A Christmas Carol (2009)

Animatie, Familie
Ebenezer Scrooge begint de kerstdagen zoals gewoonlijk met krenterige minachting naar zijn trouwe hulp en snauwend naar zijn vrolijke neef. Maar de geesten van zijn Kerst- verleden,- heden en -toekomst nemen hem mee op een opzienbarende reis waarbij de oude Scrooge, met veel tegenzin, de waarheid onder ogen moet zien. Hierdoor realiseert hij zich dat hij zijn hart moet openen voordat het te laat is, om alle ongelukkige jaren weer goed te kunnen maken

A Christmas Carol Film Info

Score: 6.8/10 van 2710 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2009-11-04
Lengte: 98 Minuut / 1:38
Regisseur: Robert Zemeckis
Schrijver: Robert Zemeckis
website: http://movies.disney.com/a-christmas-carol
Productie Studios: Walt Disney Pictures, ImageMovers
Productie Land: United States of America

A Christmas Carol Foto's


A Christmas Carol Trailer


Gary Oldman
als Bob Cratchit / Marley / Tiny Tim
Jim Carrey
als Scrooge / Ghost of Christmas Past / Scrooge as a Young Boy / Scrooge as a Teenage Boy / Scrooge as a Young Man / Scrooge as a Middle Aged Man / Ghost of Christmas Present / Ghost of Christmas Yet to Come
Steve Valentine
als Funerary Undertaker / Topper
Daryl Sabara
als Undertaker's Apprentice / Tattered Caroler / Beggar Boy / Peter Cratchit / Well Dressed Caroler
Colin Firth
als Fred
Sage Ryan
als Tattered Caroler
Amber Gainey Meade
als Tattered Caroler / Well Dressed Caroler
Ryan Ochoa
als Tattered Caroler / Beggar Boy / Young Cratchit Boy / Ignorance Boy / Young Boy with Sleigh
Bobbi Page
als Tattered Caroler / Well Dressed Caroler
Ron Bottitta
als Tattered Caroler / Well Dressed Caroler
Sammi Hanratty
als Beggar Boy / Young Cratchit Girl / Want Girl
Julian Holloway
als Fat Cook / Portly Gentleman #2 / Business Man #3
Cary Elwes
als Portly Gentleman #1 / Dick Wilkins / Mad Fiddler / Guest #2 / Business Man #1
Robin Wright
als Fan / Belle
Bob Hoskins
als Fezziwig / Old Joe
Lesley Manville
als Mrs. Cratchit
Molly C. Quinn
als Belinda Cratchit
Callum Blue
als Caroline's Husband
Paul Blackthorne
als Guest #3 / Business Man #2
Fionnula Flanagan
als Mrs. Dilber
Jacquie Barnbrook
als Mrs. Fezziwig / Fred's Sister-In-Law / Well Dressed Caroler
Fay Masterson
als Martha Cratchit / Guest #1 / Caroline
Leslie Zemeckis
als Fred's Wife
Michael Hyland
als Guest #4
Kerry Hoyt
als Adult Ignorance
Julene Renee
als Adult Want
Raymond Ochoa
als Caroline's Child
Matthew Henerson
als Poulterer
Aaron Rapke
als Well Dressed Caroler
Sonje Fortag
als Well Dressed Caroler / Fred's Housemaid
Aliane Baquerot
als Dancer
Seth Belliston
als Dancer
Troy Edward Bowles
als Dancer
Sam J. Cahn
als Dancer
Kelly Connolly
als Dancer
John R. Corella
als Dancer
Kelly Crandall
als Dancer
Sheri Griffith
als Dancer
Beckie King
als Dancer
Keith Kuhl
als Dancer
Allison Leo
als Dancer
Tarah Paige
als Dancer
John J. Todd
als Dancer
Patrick Wetzel
als Dancer
Eva La Dare
als Dancer
Alan Silvestri Original Music Composer
Robert Zemeckis Screenplay
Robert Zemeckis Director
Steve Starkey Producer
Charles Dickens Novel
Tom Johnson Sound Re-Recording Mixer
Karen O'Hara Set Decoration
Dennie Thorpe Foley
Jana Vance Foley
William Ross Orchestrator
Dennis Leonard Supervising Sound Editor
Dermot Power Costume Design
Roel Robles Character Designer
Bill Corso Makeup Artist
Richard F. Mays Set Designer
Nina Gold Casting
Jack Rapke Producer
Robert Presley Director of Photography
Jeremiah O'Driscoll Editor
Tegan Taylor Makeup Department Head
Peter M. Tobyansen Line Producer
Randy Thom Sound Designer
Randy Thom Sound Re-Recording Mixer
Scott Herbertson Assistant Art Director
Carin-Anne Strohmaier Visual Effects Editor
Pat Banta Stunts
Steven J. Boyd Co-Producer
Conrad Pope Orchestrator
Brendan Donnison ADR Voice Casting
William B. Kaplan Production Sound Mixer
Robert Jackson Boom Operator
David H. Venghaus Jr. First Assistant Director
Ilram Choi Stunts
Michael Lantieri Special Effects Supervisor
Bradley James Allan Stunts
Jonathan Null Supervising ADR Editor
Bob Brown Stunts
Sammy Pasha Actor's Assistant
Mark Ginther Stunts
Brian Simpson Stunts
John Scott Camera Operator
Andy Owen Stunts
Jake McKinnon Motion Capture Artist
Webster Colcord Animation
Garrett Warren Stunt Coordinator
Susan Germaine Hair Designer
Linda Fields Associate Producer
Norman Newberry Art Direction
Robert Sterne Casting Assistant
Michael Parks Animation
Gabriela Ríos Production Coordinator
Euan K. MacDonald Supervising Technical Director
Kyla Warren Stunts
David Schultz Stunts
Luca Kouimelis Script Supervisor
Zach Martin Sound Mix Technician
Daniel S. McCoy Boom Operator
Edouard F. Henriques Makeup Designer
Rose Wicksteed Casting Assistant
Keith Hall Makeup Artist
Anthony Almaraz Costume Supervisor
Sam Restivo Assistant Editor
Kevin Baillie Digital Effects Supervisor
Keith Kellogg Animation Supervisor
Tina Roesler Kerwin Makeup Artist
Mike Stassi Art Direction
John Villarino Construction Coordinator
Maurice K. McGuire Camera Operator
Colette D. Dahanne Additional Sound Re-Recording Mixer
John Bramley Still Photographer
Brian Machleit Stunts
Clint Smith Sound Recordist
Kenneth Karman Supervising Music Editor
Joseph Lederer Still Photographer
Frank Torres Stunts
Alejandro M. Hernandez Set Costumer
Christopher A. Schenck Camera Operator
Nia Hansen Production Intern
Amy Beresford Digital Producer
Tineka Becker Casting Associate
Dennis S. Sands Sound Re-Recording Mixer
Sue Fox Foley Editor
E. Larry Oatfield Foley Editor
Pete Horner Sound Effects Editor
Mac Smith Sound Effects Editor
Ryan Tudhope Digital Effects Supervisor
Al Nelson Sound Effects Editor
Robert Calvert Special Effects
Matthew Moriarty Camera Operator
Everette Webber Digital Intermediate
Rolf Fleischmann Assistant Editor
Erich A. Muller Set Costumer
Adam Hart Stunts
Leff Lefferts Sound Design Assistant
Jenn Emberly Animation Supervisor
Justin Oliphant Production Coordinator
Jeffrey Schwartz Second Assistant Director
James Sathre Technical Supervisor
Jimmy Almeida Animation
Justin Hammond Lighting Artist
Jonathan Lyons Animation
Harriette Landau Makeup Artist
Cameron Folds Animation
Oz Gani Animation
Brett Boggs Visual Effects
Richard McBride Compositors
Heather Kelton Associate Producer
Stéphane Couture Lead Animator
Danny Wawrzaszek Animation
Gregory Bossert Archival Footage Research
Peter Demarest Digital Compositors
Yuhon Ng Animation
Lisa Shriver Choreographer
Paulette Dauber Unit Publicist
Andrea Carter Art Department Coordinator
Michael Gastaldo Property Master
Mike Dacko Animation
Marc Gabbana Art Direction
James M. Tanenbaum Production Sound Mixer
Brian Chumney ADR Editor
Angie Yesson Production Intern
Matthew O’Callaghan Motion Capture Artist
Alessandra Cave Production Manager
Huseyin Caner Visual Effects Supervisor
Andrew Reeder Set Designer
Reiko Porter Set Costumer
Bobby Mara Construction Foreman
David Latour Animation
Jenna Kerr Visual Effects Coordinator
Chuck Martinez Driver
Kristen D. Chidel Production Manager
Trey Clinesmith Camera Operator
Jamie Shelley Painter
Juan Bronson Assistant Production Manager
Alex Wang VFX Artist
Erin Collins Butler Art Department Manager
Justin Graham Digital Compositors
Vladimir Todorov Character Designer
Ryan Chan First Assistant Editor
Brian Brecht Production Manager
Shawn Kautz Stunts
George Murphy Visual Effects Supervisor
Lawson Brown Set Dresser
Wally Crowder Stunts
Brieann Rich Craft Service
Sandra Scott Digital Producer
Tony Olivieri Camera Operator
Laura O'Keefe Set Production Assistant
Glen Gustafson Lighting Artist
Robert Gaskill Driver
Scott Wirtz Animation Supervisor
Nick Paige Camera Operator
Francois Antoine Visual Effects
Tania Saylor Makeup Artist
Will Grant Set Dresser
David 'Rudy' Grossman CG Supervisor
Shawn Crowder Stunts
Anna Fields Assistant Production Manager
Bob Mano Motion Capture Artist
Douglas Epps CGI Supervisor
Doug Chiang Production Design
Rachel Bolt Musician
Jason Merck Conceptual Design
Chris Jolly Compositors
John Huikku Lighting Artist
John Ashton Thomas Orchestrator
Joel Prihoda Leadman
Jenny Head Appleton Production Manager
Jean Lin Animation
Diego Garzon Story Editor
Brian Flora Art Direction
Kurt Kaufman Co-Art Director
Chris Bonura Art Department Assistant
Kino Scialabba Conceptual Design
David Venezky Prop Maker
Ryan Geoffrey Walker Animation
Ross Burgess Animation
George Alcco-Sima Animation
Zack Bunker Art Department Assistant
Genevieve Elkin Art Department Assistant
Leon Kogan Art Department Assistant
Margaret Sigel Actor's Assistant
James Monroe Tharp Jr. Best Boy Electrician
Deron Tse Rigging Grip
Dennis Hoerter Key Grip
Jordan Santamaria Musician
Rene Mandel Musician
Matthew Brewbaker Post Production Assistant
Darnie Galloway Production Coordinator
Ashley Koons Production Coordinator
Wendy Berry Campbell Production Manager
Blanche Sindelar Assistant Property Master
Julie Beattie Iiams Set Dresser
Brian Garbellini Camera Operator
Gina Bonacquisti Key Hair Stylist
Nadege Schoenfeld Makeup Artist
Michelle Liu Set Costumer
Ryan Michero CG Supervisor
Joel Friesch Digital Effects Supervisor
Alia Dong-Stewart Motion Capture Artist
Charles Parrish Motion Capture Artist
Kirk Dunne Motion Capture Artist
Sarah Goller Production Office Assistant
Regina Carney Post-Production Manager
Cliff McLaughlin Stunts
Kevin Conde Systems Administrators & Support
Antonio Eggermont Systems Administrators & Support
Timothy McCormick Systems Administrators & Support
Rich Murillo Systems Administrators & Support
Christopher S. Patterson Systems Administrators & Support
Doug Swam Systems Administrators & Support
James Trousdale Systems Administrators & Support
Nathan Schauf Assistant Editor
Tu Le Lighting Artist
Scott G. Trosclair Lighting Artist
Brian Kulig Lighting Supervisor
Kyoko Kageyama Assistant Production Coordinator
Paula Stier Assistant Production Coordinator
Ryan Ralph Bond Assistant Production Manager
Krista Haley Assistant Production Manager
Megan Corbet Assistant Production Manager
Mona Slomsky Casting Assistant
Susanne Lariviere Production Accountant
Jeff Shapiro Production Accountant
Laura C. Bowers Production Coordinator
Ben Hadden Production Coordinator
Johnny Duguid Production Coordinator
Samantha Liss Production Coordinator
Cheryl Ann Sansonetti Production Coordinator
Robert Keyghobad Production Manager
Daniel Riha Researcher
George Banks Animation
Jeremy Bolan Animation
Evelyn Botter Animation
Bryon Caldwell Animation
Rena M. Fowler Animation
Julie Jaros Animation
Keith Johnson Animation
Dan Kunz Animation
Julija Learie Animation
Jax Lee Animation
Tal Peleg Animation
Kevin Quaid Animation
Salvador Ruiz Animation
Andrew Schneider Animation
Roland Vallet Animation
Colin Fix Character Designer
Po-Ming Chu Modeling
John 'JD' Daniel Modeling
Yuki Yamamura Modeling
Jason Brown Visual Effects
Rony Edde Visual Effects
Michael Hall Visual Effects Editor
Nathaniel Hunter Visual Effects
Eric Texier Visual Effects
Andrew Butler VFX Artist
Christopher Hamilton VFX Artist
Sunghwan Hong VFX Artist
Erin King Visual Effects Coordinator
Zoe Aimee Zaitzeff Visual Effects Coordinator






















ikwilfilmskijken © 2019