Captive State (2019)

Sciencefiction, Actie, Avontuur, Horror, Thriller
Het verhaal speelt zich af in een buurt in Chicago. Het is bijna een decennium geleden dat een buitenaardse kracht het gebied heeft weten te bezetten. De film werpt een blik op de levens van beide partijen uit het conflict, de bondgenoten en de verzetsstrijders.

Captive State Film Info

Score: 5.624/10 van 1077 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2019-03-15
Lengte: 109 Minuut / 1:49
Regisseur: Rupert Wyatt
Schrijvers Rupert Wyatt, Erica Beeney.
Productie Studios: Participant, Lightfuse & Gettaway, Focus Features, DreamWorks Pictures, Amblin Partners, Mandate International
Productie Land: United States of America

Captive State Foto's


Captive State Trailer


John Goodman
als William Mulligan
Ashton Sanders
als Gabriel Drummond
Jonathan Majors
als Rafe Drummond
Vera Farmiga
als Jane Doe
Kevin Dunn
als Police Chief Igoe
Kevin J. O'Connor
als Kermode
Alan Ruck
als Rittenhouse
Ben Daniels
als Daniel
James Ransone
als Ellison
D.B. Sweeney
als Levitt
Machine Gun Kelly
als Jurgis
Madeline Brewer
als Rula
Caitlin Ewald
als Anita
Lawrence Grimm
als Evan Hayes
Guy Van Swearingen
als Eddie the Priest
Elena Marisa Flores
als Flores
Rene L. Moreno
als Courier
Yasen Peyankov
als Hacker
Ta'Rhonda Jones
als Barbosa
Shannon Cochran
als Kathy Mulligan
Patrese McClain
als Flora
Chike Johnson
als John
Megan Brooke Long
als Jean Hayes
Chronicle Ganawah
als Posner
Alex Henderson
als Theo
Lucien Cambric
als Teenager
KiKi Layne
als Carrie
Avery Lee
als Medic
Bries Vannon
als Crystal Billy
Jason Bradley
als Aide
James Hatten
als Interrogator
Christian Isely
als Lead Elroy
Laura Fisher
als Legislator Translator
Steve Herson
als Neighbor
Marc Grapey
als Mayor Ed Lee
Eric C. Lynch
als Morgue Attendant
José Antonio García
als Nark
Kelly Cole
als Pirate DJ
Danny Goldring
als Prison Guard
Michael Collins
als Robert Watts
Julius Mercer
als Security Guard
David J. Height
als Soldier Field MC
Robert Forte Shannon III
als Skinny Black Marketeer
Meghan Murphy
als Soldier Field Singer
Wendi Weber
als Girl in Data Center
Mickey O'Sullivan
als Surveillance Specialist
Ronald L. Conner
als Surveillance Tech
Jane Baxter Miller
als Censor
Matthew Lucki
als Beat Cop
Cyrus Alexander
als Embed Translator
Ilyssa Fradin
als Human Translator
Linsey Page Morton
als Hysterical Woman
Marcos Barnes
als Circle Guy
John Brady
als Man with Microphone
Greg Nicotero
als Hunter Puppeteer
Zach Thomas
als Young Gabriel
Collin Woldt
als 15-Year-Old Rafe
Brian Bowman
als Fan (uncredited)
Carey Jones
als Lead Hunter (uncredited)
Lizzy Leigh
als Fan (uncredited)
Mino Mackic
als Elroy (uncredited)
Jackie Saland
als Fan Girl (uncredited)
Giota Trakas
als Prisoner (uncredited)
Otis Winston
als Legislator (uncredited)
Sheila Jaffe Casting
Jonathan King Executive Producer
David Crockett Producer
Eddie J. Fernandez Stunts
Keith P. Cunningham Production Design
Bruce Winant ADR Voice Casting
Jeff Skoll Executive Producer
Paul Hsu Sound Designer
Paul Hsu Supervising Sound Editor
Paul Hsu Sound Re-Recording Mixer
Adam Simon Executive Producer
Robert Kessel Executive In Charge Of Production
Paul Smith Animation
Tobiasz Daszkiewicz Stunts
Greg Nicotero Special Effects Makeup Artist
Ron Schmidt Executive Producer
Ron Schmidt Unit Production Manager
Thomas Betts Set Designer
Marko Costanzo Foley Artist
Will Clarke Set Production Assistant
Rupert Wyatt Screenplay
Rupert Wyatt Director
Rupert Wyatt Producer
Ernie Malik Publicist
Tom Lowell Stunts
Chris Nolte Stunt Coordinator
Zsofia Otvos Makeup Department Head
Sarah Schooley Script Supervisor
Aaron Crippen Stunts
David Obermeyer Sound Mixer
Carl Paoli Stunts
Dan Lemieux Stunts
Rochelle Kneisely-Fisher Special Effects Makeup Artist
Buddy Sosthand Stunts
Carey Jones Stunts
Rob Simonsen Original Music Composer
Jonas Spaccarotelli First Assistant Director
Lance Catania Second Unit Director of Photography
John Sylva Post Production Coordinator
Abby O'Sullivan Costume Design
Alex Disenhof Director of Photography
Nancy McCrumb Stunts
Tom Brass Animation Supervisor
Mike Fierro Stunts
Luca Borghese Post Production Supervisor
Frank Kern Foley Editor
Rick LeFevour Stunts
Daniel Maldonado Stunts
Brian Christensen Stunts
Erika Hood Set Decoration Buyer
Andrew Groves Editor
Nick Miller Grip
Sara Holden Stunts
Chris Cleek Art Direction
Jill S. Litwin Studio Teacher
Deborah L. Mazor Stunts
Rich Wilkie Stunts
Allan Zaleski Sound Effects Editor
Jarred Waldron Gaffer
Brooke Lyndon-Stanford Visual Effects Supervisor
Erica Beeney Screenplay
Marcis Cole Camera Operator
John Diesso Online Editor
Dann Fink ADR Voice Casting
Dan Gutierrez Second Second Assistant Director
Karen Sori Graphic Designer
Matthew LeFevour Stunts
Chris Navarro ADR Mixer
Jeff Crider Assistant Location Manager
Taylor Kannett Key Costumer
Donna Madrigal First Assistant Editor
Helen Bucknall Animation
Alex Jovica Stunts
Josue Clotaire Fleurimond Conceptual Illustrator
Mark Wike Music Editor
Mark Wike Music Supervisor
Justine Baker ADR Recordist
Christian Litke Stunts
Liz Christofaro Visual Effects Coordinator
James Hogan Transportation Coordinator
Melissa Walker Assistant Costume Designer
Kelsey Zeigler Utility Sound
Warren Drummond Storyboard Artist
Margaret Lewis Digital Intermediate Producer
Dave Cook CG Supervisor
John Waterman Additional First Assistant Camera
Matthew Cavaliero Property Master
John Youngblood Assistant Property Master
Eddie J. Fernandez Jr. Stunts
Lizzy Jane Klein Researcher
Ivan Grozev Digital Compositor
Michele Sweeney Abrams Stunts
Thomas S. Ciciura Camera Operator
Jay R. Adams Stunts
David Geoghegan Musician
Jeff Valeri Unit Production Manager
Jeff Valeri Co-Producer
Christian Hins Grip
Parrish Lewis Still Photographer
John Eaves Concept Artist
Otis Winston Stunts
Phil Castellano Jr. ADR Recordist
Eric Layne Production Accountant
Steve HyunSuk Suh Concept Artist
Diana Ascher Post Production Accountant
Pablo Gambetta Additional Second Assistant Director
Randall McDonald Stunts
Greg Poljacik Stunts
Nicole Marines Stunts
Kelli Victoria Scarangello Stunts
James Fierro Stunts
Sebastien Audinelle Steadicam Operator
Natalie M. Meyer Stunts
Loren Ashley Jones Stunts
Stefan Nikolov Location Manager
Michael Franck Pilot
Addae Shelby Grip
Johnny Woj Set Production Assistant
Samuel Evan Horowitz Stunts
Kelsey O'Brien Flath Additional Script Supervisor
Nicholas Schenck Sound Effects Editor
Mark Carlile Lighting Technician
Heath Hensley Stunts
Dominique Elijah Smith Stunts
Adam Mohundro Boom Operator
Brian Peters Stunts
Christine Sciortino Makeup Artist
Linda Perlin Stunts
Cyril H. Matthys Leadman
Jake White Color Assistant
Kenny Richards Stunts
Tom Poole Senior Colorist
Andy Bergholtz Special Effects Makeup Artist
Yavor Asenov Digital Compositor
Kevin Sorensen Stunts
Mark Harper Stunts
Hal Rosenfeld Musician
Jeffrey Gladu Payroll Accountant
Jason Negron Set Dresser
Joseph Czerw Key Grip
Mike Dambra Best Boy Electric
Desislava Valcheva Visual Effects Compositor
Jitesh Gohil Line Producer
Christopher Taylor Digital Compositor
Carl Shillito ADR Mixer
Pavan Balagam VFX Artist
Ron Ruanphae Second Assistant "B" Camera
Janette Evans First Assistant Accountant
Gloria Shih Concept Artist
Scott Philyaw Stunts
Ryan A. Campbell Electrician
Dan Giese Electrician
Chris Wittenborn First Assistant "B" Camera
Jake Chappelle Grip
Brian Rebel Cummings Special Effects Technician
Ryan Steinhouse Special Effects Coordinator
Nikolay Kolev Digital Compositor
Galya Bisengalieva Musician
Eloisa-Fleur Thom Musician
Walter S. Bernard Stunts
Sarah Streit Assistant Sound Editor
Sara Stern Dialogue Editor
Sara Stern ADR Editor
Gerard Romea Digital Compositor
Steve Hull Construction Coordinator
Brandon Fierro Stunts
Katherine Kousakis Hair Department Head
Daria V. Wright Key Hair Stylist
Mitch Buss First Assistant "C" Camera
Amanda Nye Assistant Location Manager
Robin King Production Assistant
Hunter McCormick Casting Assistant
Ashland Thomas Stand In
Lillian Sakamaki Key Hair Stylist
Cynthia Appleby Production Assistant
Tori Scott Additional Script Supervisor
Jessica Dean Rose Production Assistant
Todd Bloomer Stunts
David Masson Concept Artist
Lauren Dowsett Visual Effects Coordinator
Leeza Diott Dailies Manager
Gyða Valtýsdóttir Musician
Ryan Purnell Digital Compositor
Ryan Carr Stunts
Brian Neal Stunts
Kyle Brown Concept Artist
Rebecca Vickers Stunts
Baili McPheeters Production Assistant
Tatiana Matos Additional Production Assistant
Hugh Brunt Orchestrator
Hugh Brunt Conductor
Jessie Haddad Set Designer
Olivia Bird Stunts
Jason Dusenske Second Assistant Director
Pamela Austria Visual Effects Coordinator
Ja-Ann Wang Assistant Sound Editor
Nick Matthys Set Dresser
Xander Smith Concept Artist
Martin Contel Lighting Artist
Kevin Willson Lighting Technician
Bradley Ian Smith Lighting Technician
David F. Wolff Lighting Technician
Rob Bergen Production Secretary
Victor W. Chin Transportation Captain
Christian Antolin Title Designer
Jenn Noyes Casting Associate
Eric Pascarelli Visual Effects Supervisor
Johnny Imbres Costumer
Kelly Carevic Additional Production Assistant
Summer Cain Stunts
Jason Millet Storyboard Artist
Tom Maldonado Stunts
Kerri Lyn Walsh Production Assistant
Rick LeFevour Jr. Stunts
Joseph Kosty Lighting Technician
Ian Chang Musician
Brian Harlan Stunts
Cheyenne Watson Stunts
Manya Crippen Stunts
Shawn Cannon Stunts
James Birtwistle Production Assistant
Christopher Wray Musician
Tony Vittorioso Stunts
Josh Spector Color Assistant
Thomas Zimmerman Digital Imaging Technician
Matt Rozek Additional First Assistant Camera
Thomas Hamaker Lighting Technician
Ryan Shuck Camera Loader
Ryan Shuck Digital Imaging Technician
Amye Wilmes Stunts
Conor Guy VFX Editor
David Ten Brook Production Assistant
Matthew J. Reilly Additional Production Assistant
Shakena Reed Second Assistant Accountant
Amelia Hickenlooper Producer's Assistant
Joy Johaana Hamilton Production Assistant
Mackenzie Gulley Production Assistant
Jonelle Castillo Deal Production Coordinator
Rich Cooke Production Assistant
Jacki Colombari Additional Production Assistant
Quincy Rycraw Cochran Production Assistant
Juan Cervantes Production Assistant
Josh Carlascio Production Assistant
Maddi Bruton Assistant Production Coordinator
Scott Gaughan Production Driver
Rob Gaughan Production Driver
Phillippa Slack Musician
Kate Hainsworth Musician
Sasha Koushk-Jalali Musician
Stephen Lovelette Jr. Location Assistant
Joseph Jorjoliani Location Assistant
Clara Gallagher Post Production Assistant
Kimberley Schuler Seamstress
Nadia Salameh Ager/Dyer
Samantha Inniss Set Costumer
Seth Elliott Costumer
Diana McGrail Casting Assistant
Hayley Beck Extras Casting Assistant
Henry Affonso Animation
Billy Wauer Rigging Gaffer
Salvador Torrison Grip
Mac Kozi Second Assistant Camera
John Freitag Genetator Operator
Adrian S Burrows Sr. Still Photographer
Eric Arndt Second Assistant "A" Camera
Tim Armstrong Video Assist Operator
Olya Vavrenyuk Stunts
Jim Sheerin Stunts
Stephan Roberts Stunts
Zach Nolte Stunts
Dan Maxwell Stunts
Anthony Goodwin Stunts
Tully Bertorelli Stunts
Robert G. Beck Stunts
Stephanie Andrews Stunts
Vijay Kumar Yadav Painter
Timmy Wong VFX Artist
Pragti Wadhwa Digital Compositor
Paul Stevens Data Wrangler
Sheena Sankhla Compositor
Hitesh Saindane Digital Compositor
Pavel Pekun VFX Artist
Isabel Howlett Digital Compositor
Gökçecan Gürsoy Digital Compositor
Carlos Diego VFX Artist
Carlos Diego Digital Compositor
Jeremy Booth Digital Compositor
Petur Breki Bjarnason VFX Artist
Oliver Auguszt VFX Artist
Daniel Steinhouse Special Effects
Andis Rutkis Special Effects
Jordan Gianneschi Special Effects
Masih Abdullah Special Effects Technician
Michael Richey White Scenic Artist
Kiley Quadrozzi Set Dresser
Anna Parfitt Props
Alice Packard Art Department Coordinator
Danial A. Miller Jr. Set Dresser
Tim Kossa On Set Dresser
Zach Doherty Set Dresser
Dan Lamkin Second Second Assistant Director
Karen Koenig Makeup Artist
Lisa JelicWatson Key Makeup Artist
James Grant Concept Artist






















ikwilfilmskijken © 2024