Colombiana (2011)

Actie, Thriller, Misdaad, Drama
Op haar 10de zag Cataleya Restrepo hoe haar ouders in Colombia werden afgeslacht door drugsbaron Don Luis. Ze groeit op als keiharde huurmoordenaar voor haar oom Emilio in Chicago. Maar in haar vrije tijd is ze op zoek naar het enige dat haar drijft: het vinden van de moordenaars van haar ouders.

Colombiana Film Info

Score: 6.609/10 van 2470 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2011-07-27
Lengte: 107 Minuut / 1:47
Regisseur: Olivier Megaton
Schrijvers Luc Besson, Robert Mark Kamen.
Productie Studios: A.J.O.Z. Films, EuropaCorp, Grive Productions, CinéCinéma, Canal+, TF1 Films Production
Productie Land: France

Colombiana Foto's


Colombiana Trailer


Zoe Saldaña
als Cataleya Restrepo
Cliff Curtis
als Emilio
Callum Blue
als Richard
Michael Vartan
als Danny Delanay
Lennie James
als Special Agent Ross
Amandla Stenberg
als Cataleya Restrepo (Age10)
Graham McTavish
als Head Marshall Warren
Jesse Borrego
als Fabio
Cynthia Addai-Robinson
als Alicia
Ofelia Medina
als Mama
Jordi Mollà
als Marco
Affif Ben Badra
als Genarro Rizzo
Max Martini
als Agent Robert Williams
Charles Maquignon
als Sergeant Bill Attwood
Beto Benitez
als Don Luis
Sam Douglas
als William Woodgard
Angel Garnica
als Pepe
Mark De Alessandro
als SWAT
Reem Kherici
als Nymphette
Guillermo Ríos
als Emilio's Man
Silas Cooper
als Customs Officer
Mylène Pilutik
als CIA Girl (as Mylene Pilutik)
Tony Dalton
als American Embassy 1
Olivier Megaton Director
Luc Besson Screenplay
Robert Mark Kamen Screenplay
Luc Besson Producer
Romain Lacourbas Director of Photography
Pierre-Ange Le Pogam Producer
Gareth Upton Producer
Olivier Glaas Executive Producer
Sandrine Molto Executive Producer
Ariel Zeitoun Executive Producer
Mariano Carranco Line Producer
Alex Corven Caronia Line Producer
Craig Walker Original Music Composer
Camille Delamarre Editor
John Papsidera Casting
Patrick Durand Production Design
Olivier Bériot Costume Design
Frédéric Dubois Sound Designer
Gilles Boillot Art Direction
Franckie Diago Art Direction
Carlos Lagunas Art Direction
Pascal Le Guellec Art Direction
Fanny Stauff Art Direction
Philippe Cord'homme Set Decoration
Owl Martin Dwyer Set Decoration
Barbara Horcasitas Art Department Coordinator
Anne Le van ra Art Department Coordinator
Armando Lopez Set Designer
Chere Theriot Art Department Coordinator
Marcus Turchi Construction Coordinator
Isabel Acevedo Boom Operator
Régis Boussin Boom Operator
Rene Defrancesch Boom Operator
Bernat Fortiana Boom Operator
Jean-Christophe Magnaud Special Effects Coordinator
Rodolphe Chabrier Visual Effects Supervisor
David Danesi Visual Effects Supervisor
Caroline Journo Visual Effects
Christophe Lucotte Visual Effects
Antonin Seydoux Visual Effects
Meagan Lewis Casting
Nicolas Ronchi Casting
Lin Sanders Costume Supervisor
Mathieu Reid Color Timer
Ricardo Díaz Avilés Transportation Coordinator
Enrique Díaz Transportation Captain
Sergio Galicia Transportation Co-Captain
Earl R. Hurst Sr. Transportation Coordinator
Jennifer J. Collins Script Supervisor
Claire Dumaze Script Supervisor
Clément Sentilhes Production Manager
Sandro Valdez Assistant Art Director
Anne Pelosi Assistant Art Director
Eva Julhe Assistant Art Director
Colin Bach Leadman
Jorge Barba Leadman
Gus Coto Leadman
Dean Humphreys Sound Re-Recording Mixer
Damien Aubry Sound Editor
Hervé Icovic ADR & Dubbing
Alexis Vieil Visual Effects Producer
Jay Amor Stunt Coordinator
Laurent Demianoff Stunt Coordinator
Dominique Fouassier Stunt Coordinator
Garrett Warren Stunt Coordinator
Eric Le Roux Steadicam Operator
Lorenzo Donati Steadicam Operator
Magali Bragard Still Photographer
Browar Ken Still Photographer
Philippe Deneau Gaffer
Dick Oakes Rigging Gaffer
Marylin Fitoussi Costume Supervisor
Guillaume Attwood Set Costumer
Jackie Beatka Set Costumer
Steven Frendreis Set Costumer
Renee Ragucci Set Costumer
Virginia McCollam Location Manager
Logan Lelièvre Location Manager
Vinh Lu Location Manager
Robert C. Campion Production Accountant
Patrick Pasquier Supervising Art Director
Nathaniel Méchaly Original Music Composer
Agnes Demaegot Set Decoration
Cheryl Pickenback Hair Department Head
Dana Boisseau Hair Department Head
Donna Spahn Hair Department Head
Estrella Lorrabaquio Hair Assistant
Aviva Perea Hairstylist
Tony Mirante Key Hair Stylist
Isabel Amezcua Key Hair Stylist
Carl G. Variste Key Hair Stylist
Amy Wood Key Hair Stylist
Manu Malville Key Hairdresser
Suzi Ostos Key Makeup Artist
Aya Yabuuchi Key Makeup Artist
Véra Frossard Key Makeup Artist
David Ruiz Gameros Key Makeup Artist
Paige Reeves Key Makeup Artist
Vera Steimberg Makeup Artist
Carla Brenholtz Makeup Department Head
Stacy Kelly Makeup Department Head
David Arguelles Prosthetic Makeup Artist
Corinne Bruand Assistant Costume Designer
Frédéric Tournant Costume Assistant
Malikka Coston Costumer
Camille Joste Costumer
Mayra De Abreu Wardrobe Assistant
Capucine Martin Wardrobe Assistant
Ifigenia Martínez Urdaneta Wardrobe Coordinator
Javier Clave First Assistant Director
Matt Corrado First Assistant Director
John Michael Sudol First Assistant Director
Pascal Salafa First Assistant Director
Stephanie 'Tuty' Correa Second Assistant Director
Carrie Bush Second Assistant Director
Michael Chochol Second Assistant Director
Mike De La Vina Second Assistant Director
Thomine de Pins Second Assistant Director
Gabriel Levy Second Assistant Director
Thomas Sedor Assistant Property Master
Kyle Holden Property Master
Sébastien Chauvat Carpenter
Thibaut Peschard Carpenter
Fernando González Carpenter
Daniel Leon Carpenter
Arturo Lopez Carpenter
Martinus Van Lunen Construction Coordinator
Rodolfo Martinez Construction Foreman
Bertrand Terreyre Construction Manager
Diego Gajardo Graphic Designer
Nathalie Pantelic Graphic Designer
Ember Soberman Lead Painter
Victor Andrade Painter
Lindanne Lewis Painter
Thomas Morange Painter
Alexandra Capps Props
Jeff Hinds Props
Chad Harris Set Dresser
Noel Rideout Set Dresser
Jonathan Delerue Storyboard Artist
Jorge Huerta Swing
Manuel Andrade Swing
Markus Wittman Swing
Anne Maisonhaute ADR & Dubbing
Hervé Buirette ADR Mixer
Capucine Courau Assistant Sound Editor
Laure-Anne Darras Dialogue Editor
Pascal Chauvin Foley Artist
François Groult Foley Mixer
Jean-Christophe Julé Foley Mixer
Franck Tassel Foley
Thomas Tymen Sound Assistant
Juan Carlos di Prieto Sound Engineer
Stéphane Bucher Sound Engineer
David Obermeyer Sound Mixer
Jonathan Parham Sound Mixer
B.J. Lehn Sound Mixer
J.T. Mueller Utility Sound
Kevin Meier Utility Sound
Richard Brooks Burton Aerial Camera
José Lorrabaquio Best Boy Electric
Keith Hueffmeier Camera Loader
Joe Cassano Dolly Grip
Adèle Belliot Electrician
Stéphane Cry Electrician
Mike 'Chewie' Pappas Electrician
Johan Suisse Electrician
Dawn Copeland Electrician
Jonathan Leys First Assistant Camera
Dave Wightman First Assistant Camera
Eric Dvorsky First Assistant Camera
Justin Painter First Assistant Camera
Fabrice Bismuth First Assistant "A" Camera
Marco Graziaplena First Assistant "C" Camera
Francesco Cavazza First Assistant "D" Camera
Jesus 'Moroco' Gonzalez Gaffer
Julien Coquillet Grip
Erwann Le Pogam Grip
Joe Lotuaco Grip
Kevin Luster Grip
Scott Luttrell Grip
Timothy Troy Grip
Thierry Alais Grip
Pierre Garnier Key Grip
José Castellanos Lighting Technician
Erick González Lighting Technician
Thomas S. Ciciura Second Assistant Camera
Fernando Díaz Torres Second Assistant Camera
John Waterman Second Assistant Camera
Brandon Dauzat Second Assistant Camera
Fanny Coustenoble Second Assistant "A" Camera
Mathilde Cathelin Second Assistant "B" Camera
Mark N. Woods Techno Crane Operator
Jeremy Pierre Digital Compositor
Stéphane Stradella Digital Compositor
Guillaume Schmitter I/O Manager
Selim Mondzie VFX Artist
Yoann Copinet VFX Editor
Amandine Moulinet Visual Effects Coordinator
Greg Puga Special Effects Technician
Jeff Whitney Special Effects Technician
Stéphanie Doncker Casting Assistant
Dylan Jury Casting Assistant
Savannah Strachan Casting Assistant
Jennifer Cram Casting Associate
Joan Philo Extras Casting
Jorge Guerrero Extras Casting
Carlo Rizzo Additional Editing
Audrey Simonaud Additional Editor
Sophie Chatin Assistant Editor
Thomas Dessane Assistant Editor
Akrivi Fili Assistant Editor
Jérôme Brechet Color Grading
Bradley Greer Colorist
Charlotte Mazzinghi Colorist
Peggy Pere Aerial Coordinator
Christophe Maratier Armorer
Ken Speed Armorer
David Lee Valle Armorer
Adrienne Swan First Assistant Accountant
Robert 'Bobby Z' Zajonc Pilot
Amy Hawkins Payroll Accountant
Vincent Lassort Production Accountant
Erin Borel Production Coordinator
Julie Saint-Hilaire Production Coordinator
Nicole Soriano Production Coordinator
Heather Sharpe Production Coordinator
Ségolène Amice Lagny Production Coordinator
Bret Borgeson Production Secretary
Yuriy Chernin Set Production Assistant
Angel de la Viña Set Production Assistant
Duncan Maxwell Set Production Assistant
Rachel Perez Set Production Assistant
Ashley Foster Set Production Assistant
Sean Stager Set Production Assistant
Lauren Von Huene Travel Coordinator
Marc Leroyer Armory Coordinator
Charlie Picerni Stunts
Mark De Alessandro Stunts
Kendall Karson Stunts
Danny Epper Stunts
Danny Cosmo Stunt Driver
Sébastien Fouassier Stunts
Eddie Matthews Stunts
David Mueller Stunts
Stéphane Orsolani Stunts
Petra Sprecher Stunt Double
Steve Picerni Stunt Double
Marissa Labog Stunt Double






















ikwilfilmskijken © 2024