Quinn Larson als Chingaso | |
David Hyatt als Bastard | |
Roberta Orlandi als Long Prey | |
Nino Gabaldon als Bartender | |
Maegan Stewart als Dancer Clown | |
Ryan Henslee als Card Clown | |
Chris Weidman als Clown 1 / Mime General 1 | |
Trinidad 'Zeus' Nizelli als Clown 2 | |
Tony Farias als Captive Mime | |
Tig Steele als Mime General 2 | |
Jim Kass als Tortured Clown | |
Rick Harrison als Bar Patron | |
Robert Lines als Bar Patron | |
Joe Guzman Jr. als Bar Patron | |
Angel Jimenez als Bar Patron | |
Andrea Jimenez als Bar Patron | |
Eric Guzman als Mime | |
Mario Maala als Mime | |
Jose Miguel Mendez als Mime | |
Anita Gouloomian als Mime | |
Nikidria Lee als Mime |
Christien Tinsley | Makeup Designer |
Mark Battaglia | Second Assistant Director |
Cory Strassburger | Visual Effects |
David Ethan Sanders | Camera Operator |
Carl Baker | Thanks |
Joe Guzman Jr. | Thanks |
David Ethan Sanders | Thanks |
Christopher Yamamoto | Thanks |
Alain Vasquez | Editor |
Erin Somerset Sullivan | Makeup Artist |
Nils Allen Stewart | Stunt Coordinator |
Charlie Gertner | Camera Technician |
Jozo Zovko | Camera Operator |
Pam Fogel | Thanks |
Joseph Guzman | Executive Producer |
Jim Kass | Producer |
Olga Guzman | Thanks |
Lyla Matar | Thanks |
Ralph G. Zacky | Thanks |
Michael Gulbin | Key Grip |
Roderick Spencer | Gaffer |
Mark Headley | Thanks |
Josh Eggebeen | Unit Production Manager |
Bill Jenkins | Production Sound Mixer |
Brian Breithaupt | Thanks |
Christine Chapman-Huenergardt | Thanks |
Gabriel Matar | Thanks |
Robert James Hayes II | Writer |
Paul Michalak | Assistant Production Coordinator |
Rod King | Thanks |
Arthur Wong | Director of Photography |
Robert James Hayes II | Set Dresser |
Sean O'Malley | Boom Operator |
Tony Bendt | Dolly Grip |
Will Alovis | Script Supervisor |
John Lazear | Thanks |
Joseph Guzman | Producer |
Christien Tinsley | Producer |
Henri Yonet | Sound Designer |
Alain Vasquez | Visual Effects |
Ginger Fung Oi-Man | Thanks |
Joseph Guzman | Art Direction |
Mike Isshac | Still Photographer |
Kenneth Yeung | Electrician |
Elias Matar | Director |
Henri Yonet | Music |
Anita Gouloomian | Still Photographer |
Nikidria Lee | Assistant Production Coordinator |
Terry Clairmont | Thanks |
David Aaron Cohen | Thanks |
Kelley Mitchell | Makeup Artist |
Manny Elias | Comic Book |
Diane Woodhouse | Makeup Supervisor |
Mike Foodman | Best Boy Electric |
Ezequiel | Writer |
Jim Kass | Line Producer |
Elias Matar | Executive Producer |
Joseph Guzman | Costume Design |
Jajaira Corria | Camera Operator |
James Leitermann | Assistant Production Coordinator |
Ralf Weinfurtner | Thanks |
Jennifer Fiedler | First Assistant Director |
Robert James Hayes II | Costume Coordinator |
Jennifer Greenberg | Makeup Artist |