Constantine (2005)

Fantasie, Actie, Horror
John Constantine is naar de hel geweest en teruggekeerd. Hij is geboren met een gave die hij niet wil hebben: het vermogen om engelen en demonen te herkennen die in menselijke gedaante op aarde leven.

Constantine Film Info

Score: 7/10 van 5121 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2005-02-08
Lengte: 121 Minuut / 2:1
Regisseur: Francis Lawrence
Schrijvers Kevin Brodbin, Frank A. Cappello.
website: http://constantinemovie.warnerbros.com/
Productie Studios: Village Roadshow Pictures, DC Comics, Lonely Film Productions GmbH & Co. KG., The Donners' Company, Branded Entertainment/Batfilm Productions, Weed Road Pictures, 3 Art Entertainment, Di Bonaventura Pictures, Warner Bros. Pictures
Productie Land: Germany, United States of America


Constantine Trailer


Keanu Reeves
als John Constantine
Rachel Weisz
als Angela Dodson / Isabel Dodson
Shia LaBeouf
als Chas Kramer
Djimon Hounsou
als Midnite
Max Baker
als Beeman
Pruitt Taylor Vince
als Father Hennessy
Gavin Rossdale
als Balthazar
Tilda Swinton
als Gabriel
Peter Stormare
als Lucifer
Jesse Ramirez
als Scavenger
José Zúñiga
als Detective Weiss
April Grace
als Dr. Leslie Archer
Larry Cedar
als Vermin Man
Francis Guinan
als Father Garret
Suzanne Whang
als Mother
Jhoanna Trias
als Possessed Girl
Alice Lo
als Old Woman
Nicholas Downs
als Church Attendant
Tanoai Reed
als Midnite Bouncer
Quinn Buniel
als 10 Year-Old Constantine
Ann Ryerson
als Old Woman on Bus
Stephanie Fabian
als Molly's Server
Connor Dylan Wryn
als Teenage Constantine
Laz Alonso
als Morgue Security Guard
Jeremy Ray Valdez
als Liquor Store Clerk Nico
Jose Molina
als Scavenger #2
Barbara Pilavin
als Old Woman on Bus (Demon)
C.W. Pyun
als Korean Man
Sharon Omi
als Female Tenant
Edward J. Rosen
als Liquor Store Clerk
John Gipson
als Smoking Man
Roberto Kawata
als Police Officer
Michelle Monaghan
als Ellie (uncredited)
R. A. Rondell
als Man in Jeep (uncredited)
Naomi Shohan Production Design
David Lazan Art Direction
Klaus Badelt Original Music Composer
Denise Chamian Casting
Philippe Rousselot Director of Photography
Louise Frogley Costume Design
Christopher Allen Nelson Special Effects Makeup Artist
Akiva Goldsman Producer
Colin Strause Visual Effects Supervisor
Greg Strause Visual Effects Supervisor
Brian Tyler Original Music Composer
Brian Tyler Conductor
Lauren Shuler Donner Producer
Francis Lawrence Director
Kevin Brodbin Screenplay
Kevin Brodbin Story
Frank A. Cappello Screenplay
Michael Uslan Producer
Erwin Stoff Producer
Benjamin Melniker Producer
Lorenzo Di Bonaventura Producer
Gilbert Adler Executive Producer
Michael Aguilar Executive Producer
Cherylanne Martin Unit Production Manager
Cherylanne Martin Co-Producer
Josh McLaglen Co-Producer
Josh McLaglen First Assistant Director
Wayne Wahrman Editor
Douglas A. Mowat Set Decoration
Robert Fechtman Assistant Art Director
Barney Burman Makeup Artist
Kenny Alexander Stunts
Skip Lievsay Supervising Sound Editor
Craig Berkey Sound Effects Editor
Chad Stahelski Fight Choreographer
Alan Moore Characters
R. A. Rondell Stunt Coordinator
Matthew J. Birch Production Supervisor
Randy Bricker Visual Effects Editor
Caitlin McKenna-Wilkinson ADR Voice Casting
Jeff Cutter Still Photographer
Jeff Cutter Additional Photography
Stan Winston Special Effects Makeup Artist
Jason Sweers Assistant Art Director
Steve Artmont Makeup Artist
David Loitz Set Dresser
Casey O'Neill Stunt Double
Wolfram de Marco Additional Music
Joel Harlow Key Makeup Artist
Susan Hegarty Dialect Coach
Brian Crane Best Boy Electric
Troy Porter ADR Mixer
Gary Krause Music Editor
Robin Slater Makeup Artist
Aaron Cohen Visual Effects
Steven Schwartz Set Designer
Ve Neill Makeup Department Head
Stephen Hunter Flick Sound Effects Editor
Charles Maynes Sound Designer
Susan Germaine Hair Department Head
Suzan Wexler Assistant Art Director
Scout Masterson Casting Associate
Harald Belker Production Illustrator
Thomas S. Hammock Art Department Assistant
John Roesch Foley Artist
Enfys Dickinson Creative Producer
Ilyse A. Reutlinger Post Production Supervisor
Anthony Leonardi III Creature Design
Tim Rigby Stunts
John Joseph Thomas Foley Supervisor
Jack English Gaffer
John Rosengrant Makeup Supervisor
Garet Reilly Key Costumer
Robert Q. Mathews Costume Supervisor
George Hull Concept Artist
Daryl B. Kell Music Editor
Patricio A. Libenson Sound Effects Editor
Ray Maxwell Propmaker
David E. Campbell Sound Re-Recording Mixer
Gregg Rudloff Sound Re-Recording Mixer
Nicholas Brooks VFX Artist
John T. Reitz Sound Re-Recording Mixer
Joe Lisanti Music Editor
Brooks Baldwin Dialect Coach
Cuitlahuac Morales Velazquez Sculptor
Susannah Carradine Assistant Set Decoration
Andrew M. Siegel Assistant Property Master
Allen Hall Special Effects Coordinator
Michael J. Broomberg Foley Artist
Joe Ondrejko Construction Coordinator
Susan Dudeck Dialogue Editor
Stan Tropp Set Designer
Jeremy Peirson Sound Designer
John P. Fasal Sound Effects Editor
Ian Hunter Visual Effects Supervisor
Michael Meagher Visual Effects Producer
Bob Moore Jr. Set Costumer
Molly Allen Location Manager
Mike Justus Utility Stunts
Gregory D. Liegey Digital Effects Supervisor
Richard Foreman Jr. Still Photographer
Andrew Taylor Key Grip
Alyson Dee Moore Foley Artist
Craig Lietzke Picture Car Coordinator
Hans Bjerno Aerial Director of Photography
William J. Law III Set Designer
Julia Neighly Visual Effects Coordinator
Candace Neal Key Hair Stylist
Neal Norton Second Unit Director of Photography
Monica Haynes Costumer
Brett C. Smith Set Dresser
Erik Rogers Digital Intermediate Producer
Constantine Sekeris Conceptual Design
Craig Hayes Visual Effects Supervisor
Michael L. Fink Visual Effects Supervisor
Michael L. Fink Second Unit Director
Nicholas Hasson Digital Intermediate Editor
Huston Beaumont Rigging Grip
Denise Davis Visual Effects Producer
Judith Jennings Studio Teachers
Charles Kern Painter
William Groebe Animation
Mark Johnston Sound Recordist
Richard Schoen Key Costumer
Ginger Damon Hairstylist
Carla S. Nemec Art Department Coordinator
William Gideon Construction Foreman
Kirk Corwin Property Master
Ulrika Akander Dialogue Editor
James Morioka Sound Effects Editor
Michael J. Benavente ADR Supervisor
Simon Allen Animation Supervisor
Mark Shoaf CG Supervisor
Greg Juby Visual Effects Supervisor
David Lingenfelser Visual Effects Supervisor
Janet Yale Visual Effects Producer
Jason Heapy Visual Effects Producer
Amy Hollywood Wixson Visual Effects Producer
Donna Langston Visual Effects Producer
Tiffany Smith Visual Effects Producer
Ann Podlozny Visual Effects Producer
Demetrius Leal Visual Development
Timothy Roarke Camera Operator
Michael-Ryan Fletchall Camera Operator
Mark La Bonge Camera Operator
Mark La Bonge Steadicam Operator
Seth Kotok Additional Camera
Jarred Waldron Gaffer
Juan Morse Gaffer
Dennis J. Lootens Rigging Gaffer
Marina Marit Set Costumer
Nancy Smytka Set Costumer
Gordon Antell First Assistant Editor
Bernice Culbertson Transportation Coordinator
Dan Marrow Transportation Coordinator
Kristin Dehnert Location Manager
Douglas S. McClintock II Location Manager
Paulette Osorio Unit Publicist
Jackie Brady Baugh Production Accountant
Eric Ramirez Set Dresser
Joel Dougherty First Assistant Sound Editor
Greg ten Bosch Assistant Sound Editor
Joel Sevilla Lead Animator
Chris Ryan CG Artist
Joe Dorn ADR Editor
Teressa Hill Hairstylist
Eric Pender CG Artist
Chuck Duke Animation
Howard R. Campbell Lighting Technician
James W. Brown Animation
Brian Mendenhall Animation
Randy Goux Digital Effects Supervisor
Robert Elhai Orchestrator
Mary Jo Lang Foley Mixer
Sandra Bojin-Sedlik Costumer
Lawrence Decker Special Effects Technician
Kent Demaine Creative Director
Ryan Hopkins Visual Effects Technical Director
Chris F. Moore Visual Effects
Bryan Booth Electrician
Eddie G. Gutierrez Rigging Grip
Robert Spurlock Visual Effects
Mike Massa Stunt Driver
Catherine Liebig Costumer
Frank Toro Pyrotechnician
Jeff Khachadoorian Special Effects Technician
Jeff Ogg Special Effects Technician
Mark Edwards Visual Effects Coordinator
Ellen Falguiere Costumer
Willie D. Burton Sound Mixer
J. Elizabeth Ingram Assistant Production Coordinator
Paul Postal Electrician
Ralph Bertelle Production Coordinator
Mark Edwards Visual Effects Coordinator
Dena Berman Casting Assistant
Raymond Bulinski Craft Service
James Babineaux Assistant Chief Lighting Technician
John Cassella CG Artist
Nathan Abbot I/O Supervisor
Greg Abbas Researcher
Paul Detlefson Set Dresser
Mark Scoon Executive In Charge Of Production
Michael Cassidy First Assistant Camera
Christopher Warren VFX Director of Photography
John S. Campbell Rigging Grip
Eric Putz Telecine Colorist
James D. Tittle Visual Effects Coordinator
Yoshiya Yamada Modelling Supervisor
Amy Garback CG Artist
Leigh-Alexandra Jacob Lead Painter
Shane Mahan Makeup Supervisor
Dan Cayer Compositing Supervisor
Elizabeth C. Camp Set Production Assistant
Bobby Mara Propmaker
Chris Haney Visual Effects
R. Dana Harlow Grip
Valerie Laven-Cooper Costumer
Kelly Diehl Libra Head Technician
Joey Genitempo Set Painter
Sarah Bourgeois Assistant Sound Editor
Joe Henke Animation Supervisor
Patrick Phillips Visual Effects
Jamie Baxter Matte Painter
Michael Dronge Rigging Grip
Lance Mancuso Set Medic
Adam Lisagor Visual Effects Coordinator
Luciano Blotta Video Assist Operator
Rich Andrade Set Dresser
Trevor Goring Storyboard Artist
Mo Henry Negative Cutter
Stephen Thorp Electrician
Darryl Humber Dolly Grip
C. Alan Rawlins Key Grip
Darin Rivetti Second Unit First Assistant Director
Chris Paizis Matchmove Supervisor
Rick Kelly Second Assistant Director
Gary Abrahamian Lead Animator
Lindsey Gary Art Department Assistant
Daragh Byrne Carpenter
Robert Lamkin Chef
Mark Valdez Driver
Laraine Moniz Post Production Assistant
Rob McCabe Stand In
Randy Burke Transportation Captain
Chad Moore Transportation Co-Captain
Dave Hussey Color Timer
Haskell Friedman Lighting Artist
Brian Brecht Production Manager
Rob Cunningham Boom Operator
Jared Rosen 24 Frame Playback
John R.A. Benson Digital Compositors
James Reedy Special Effects Supervisor
Matt Heimlich Mechanical Designer
Pat O'Mara Grip
Valerie T. O'Brien Key Costumer
Fred O'Connor Propmaker
Tracy Dixon Extras Casting
Robert J. Reilly Key Rigging Grip
Eric Budlong Grip
Karin Silvestri Stunts
Bryan Fletchall Techno Crane Operator
Ryan Lastimosa VFX Artist
Frank R. Sims Rigging Grip
James Straus Animation
Eric Gotthelf ADR Mixer
Thomas J. O'Connell ADR Mixer
Dovi Anderson Lead Animator
John 'JD' Daniel Modeling
Stephanie C. Lee Visual Effects Coordinator
Michael Kitchen Animation
Ante Dugandzic Special Effects Technician
Steven Ladish Set Dresser
James L. Eddy Set Dresser
Natasha Delahunt Production Assistant
Michael Franco Electrician
Maria Battle Campbell Second Second Assistant Director
Riko Schatke Best Boy Grip
Brian Ducharme VFX Artist
Kevin Romond Visual Effects Technical Director
Jose Samson Modeling
Todd Labonte Animation
Anthony Lucero Visual Effects
Nina Padovano Costumer
Michael Kay Special Effects Technician
Xiomara Comrie Assistant Camera
Alonzo Ruvalcaba Head of Production
Donald Fly General Manager
Deborah Thomas Data Wrangler
Vesper Burnett Extras Casting Assistant
Taffy Schweickhardt Payroll Accountant
Ron Crabb Matte Painter
Michael P. Twombly Production Secretary
Parry Willard Special Effects Technician
Rachel Swenson Assistant Location Manager
Jeffrey Pollack Music Consultant
Kami Calevro Second Assistant Accountant
Jamie Rama Costume Illustrator
Paul Luther Jackson Swing
Pamela Elliott Special Effects Assistant
Jim Charmatz Character Designer
Bronwyn Shields Assistant Editor
Kathy Liska Executive Assistant
Michael Lagnese Key Set Production Assistant
Lee Hahn Production Assistant
Kane Brassington Rotoscoping Artist
Joshua Cordes Lead Animator
April Kelley Camera Loader
Zachary Kamen Production Assistant
Gene Hara Electrician
A Perfect Circle Music
Zack Heath Art Department Assistant
Janusz Tokarzewski Sound Engineer
Csaba László Eröss Special Effects Assistant
Erik A. Erichsen Electrician
Frank Musitelle Greensman
Dan Dixon Modeling
Chris hall Visual Effects Coordinator
Rick Glenn Animation Supervisor
Thomas E. Lee Rigging Grip
Gregg Kawecki Production Assistant
Pamela Rittelmeyer Assistant Camera
Gary Lowrance Electrician
Sean O'Connor Compositing Supervisor
Brian Johnson Art Department Assistant
Jim Meyer Propmaker
David A. Parks Electrician
Chis Rountree Grip
Vince Onken Rigging Grip
Janice Kavanagh Makeup Artist
Jason Armstrong Animation
Kyle Yamamoto CG Artist
John Stillman Compositing Supervisor
David 'Grue' Debry CG Supervisor
Christopher J. Eng Modeling
Jericho Green Modeling
Paul Zinnes Modeling
Ross Nakamura Rotoscoping Artist
Scott Kinsey VFX Artist
Beth Howe Visual Effects Coordinator
Kristy King Visual Effects Coordinator
Jack Jennings Special Effects Technician
Jack Dubnicek Production Assistant
Juliana FauntLeRoy Production Assistant
Nate Ruegger Production Assistant






















ikwilfilmskijken © 2021