Crank (2006)

Actie, Thriller, Misdaad
Professioneel huurmoordenaar Chev Chelios ontdekt dat hij door zijn rivaal Verona is vergiftigd met 'The Beijing Cocktail', nadat deze merkte dat Chev zijn baas zou hebben vermoord. Dit gif zorgt ervoor dat Chev zal sterven als zijn hartslag begint te dalen. Om in leven te blijven moet hij zijn adrenaline de hoogte injagen. Chev gaat opzoek naar zijn aartsrivaal Verona maar moet ondertussen ook zijn liefje Eve beschermen.

Crank Film Info

Score: 6.645/10 van 3545 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2006-08-31
Lengte: 88 Minuut / 1:28
Regisseurs: Brian Taylor, Mark Neveldine.
Schrijvers Brian Taylor, Mark Neveldine.
Productie Studios: Lakeshore Entertainment, RadicalMedia, GreeneStreet Films, Lionsgate
Productie Land: United States of America


Crank Trailer


Jason Statham
als Chev Chelios
Amy Smart
als Eve
Jose Pablo Cantillo
als Ricky Verona
Efren Ramirez
als Kaylo
Dwight Yoakam
als Doc Miles
Carlos Sanz
als Carlito
Reno Wilson
als Orlando
Edi Gathegi
als Haitian Cabbie
Glenn Howerton
als Doctor
Jay Xcala
als Alex
Keone Young
als Don Kim
Valarie Rae Miller
als Chocolate
Yousuf Azami
als Arab Cabbie
Laurent Schwaar
als Man in Garage
David Brown
als Sin City Brother
Dorian Kingi
als Convenience Store Clerk
Med Abrous
als Verona Crew #1
Daniel Stevens
als Verona Crew #2
Wally Lozano
als Verona Crew #3
David T. Green
als Hightower
Eve Loseth
als Restaurant Waitress
Allen Bloomfield
als Pharmacy Man
Stephanie Mace
als Pharmacist
Chester Bennington
als Pharmacy Stoner
Michael McLafferty
als Hospital Cop
Earl Carroll
als Stretcher Patient
Brian Swibel
als Hospital Tech #1
Donnie Smith
als Hospital Tech #2
Sean Graham
als Motorcycle Cop
Dan Callahan
als TV Store Guy
Noel Gugliemi
als Warehouse Rooftop Hood
Daniel Venegas
als Warehouse Window Hood
Francis Capra
als Warehouse Hood Leader
Frank Blake
als Warehouse Hood #1
Mike G.
als Warehouse Hood #2
Ken Moreno
als Hood #3
Troy Robinson
als Hood #4
Eddie Perez
als Hood #5
Justin Riemer
als Hood #6
Peter Choi
als Shirt Factory Supervisor
Elizabeth Jayne Hong
als Bus Girl
Toshi Toda
als Japanese Businessman
Sam Witwer
als Shootout Henchman #1
Jai Stefan
als Shootout Henchman #2
Jacki R. Chan
als Cocoon Girl
Rick Shuster
als Helicopter Pilot
Ted Garcia
als TV Reporter
Candice A. Buenrostro
als Bikini Girl
Nina Kaze
als Freaky Club Member
Michael Dane
als Traffic Cop
Guillaume DeLouche
als Hooded Terrorist
Richard T. Henry
als SWAT Officer
Klaudia Ann Jaworski
als Cocoon Girl
India King
als Nurse
Melissa Barker
als Pedestrian (uncredited)
Bai Ling
als Girlfriend (uncredited)
Nick Dash
als Gangster (uncredited)
Tom Rosenberg Producer
Paul Haslinger Music
Brian Berdan Editor
Gary Lucchesi Producer
Skip Williamson Producer
James McQuaide Visual Effects Producer
Deborah Aquila Casting
Dan Bradley Stunts
Kenny Alexander Stunts
Hank Amos Stunts
David Kilde Stunts
Peter Block Executive Producer
Jerry Fleming Production Design
Ezra Dweck Sound Re-Recording Mixer
Freddie Hice Stunts
Eddie J. Fernandez Stunts
Brian Taylor Screenplay
Brian Taylor Director
Brian Taylor Camera Operator
Mark Neveldine Screenplay
Mark Neveldine Director
Mark Neveldine Camera Operator
Jeffrey J. Dashnaw Stunts
Chris Palermo Stunts
Michael Paseornek Executive Producer
Christopher Lawrence Costume Design
Sam Witwer Stunts
Eric Reid Executive Producer
Noel Gugliemi Stunts
Jennifer L. Smith Casting
David Brown Stunts
Clay Cullen Stunts
Betty Berberian Set Decoration
Dorian Kingi Stunts
Laura Grady Stunts
Felipe Savahge Stunts
Tanoai Reed Stunts
Ted Garcia Stunts
Geoffrey Haley Steadicam Operator
Ilram Choi Stunts
Chris Cornwell Art Direction
Jon H. Epstein Stunts
Jay Koiwai Standby Painter
Simone Bargetze Stunts
Troy Brown Stunts
Jeremy Fitzgerald Stunts
Julia Evershade Supervising ADR Editor
Bob Brown Stunts
Jeff Imada Stunts
Ingrid Coree Stunts
Gilbert Rosales Stunts
Tim Trella Stunts
Ken Moreno Stunts
Anthony Molinari Stunts
Steve Chang Stunts
Fernando Chien Stunts
Barbara Harris ADR Voice Casting
Chris Regan Color Timer
Billy D. Lucas Stunts
Jacki R. Chan Stunts
Garrett Warren Stunts
Jai Stefan Stunts
John Hateley Stunts
Tracy Keehn-Dashnaw Stunts
Adam Biddle Director of Photography
Michael Davis Producer
Kevin Scott Stunts
Eddie Perez Stunts
Tricia Wood Casting
Steve Terada Stunts
Ted Gidlow Production Supervisor
Ramy Katrib Visual Effects Producer
Lakan de Leon Visual Effects Editor
Jeff Errico Storyboard Artist
Camilla Ball Stunts
Robert Van Dyke Props
Ronald Batzdorff Still Photographer
Wayne Springfield Construction Coordinator
Nathan Whitehead Assistant Sound Editor
Wally Lozano Stunts
Sean Graham Stunts
Michael Van Briesen Stunts
Debbie Evans Stunts
Elisabeth Fry Makeup Department Head
Joe Ordaz Stunts
Eric Lindemann Sound Designer
Anthony Faust ADR Mixer
Jennifer Dunne Location Manager
Laura Macias Foley Artist
Vince Nicastro Foley Artist
Bryan O. Watkins Sound Effects Editor
Eddie Fiola Stunts
Scott R. Fisher Stunts
Darrin Prescott Stunt Coordinator
Thomas Tannenberger Digital Compositor
Brian McNelis Music Supervisor
Troy Robinson Stunts
Rocky Abou-Sakher Stunts
Barbara Mesney Set Designer
Keith Morgan Rigging Gaffer
Wendy Means Art Department Coordinator
Laura Michl Production Assistant
Mike Justus Stunts
Bill R. Dean Sound Effects Editor
Hans Bjerno Aerial Director of Photography
Mark Larry Supervising Sound Editor
Scott Workman Stunts
Janet Ingram Costume Supervisor
Candy L. Walken Additional Hairstylist
Tim A. Davison Stunts
Stephanie Flack Dialogue Editor
Brian Richards Music Editor
Vicki Galloway Weimer Visual Effects Producer
Steve Koster Aerial Director of Photography
Scott Rogers Stunts
Ken S. Polk Sound Re-Recording Mixer
Kathy Jarvis Stunts
Michael Caradonna Stunt Driver
Kenneth Walker Hair Department Head
Yvonne Depatis-Kupka Hairstylist
Annette Lorant Makeup Artist
Guy Himber Makeup Effects
Guy Himber Makeup Supervisor
Guillaume DeLouche Property Master
Guillaume DeLouche Weapons Master
Bruce Fuselier Leadman
Kurt V. Hulett Leadman
Larry J. White II Leadman
Roger Prater Greensman
Ron South Visual Effects Editor
Travis Baumann Visual Effects Supervisor
Travis Baumann Digital Compositor
Travis Baumann Visual Effects Designer
Chris Lum Video Assist Operator
David Marks Animation Director
Liz Donovan Set Costumer
Gloria Maroun Set Costumer
Jackson Yu First Assistant Editor
Scott Peterson Script Supervisor
Dawn Darfus Production Accountant
Christopher Regan Publicist
Craig Frosty Silva Stunts
Josh Bower Boom Operator
Randy James Beckman Stunts
Richard E. Yawn Sound Effects Editor
Chino Binamo Stunts
Sandy Berumen Stunts
J.J. Dashnaw Stunts
Steven Morrow Sound Mixer
Mark Kelly Assistant Property Master
Boni Yanagisawa Stunts
Chris Navarro ADR Recordist
Lane Leavitt Stunts
Daniel Stevens Stunts
Rex Reddick Stunts
John Moio Stunts
Michael Runyard Stunts
Jimmy Hart Stunts
Nancy Barker First Assistant Sound Editor
Travis MacKay ADR Recordist
Robert Sharman Utility Sound
Ashley Kravitz Clearances Coordinator
Manning Tillman Second Assistant Camera
Dina L. Margolin Stunts
Matt Kutcher Special Effects
Matt Kutcher Special Effects Supervisor
Shawn Kennelly Foley Supervisor
Nicole Surels Stunts
Nellie Adami Production Coordinator
William Paul Clark First Assistant Director
Jamie Felz Assistant Camera
Ed McDermott II Stunt Driver
David Scott Rubin Executive Producer
David Scott Rubin Unit Production Manager
Velvet Andrews-Smith Second Assistant Director
James P. Meehan Assistant Property Master
Melissa Barker Stunts
Dayan Kodua Stunts
Rick Shuster Stunts
Loren Corl Key Grip
Barry Gross Lighting Technician
Bret Kiene Stunts
Mark Moretti Storyboard Artist
Larry Edwards Best Boy Grip
Pat O'Mara Key Rigging Grip
Yor-El Francis Second Second Assistant Director
Justin Riemer Stunts
Rich King Extras Casting
Jacob Riehle Assistant Sound Editor
Frank Blake Stunts
Jeffrey G. Barnett Stunts
John Loveall Grip
Rosie Duprat Fort Makeup Artist
Christopher J. Tuck Stunts
David T. Green Stunts
Alisa Hensley Stunts
Philip Hoang Production Secretary
Annie Ellis Stunts
Sarah Clifford Animal Wrangler
Meegan E. Godfrey Stunts
Eric Thompson ADR Mixer
Jeff Caples Second Assistant "B" Camera
Michael Van Dyke Construction Foreman
Julie Ann Johnson Stunts
David Cole Digital Intermediate Colorist
Dillon Neaman Production Assistant
James Viera Grip
Cathy Weiner Casting Associate
Renee Hill-Sweet Second Second Assistant Director
Tony Lazzara Stunts
Lillian Awa Production Assistant
Lena Baran Stunts
Jeff Tomhave Grip
Christy Sumner Special Effects Technician
Thomas D. Mahoney Music Coordinator
Gavin Alcott First Assistant "A" Camera
Dailyn Matthews Stunts
Tracey Ruggiero Stunts
Nick Theodorakis Digital Imaging Technician
Muffett Brinkman Production Assistant
Ryan Rayner Second Assistant Camera
Kelly Hunt Extras Casting
Henry Coccetti Chief Lighting Technician
Trish Herremans Assistant Chief Lighting Technician
Bonnie Happy Stunts
Joel Potter Lighting Technician
Aaron Knoke Grip
Alejandro Poli Painter
Suzanne Reed Stunts
Patrick Brennan Electrician
Wally Rowell Electrician
Carlos Lopez Calleja First Assistant Camera
Grant Goza Grip
Billy Heath Grip
Teague Uva Grip
Joseph M. Lyons Lighting Technician
L.W. Walman Lighting Technician
Simon Georgiou Painter
Frank Ramirez Painter
Bob Carmody Props
Steven Allen Clark Props
Curtis Geise Props
Brett Hernandez Props
Jess McLeod Props
Sazeer Kader CG Artist
Dylan Chudzynski Digital Compositor
Bill Missett Online Editor
Matt DiSarro Special Effects Technician
Michael Duenas Special Effects Technician
Andrew J. Loprino Special Effects Technician
Jennifer M. Sheppard Special Effects Technician
Daniel Yeager Special Effects Technician
Gloria Kirkwood Payroll Accountant
Teresa Alvis Post Production Accountant
Rob Gomes Production Assistant
Andre Hoogeveen Production Assistant
Abigail Lufkin Production Assistant
Mark Parasyuk Stunts
Ryan Fitzgerald Stunts






















ikwilfilmskijken © 2024