp
als Sharon Carter / Agent 13
Martin Freeman
als Everett K. Ross
William Hurt
als Secretary of State Thaddeus 'Thunderbolt' Ross
John Kani
als King T'Chaka
Marisa Tomei
als May Parker
Frank Grillo
als Brock Rumlow / Crossbones
John Slattery
als Howard Stark
Hope Davis
als Maria Stark
Alfre Woodard
als Miriam Sharpe
Michael A. Cook
als MRI Tech
Laughton Parchment
als Vicar
Jackson Spidell
als Josef / Super Soldier #1
Yi Long
als Super Soldier #2
Heidi Moneymaker
als Super Soldier #3
Aaron Toney
als Super Soldier #4
Cale Schultz
als Super Soldier #5
Ann Russo
als Zemo's Wife (voice)
Gene Farber
als Vasily Karpov
Florence Kasumba
als Ayo
Cornell John
als Attaché
Sven Hönig
als Man at Kiosk
Joshua Peck
als GSG9 Task Force Gunner
Brent McGee
als GSG9 Task Force Pilot
Be Satrazemis
als German Innkeeper
Blair Jasin
als Raft Guard
Oliver Bigalke
als Barge Man #1
Rafael Banasik
als Barge Man #2
David de Vries
als Custodian
Katie Amess
als Woman in Lobby #1
Austin Sanders
als Woman in Lobby #2
Brett Gentile
als Delivery Truck Driver
John Curran
als Funeral Director
Matthew Anderson
als Choir
Andrew Botchwey
als Choir
Chase Bradfield
als Choir
Ernest Charles
als Choir
Hendricks Coates
als Choir
Ethan Condon
als Choir
Shen Dynes
als Choir
Nathaniel Ellis
als Choir
Jariah Ferguson
als Choir
Evan Ffrench
als Choir
Justin Freeman
als Choir
Ralphael Grand'Pierre
als Choir
Julian Grimes
als Choir
Aaron Hayes
als Choir
Austin Hooper
als Choir
Amiri Jones
als Choir
Myles Joseph
als Choir
Stephen Lewis
als Choir
Jacob Ludwick
als Choir
D'Mahrei McRae
als Choir
Ashwin Mudaliar
als Choir
Eli Ollinger
als Choir
Parker Pape
als Choir
Daniel Parada
als Choir
Jonah Ruffin
als Choir
Darryl Sampson
als Choir
Cameron Sardone
als Choir
Stanley Sellers
als Choir
Miles Selles
als Choir
Jacob Sung
als Choir
Caden Wilkinson
als Choir
Jin Shijia
als Chinese Newscaster
Jessica Walther-Gabory
als German Newscaster #1
Beniamino Brogi
als German Newscaster #2
Silvina Buchbauer
als News Reporter
Henry Amadi
als Busboy (Lagos)
Ugochukwu Ani
als Waiter (Lagos)
Michael Anthony Rogers
als Secretary Ross's Aide
Damion Poitier
als Hero Merc #1
Umar Khan
als Hero Merc #2
David E. Brown
als Hero Merc #3
Guy Fernandez
als Hero Merc #4
Jim Rash
als M.I.T. Liaison
Sophia Russo
als Teenage Girl
Stan Lee
als FedEx Driver
Amelia Morck
als UN Staffer Gibson
Kerry Condon
als F.R.I.D.A.Y. (voice)
Julianna Guill
als Stark's Assistant
Surely Alvelo
als Nurse
Brian Schaeffer
als Cultural Attaché
Kevin LaRosa Jr.
als Helicopter Pilot
Al Cerullo
als Helicopter Pilot
Frédéric North
als Helicopter Pilot
Joe Russo
als Dr. Theo Broussard (uncredited)
Ray Sahetapy
als Auctioneer (uncredited)
Chris Jai Alex
als IFID (uncredited)
Scott Hunter
als Crossbones’ Mercenary (uncredited)
Kimberly Hester Huffstetler
als MIT Grad
Lucie Carroll
als U.N. Diplomat (uncredited)
Sala Baker Stunts
Sala Baker Utility Stunts
Ronald R. Reiss Set Decoration
Tom Johnson Sound Re-Recording Mixer
Sarah Halley Finn Casting
Christopher Markus Screenplay
Stephen McFeely Screenplay
Jack Gill Stunt Driver
Stan Lee Executive Producer
Kevin Feige Producer
Shannon Mills Sound Designer
Shannon Mills Supervising Sound Editor
Juan Peralta Sound Re-Recording Mixer
Shane Cardwell Stunts
Patricia Whitcher Executive Producer
Owen Paterson Production Design
Daniel Bernhardt Stunts
Daniel Bernhardt Utility Stunts
Judianna Makovsky Costume Design
Henning Molfenter Co-Producer
Charlie Woebcken Co-Producer
Chad Stahelski Second Unit Director
David Leitch Second Unit Director
Sascha Girndt Utility Stunts
Jörg Widmer Camera Operator
Albrecht Silberberger Gaffer
Richard Cetrone Stunts
Patrick Loungway Second Unit Director of Photography
Daniel Sudick Special Effects Supervisor
Jeffrey Ford Editor
Daniel Laurie Supervising Sound Editor
Stefanie Bruhn Costume Supervisor
Jack Kirby Characters
Joe Simon Characters
Anthony Russo Director
Joe Russo Director
Deborah La Mia Denaver Makeup Artist
Dave Jordan Music Supervisor
Henry Kingi Stunts
Jane Oshita Stunts
Lisa Tomczeszyn Assistant Costume Designer
Louis D'Esposito Executive Producer
James Whitaker Second Unit Director of Photography
Alan Fine Executive Producer
Victoria Alonso Executive Producer
Larnell Stovall Stunts
Jalil Jay Lynch Stunts
Shelley Roden Foley
Jimmy N. Roberts Stunt Double
Monique Ganderton Utility Stunts
Austin Priester Stunts
Allan A. Apone Makeup Artist
Steve Kelso Stunt Driver
Thomas DeWier Stunts
Spiro Razatos Stunt Coordinator
Spiro Razatos Second Unit Director
Lateef Crowder Utility Stunts
David E. Brown Stunts
Hans Marrero Stunts
Doug Coleman Stunt Coordinator
Damion Poitier Utility Stunts
Denney Pierce Stunts
Phi-Long Nguyen Stunts
Brian Simpson Utility Stunts
Adrian Hein Stunt Double
Peter Hawkins Additional Camera
Antal Kalik Stunts
Fernando Chien Utility Stunts
Henry Jackman Original Music Composer
Phil Culotta Utility Stunts
Charles Schner Camera Operator
Jeanette Branch Stunts
Glenn Foster Stunt Double
Greg Berry Supervising Art Director
Buddy Sosthand Utility Stunts
Trent Opaloch Director of Photography
Andy Gill Stunt Coordinator
Russell Bobbitt Property Master
Nate Moore Executive Producer
Christoph Fisser Co-Producer
Chris Jai Alex Stunts
Mitchell Bell Co-Producer
Sam Hargrave Fight Choreographer
Mickey Giacomazzi Stunt Coordinator
Gregory S. Hooper Art Direction
Jeremy Marinas Utility Stunts
Jeff Murrell Gaffer
Kevin Cassidy Stunts
Efka Kvaraciejus Utility Stunts
Stephen Conroy Stunts
Kofi Yiadom Stunt Double
Nick Scarano Costume Supervisor
Vincent Cirelli Visual Effects Supervisor
Wendy M. Craig Costume Supervisor
Sean McGrath Visual Effects Coordinator
Michael Fissneider Assistant Art Director
Matthew Gatlin Assistant Art Director
Joel Thingvall Researcher
Chase Paris Casting
Tara Feldstein Bennett Casting
Lars P. Winther Associate Producer
Kerry Lyn McKissick Script Supervisor
Darrin Prescott Second Unit Director
Randall L. Johnson Boom Operator
Jwaundace Candece Stunts
Umar Khan Stunts
Elizabeth Davidovich Stunts
Stacey S. McIntosh Construction Coordinator
Maurice K. McGuire Camera Operator
Russell Earl Visual Effects Supervisor
Raven-Danielle Baker Stunts
Gregory Fears Stunt Driver
Theresa Greene Art Department Coordinator
Keith Adams Stunts
Joshua Davis Gaffer
Jim Wallis Assistant Art Director
Jeremy Bowker Sound Effects Editor
Gui DaSilva-Greene Stunt Double
Valentina Aulisi Set Costumer
Zade Rosenthal Still Photographer
Daniel Pinder Music Editor
Jeremy Braben Helicopter Camera
Jennifer Mizener Visual Effects Coordinator
David B. Nowell Helicopter Camera
Pavel Pranevsky CG Supervisor
Pimentel A. Raphael Animation Supervisor
Michael J. Walker Camera Operator
Regis Harrington Stunt Driver
David Butler Set Costumer
Camille Friend Hair Department Head
Jerad Marantz Concept Artist
Gregg Smrz Stunt Driver
Onofrio Nino Pansini Camera Operator
Jeri Baker Hairstylist
Cydney Cornell Hairstylist
Stuart McCowan Dialogue Editor
Amy Lynn Tuttle Stunts
Nico Woulard Stunts
Jason Chu Stunt Double
Loren Robinson VFX Artist
Randy Haynie Utility Stunts
Tony McFarr Stunts
Sarah Molasky Stunt Double
Greg Rementer Stunt Double
Eric Stratemeier Stunts
Jamie Hallett Visual Effects Supervisor
Dustin Fletcher Set Costumer
Mark Goellnicht Steadicam Operator
Daniel Stevens Stunt Double
Scott Hunter Stunts
Henry Kingi Jr. Stunt Driver
Gerd Nefzer Special Effects Coordinator
Andres Cubillan Assistant Art Director
Larry Zanoff Armorer
Pablo Borges Assistant Costume Designer
Robert Nagle Stunt Driver
Jimmy Hart Utility Stunts
Jason B. Stamey Casting Associate
Brittany Montero Visual Effects Coordinator
Ron Licari Armorer
Bobby Jordan Stunts
Todd Schneider Stunt Driver
James Andrykowski First Assistant Editor
Robert Wilson Hairstylist
Thomas J. Larsen Stunt Double
Justin Sundquist Stunt Double
Aaron Toney Fight Choreographer
Eric Laudadio Camera Operator
Guy Fernandez Stunts
Keith Splinter Davis Stunts
Cole Darby Visual Effects Coordinator
Heidi Moneymaker Stunt Double
Eckart Friz Property Master
Hayden Bilson Armorer
Michael Crow Assistant Costume Designer
Chris Allegro Set Costumer
Steven Butler Set Costumer
Mike Pearce Gaffer
Fawn Ortega Makeup Artist
Laura Dandridge Makeup Artist
Ryan J. Frias Dialogue Editor
Etienne Haug Boom Operator
Malo Thouément Boom Operator
Simone Kraus Townsend Animation Supervisor
David Marsh CG Supervisor
Carlo Perez Special Effects Supervisor
Matthew Lloyd Visual Effects Coordinator
Adam Pere Visual Effects Coordinator
Samuel Perkins Visual Effects Editor
Jen Underdahl Visual Effects Producer
Huseyin Caner Visual Effects Supervisor
Dan DeLeeuw Visual Effects Supervisor
Cassie Dixon First Assistant Editor
Christos Voutsinas First Assistant Editor
Lisa Fiorito Researcher
Mark Aaron Wagner Stunt Double
Allan Padelford Stunt Driver
Shellita Boxie Stunts
Kevin Dyer Stunts
Crystal Hooks Stunt Double
Damita Jane Howard Stunts
Bethany Levy Stunts
Marvin Ross Stunt Double
Eric VanArsdale Stunts
Scheryl W Brown Stunts
Josh Diogo Stunts
Jermaine Holt Utility Stunts
Maya Santandrea Stunts
Joe Nin Williams Utility Stunts
Holland Diaz Stunts
Horace Knight Jr. Stunts
Andy Park Concept Artist
Justin Yu Stunts
Jas Hardy Stunt Driver
Nicholas Hayner Utility Stunts
Emmanuel Manzanares Stunts
Richard Epper Utility Stunts
Jackson Spidell Stunt Double
Cale Schultz Stunts
Marque Ohmes Utility Stunts
Wally Crowder Utility Stunts
Adam Cole Post Production Coordinator
Vonzell Carter Stunts
Donny Bailey Stunt Driver
Jason Charles Hill Stunt Driver
Garrett Hammond Stunts
Daniel Hargrave Stunts
Daniel Hargrave Utility Stunts
Kandis Hargrave Stunts
Kyle Mclean Stunt Double
Joanna Bennett Stunt Double
Travis Parker Stunts
Nancy Thurston Utility Stunts
Kent De Mond Stunts
John J. Shim Stunts
Sarah Reagin Stunts
Brian A. Prince Stunts
Alyma Dorsey Stunts
Mickael Coedel Animation
Josh Wood Stunt Double
Kris Giacomazzi Stunts
James Young Stunt Double
Gary Fry Stunts
Tony Lazzara Stunts
Tye Claybrook Jr. Stunts
Trinh Tran Associate Producer
C.C. Ice Utility Stunts
Julius Denem Stunts
Cheryl Lewis Stunts
Precious Jenkins Stunts
Antjuan Rhames Utility Stunts
Nathaniel 'Nate' Scott Stunt Driver
Todd Rogers Terry Stunts
Alvin Chon Stunt Double
Maggie Macdonald Stunts
Maciej Kuciara Conceptual Illustrator
Michael D. Jenkins Stunt Driver
Riley Flanagan Set Production Assistant
Eric Oram Fight Choreographer
Adrien Flanquart VFX Artist
Brandon Cornell Utility Stunts
Claudia Heinz Utility Stunts
Jennifer White Stunt Double
Hiroshi Mori Visual Effects
Austin Gill Stunts
Christoph Westphal VFX Artist
Matt Thompson Stunts
Courtney Julien Utility Stunts
Kenny Martinez Thanks
Christopher Kelly Production Assistant
Victor Rivas Alvarez Visual Effects Production Assistant






















ikwilfilmskijken © 2024