6.2

Code 8 (2019)

Sciencefiction, Actie, Misdaad, Thriller, Drama
In de toekomst komt vier procent van de bevolking ter wereld met bovennatuurlijke krachten. Deze personen worden echter niet als helden gezien, maar in plaats daarvan zorgvuldig bewaakt door de overheid. Connor Reed beschikt over zulke krachten en kan nauwelijks de medische kosten voor zijn moeder betalen. Op een dag wordt hij door iemand aangesproken om een centje bij te verdienen in de criminele onderwereld.

Code 8 Film Info

Score: 6.2/10 van 1150 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2019-12-06
Lengte: 99 Minuut / 1:39
Regisseur: Jeff Chan
Schrijver: Chris Paré
website: https://www.thefyzz.com/project/code-8
Productie Studios: Colony Pictures, The Fyzz, Lane E Productions, XYZ Films, Blue Ice Pictures, Téléfilm Canada, Collective Pictures
Productie Land: Canada, United Kingdom, United States of America


Code 8 Trailer


Stephen Amell
als Garrett
Robbie Amell
als Connor Reed
Kari Matchett
als Mary Reed
Penny Eizenga
als Receptionist
Lawrence Bayne
als Big Joe
Jai Jai Jones
als Travis
Alex Mallari Jr.
als Rainer
Shaun Benson
als Dixon
Sung Kang
als Park
Aaron Abrams
als Davis
Martin Roach
als Captain Milltown
Nneka Elliott
als Reporter
Matthew Gouveia
als Dave - Grocery Store Manager
Kevin Claydon
als Truck Passenger
Laysla De Oliveira
als Maddy
Vlad Alexis
als Freddie
Ho Chow
als Security Guard
Simon Northwood
als Rhino
Peter Outerbridge
als Wesley Cumbo
Sarah Hoedlmoser
als Copperhead
Greg Bryk
als Marcus Sutcliffe
Kyla Kane
als Nia
Karissa Strain
als Stripper
Max Laferriere
als Mikey
Merwin Mondesir
als Jules
Casey Hudecki
als Emily
Darrin Baker
als Doctor
JaNae Armogan
als Nurse
Jeff Sinasac
als Officer Kuwabara
John MacDonald
als ATV Driver
Chris Handfield
als Officer MacAuley
Natalie Lisinska
als Olivia
Emma Ho
als Lina
Herschel Andoh
als Nia's Dad
Oscar A. Gonzalez
als Strip Club Patron
Charlie Riina
als Dancer
Nichole Arya Lentz
als Dancer
Christine Pagulayan
als Field Reporter
Dane Bingenheimer
als Superhero Protestor
Michelle Doiron
als Dancer
Josh Aguirre
als Protester (uncredited)
Derek Barnes
als Pyro Man (uncredited)
Glenda Braganza
als Police Detective (uncredited)
Nick Ford
als Protester (uncredited)
Michelle Hill
als Protester (uncredited)
Lisa Hinds
als Protester (uncredited)
Eldon Hunter
als Police Officer / Civilian (uncredited)
Elena Khan
als Protester (uncredited)
Heidi Matijevic
als Psychic Woman (uncredited)
Kris Pring
als Protestor (uncredited)
Attila Sebesy
als Cook at diner (uncredited)
Joe Vercillo
als SWAT Officer (uncredited)
Michelle Cormier
als Dancer (uncredited)
Q Fortier
als Protester (uncredited)
Robert Jones Executive Producer
Nick Alachiotis Stunts
Brian Campbell Unit Production Manager
Sung Kang Executive Producer
Mary Anne Waterhouse Executive Producer
Matt Birman Stunts
Stephen Amell Executive Producer
Dustin Harris Dialogue Editor
John Stead Stunts
Tig Fong Stunts
Jason Knight Casting
Jeff Chan Director
Jeff Chan Producer
Jeff Chan Screenstory
Lee Kim Executive Producer
John Buchan Casting
Geoff Ashenhurst Consulting Editor
Al Vrkljan Stunts
Wayne Marc Godfrey Executive Producer
Alex Disenhof Director of Photography
David Gruer Set Decoration
Robbie Amell Executive Producer
Tim O'Connell Foley Artist
Michael Heathcote Steadicam Operator
Paul Skinner Editor
Ryan Freer Creative Director
Laura Keightley Set Decoration Buyer
Chris Paré Screenplay
Chris Paré Executive Producer
Peter Huang Co-Producer
Brody Ratsoy Sound Re-Recording Mixer
Ian Watson Still Photographer
Allan Cooke Special Effects Makeup Artist
Chris Crane Production Design
Michael Innanen Special Effects Coordinator
Alex Armbruster Stunts
Alex Armbruster Stunt Double
Don Gough Stunts
Grant Boyle First Assistant Director
Neil Davison Stunt Coordinator
Stephanie Nash Makeup Artist
Marika Latorcai Script Supervisor
Consuelo Solar Script Supervisor
Craig Henry Stunts
Cynthia Guidry Executive Producer
Zoë Bigio Script Supervisor
William Chang Executive Producer
William Chang Visual Effects Supervisor
Robert Tagliaferri First Assistant "A" Camera
Andrea Kristof Art Direction
Sascha Penn Executive Producer
John Kaye Stunts
Lainie Guidry Executive Producer
Steve Blair Sound Effects Editor
Nicholas Wong Additional Editor
Jeff Moberg Sound Designer
Laura Menheere VFX Artist
Jay Douglas Co-Executive Producer
Jasmin Morrison Associate Producer
Bernadette Croft Costume Designer
Neesha Patki Second Assistant Director
Andy Cung Storyboard Artist
Stuart Pearce Graphic Designer
Miguel Basulto Compositor
Anna Catley First Assistant Editor
Priscilla Galvez Associate Producer
Eric Daniel Stunts
Trevor Goulet Sound Mixer
Chad Camilleri Stunts
Vic Rigler Property Master
Steve Gagne Stunt Double
Cam Fergus Stunt Double
Jonathan Gaudet Gaffer
Ryan Taubert Original Music Composer
Ira Cohen Gaffer
Kelly Brennan Hair Department Head
Tony Morgan Stunt Driver
Alon Isocianu Creative Director
Mark Driver Online Editor
Ramon Palermo Associate Producer
Bruce Fleming Supervising Sound Editor
Bruce Fleming Sound Re-Recording Mixer
Jeremy Lyall Camera Operator
Monica Pavez Prosthetics
Charles McGlynn Property Master
Brent Jones Stunt Double
Adam Winlove-Smith Stunts
Kirpa Budwal Stunts
Tim Cody Stunt Double
Adam McDonald Key Grip
Wade Odlum Color Designer
Tiamat Ownby Fox Associate Producer
Eric Diep Executive Producer
Omar Spahi Executive Producer
John MacDonald Stunts
Michael Davison Associate Producer
David Lewington Set Designer
Christopher Pizzarelli Makeup Department Head
Rob Turi Drone Pilot
Ace McCallum Third Assistant Director
Ross Fasullo Dolly Grip
Stephanie Bleakley Casting Assistant
Charlotte Robertson Key Costumer
Bonnie McCabe Textile Artist
Fernando Feio Fontana 3D Generalist
Daphne Chen Animation
Steven Huynh CG Supervisor
Justin Perreault Visual Effects Art Director
Marlaina Lanese VFX Editor
Matthew Kariatsumari Visual Effects Producer
Sang Hoon Hwang Visual Effects Technical Director
Sean Anicic Rigging Gaffer
Lisa Ghione Unit Publicist
Dustin Faith Stunts
Sid Sawant Stunts
Tyler Williams Stunt Double
Q Fortier Producer
Q Fortier Thanks
Lize van der Bijl Third Assistant Director
Thomas Therrien VFX Artist
Hasan Dadah Title Designer
Adam Collver Compositor
Roberto Palomeque Compositor
Spencer Wyatt Compositor






















ikwilfilmskijken © 2021