Cloverfield (2008)

Actie, Thriller, Sciencefiction
Een groep jonge mensen organiseert een afscheidsfeestje voor Rob Hawkins, die naar Japan vertrekt. Wanneer er een korte aardbeving gevoeld wordt en er korte tijd later een gigantische explosie plaatsvindt, is het duidelijk dat hun avondje uit er één wordt om nooit te vergeten. Met een videocamera slaagt Hud, één van de jongeren, erin om de diverse taferelen die zich die nacht voordoen, vast te leggen. De beelden tonen onder meer het verloop van een beangstigend chaotische nacht in New York City, waarbij veel slachtoffers vallen.

Cloverfield Film Info

Score: 6.682/10 van 6726 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2008-01-15
Lengte: 85 Minuut / 1:25
Regisseur: Matt Reeves
Schrijver: Drew Goddard
Productie Studio: Bad Robot
Productie Land: United States of America


Cloverfield Trailer


Lizzy Caplan
als Marlena Diamond
Jessica Lucas
als Lily Ford
T.J. Miller
als Hudson 'Hud' Platt
Michael Stahl-David
als Rob Hawkins
Mike Vogel
als Jason Hawkins
Odette Annable
als Beth McIntyre
Anjul Nigam
als Bodega Cashier
Margot Farley
als Jenn
Theo Rossi
als Antonio
Brian Klugman
als Charlie
Kelvin Yu
als Clark
Liza Lapira
als Heather
Lili Mirojnick
als Lei
Ben Feldman
als Travis
Elena Caruso
als Party Goer
Vakisha Coleman
als Party Goer
Will Greenberg
als Party Goer
Rob Kerkovich
als Party Goer
Ryan Key
als Party Goer
Hooman Khalili
als Party Goer
Rasika Mathur
als Party Goer
Baron Vaughn
als Party Goer
Charlyne Yi
als Party Goer
Roma Torre
als Roma Torre
Rick Overton
als Frantic Man
Martin Cohen
als Burly Guy
Jason Cerbone
als Police Officer
Pasha D. Lychnikoff
als Russian Man on Street
Billy Brown
als Staff Sgt. Pryce
Scott Lawrence
als Lead Soldier
Jeffrey De Serrano
als Soldier
Tim Griffin
als Command Center Officer
Chris Mulkey
als Lt. Col. Graff
Susse Budde
als Medic
Jason Lombard
als Second Medic
Jamie Martz
als Helicopter Pilot
Matt Reeves
als Radio Announcer (voice) (uncredited)
Michael Ark
als Party Goer (uncredited)
Caley Bisson
als Party Bartender (uncredited)
Maylen Calienes
als Frantic Girl on Bridge (uncredited)
Craig Dabbs
als Army Sgt. First Class (uncredited)
Jason Giffin
als National Guardsman / Tank Gunner (uncredited)
Hisonni Johnson
als Party Goer (uncredited)
Adam Karst
als New Yorker (uncredited)
Julio Leal
als Rocketeer / Soldier (uncredited)
Gene Richards
als First Man Coughing (uncredited)
Bertrand Roberson Jr.
als Military Personnel (uncredited)
Chris Spinelli
als Party Goer (uncredited)
Rick Shuster
als Helicopter Pilot (uncredited)
Jake McLaughlin
als Helicopter Pilot (voice) (uncredited)
Doug J. Meerdink Art Direction
Ellen Mirojnick Costume Design
Robert Greenfield Set Decoration
Cole S. McKay Utility Stunts
Chantal Feghali Visual Effects Producer
Jim Passon Color Timer
Kevin Stitt Editor
J.J. Abrams Producer
Michael Giacchino Original Music Composer
Goro Koyama Foley Artist
Andy Malcolm Foley Artist
Mike Maggi Special Effects Supervisor
Matt Reeves Director
Chad S. Frey Set Designer
Drew Goddard Screenplay
Bryan Burk Producer
Guy Riedel Executive Producer
Sherryl Clark Executive Producer
Michael Bonvillain Director of Photography
Martin Whist Production Design
Steve R. Moore Visual Effects Editor
Stefan Sonnenfeld Colorist
Al Cerullo Pilot
Don White Foley Mixer
Kevin LaRosa Aerial Coordinator
Chris Shadley Video Assist Operator
David Baronoff Producer
Mike Piccirillo Art Department Coordinator
Alyssa Weisberg Casting
Cynthia La Jeunesse Leadman
William Louthe Electrician
Neville Page Creature Design
Kate Caldwell Casting Associate
Josh Hakian Special Effects Supervisor
Andy Watts Electrician
Tom Gibbons Animation Supervisor
Dennis Liddiard Makeup Department Head
Robert Q. Mathews Costume Supervisor
Jennifer Stone Costumer
Winsome G. McKoy Costume Supervisor
Michael Saccio Property Master
David Waine Special Effects Coordinator
Andy Nelson Sound Re-Recording Mixer
Chris Snyder Construction Coordinator
Mark Boucher Set Dresser
Ben Sokolowski Production Office Assistant
Robert Reed Altman Camera Operator
Cheryl Nardi Dialogue Editor
Gwendolyn Yates Whittle ADR Editor
Sam Emerson Still Photographer
Will Files Sound Designer
Will Files Supervising Sound Editor
Will Files Additional Sound Re-Recording Mixer
Douglas Murray Sound Designer
Douglas Murray Supervising Sound Editor
Douglas Murray Additional Sound Re-Recording Mixer
Blake R. Cornett Sound Recordist
Clint Smith Sound Recordist
Bryan Arenas Dolby Consultant
Andy Shuttleworth Camera Operator
Robert Shoup Sound Effects Editor
Simon Allmark Visual Effects Editor
Matthew Spiegel Production Supervisor
Rob King Stunt Coordinator
James Lowder Transportation Coordinator
Victor Morales Scenic Artist
George Lee Set Designer
Lori McCoy-Bell Hair Department Head
Anna Behlmer Sound Re-Recording Mixer
Guy Williams 3D Sequence Supervisor
Dawn Gilliam Script Supervisor
Michael Bruce Ellis Visual Effects Supervisor
Lee Ifans Visual Effects Editor
Josh Gold Assistant Sound Editor
Mike Chiado Digital Intermediate
Stephanie Lowry Music Editor
Rupert Porter Visual Effects Producer
Mike Thomas Second Assistant Camera
Norman Bryn Key Makeup Artist
Merribelle Anderson Key Hair Stylist
Frank Vazquez Key Hair Stylist
Jane Wuu Set Designer
David Corral Greensman
Peter K. Dunbar Leadman
Alan Easley Leadman
Charles Kern Scenic Artist
Craig Heath Sound Recordist
Luke Dunn Gielmuda Sound Effects Editor
Connie Brink Special Effects Coordinator
Kevin Blank Visual Effects Supervisor
Russell Darling CG Supervisor
Jennifer Hutcheon Visual Effects Editor
Derek Walsh Visual Effects Editor
David Vickery CG Supervisor
Annie Pomeranz Visual Effects Producer
Sarah Coatts Visual Effects Producer
Chris Hayes Camera Operator
April Hunter-Krueger Set Costumer
Des Carey Digital Intermediate Producer
Missy Papageorge Digital Intermediate Producer
Jim Moores Picture Car Coordinator
Demian Resnick Location Manager
Greg Lazzaro Location Manager
Kevin P. Faherty Key Costumer
Susi Campos Costumer
Sue Fox ADR Editor
Bert Smith Assistant Property Master
Will Casey Unit Publicist
Cameron Matheson Set Dresser
Myron Baker Costumer
Eric Leven Visual Effects Supervisor
Sean Stranks 2D Sequence Supervisor
Chris Morley Compositing Supervisor
Howard R. Campbell Lighting Technician
Kris Cole Assistant Editor
Gary Hebert Main Title Designer
Dennis Murillo Painter
John Billeci Assistant Chief Lighting Technician
Clay Liversidge Chief Lighting Technician
Veronica Lorenz Makeup Artist
Billy Patsos Grip
Robert Zorella Art Department Coordinator
Adrian Thompson Visual Effects Technical Director
Damian Canelos Sound Mixer
Brent Studler Electrician
Stephen M. Rickert Jr. Assistant Editor
Alex Romano Digital Intermediate Editor
Niketa Roman Visual Effects Production Assistant
Dickinson H. Luke Assistant Chief Lighting Technician
Rick A. West Chief Lighting Technician
Angelo Di Giacomo First Assistant Camera
Nathan Abbot Digital Compositor
Ken Tarallo Special Effects Technician
David Aaron Armorer
Jarik Van Sluijs Main Title Designer
Laura Lee Connery Utility Stunts
Rocky Gehr Special Effects Technician
Brian Minzlaff Electrician
Christopher Casey Set Dresser
Jurgen Scharpf Sound Mix Technician
Dana Dru Evenson Utility Stunts
Mick Davies Boom Operator
Andy Clement Animatronics Designer
Rip Murray First Assistant Director
Joel Venti Storyboard Artist
Ed White Sound Mixer
Richard E. Garcia Assistant Camera
Satish Ratakonda Compositor
Thomas Landi Electrician
Wally Sweeterman First Assistant Camera
Shauna Duggins Utility Stunts
Sara O'Donnell Costumer
David Winner Grip
Jessica Peel Assistant Costume Designer
Rick Shuster Pilot
Samuel H. Hinckley Foley Editor
J. Cody Baker Digital Intermediate Assistant
Bill Richards Pilot
Leda Nornang Production Coordinator
Bruce Benson Pilot
Michael Glynn Property Master
Louis Guerra Second Second Assistant Director
Edward J. Cox Assistant Chief Lighting Technician
Jay Worth Visual Effects Coordinator
Anthony T. Marra II First Company Grip
George Patsos First Company Grip
Vincent Arteca Grip
Kevin LaRosa Jr. Pilot
Jerry Hall 2D Artist
Yvonne M. Gabrielli Craft Service
Daniel Cairnie 2D Artist
Philipp Danner 2D Artist
Gus Papadopoulos Assistant Property Master
Harold McConnell Jr. Special Effects Technician
Dale Snyder Prop Maker
Tony Didio Jr. Armorer
Sean Devine Grip
Dena Fayne Hairstylist
Bronwyn Edwards 2D Sequence Supervisor
Dan Goslee Digital Intermediate Assistant
Steve Alessi Grip
Annie Ellis Utility Stunts
Jeffry C. Voorhees Assistant Property Master
Jung Jin Kang Modeling
Andre Brizard 2D Artist
Garrett Immel Makeup Artist
Pamela B. Green Main Title Designer
Victor F. Medel Visual Effects Production Assistant
Gus Magalios Second Company Grip
Rhonda Earick Ager/Dyer
Tilman Paulin 2D Artist
Simone Chavoor Casting Assistant
Carson E. Mayne Electrician
Rossana De Cicco Painter
Jason McDonough Set Dresser
Stephan Burle Title Designer
Gruff Owen 2D Sequence Supervisor
Bonni Camen Production Coordinator
Paul Raeburn 2D Artist
Claire Inglis 2D Artist
Foad Shah 2D Artist
Richard Stay 2D Artist
Jose S. Hernandez Costumer
Jason Brooks Utility Sound
Craig Campbell Electrician
Oliver Atherton 2D Artist
Wilson Rivas Craft Service
Patrick Lowry Rigging Grip
Charlotte Merrill 2D Artist
Charles Ehrlinger Grip
Astrid Busser-Casas 2D Artist
Matthew Jacques 2D Artist
Ami Patel 2D Artist
Keith Bunting Grip
Victor Wade 2D Sequence Supervisor
Rafal Kaniewski 2D Artist
Sangita Mistry 2D Artist
Nicole Pelner Production Secretary
Dave Lee Colorist
Mark Tuttle Set Dresser
Matt Guiza Second Assistant Camera
Nicholas Markel Pre-Visualization Supervisor
Katie Carroll Second Assistant Director
Lee Hahn Visual Effects Coordinator
Dean Lakoff Set Dresser
Julio Ferrario Main Title Designer
Efrain Cortes Second Second Assistant Director
Aeon Henderson 2D Artist
Heather Arthur Utility Stunts
Jeffrey Wirsing Ager/Dyer
John Moore Construction Foreman
Shelley Campbell Compositor
Hugo Bonilla Electrician
Stephen Saunders Electrician
Noah Prince Electrician
Kari Brown Visual Effects Technical Director
John R. Boucher Set Dresser
David Schnee Compositor
Scot A. McKay Armorer
Robert T. Prate Grip
Q Fortier Visual Effects
Jansen Lambie Boom Operator
Phil Johnson 3D Sequence Supervisor
Walter Gilbert 2D Artist
Alexandra Papavramides 2D Artist
Neil Rust Painter
Phil Coffman Prop Maker
Paul Boucher Set Dresser
Kellen Dunbar Set Dresser
Andrew Spagnoli Set Dresser
Genelle Ciccarelli Art Department Assistant
Adrian Truini Electrician
Gay E. Riedel Electrician
Ray A. Kay Grip
Ginny Naumann Rigging Grip
Rick Peebles Rigging Grip
Beaudine Credle Second Assistant Camera
Asa Elmfors Second Assistant Camera
James B. Walsh Second Company Grip
Cheryl Cravedi Costumer
Alex Ireland 2D Artist
Serena Lam 2D Artist
Jordan Schilling Compositor
David A. Link Compositor
Sam Schwier Matchmove Supervisor
John Koester Modeling
Eugene Lipkin VFX Artist
Mikella Kievman Visual Effects Coordinator
Michael Parker Visual Effects Technical Director
Diego Trazzi Visual Effects Technical Director
Jamie R. Stewart Visual Effects Technical Director
Steve Shearston Visual Effects Technical Director
Bao-Uy Luu Main Title Designer
Anne Marie Feldman Payroll Accountant
Joe Walker Special Effects Technician
Don Walters Special Effects Technician
Joshua Vogel Special Effects Technician
Hiroshi Mori Visual Effects
Tim Jones Visual Effects Technical Director






















ikwilfilmskijken © 2024