Clash of the Titans (2010)

Avontuur, Fantasie, Actie
Geboren als een god, maar opgevoed als een mens probeert Perseus hulpeloos zijn familie te redden van Hades, de wraakzuchtige god van de onderwereld. Perseus biedt zich vrijwillig aan om deel te nemen aan een levensgevaarlijke missie om Hades te vermoorden, voordat die de macht van Zeus kan grijpen, om zo de aarde in een hel te laten veranderen en prinses Andromeda van haar leven te beroven.

Clash of the Titans Film Info

Score: 5.8/10 van 4883 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2010-04-01
Lengte: 106 Minuut / 1:46
Regisseur: Louis Leterrier
Schrijvers Phil Hay, Matt Manfredi, Travis Beacham.
website: http://www.clash-of-the-titans.com/
Productie Studios: The Zanuck Company, Legendary Pictures, Thunder Road, Moving Picture Company, Warner Bros. Pictures
Productie Land: United States of America


Clash of the Titans Trailer


Sam Worthington
als Perseus
Gemma Arterton
als Io
Mads Mikkelsen
als Draco
Alexa Davalos
als Andromeda
Jason Flemyng
als Calibos / Acrisius
Ralph Fiennes
als Hades
Liam Neeson
als Zeus
Pete Postlethwaite
als Spyros
Polly Walker
als Cassiopeia
Ashraf Barhom
als Ozal
Elizabeth McGovern
als Marmara
Nicholas Hoult
als Eusebios
Liam Cunningham
als Solon
Hans Matheson
als Ixas
Vincent Regan
als Kepheus
Alexander Siddig
als Hermes
Luke Treadaway
als Prokopion
Mouloud Achour
als Kucuk
Tine Stapelfeldt
als Danae
Luke Evans
als Apollo
Izabella Miko
als Athena
Ian Whyte
als Sheikh Sulieman
Katherine Loeppky
als Aged Cassiopeia
Sinead Michael
als Tekla
Ross Mullan
als Pemphredo
Robin Berry
als Enyo
Graham Hughes
als Deino
Martin McCann
als Phaedrus
Rory McCann
als Bello
Kaya Scodelario
als Peshet
Tamer Hassan
als Ares
Danny Huston
als Poseidon
William Houston
als Ammon
Jamie Sives
als Captain
Phil McKee
als Harbourmaster
Geoffrey Beevers
als Noble (Basilica)
Michael Grady-Hall
als Citizen (Argos)
Laura Kachergus
als Citizen (Argos)
Adrian Bouchet
als Soldier (Zeus Statue)
David Kennedy
als Kepheus' General
Nina Young
als Hera
Jane March
als Hestia
Nathalie Cox
als Artemis
Agyness Deyn
als Aphrodite
Natalia Vodianova
als Medusa
Charlotte Comer
als Demeter
Louis Leterrier
als Kraken (uncredited)
Katrina Vasilieva
als Exotic Dancer (uncredited)
Lucinda Syson Casting
Anna Pinnock Set Decoration
Richard D. Zanuck Executive Producer
Liz Dann Costumer
Lynn Harris Executive Producer
Neil Corbould Special Effects
Troy Sizemore Supervising Art Director
Daniel Mason Modeling
Martin Laing Production Design
Martin Walsh Editor
Lindy Hemming Costume Design
James Mather Supervising Sound Editor
Terry Needham First Assistant Director
Peter Burgis Foley
Fergus Clegg Assistant Set Decoration
Sam Conway Special Effects Technician
William Mesa Visual Effects Supervisor
Peter Menzies Jr. Director of Photography
Louis Leterrier Director
Paul Jennings Stunt Coordinator
Jo Grover Makeup Artist
David Freeman Editor
Veronica McAleer Makeup & Hair
Ramin Djawadi Music
Peter James Standby Art Director
Thomas Tull Executive Producer
William Fay Executive Producer
Elaine Grainger Casting
Phil Hay Screenplay
Matt Manfredi Screenplay
Vincent Tabaillon Editor
Bryce Brecheisen Stereoscopic Coordinator
Richard Baker Compositing Supervisor
Basil Iwanyk Producer
Jon Jashni Executive Producer
Ian Differ VFX Editor
Noriko Watanabe Makeup & Hair
Kevin De La Noy Producer
Travis Beacham Screenplay
Karl McMillan Producer
James Foster Art Direction
Nick Davis Visual Effects Supervisor
Dean Clegg Set Designer
Kyle Cooper Conceptual Design
George Richmond Camera Operator
George Richmond Steadicam Operator
Robert Palmer First Assistant Camera
Dale Alexander Carnegie Executive Producer
Lincoln Kupchak VFX Editor
Tim Wooster Camera Operator
Scott Patton Concept Artist
Guy Speranza Assistant Costume Designer
Nikki Penny Visual Effects Producer
Patricio M. Farrell Art Direction
Will Humphris Second Assistant "A" Camera
Dan Grace Costume Supervisor
Graham Churchyard Assistant Costume Designer
Rose Wicksteed Casting Assistant
Lizzie Lawson Makeup & Hair
Edward Griffiths Props
Lupt Utama Costumer
Bjorn Ole Schroeder ADR & Dubbing
Lawrie Ayres Greensman
Andrew Bennett Set Designer
Jennifer Bowes Art Department Coordinator
Darren Fitzsimons Sculptor
Emma Hanson Sculptor
Roger Holden Greensman
Will Holden Greensman
Meike Maher Construction Coordinator
Jonathan Moore Sculptor
Francis Poirier Sculptor
Terry Royce Greensman
Keith Stevenson Greensman
Tom Whitehead Set Designer
Jamie Wilkinson Property Master
Michael Fentum Sound Effects Editor
Dominic Gibbs Sound Designer
Jed Loughran Sound Effects Editor
David Brighton Special Effects
Michael Dawson Special Effects
Dadi Einarsson Visual Effects Supervisor
Hugh Macdonald Visual Effects Supervisor
Emma Phillips Visual Effects Producer
Christopher Benstead Music Editor
Peter Oso Snell Music Editor
Steven Brigden Transportation Captain
Gerry Turner Transportation Coordinator
Wyn Vaughan-Humphreys Costume Standby
Robert Edwards ADR Mixer
Melanie Byrne Visual Effects Production Manager
Victor James Martinez Concept Artist
Hannah Edwards Makeup & Hair
Sandra Phillips Set Designer
Ilona Blyth VFX Editor
Gary Brozenich Visual Effects Supervisor
Lisa Vick Script Supervisor
Jay Maidment Still Photographer
Helen Xenopoulos Assistant Art Director
Ken Dailey Visual Effects Producer
Emily Wallin Visual Effects Producer
Simon Stanley-Clamp Visual Effects Supervisor
Mark Taylor Sound Re-Recording Mixer
Michael Mulholland CG Supervisor
Alice Hobden Second Assistant "B" Camera
Martin Kenzie Second Unit Director of Photography
Martin Kenzie Second Unit Director
Andy Evans Construction Manager
Andy Stevens VFX Editor
Hans Bjerno Aerial Director of Photography
Francesca Jaynes Choreographer
Erik Nordby Digital Effects Supervisor
Stuart Howell Camera Operator
Lars Vinther VFX Editor
Jonathan 'Chunky' Richmond First Assistant "A" Camera
David Sinfield Gaffer
Ben Wilson Camera Operator
Martin Chamney Pre-Visualization Supervisor
Nicholas Roche-Gordon Key Costumer
Laura Miles Script Supervisor
Todd Kleparski Digital Intermediate
Chas Bain Camera Operator
Jamie Lengyel Location Manager
Joe Hopker Makeup & Hair
Sarah Monzani Makeup & Hair
Maralyn Sherman Makeup & Hair
Kate Benton Makeup Artist
Zoe Brown Makeup Artist
Terry Jarvis Wigmaker
Ray Marston Wigmaker
Peter Owen Wigmaker
Sarah Weatherburn Wigmaker
Angus More Gordon Production Manager
Lil Heyman Production Supervisor
Charles Leatherland Assistant Art Director
Greg Winter Scenic Artist
Chris Sturmer Dolby Consultant
Darren Robinson Animatronic and Prosthetic Effects
John Nolan Animatronic and Prosthetic Effects
Rob Harvey Visual Effects Supervisor
Kumar Ramalingam VFX Editor
Liz Roberts Visual Effects Producer
Richard Pring VFX Editor
Stephane Paris CG Supervisor
Nic Hatch Visual Effects Producer
Quentin Miles Animation Supervisor
Robert Binnall Camera Operator
Warren Evans Rigging Gaffer
Karen Beale Set Costumer
Fiona McCann Set Costumer
Maurizio Torti Set Costumer
Gregg Schaublin Digital Intermediate
Matthew Tucker First Assistant Editor
Jane Winkles First Assistant Editor
Phil Hounam Location Manager
Mira Husseini Unit Publicist
Geoff Dibben Location Manager
Terry Blyther Location Manager
Luis F. Pazos Visual Effects Coordinator
Karin Eunson-Ross Visual Effects Coordinator
Jayson King VFX Artist
Andre Gilbert Special Effects Makeup Artist
Brendan Handscombe Key Costumer
Rachael Speke Makeup & Hair
Charmaine Fuller Makeup Artist
Zoe Clare Brown Makeup Artist
Jacqueline Bhavnani Makeup Artist
Jessica Brooks Makeup Artist
Christof Roche-Gordon Costume Assistant
Josh Weston Special Effects Makeup Artist
Steven Hall Visual Effects Camera
Patric Roos CG Supervisor
Peng Ke Visual Effects
Eddie Yang Character Designer
Sian Wilson Makeup Artist
Steven Messing Concept Artist
John Kay 3D Animator
Audrey Doyle Prosthetic Makeup Artist
Max Solomon Animation Supervisor
Richard Graham Visual Effects Production Manager
Jenny Shircore Hair Designer
Jenny Shircore Makeup Designer
Peter Lee Props
Christina Graham Visual Effects Coordinator
Sheena Wichary Costume Coordinator
Matt Windon First Assistant "C" Camera
Greg Fisher Animation Supervisor
Aisling Nairn Prosthetic Makeup Artist
Patrick Murphy Stereoscopic Technical Director
Arushi Govil VFX Artist
Andrew Simonin Hairdresser
Miles Proudfoot First Assistant Camera
Marc Pilcher Makeup & Hair
Charlie Herranz Second Assistant "C" Camera
Sebastian Barraclough Second Assistant "A" Camera
Darrin Denlinger Storyboard Artist
Huseyin Caner Visual Effects Supervisor
Julian Caldow Conceptual Illustrator
Jamie Mills Lighting Technician
David Appleby Key Grip
Liz Michie Makeup Artist
Arnaud Valette Concept Artist
Valter Casotto Prosthetic Makeup Artist
Martyn Welland Electrician
Conor O'Sullivan Prosthetic Supervisor
Anna V. James 3D Coordinator
Robb Denovan Lead Animator
Christian Irles Compositing Supervisor
Julie Kendrick Makeup Artist
Annie McEwan Makeup Artist
David Cozens First Assistant "A" Camera
Frédéric North Pilot
Molly Pabian Visual Effects Coordinator
Kyle McCulloch Compositing Supervisor
William Booker Second Unit First Assistant Director
Sarah Kelly Makeup & Hair
Sophia Knight Makeup & Hair
Tim Browning Prop Designer
Andrew Guyett Painter
Wolfgang Osterholzer Standby Carpenter
Louis Elman ADR Voice Casting
Gary Hutchings Key Grip
Paul Boyce Makeup Artist
Jon Henry Gordon Makeup Artist
Arslan Elver Lead Animator
Bradley Woodbridge Standby Painter
Simon Muir Grip
Laura Morse Makeup & Hair
Neil Munro Lighting Technician
Phil Murray Grip
Gary Romaine Grip
Michael Stevenson Second Assistant Director
Abner Marín VFX Artist
Jim Crowther Best Boy Grip
Katie Lee Assistant Makeup Artist
Abigail Barbier ADR Voice Casting
Lily Mathiszig-Lee Costume Assistant
Mitch Deoudes Visual Effects
Peta Bayley Senior Animator
Thomas Biller Visual Effects Technical Director
Chris Bain First Assistant "B" Camera
Charlotte Malynn Art Department Assistant
James D. Kelly Visual Effects Camera
Valentina Visintin Prosthetic Makeup Artist
Clark Harding Roto Supervisor
Christian Quickle Visual Effects Coordinator
Duncan Burbidge Visual Effects Producer
Julianna Kolakis Character Designer
Cara Tallulha Davies Visual Effects Coordinator
Katharina Hofmann Casting Director
Becca Donohoe Visual Effects Coordinator
Lois McIntosh Makeup & Hair
Robert Trenton Prosthetic Makeup Artist
Simon Wilkinson Visual Effects
Billy Gamble Best Boy Electric
Grahame Andrew VFX Artist
Caprice Ann Ridgeway Visual Effects Coordinator
Hannah Eccleston Prosthetic Makeup Artist
Mark 'Rocky' Evans Gaffer
Pawl Fulker Pre-Visualization Supervisor
Tara Ilsley Art Department Assistant
James Purdy Visual Effects Coordinator
Natalie Lovatt Visual Effects Coordinator
Göran Lundström Prosthetics Sculptor
Paul Hearn Props
Will Morris Camera Trainee
Max Glickman Second Assistant "B" Camera
James Doh Storyboard Artist
Lubos Gerardo Surzin Matte Painter
Amit Desai Visual Effects Technical Director
Mario Spanna Libra Head Technician
John Maher Construction Manager
Vincent Aupetit CG Animator
Andrew Fensom Rotoscoping Artist
Mark Funnell Electrician
Helen Judd Visual Effects Production Manager
Joshua Herrig VFX Lighting Artist
Aaron Sims Character Designer
Justine Warhurst Costume Assistant
Mathieu Vig Lead Animator
Nihal Friedel VFX Lighting Artist
David Ned Kelly Supervising Carpenter
Sam Chapman Props
Chris Clarke Second Assistant "A" Camera
Esme Long Visual Effects Coordinator
Beisan Elias Camera Trainee
Tash Gamper Second Assistant Camera
Jack Hawkes Visual Effects Production Assistant
Oliver Fergusson-Taylor Visual Effects Technical Director
Matt Codd Concept Artist
Jamie Harvey Wardrobe Assistant
Peter Clayton Lead Animator
Moti Biran VFX Artist
Alvin Yap Visual Effects Technical Director
Jakob Kousholt Modeling
Matt Beale Modeling
Matthew Sabourin Visual Effects Coordinator
Bethan Jones Draughtsman
Emma Bevan Costume Assistant
Jigesh Gajjar Matchmove Supervisor
Abigail Mendoza Visual Effects Production Assistant
Michael Parkin Props
Sevendalino Khay Matte Painter
Cheryl Mitchell Makeup Artist
Tasha Back Second Assistant "C" Camera
Tim Dean Libra Head Technician
Somesh Ghosh Visual Effects Compositor
Uday Bhaskar Bandaru Visual Effects
Jim Charmatz Concept Artist
John Fox Assistant Property Master
Adrian Simmons Costume Assistant
Jill Avery Costume Assistant
Andrew Schwartz Stereoscopic Technical Director
Gauri Patil Visual Effects
Michelle Martin Visual Effects Producer
Ben Johnson Dressing Prop
Dominic Aronin Electrician
Charlie Euston Electrician
Charlotte Sadler Costume Assistant
Csaba László Eröss Visual Effects
Chris McClintock Stereoscopic Coordinator
Kasia Chojnowska Costumer
Jake Wells Props
Simon Thorpe Grip
Ileana Stravoskiadi Modeling
Sharon Colley Makeup Artist
Oleksandr Panaskevych Visual Effects Technical Director
Louise Young Makeup Artist
Widaad Williams Costumer
Khandu Bidkar Rotoscoping Artist
Louise Luxton Hairdresser
Colin Shulver Special Effects Makeup Artist
Tristan Mathews Visual Effects Coordinator
Gilly Popham Makeup & Hair
Malgorzata Krystyna Kloda Special Effects Makeup Artist
Maxine Heywood Costumer
Simon Brindle Principal Costumer
Lewis Peake Art Department Assistant
Jackie Yau Assistant Set Decoration
Iraide Álvarez Construction Coordinator
John Kirsop Construction Manager
Toby Wagner Dressing Prop
Wesley Harland Prop Maker
Jonathan Norman Props
Alexis Santos Props
Bill Thomas Props
Karl Ayton Set Dresser
Josh Crockett Set Dresser
Mitchell Crockett Set Dresser
Jacqueline Crockett Set Dresser
James Crockett Set Dresser
Lee Gooch Standby Carpenter
Colin Townsend Lighting Technician
Jason Bulley Underwater Camera
James Stone Creature Design
Paul Murphy Creature Design
Sally Wilson VFX Lighting Artist
Joseph McLamb Matte Painter
Adam Dewhirst Modeling
Fabien Yorgandjian Modeling
Gaurav Mishra Rotoscoping Artist
Navin Chitta Rotoscoping Artist
Bhushan Salgaonkar Rotoscoping Artist
Perry Hyunwoo Sohn Rotoscoping Artist
Diego Prilusky VFX Artist
Haavard Ness VFX Artist
Sajith Sethumadhavan VFX Artist
Richard Deeb Visual Effects Coordinator
Jerome Berglund Visual Effects Production Assistant
Ole Olsen Bolsønes Visual Effects Technical Director
William Alexander Visual Effects Technical Director
Coen Klosters Visual Effects Technical Director
Rupert Thorpe Visual Effects Technical Director
Benjamin Loch Visual Effects Technical Director
Kevin Campbell Visual Effects
Theivendran Kabelan Visual Effects






















ikwilfilmskijken © 2021