Cowboys & Aliens (2011)

Actie, Sciencefiction, Thriller, Western
In 1873 komt Jake Lonergan, die zich niks meer kan herinneren over zijn verleden, terecht in het woestijdstadje Absolution. De enige aanwijzing over zijn identiteit is een mysterieuze beugel om zijn hand.

Cowboys & Aliens Film Info

Score: 5.607/10 van 4899 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2011-07-29
Lengte: 118 Minuut / 1:58
Regisseur: Jon Favreau
Schrijvers Roberto Orci, Alex Kurtzman, Damon Lindelof, Mark Fergus, Hawk Ostby.
Productie Studios: DreamWorks Pictures, Universal Pictures, Reliance Entertainment, Relativity Media, Imagine Entertainment, K/O Paper Products, Fairview Entertainment, Platinum Studios
Productie Land: India, United States of America


Cowboys & Aliens Trailer


Daniel Craig
als Jake Lonergan
Harrison Ford
als Woodrow Dolarhyde
Olivia Wilde
als Ella Swenson
Sam Rockwell
als Doc
Adam Beach
als Nat Colorado
Paul Dano
als Percy Dolarhyde
Noah Ringer
als Emmet Taggart
Keith Carradine
als Sheriff John Taggart
Clancy Brown
als Meacham
Walton Goggins
als Hunt
Abigail Spencer
als Alice
Ana de la Reguera
als Maria
Raoul Max Trujillo
als Black Knife
David O'Hara
als Pat Dolan
Buck Taylor
als Wes Claiborne
Matthew Taylor
als Luke Claiborne
Cooper Taylor
als Mose Claiborne
Chris Browning
als Jed Parker
Brian Duffy
als Deputy
Brendan Wayne
als Charlie Lyle
Gavin Grazer
als Ed
Toby Huss
als Roy Murphy
Wyatt Russell
als Little Mickey
Jimmy Jatho
als Saloon Patron
Kenny Call
als Greavy
Julio Cesar Cedillo
als Bronc
Garret Noël
als Gang Member
Troy Gilbert
als Red
Chad Randall
als Bull McCade
Scout Hendrickson
als Jake's Gang Member
David Midthunder
als Apache Warrior 1
Mo Brings Plenty
als Apache Warrior 2
Phillip Pike
als Apache Singer
Calum Blaylock
als Apache Singer
Paul Ortega
als Medicine Man
Nathaniel Chee
als Apache Dancer
Robyn Simmons
als Apache Dancer
Simon Choneska
als Apache Dancer
David Chee
als Apache Dancer
Vonda Tso
als Apache Dancer
Lariat Geronimo
als Apache Dancer
Freddie Apache
als Apache Dancer
Oliver Enjady
als Apache Dancer
Hoyle Osborne
als Pianist
Rex Rideout
als Fiddler
Jon Favreau Director
Roberto Orci Screenplay
Alex Kurtzman Screenplay
Damon Lindelof Producer
Harry Gregson-Williams Original Music Composer
Dan Lebental Editor
Jim May Editor
Brian Grazer Producer
Bobby Cohen Executive Producer
Randy Greenberg Executive Producer
Steven Spielberg Executive Producer
Denis L. Stewart Executive Producer
Ryan Kavanaugh Executive Producer
Ron Howard Producer
Alex Kurtzman Producer
Sarah Halley Finn Casting
Mary Zophres Costume Design
Daniel T. Dorrance Art Direction
Scott Chambliss Production Design
Matthew Libatique Director of Photography
Lauren E. Polizzi Art Direction
Karen Manthey Set Decoration
Jane Galli Makeup Department Head
Erica Frauman Post Production Supervisor
Noelle Green Production Supervisor
Fred Arbegast Sculptor
Lorrie Campbell Set Designer
John Chichester Set Designer
Kevin Cross Set Designer
Nancy Deren Set Designer
Mariano Fernandez Propmaker
Lindsay Good Art Department Coordinator
Mark Hitchler Set Designer
Tex Kadonaga Set Designer
Amahl Lovato Set Designer
Christopher Martin Greensman
Anne Porter Set Designer
Chris Snyder Construction Coordinator
Suzan Wexler Set Designer
Frank E. Eulner Supervising Sound Editor
David Farmer Sound Designer
Tom Hartig Boom Operator
Stephanie Hornish Visual Effects Producer
Roger Guyett Visual Effects Supervisor
Bryan Godwin Visual Effects Supervisor
Thomas Robinson Harper Stunt Coordinator
Rene Haynes Casting
Helen Monaghan Costume Supervisor
Kate Czark Set Costumer
David Fernandez Set Costumer
Mara Herdmann Set Costumer
Claire Sandrin Set Costumer
Debbie Travis Set Costumer
Tanya Noel Hill Music Editor
Richard Whitfield Music Editor
James Boysen Transportation Captain
Jeff Couch Transportation Captain
Alan Kaminsky Transportation Co-Captain
James William Ray Transportation Captain
John Orlebeck Transportation Coordinator
Oliver Enjady Translator
Kathy McHugh Script Supervisor
Mamie Mitchell Script Supervisor
Trudy Ramirez Script Supervisor
Christopher Burian-Mohr Supervising Art Director
Michael Moore Hairstylist
Bill Corso Makeup Artist
Michael Mosher Makeup Artist
Donald Mowat Makeup Artist
Corey Welk Makeup Artist
Ernest M. Sanchez Leadman
Eric Ramirez Leadman
Scott Bobbitt Leadman
Marisa Frantz Assistant Art Director
Harry E. Otto Assistant Art Director
J.R. Grubbs Sound Effects Editor
Scott Guitteau Sound Effects Editor
Christopher Boyes Sound Re-Recording Mixer
Lora Hirschberg Sound Re-Recording Mixer
Steve Schatz Sound Re-Recording Mixer
Drew Webster Sound Re-Recording Mixer
Christian Alzmann Visual Effects Art Director
Kimberly Nelson LoCascio Visual Effects Producer
Peter Nicolai Visual Effects Producer
Jenni O'Byrne Visual Effects Editor
Anthony Pitone Visual Effects Editor
Paul M. Wagner Visual Effects Editor
Robert Weaver CG Supervisor
David Van Dyke Visual Effects Producer
Daniel Pearson CG Supervisor
Marc Chu Animation Supervisor
Joseph V. Cicio Camera Operator
Magela Crosignani Camera Operator
Kent Harvey Camera Operator
Chris Lombardi Camera Operator
Chris Moseley Camera Operator
Dale Myrand Camera Operator
David Richert Camera Operator
Peter Rosenfeld Camera Operator
Bob Scott Camera Operator
Michael J. Walker Camera Operator
Peter Rosenfeld Steadicam Operator
Jay Kemp Rigging Gaffer
John R. Manocchia Rigging Gaffer
Zade Rosenthal Still Photographer
Vanessa Galvez Digital Intermediate
Deborah Wuliger Unit Publicist
Kathryn Mindala Production Accountant
Larry White Animation
Travis Tohill Animation
Russell Bobbitt Property Master
Damon Lindelof Screenplay
Mark Fergus Screenplay
Hawk Ostby Screenplay
Mark Fergus Story
Hawk Ostby Story
Steve Oedekerk Story
Marshall Winn Dialogue Editor
Matthew Hartman Dialogue Editor
Richard Marincic Production Executive
Cassidy Vick Hice Stunt Double
Katie Eischen Stunt Double
Erin Ricotti Stunts
Heidi Moneymaker Stunts
Cassidy Vick Hice Stunts
Riley Harper Stunts
Kaily Alissano Stunts
Gloria Pasqua Casny Hair Department Head
Robert Wilson Hairstylist
Berlinda Cantu-Lewis Hairstylist
Zoe Tahir Hairstylist
Terry Baliel Hairstylist
Carmen L. Jones Hair Supervisor
Jules Holdren Key Hair Stylist
Karen McDonald Key Makeup Artist
Stuart Gordon Tribble Makeup Artist
Lisa Taylor Roberts Makeup Supervisor
Georgia Allen Prosthetic Makeup Artist
K.C. Hodenfield First Assistant Director
Chris Castaldi Second Assistant Director
Roger Guyett Second Unit Director
Matt Rebenkoff Second Unit First Assistant Director
David Ticotin Second Unit First Assistant Director
David B. Nowell Aerial Director of Photography
Mike Bonnaud Assistant Chief Lighting Technician
Gideon Markham Assistant Chief Lighting Technician
Scott Hatley Best Boy Grip
Kurt Kornemann Best Boy Grip
Paul Schmidt Best Boy Grip
Eugene B. Kerry Best Boy Grip
Jon Sudtell Best Boy Grip
Paul Hughen Second Unit Director of Photography
Michael Bauman Chief Lighting Technician
Dan Riffel Chief Lighting Technician
Rick A. West Chief Lighting Technician
John Mang Dolly Grip
Matt Horochowski Dolly Grip
Ian Hanna Dolly Grip
Curtis Smith Dolly Grip
Robert A. Preston Dolly Grip
John Amorelli Electrician
Diego Arroyo Electrician
Raphael Freud Electrician
John Gorman Electrician
Michael Lyon Electrician
Michael J. Schwartz Electrician
Michael Westby Electrician
Michael Witczak Electrician
Mark Santoni First Assistant "A" Camera
Matt Stenerson First Assistant "B" Camera
Chris Toll First Assistant "C" Camera
Michael Klimchak First Assistant Camera
Dominic Bartolone First Assistant Camera
Louie DeMarco First Assistant Camera
Butch Pierson First Assistant Camera
Richard Masino First Assistant Camera
Tana Dubbe Key Grip
Frank A. Montesanto Key Grip
Jim Shelton Key Grip
Aaron G. York Libra Head Technician
Brennan Price Lighting Technician
Joey Bacharka Lighting Technician
Fernando Barrios Rigging Grip
Jose F. Barrios Rigging Grip
Darin Devonshire Rigging Grip
Nicolas 'Nico' Ortiz y Pino Rigging Grip
Andrew Sykes Rigging Grip
Brien Burroughs Rigging Grip
Charley Gilleran Key Rigging Grip
John Rex Woodward Second Assistant "A" Camera
Joey O'Donnell Second Assistant "B" Camera
Charlie Newberry Second Assistant "C" Camera
Thomas A. Barrios Second Assistant "C" Camera
Todd Avery Second Assistant Camera
Greg Kurtz Second Assistant Camera
Tony Muller Second Assistant Camera
Scott Whitbread Second Assistant Camera
Michael 'Spike' Ryan Techno Crane Operator
Bogdan Iofciulescu Techno Crane Operator
Chris Craine Art Department Assistant
Hector M. Gonzalez Assistant Property Master
Greg Benge Assistant Property Master
Eric Dennis Assistant Property Master
Amanda Moss Serino Assistant Set Decoration
Dhmhtrios Michalakopoulos Carpenter
John Wareing Carpenter
James Clyne Concept Artist
Phil Saunders Concept Artist
Christopher S. Ross Concept Artist
Elaine Thompson Construction Coordinator
Robin Blagg Construction Foreman
W. Scott Mason Construction Foreman
Eirik Stout Construction Foreman
Dale Snyder Construction Foreman
Clint Schultz Graphic Designer
James Lee Kroning Property Master
David D. Baumann Property Master
Robert Zavala Propmaker
Kenneth Garrett Sculptor
Daniel Soltis Sculptor
Edward McLoughlin Set Decoration Buyer
Anne Tobin Set Decorating Coordinator
Lance Cheatham Set Dresser
Greg Lynch Set Dresser
Carol Ann Napier Set Dresser
Ron Sica Set Dresser
David Lee Servoss Set Dresser
Ulrike Auer-Erdoes Set Painter
Eric Gallegos Set Painter
Chris Samp Standby Painter
David Lowery Storyboard Artist
Ed Natividad Storyboard Artist
Mark Vena Storyboard Artist
Patrick J. Rodriguez Storyboard Artist
Ryan Jeremy Woodward Storyboard Artist
Rhonda Earick Ager/Dyer
Carol Demarti Ager/Dyer
Jenny Eagan Assistant Costume Designer
Marjorie McCown Assistant Costume Designer
Rocio Estrada Blackwell Costumer
Klara Farberov Costumer
Lauren Pratto Costumer
Leticia Sandoval Costumer
Diana Demoff Costumer
Barnaby Smith Costumer
Daniel Grant North Key Costumer
Anthony Almaraz Key Set Costumer
Jesse Trevino Set Costumer
Peter White Set Costumer
Emily Dominguez Set Costumer
Darek Beeman Tailor
Carlos Castillon Assistant Editor
Stacey Frederick Assistant Editor
Britni Ziegler Peters Assistant Editor
Michael Polier Assistant Editor
Ben Estrada Colorist
Charles Bunnag Colorist
Andrew Francis Colorist
Christopher McDonald Dailies Operator
Amy Pawlowski Digital Intermediate Editor
Michael Dillon Digital Intermediate Producer
Loan Phan Digital Intermediate Producer
Sandra Torres Granovsky First Assistant Editor
Dawn Michelle King First Assistant Editor
Dustin Colson CG Artist
Mark Matta CG Artist
Andres Berkstein CG Artist
Harimander Singh Khalsa Compositing Supervisor
A. Michael Dobbs Compositor
Andrew Bardusk Compositor
Michael Boden Compositor
Erin Bosworth Compositor
Frank Fieser Compositor
Donald Strubler Jr. Compositor
Andrew Francis Digital Colorist
Michael Holm Nielsen Digital Compositor
Manuel Voss Digital Compositor
Eric Schweickert Digital Compositor
Ken Bryan Modeling
Paul Giacoppo Modelling Supervisor
Bruce Holcomb Modelling Supervisor
Derrick Carlin Lead Animator
Andy Wong Lead Animator
John M. Levin Layout Supervisor
Daniel D. Gregoire Pre-Visualization Supervisor
Johannes Gross VFX Lighting Artist
Beth D'Amato Roto Supervisor
Di Cai Rotoscoping Artist
Ankita Agrawal VFX Artist
Robert James Kelly VFX Artist
Michael Lowes VFX Artist
Eric Mancha VFX Artist
Sasha Ciolac VFX Artist
Mads Tuxen VFX Artist
Pat Sweeney VFX Director of Photography
Suraj Kaur Khalsa Visual Effects Coordinator
Shane Strickman Visual Effects Coordinator
David Sanger Visual Effects Producer
Shams Charania Visual Effects Production Assistant
Ashley Bettini Visual Effects Production Assistant
Justin Tatsuo Chan Visual Effects Production Assistant
Andrew Ewert Visual Effects Production Assistant
Troy Lochner Visual Effects Production Assistant
Claudia Lecaros Visual Effects Production Manager
Sava Markovic Contact Lens Technician
Daniel Sudick Special Effects Supervisor
Greg Steele ADR Mixer
Greg Zimmerman ADR Recordist
Marilyn McCoppen ADR Supervisor
Carl Fischer Boom Operator
Dennie Thorpe Foley Artist
Jana Vance Foley Artist
Luke Dunn Gielmuda Foley Editor
Robert Shoup Foley Editor
Jim Likowski Foley Editor
Frank Rinella Foley Mixer
Christopher Barron Foley Recordist
Christopher Barron Sound Recordist
Tony Villaflor Sound Recordist
Steve Schatz Sound Mix Technician
Drew Webster Sound Mix Technician
Christopher Boyes Sound Designer
Shawn Holden Sound Mixer
Edwardo Santiago Sound Mixer
David Brownlow Utility Sound
Tori Fillat Music Coordinator
Todd Forsberg Animal Wrangler
Brett Andrews Armorer
Nick Costantino First Assistant Accountant
Sheri St Lawrence First Assistant Accountant
Sandra L. Yeary First Assistant Accountant
Jody Beaudin First Assistant Accountant
Kevin LaRosa Jr. Pilot
Kevin LaRosa Pilot
Lora Umphress Payroll Accountant
Jim Turner Production Controller
Annie Jablonski Production Coordinator
Kyndall Holstead Production Coordinator
Richard Marincic Production Executive
Shelly Strong Production Executive
René González Projection
Randy Offer Projection
Isaiah Guyman Martin IV Researcher
Lisa Furia Second Assistant Accountant
K. George Goodwin Second Assistant Accountant
Nicole Luther Second Assistant Accountant
Melissa Maus Second Assistant Accountant
Margo Romano Second Assistant Accountant
Suzanne Shugarman Second Assistant Accountant
Jan S. Utstein Second Assistant Accountant
Cory L. Bol Travel Coordinator
Denis L. Stewart Unit Production Manager
Ray Zimmerman Unit Production Manager
Marvin Lee Compositor
Matt Miller Set Dresser
John Mann Storyboard Artist
Terry Leonard Second Unit Director
Tad Griffith Stunts
Jeffrey J. Dashnaw Stunts
Keith Woulard Stunts
Scott Wilder Stunts
Michael Runyard Stunts
Matt Leonard Stunts
Danny Wynands Stunts
Zack Duhame Stunts
Kevin Black Additional Second Assistant Director
Casey O'Neill Stunts
Scott Mitchell Rosenberg Original Concept






















ikwilfilmskijken © 2024