CODA (2021)

Drama, Muziek, Romantiek
Als CODA (een kind van dove ouders) is Ruby de enige horende in haar gezin. Ze vindt haar passie in zang en moet kiezen tussen haar gezin en haar eigen dromen.

CODA Film Info

Score: 7.9/10 van 2046 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2021-08-13
Lengte: 112 Minuut / 1:52
Regisseur: Siân Heder
Schrijver: Siân Heder
website: https://tv.apple.com/nl/movie/umc.cmc.3eh9r5iz32ggdm4ccvw5igiir
Productie Studios: Vendôme Pictures, Pathé, Picture Perfect Entertainment
Productie Land: France, United States of America


CODA Trailer


Emilia Jones
als Ruby Rossi
Marlee Matlin
als Jackie Rossi
Troy Kotsur
als Frank Rossi
Eugenio Derbez
als Bernardo Villalobos
Ferdia Walsh-Peelo
als Miles
Daniel Durant
als Leo Rossi
Amy Forsyth
als Gertie
Kevin Chapman
als Brady
John Fiore
als Tony Salgado
Lonnie Farmer
als Arthur
Courtland Jones
als Ms. Simon
Molly Beth Thomas
als Audra
Ayana Brown
als Guidance Counselor
Jason Pugatch
als Doctor
Kyana Fanene
als Riff Girl
Anilee List
als Adele Girl
Stone Martin
als Harry Potter Boy
Maeve Chapman
als Shaker Girl
Stephen Caliskan
als Tall Boy
Amanda Bradshaw
als Shy Girl
Bryan Sabbag
als Broadway Boy
Kayla Caulfield
als Off Key Girl
Samidio DePina
als Suave Boy
Dominic Andersen
als Bass Boy
Jose Guns Alves
als Mondo
Owen Burke
als Jimmy
Lance Norris
als Chubs
Mark Pettograsso
als Bar Bully
Tony Viveiros
als Bartender
Armen Garo
als Gio Salgado
Jared Voss
als John Kaufman
Emilia Faucher
als Misha
Marilyn Busch
als Nina
Melissa McMeekin
als Barb
Erica McDermott
als Angela
Garrett McKechnie
als Chet Turner
Rebecca Gibel
als Joanne Biles
TJ Ciarametaro
als Coast Guard Boarding Officer
Gary Galone
als Coast Guard Officer
Nikki Kim
als Monitor #1
Mary Ann Schaub
als Monitor #2
Cassandra Berta
als Vocalist
Sarah Clarke
als Tanya
Rena Maliszewski
als Female Jury Member
David Newsom
als Male Jury Member
Kiara Pichardo
als Cashier (uncredited)
Pamela Jayne Morgan
als Shopper Woman (uncredited)
Elbert Kim
als Jackie Rossi's Attorney (uncredited)
Dominic Cannarella-Andersen
als Bass Boy
Deborah Aquila Casting
Patrick Wachsberger Producer
Stanislas Carré de Malberg Original Film Writer
Philippe Rousselet Producer
Hester Hargett Co-Producer
Jérôme Seydoux Producer
Joey Waronker Musician
Eric Jehelmann Associate Producer
Eric Lartigau Original Film Writer
Thomas Bidegain Original Film Writer
Jason Shepherd Second Assistant "C" Camera
Paul Richards Art Direction
Siân Heder Screenplay
Siân Heder Director
Mark Robertson Musician
Diane Lederman Production Design
Joel Shearer Musician
Fabrice Gianfermi Producer
Ged Dickersin Unit Production Manager
Ged Dickersin Co-Producer
Geraud Brisson Editor
Tricia Wood Casting
Paula Huidobro Director of Photography
Jeremy Woolsey Art Direction
Brenda Abbandandolo Costume Design
Kristina Ellery Makeup Artist
Marius de Vries Original Music Composer
Marius de Vries Executive Music Producer
Chris Conroy Set Dresser
Vanessa Knoll Set Decoration
Drew Leary Stunts
Alyson MacInnis Key Costumer
Kristie Lutz Associate Producer
Sherryn Smith Key Makeup Artist
Angela Peri Local Casting
Mathieu Berube First Assistant Editor
Martin Pinsonnault Supervising Sound Editor
Bill Trautvetter "C" Camera Operator
Delphine Measroch Music Editor
Ryan Harvie Assistant Production Coordinator
Seacia Pavao Still Photographer
Lisa Zagoria Casting
Alec Jarnagin Steadicam Operator
Alec Jarnagin "A" Camera Operator
Carson Bloomquist Production Office Assistant
Victoria Bedos Original Film Writer
Peter Wilcox Construction Coordinator
Simon Meilleur Foley Artist
Juliet Loveland Makeup Department Head
Alexandra Patsavas Music Supervisor
Stéphane Bergeron Sound Re-Recording Mixer
P.J. Haines Catering Head Chef
Nolan Ball First Assistant "B" Camera
Feifei Ling Production Coordinator
Justin Moshkevich Scoring Mixer
Cynthia Mourou Visual Effects Producer
Jo Caron Foley Recordist
Nick Jimenez Sound Re-Recording Assistant
Michael LaFond Assistant Editor
Chad Knorr Stunts
Stéphane Célérier Associate Producer
Valérie Garcia Associate Producer
Ashley Waldron Art Department Production Assistant
Mary Hammond Vocal Coach
Robert Fournier Stunt Double
Matthew Vidalis Graphic Designer
Lisa Chavez Key Costumer
Stephen Bruno Key Hair Stylist
Nick Bellofatto Carpenter
Susan Haley Payroll Accountant
Kimmie Johnson Construction Buyer
Jean McGrath ADR Recordist
Wendy Overly Dialect Coach
Dominic Andersen Vocals
Sarah Borch-Jacobsen Executive Producer
Justin Bliss Assistant Property Master
Kelly Doran Boom Operator
Michael Ricci Special Effects Coordinator
Guy Langlois Post Production Supervisor
Cameron Zickrick Key Set Production Assistant
Ann Bryant Assistant Costume Designer
Kim Codner Charge Scenic Artist
Jared Detsikas Production Sound Mixer
Santino Tartaglia Boom Operator
Christian J. Hollyer First Assistant "A" Camera
Meghan Schuman Casting Assistant
Paul Col Sound Designer
Thomas Brodeur Dialogue Editor
Thomas Brodeur ADR Editor
Thomas Brodeur ADR Supervisor
Christopher Parker Stunts
Michelle Connolly Hair Department Head
Scott Lebeda "B" Camera Operator
William J. Hopper Graphic Designer
Kayla Caulfield Vocals
Eldad Guetta Music Programmer
Mark Pettograsso Stunt Coordinator
Jill Sacco Production Supervisor
Mike Moad Dolly Grip
Ardavan Safaee Executive Producer
Todd England Nicodemus Dolly Grip
Deborah Kehs Set Dresser
Rob Thorp Grip
Mike Henry Grip
Annie Bouvrette Assistant Foley Artist
Howard Baral Post Production Accountant
Lisa Lobel Local Casting
Chantal Birdsong Assistant Art Director
Chantal Birdsong Art Designer
Sam Robinson Electrician
David Mendoza First Assistant Director
Eduardo Covarrubias Actor's Assistant
Kyli Zion Acting Double
Kyli Zion Stunt Double
Cole Stewart Musician
Adam Roffman On Set Dresser
Robert Knowles Best Boy Grip
Joe Battista Grip
John Alpaio Driver
Thyra Heder Set Dresser
Thyra Heder Storyboard Artist
Gabrielle Labelle Joly Foley Editor
Yannick Gamache Project Manager
Marc-André Roy Visual Effects Compositor
Richard Cambria Carpenter
Felix Giuffrida Second Assistant "B" Camera
Jillian Roache Script Supervisor
Frank A. Montesanto Key Grip
Chris Malenfant Loader
Chuck Moya Second Assistant "A" Camera
Alexandra Fehrman Sound Re-Recording Mixer
Amber Primm Scenic Artist
Edward Gabree Stunt Double
David Burr Scenic Artist
Ben Heald Gaffer
Marc Lussier Digital Colorist
Marie de Cenival Co-Producer
Pete Waterman Second Assistant Director
C. Kent Lanigan Property Master
Leonard A. Mazzone Digital Imaging Technician
Robert Schleinig Leadman
Abby Spencer Props
Tara Sattler Legal Services
Virginia Prasad Post Production Accountant
Krystle Poulin Makeup Artist
Joshua Manning Set Dresser
Ian Halter Generator Operator
Josef Boreland Marine Coordinator
Raphael Rainville Finishing Producer
Eric Losier Online Editor
Raphael Demers Digital Intermediate
Rafael Yamin Ronzani Digital Intermediate
François Trudel Visual Effects Compositor
Alyssa Park Musician
Tim Loo Musician
Nick Baxter Music Producer
Michael Mardo Props
Jack Cooper Set Production Assistant
Patrick Campbell Scenic Artist
Victoria Theodore Musician
Courtney Stephens Costume Supervisor
Julie Bourdon Sound Post Production Coordinator
Melissa Morris Casting Associate
Cameron K. Morton Second Second Assistant Director
Kyana Fanene Vocals
Anilee List Vocals
Stone Martin Vocals
Maeve Chapman Vocals
Stephen Caliskan Vocals
Amanda Bradshaw Vocals
Bryan Sabbag Vocals
Samidio DePina Vocals
Kathryn Goedecke Stunt Double
Mark Hill Still Photographer
Patrick Hines Best Boy Electrician
Jack Rohner Electrician
Jay Nelson Generator Operator
Steve Hanson Grip
Matthew Glover Boom Operator
Natalia Rozengard Art Department Coordinator
Mikhail Lavrentyev Art Department Production Assistant
Dylan Sheridan Graphic Designer
Mazie Biswell Set Decoration Buyer
Christina Bauer Set Decoration Buyer
Sara Itkis Set Decoration Buyer
Steven Coutts Set Dresser
Christopher Doig Set Dresser
James Giovannucci Set Dresser
Jamie Joseph Set Dresser
Chris Sawtelle Set Dresser
Layla Calo-Fee Set Dresser
Setha Phongsavan Set Dresser
Collin Williams Set Dresser
Jonathan Langeveld Set Dresser
Alys Vincent Lead Set Dresser
Ben Ravazi Costume Coordinator
Matt Passerelli Costumer
Penny Cariolo Tailor
Kyle Crand Extras Casting
Elaine Overholt Vocal Coach
Tim Gorman Location Manager
Frankie Ferrari Assistant Location Manager
Neale Brown Location Scout
Chris Stavre Location Assistant
Sarah Dizio Location Production Assistant
Sabrina Joseph Production Accountant
Tameka Howe First Assistant Accountant
Sam Reynolds Production Secretary
Ruth Jiang Production Office Assistant
Ashley Hughes Set Production Assistant
Dylan Rykerson Set Production Assistant
Tyler Cox Set Production Assistant
Anna Bassett Set Production Assistant
Gabrielle Geneste Producer's Assistant
Kim Miller Producer's Assistant
Sean McDermott Construction Foreman
David Puhl Carpenter
Tyler Snitko Carpenter
Joseph Elwell Carpenter
Richard Meehan Carpenter
David D. Garner II Carpenter
Bob Smedley Carpenter
Russell Cioe Carpenter
James Leitch Carpenter
Mark Mello Carpenter
Roberto Gallo Scenic Artist
Brian Manning Scenic Artist
Romina Diaz-Brarda Scenic Artist
Ruth Hautala Scenic Artist
Brian Denahy Scenic Artist
Maxx Manfre Scenic Artist
Jackie Kempe Scenic Artist
Kenneth Smith Greensman
Garrett Dion Greensman
Keith Leahy Transportation Coordinator
Sean Burns Transportation Captain
Paul Allen Driver
Michael Autiello Driver
Dennis Bird Driver
Robert Bonia Driver
James Brandon Driver
John Burns Driver
Timothy Davis Driver
Michael Donahue Driver
John Ferreira Driver
Joseph Fournier Driver
Sean Gross Driver
Peter Haines Driver
Gregory Harris Driver
Brian Hatch Driver
Michael Indelicato Driver
Brian Lacey Driver
Jeffrey Lemieux Driver
Don Lund Driver
Stephen Maguire Driver
Joseph Maloney Driver
Matthew McManus Driver
Paul Meaney Driver
Panagiotis Nikolakakis Driver
Brian Noone Driver
Gerald Poliskey Driver
Justin Powers Driver
Curtis Rand Driver
Alexandre Scheffer Driver
Mario Sganga Driver
David Smith Driver
Scott Stockbridge Driver
Timothy Teehan Driver
Joseph Travers Driver
Joseph Fantasia Craft Service
Cathy Rooney Assistant Craft Service
Mark Meagher Set Medic
Francesca Visconti Supervising Producer
David Tremblay Sound Effects Editor
Phil Levine ADR Recordist
Kevin McLaughlin ADR Recordist
David Stanley Pierre Sound Re-Recording Assistant
Célia Perrier Sound Post Production Coordinator
Isabelle Clermont I/O Manager
Marion Gasqui I/O Manager
Sylvain Thibodeau I/O Manager
Evelyne Coté Visual Effects Compositor
Thomas Bacanu Visual Effects Compositor
Zhavier Dumont Visual Effects Compositor
Cécile Morel Visual Effects Producer
Julie Pagé Visual Effects Producer
Mariève St-Laurent Visual Effects Producer
Maxime Taimiot Digital Intermediate
Dany Landry Digital Intermediate
Jacob Masters Music Programmer
Kelly Miller Music Coordinator
Dean Parks Musician
Nick Harper Musician
Andrew Duckles Musician
Alan Grodin Legal Services
Marynes Mierez Post Production Accountant
Jonathan Young Post Production Accountant
Wren Stark Haven Utility Sound






















ikwilfilmskijken © 2024