Chronicle (2012)

Sciencefiction, Drama, Thriller
Drie doodnormale middelbare scholieren doen een ongelooflijke ontdekking. Ze vinden in het bos een mysterieuze substantie waar ze aan bloot gesteld worden en waardoor ze superkrachten ontwikkelen. Als ze leren om de superkrachten onder controle te houden en ze te gebruiken in hun voordeel, beginnen hun levens uit de hand te lopen en hun duistere kanten naar boven te komen.

Chronicle Film Info

Score: 6.813/10 van 4651 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2012-02-01
Lengte: 84 Minuut / 1:24
Regisseur: Josh Trank
Schrijvers Max Landis, Josh Trank.
Productie Studios: 20th Century Fox, Dune Entertainment, Davis Entertainment, Adam Schroeder Productions
Productie Land: United States of America


Chronicle Trailer


Dane DeHaan
als Andrew Detmer
Alex Russell
als Matt Garetty
Michael B. Jordan
als Steve Montgomery
Michael Kelly
als Richard Detmer
Anna Wood
als Monica
Ashley Grace
als Casey Letter
Joe Vaz
als Michael Ernesto
Crystal-Donna Roberts
als Samantha
Luke Tyler
als Sean
Grant Powell
als Howard
Daisy Tormé
als Karen Detmar (voice)
Matt Nolan
als Austin (voice)
Popeye Vogelsang
als Park Ranger (voice)
Steve Kramer
als Police Officer (voice)
Ashley Peldon
als School Flyer Girl (voice)
Paul Pape
als Priest (voice)
Jeff Fischer
als Thug (voice)
Byron Thames
als Howard (voice)
Ronna Kress Casting
John Davis Producer
Johnny Breedt Supervising Art Director
Stephen Altman Production Design
Tony Lamberti Sound Re-Recording Mixer
Fred Du Preez Set Decoration
Diana Cilliers Costume Design
Bonnie Rodini Casting Associate
Matt Almas Key Grip
Mitch Bax Digital Imaging Technician
Adam Schroeder Producer
James Dodson Executive Producer
Mark DeSimone ADR Mixer
Conrad Kuhne Sound Mixer
Matthew Jensen Director of Photography
Max Landis Screenplay
Max Landis Story
Ron Bedrosian ADR Mixer
James Moriana Foley Artist
Jeffrey Wilhoit Foley Artist
Greg Zimmerman ADR Recordist
Josh Trank Screenplay
Josh Trank Director
Elliot Greenberg Editor
Paul Lavoie Digital Intermediate
Joe Barnett Sound Re-Recording Mixer
Kerry Ann Carmean Sound Effects Editor
Chad Wilson Visual Effects Camera
Sean Findley Visual Effects Supervisor
Robert Habros Visual Effects Supervisor
Simon Hansen Visual Effects Supervisor
Andrew Karr Visual Effects Supervisor
Sergey Muraviev Visual Effects
Leslie Woo Casting Associate
Pip Ayers Epk Producer
John McKay Gaffer
Dezi Rorich Publicist
Peter Belcher Camera Operator
Peter Belcher "A" Camera Operator
Bryan Godwin Visual Effects Supervisor
Tim Walston Sound Designer
Karen Vassar Triest Sound Designer
Troy Morgan Storyboard Artist
Alexandr Gorokhov Visual Effects Producer
Megan Tanner Makeup Department Head
Megan Tanner Hair Department Head
Jacomina Jankowitz Costume Supervisor
Noa Franco Casting Assistant
Dennis Sedov Visual Effects Supervisor
Kathy Chasen-Hay Visual Effects Producer
Jayne Forbes Assistant Costume Designer
John Berri Visual Effects Editor
Walter Volpatto Digital Intermediate Colorist
Pauline Burns Visual Effects Production Manager
Matt Tassone First Assistant Editor
Terry Hutcheson Visual Effects Producer
Greg Steele ADR Mixer
Alan Markfield Still Photographer
Chris Grun Visual Effects Art Director
Danny McWilliams Location Manager
Patrick O'Connor Art Direction
Simone Stubbs Key Hair Stylist
Simone Stubbs Key Makeup Artist
Francesca Van Der Feyst Key Hair Stylist
Marisa Soneman Production Manager
Drew Locke Production Manager
Andrew Sheel Art Department Coordinator
Cecelia van Straaten Assistant Art Director
Clint Gordon Greensman
Willow Howell Property Master
Michael Rossouw Leadman
Vivienne Gray Set Designer
Simon Assekritov Visual Effects Editor
Sergei Gritsenko Visual Effects Producer
Victoria Plis Visual Effects Producer
David Van Dyke Visual Effects Producer
Balakrishnan Visual Effects Producer
Raymond Chen Visual Effects Supervisor
Kerry Gregg Stunt Coordinator
Grant Appleton Second Unit Director of Photography
Dale Rodkin Camera Operator
Dale Rodkin Steadicam Operator
Dale Rodkin "B" Camera Operator
J.S. Mackay Gaffer
Tell Reid Rigging Gaffer
Tessa Verfuss First Assistant Editor
Terry Wilson Music Editor
David Halliday Transportation Coordinator
Iain McGreer Picture Car Coordinator
Lorna Bennet Script Supervisor
Robert Bentley Location Manager
Dhas Karthick VFX Artist
David Stanke First Assistant Sound Editor
Avi Levy Production Accountant
Andrew Malesky Animation
Julie D'Antoni Visual Effects Producer
Darren Griffiths Visual Effects Editor
Kelly Oxford Supervising Sound Editor
Beauxregard Neylon ADR Mixer
Chad Shattuck Animation
Celine Chew Visual Effects Coordinator
Simon Rhodes Production Coordinator
Ankit Gokani Visual Effects Coordinator
Robert Zalkind Digital Conform Editor
Alison Fraser Assistant Costume Designer
Kevin Lin Matchmove Supervisor
Ryan Andersen Visual Effects Production Assistant
Harimander Singh Khalsa Compositing Supervisor
Katie Shapiro Associate Producer
Charlie Watson First Assistant Director
Johnny Gidcomb ADR Voice Casting
Anthony Fung VFX Artist
Blair Miller Assistant Editor
Mark Bunting Second Assistant Director
Ashraf Benjamin Electrician
David Robinson Visual Effects Producer
Jason Weir Lighting Technician
Jim Brebner First Assistant Director
Jacques Pienaar Boom Operator
Dan Sigobongo Best Boy Grip
Greig Buckle Line Producer
Jacques van Tonder Digital Imaging Technician
Mathew Howard-Tripp Prosthetics
Louis Leung 3D Artist
Youssef Guezoum Music
Mayuresh Salunke Senior Modeller
Brian Tatosky 2D Supervisor
Julio Carmona ADR Recordist
Jonathan Kyle Data Wrangler
Derek Tannehill Animation
Brett Voss Foley Mixer
Keith Johnston Key Grip
J.P. van der Merwe Extras Casting Coordinator
De Villiers Fourie Second Second Assistant Director
Brandon Kachel Matte Painter
Craig Van Den Biggelaar 3D Artist
Shakeela Kingzley Art Department Assistant
Sarah MacFarlane Second Assistant Director
Chris Ward Chaperone
Miriam Williams Seamstress
Craig Hattingh Best Boy Grip
Brad Maloney Libra Head Technician
Steve Matson Matte Painter
Swain Shiv VFX Artist
Amy Yeats Second Assistant "A" Camera
Mikael Genachte-Le Bail Matte Painter
Thilak Visual Effects Producer
Amira Quinlan Visual Effects Coordinator
Hannah Slezacek Visual Effects Coordinator
Talia Barak Makeup & Hair
Damian Fermor Cableman
Rob Carlisle Prosthetic Supervisor
Tom Archer Compositing Supervisor
Craig Eric Parker Colorist
Bárbara Morelos-Zaragoza Translator
Denise Tam Visual Effects Coordinator
Joanne Goldstone Production Accountant
John Riddle Visual Effects Technical Director
Zania Gerber Makeup Artist
Belinda Manwaring Makeup Artist
Gloria Wessels Makeup Artist
Rae Wynne-Roberts Construction Manager
Sonia Staven Graphic Designer
Craig Griffin Set Dresser
Sonnel Grobbelaar Set Dresser
Nicci Lubbe Set Dressing Buyer
Andrew Little Data Wrangler
Dean Slotar Digital Imaging Technician
J.P. Hankins Gaffer
Nouel Lewis Generator Operator
Diogo Domingues Second Assistant "B" Camera
Pierre Henri De Villiers Video Assist Operator
Shahida Dramat Seamstress
James Baillie Chaperone
Michael Cerff Chaperone
Chezlin Cross Chaperone
Rachel Wood Dialogue Coach
Marilyn Lindsay First Assistant Accountant
Tarique Fredericks Production Assistant
Sonya Ballas Production Coordinator
Kat Rogers Production Coordinator
René Foster Production Secretary
Bianca Boshoff Set Production Assistant
Paul Hegg 3D Artist
Jamie Macdougall 3D Artist
Jocelyn Cervenka 3D Modeller
Kenny Roy 3D Modeller
Mitch Gonzalez 3D Modeller
Maxim Klochkov Animation
Anna Pozdeyeva Animation
Margarita Sheshukova Animation
Natalia Sorokina Animation
Adam Lawson Animation
Alexey Kalinchikov Visual Effects Art Director
Stas Lebedev Visual Effects Art Director
Pavel Bezborodov CG Supervisor
Kenneth Nakada Mikael Genachte-Lebail Matte Painter
Daniel Mejia Sequence Supervisor
Derek Cheung VFX Artist
Alexandr Petrov Visual Effects Technical Director
Eugeny Urusov Visual Effects Technical Director
Andrey Ustyugov Visual Effects Technical Director






















ikwilfilmskijken © 2023