Chaos Walking (2021)

Sciencefiction, Actie, Avontuur, Thriller
In de nabije toekomst gelooft Todd Hewitt dat een virus alle vrouwen heeft gedood in een kolonie. Het virus heeft ook Geluid losgelaten, de speciale gave om andermans gedachten te horen. Tijdens een wandeling stuit Todd opeens op een vreemde stilte. Hij ontdekt dat de stilte afkomstig is van een vrouw, die luistert naar de naam Viola Eade.

Chaos Walking Film Info

Score: 7/10 van 786 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2021-02-24
Lengte: 108 Minuut / 1:48
Regisseur: Doug Liman
Schrijvers Christopher D. Ford, Patrick Ness.
website: https://chaoswalking.movie
Productie Studios: Quadrant Pictures, Lionsgate, Bron Studios, 3 Arts Entertainment, TIK Films, Hercules Film Fund
Productie Land: United States of America


Chaos Walking Trailer


Tom Holland
als Todd Hewitt
Daisy Ridley
als Viola Eade
Mads Mikkelsen
als Mayor David Prentiss
Demián Bichir
als Ben Moore
David Oyelowo
als Aaron
Kurt Sutter
als Cillian Boyd
Cynthia Erivo
als Hildy
Bethany Anne Lind
als Karyssa Hewitt
Nick Jonas
als Davy Prentiss Jr.
Ray McKinnon
als Matthew
Vincent Leclerc
als Daws
Blane Crockarell
als Young Todd
François Gauthier
als Charlie
Tyrone Benskin
als Hammer
Frank Fontaine
als Mr. Phelps
Don Jordan
als Tam
Patrick Garrow
als Ivan
Mylène Dinh-Robic
als Julie
Julian Richings
als Gault
Tara Nicodemo
als Answer Camp Woman (uncredited)
Harrison Osterfield
als Farnbranch Man (uncredited)
Yannick Lupien
als Fisherman (uncredited)
Jad Saikali
als Whaler (uncredited)
Marc Primeau
als Whaler (uncredited)
Michael Dyson
als Fisherman #1
Maxwell McCabe-Lokos
als Prentisstown Man #1
Stephen Eric McIntyre
als Prentisstown Man #2
Peter Seaborn
als Caleb
Jean Michel Paré
als Mayor Camp Man #1
Dan Weil Production Design
Jeanne McCarthy Casting
Marco Beltrami Original Music Composer
Andrew Mondshein Editor
Erwin Stoff Producer
Ben Cooke Second Unit Director
Doug Liman Director
Patrick Wachsberger Production Executive
Erik Feig Executive Producer
Nicolas Lepage Supervising Art Director
Lon Bender Supervising Sound Editor
Doug Davison Producer
Michael Paseornek Production Executive
Stefan Sonnenfeld Digital Intermediate Colorist
Ben Seresin Director of Photography
Ray Angelic Executive Producer
Kimberly Jones Makeup Department Head
Dylan Goss Aerial Director of Photography
Christopher D. Ford Screenplay
Simon Poudrette Sound Mixer
Simon Crane Second Unit Director
Kate Hawley Costume Design
Fede Alvarez Second Unit Director
Allison Shearmur Producer
Daran Fulham Art Direction
Mariusz Glabinski Sound Designer
Treva Wurmfeld Epk Producer
Luke Gibleon Sound Designer
Jonny Franklin Gaffer
Wakana Yoshihara Makeup Artist
Nathalie Trépanier Makeup Artist
Mohammad Ghorbankarimi Second Unit Director
Patrick Ness Screenplay
Patrick Ness Novel
Melanie Deforrest Makeup Artist
Elizabeth Tremblay Script Supervisor
Nicholas Brooks Visual Effects Supervisor
Jeffrey A. Pitts Sound Designer
Bruce McCleery Second Unit Director of Photography
Mark Anthony Little First Assistant Director
Brandon Roberts Original Music Composer
Jason Cloth Executive Producer
Frédéric Amblard Set Designer
Murray Close Still Photographer
Matthew Hirsch Line Producer
Colleen Quinton Makeup Department Head
Anna Krommydas Hairstylist
Gaétan Landry Hairstylist
Sylvain Bernier Chief Lighting Technician
Christopher TJ McGuire Steadicam Operator
Fraser Taggart Second Unit Cinematographer
Maarten Kroonenburg Camera Operator
Matthew Wilson Sound Editor
Réjean Goderre Hair Department Head
Justin O'Neal Miller Art Direction
Martine Giguère-Kazemirchuk Set Decoration
Sian Wilson Makeup Artist
Flora Moody Makeup & Hair
Eric Dvorsky Aerial Camera Technician
Jennifer Santiago Hair Department Head
Adam Walls Makeup Artist
Mary H. Ellis Sound Mixer
Paris Kasidokostas Latsis Executive Producer
Carolyne de Bellefeuille Art Direction
Frank Galline Set Decoration
Chris Jones Key Grip
Kate Sawyer Ager/Dyer
Véronique Marchessault Assistant Costume Designer
Thomas Elder-Groebe Visual Effects Producer
Mathieu Baptista Prosthetic Makeup Artist
Ronald J. Rolfe Hairstylist
Dany Racine First Assistant "A" Camera
Christian Caperaa First Assistant "B" Camera
Kenneth MacKenzie Key Grip
Soupharak Keoborakoth Second Assistant "A" Camera
Benoît Lamarche Key Grip
Jean-François Abran Best Boy Electric
Geoffroy St-Hilaire Camera Operator
Geoffroy St-Hilaire Steadicam Operator
Arnaud Brisebois Visual Effects Supervisor
Sarah Graham Key Makeup Artist
Tina Charad Costume Designer
Julie Mignot Makeup Artist
Christopher Bonis Sound Effects Editor
Rusty Edmonson Lighting Technician
Bruno Gatien Special Effects Makeup Artist
Charles Carter Key Makeup Artist
Patrick Murphy Second Assistant Director
Louie Northern Drone Pilot
Alexander Nomick Sound Designer
Alexander Nomick Sound Effects Editor
George Black Makeup & Hair
Erik Ajduk First Assistant Director
Gillian Chandler Makeup Artist
Sabrine Canuel Key Costumer
Libby Dempster Assistant Costume Designer
Tammy-Lou Pate Makeup Artist
Tyler Delben Second Assistant Director
Robin Meyers Script Supervisor
Dominic Pigeon Video Assist Operator
Patrice Lapointe Dolly Grip
Alison Winter Producer
Kyle Spicer Digital Imaging Technician
William Sheffield Electrician
Lorie Bussières Visual Effects Production Manager
Brigitte Goulet Second Assistant Director
Bethan Mowat Second Unit First Assistant Director
Daniel McGraw Makeup Artist
Hakyung Chang Visual Effects Coordinator
Claudia Manseau Dresser
Jamie Pimentel Grip
Brad MacLean Dolly Grip
Jessica Renaud Special Effects Makeup Artist
Brooke Lee Smith Makeup Artist
Tosin Akinwoye Visual Effects Technical Director
Melissa Mundt Seamstress
Charles Arnold Grip
Jonathan Girard Textile Artist
Katie Ballard Hairstylist
Gregory Santoro Second Second Assistant Director
Gabi Kislat Epk Camera Operator
Harrison Osterfield Actor's Assistant
Martin Lebel First Assistant "B" Camera
Brie Puneky Makeup Artist
Olivia Aravecchia Second Assistant "A" Camera
Pierre Beaulieu Lighting Technician
Antoine Masson Maclean First Assistant "A" Camera
Daniele Nastasi Makeup Artist
Decoster Nicolas Lighting Technician
P. Daniel Newman Sound Editor
Shane Tanny Script Coordinator
Jason Inman First Assistant Director
Reetu Aggarwal VFX Artist
Simon Vincent Dolly Grip
Jason Johnson Digital Imaging Technician
Kristen B. Adams Set Designer
Wesley J. Ford Rigging Grip
Simon Blouin Camera Operator
Iron Chen Executive Producer
Marie-Michelle Claveau Assistant Makeup Artist
Areli Perea Makeup Artist
Thomas J. Doolittle Sound Mixer
Emilien Breuillier Visual Effects
Emily Abele Visual Effects Compositor
Hosam Aboulmagd VFX Artist
Jacob Hale Drone Cinematographer
Nicolas Lesage Grip
Michael Sannuti Key Rigging Grip
Raphael Capel Second Assistant "B" Camera
Glen Michel EPK Editor
Miriam Silvester Costume Illustrator
Yasmin Ali Costumer
Dominique Williams Set Costumer
Oleksandra Lykova Wardrobe Specialized Technician






















ikwilfilmskijken © 2021