5.448

Cursed (2005)

Horror, Komedie
Tijdens een heldere nacht met volle maan verliezen Ellie (Christina Ricci) en haar broer Jimmy de macht over het stuur en daardoor stort een andere weggebruikster met haar auto in een ravijn. Ze proberen haar te helpen, maar tijdens deze reddingsoperatie worden broer en zus gebeten door een hondachtig wezen. Sindsdien is hun leven niet meer hetzelfde. Het ongeluk blijkt veel meer dan een noodlottige samenloop van omstandigheden. De broer en zus beschikken plotseling over onverklaarbare lichamelijke krachten en zijn allebei enorm prikkelbaar. Ze worden beheerst door oncontroleerbare impulsen en kunnen hun nieuwe dierlijke 'gaven' maar moeilijk in bedwang houden. Het mysterie rond hun vloek moet opgelost worden voordat alles en iedereen meegesleurd wordt in de gevaarlijke klauwen van dit krachtige kwaad.

Cursed Film Info

Score: 5.448/10 van 657 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2005-02-25
Lengte: 97 Minuut / 1:37
Regisseur: Wes Craven
Schrijver: Kevin Williamson
Productie Studios: Kalis Productions GmbH & Co. Zweite KG, Craven-Maddalena Films, Outerbanks Entertainment, Dimension Films
Productie Land: Germany, United States of America

Cursed Foto's


Cursed Trailer


Christina Ricci
als Ellie
Jesse Eisenberg
als Jimmy
Joshua Jackson
als Jake
Judy Greer
als Joannie
Scott Baio
als Scott Baio
Milo Ventimiglia
als Bo
Shannon Elizabeth
als Becky
Mya
als Jenny
Portia de Rossi
als Zela
Kristina Anapau
als Brooke
Michael Rosenbaum
als Kyle (uncredited)
Daniel Edward Mora
als Jose
Jonny Acker
als Earl
Eric Ladin
als Louie
Derek Mears
als Werewolf
Nick Offerman
als Officer
Ken Rudulph
als Newscaster (uncredited)
El Solar
als Zipper
Michelle Krusiec
als Nosebleed Co-Worker
Shashawnee Hall
als Wrestling Coach
Craig Kilborn
als Craig Kilborn
Emily O'Deile
als Co-Worker
Lance Bass
als Lance Bass
Egan Friedlander
als Bouncer
Randolph LeRoi
als Randy
Brian Boone
als Frantic Bouncer
Gary Dubin
als Police Officer #1
Chris Johnson
als Police Officer #2
Wilmer Calderon
als Police Officer #3
Brett Rickaby
als Animal Control Officer
Doug Berry
als Paramedic (uncredited)
Erik Rodham Clinton
als Band Member (uncredited)
Brandon Cox
als Penguin Guy #2 (uncredited)
Jason Cox
als Grady (uncredited)
Jason Dottley
als Werewolf (voice) (uncredited)
John Embry
als Sarge (uncredited)
Jason Aaron Goldberg
als VIP (uncredited)
Tanja Kindler
als Bartender (uncredited)
Bill Mehlem
als EMT (uncredited)
Greg Nicotero
als Man Pushing Dracula's Coffin (uncredited)
Jason Pierce
als Nick (uncredited)
Hans Raith
als Nightclub Security (uncredited)
Johnny Ray
als Security Guard (uncredited)
Jaret Reddick
als Band Member (uncredited)
Joseph D. Reitman
als Mummy DJ (uncredited)
Brian Rueter
als Police Officer (uncredited)
Christopher Van Malmsteen
als Band Member (uncredited)
Gary Wiseass
als Band Member (uncredited)
Roger L. Jackson
als Werewolf (voice) (uncredited)
Mandy Moore
als Cat Girl at Party (uncredited)
Lisa Beach Casting
Sarah Katzman Casting
Bill Abbott Music Editor
Bob Weinstein Executive Producer
Harvey Weinstein Executive Producer
Patrick Tatopoulos Creature Design
Marco Beltrami Original Music Composer
Wes Craven Director
Christa Munro Graphic Designer
Douglas A. Mowat Set Decoration
Bruce Alan Miller Production Design
Doc Kane ADR Mixer
Hank Amos Stunt Double
Charles Croughwell Stunt Coordinator
Paul Hughen Second Unit Director of Photography
Bart Barber Special Effects Technician
Victoria Rose Sampson ADR Editor
Jim Passon Color Timer
David Crockett Co-Executive Producer
Tom Priestley Jr. Second Unit Director of Photography
Rick Baker Special Effects Makeup Artist
Nacoma Whobrey Assistant Makeup Artist
Judy Lovell Makeup Artist
Tom Priestley Second Unit Director of Photography
Stuart M. Besser Unit Production Manager
Stuart M. Besser Co-Executive Producer
Dixie J. Capp Co-Producer
Gae S. Buckley Set Designer
Kevin Williamson Screenplay
Kevin Williamson Producer
Marianne Maddalena Producer
Nicholas Mastandrea Assistant Director
Nicholas Mastandrea Associate Producer
Patrick Lussier Editor
Patrick Lussier Second Unit Director
Andrew Max Cahn Art Direction
Steve Reinhardt Assistant Chief Lighting Technician
Dawn Dininger Special Effects Makeup Artist
Tom Elkins Assistant Editor
Alix Friedberg Costume Design
Marcus Trumpp Orchestrator
Nathan Easterling Assistant Editor
Robert McLachlan Director of Photography
Georgia Packard Camera Operator
Andy Cheng Fight Choreographer
Andy Cheng Action Director
Greg Nicotero Makeup Effects Designer
Lou Arkoff Creature Design
Lou Arkoff Creative Consultant
Andrew Rona Executive Producer
Brad Weston Executive Producer
Mark Bennett Casting
Jeff Knipp Art Direction
Dennis Smith Orchestrator
Gregg Featherman Additional Editing
Gregg Featherman Additional Editor
Tabby Hanson Stunts
Danny Downey Stunt Double
Felipe Savahge Utility Stunts
Rick Avery Second Unit Director
Howard Berger Makeup Effects Designer
G.W. Brown ADR Supervisor
G.W. Brown Supervising ADR Editor
Jeanette Browning ADR Recordist
John Kwiatkowski Dialogue Editor
Todd Toon Supervising Sound Editor
Charles W. Ritter Foley Editor
Charles W. Ritter Foley Artist
Chris Cornwell Production Design
David E. Fluhr Sound Re-Recording Mixer
David Chameides Steadicam Operator
Lauren Mary Kim Stunts
David Elliott Construction Coordinator
Sophia M. Crawford Stunt Double
Annalee Autumn Stand In
Chris Shadley Video Assist Operator
Vince Palomino Key Grip
Kanin Howell Stunts
Dan Lemieux Stunts
Kartik Vijay Camera Intern
Jimmy Ray Pickens Driver
Jason Cox Production Assistant
Heidi Holicker Administration
Tom Hiel Orchestrator
Pierre Bonnette VFX Artist
Zach Hudson Stunt Double
Dena Roth Set Decoration
Ron Digman Casting Associate
Ron Digman Additional Casting
Elliot Greenberg Editorial Production Assistant
Elliot Greenberg Assistant Editor
Jason Kennedy Casting Associate
Tony Snegoff Stunts
David Gasperik Camera Operator
Molly O'Haver Production Assistant
Ryan Grobins Digital Compositor
Robert Van Dyke Propmaker
Jacques Jouffret Steadicam Operator
Ted Moser Transportation Coordinator
Tristan Paris Bourne Set Designer
Jeff Murrell Gaffer
Jeff Murrell Chief Lighting Technician
Greg Orson Casting
Greg Orson Casting Consultant
Julie Plec Co-Producer
Brian Young Post Production Assistant
Sarah Kucserka Production Executive
Norman Tempia Hairstylist
Sean Graham Stunts
Chris Monberg Stunts
Bill Forchion Stunt Double
Kim Richey Assistant Property Master
Peter Kuttner First Assistant Camera
Debbie Evans Stunts
Tim Storms Stunts
Douglas Noe Prosthetic Makeup Artist
Luisa Abel Makeup Department Head
Ian Quinn Utility Stunts
Dan O'Connell Foley Artist
Randy Link Animation
Daniel Arrias Stunts
Trisha Burton Script Supervisor
Darrin Prescott Stunts
Jamison Scott Goei Visual Effects Supervisor
John Kurlander Scoring Mixer
Christian P. Minkler Sound Re-Recording Mixer
John T. Cucci Foley Artist
Barbara Mesney Set Designer
Chris O'Hara Stunts
Andy Shuttleworth Steadicam Operator
Louis Kiss Special Effects Makeup Artist
Gabriel Guy Sound Recordist
Steve Koch Sculptor
Ian Noe Digital Effects Producer
Ian Noe Digital Effects Producer
Casey Hotchkiss Camera Operator
Tina Anderson Post Production Supervisor
Sheila Waldron Script Supervisor
Frank Torres Stunts
Lori McCoy-Bell Hair Department Head
Artin Matousian Systems Administrators & Support
Tamara Watts Kent Visual Effects Producer
Scott Sproule Stunt Coordinator
Terry R. Owens Driver
Glenn Morris Digital Effects Producer
Glenn Morris Digital Effects Producer
Payam Shohadai Digital Effects Supervisor
Kevin Tod Haug Visual Effects Designer
Merribelle Anderson Key Hair Stylist
Dan Marrow Transportation Coordinator
Liz Donovan Key Costumer
Judy Crown Hair Department Head
Anita Brabec Key Makeup Artist
Deborah Merle Key Makeup Artist
Diana Choi Special Effects Makeup Artist
Holiday Landa Art Department Coordinator
Emily A. Wilson Art Department Coordinator
J.P. Jones Property Master
Christopher Morente Greensman
Richard Brunton Leadman
Gene Darnell Set Designer
Mark Poll Set Designer
Michael Edward Johnson Sound Effects Editor
Adam Kopald Sound Effects Editor
Donald J. Malouf Sound Effects Editor
Mark R. Byers Special Effects Coordinator
Scott Anderson Visual Effects Editor
Jeremy Cantor Animation Supervisor
Roxanne Dorman Visual Effects Editor
Karin Eunson-Ross Visual Effects Producer
Chloe Grysole Visual Effects Producer
Benoit Martel Visual Effects Producer
Leslie McMinn Visual Effects Producer
Jay Randall Visual Effects Supervisor
David Alexander Smith CG Supervisor
Bruce Jurgens CG Supervisor
Bill Kent Visual Effects Supervisor
Bill Kent 2D Supervisor
Conrad Dueck CGI Supervisor
Daniel C. Gold Camera Operator
Steve Howell Camera Operator
Frank Dorowsky Rigging Gaffer
Frank Dorowsky Chief Lighting Technician
Eric Lee Still Photographer
Jon R. Tower Gaffer
Russell Griffith Gaffer
Lisa A. Doyle Set Costumer
Deborah Hall Costume Supervisor
Kelly Mijailovic Costume Supervisor
Denise Okimoto Music Editor
Brigid Walsh Unit Publicist
Rob Gibson Location Manager
Jeffrey Garrett Location Manager
Jeffrey Garrett Assistant Location Manager
Diane Friedman Location Manager
Will Casey Unit Publicist
Scott Cohn Production Accountant
David Kindlon Animatronic and Prosthetic Effects
Reid Russell Assistant Camera
Ron Bolanowski Special Effects Supervisor
Samuel J. Tell Set Dresser
Matthew Moriarty Assistant Camera
Hayley Stuppel Costumer
Darin Moran Assistant Camera
Etienne Daigle Digital Compositor
Alice V. Kaiserian Animation
Paul Lacovara Stunts
Pat Romano Stunts
Timothy Burgard Storyboard Artist
Guy Hietala Set Painter
Tyra Youland Textile Artist
Daniel K. Arredondo Co-Producer
Jennifer D. Breslow Co-Producer
Boni Yanagisawa Stunts
Alex Chansky Stunts
Giovanni Zelko Lighting Technician
Craig Branham Stunts
Jason Kennedy Casting Assistant
Brian Young Post Production Assistant
Mads Hansen Production Supervisor
Jimmy Hart Stunts
Ed Gerrard Music Supervisor
Jim Stuebe Sound Mixer
Steve Karnes Armorer
Alexandra Leviloff Assistant Editor
Mark Gutterud Camera Technician
William Boston Orchestrator
Jeff Gatesman Gaffer
Brian Bartolini Lighting Technician
Brian Bartolini Electrician
Lisa Mozden Editor
Brian Avery Stunt Double
Todd Mesher VFX Artist
Gene Ward Transportation Captain
Domi Piturro 3D Supervisor
Dina L. Margolin Stunts
Jared Barber Animation
Joe Rangel Music Coordinator
Nick Mestrundrea Craft Service
James Ashwill Foley Mixer
Allen D. Easton Camera Operator
John S. Campbell Rigging Grip
Sharon E. Alshams Set Designer
Christian Boudman Digital Compositors
Diana Stulic Ibanez Visual Effects Producer
Irfan Celik Visual Effects Technical Director
Luis Moreno Lighting Technician
Amanda Morrison Compositing Lead
Angela Meryl Stunt Double
Elida Cerda Set Medic
Brian Robinson Boom Operator
John G. McCabe Construction Buyer
Chase Penny Stunts
Sylvia Nava Hairstylist
Joni Avery Stunts
Lily Chapin Post Production Assistant
Kameron Gates Animation
Michael Alexonis Best Boy Grip
Mark Aaron Wagner Stunts
Hans Raith Stunts
Natasha Leonnet Digital Color Timer
Alex Murtaza VFX Lighting Artist
Thomas M. Dangcil Lighting Technician
Kevin Hyde Boom Operator
Jody Hart Stunt Driver
Matt Baker Stunts
Michael C. Price Key Grip
Kathy McCurdy Assistant Location Manager
William Morts Stunts
Natalie Baillie Compositor
Brian Morishita Administration
Mark A. Tracy First Assistant Sound Editor
Mark A. Tracy Assistant Sound Editor
Lesli Gelles-Raymond Casting Associate
Jeff Valeri Assistant Production Coordinator
Gary Burritt Negative Cutter
Brycen Counts Stunts
William Coss First Assistant Camera
William Coss First Assistant "B" Camera
Paul Eliopoulos Stunts
Spencer Cook Animation Supervisor
Oscar G. Castillo Visual Effects
Jefferson Murff Set Dresser
Randy Burke Transportation Captain
Mary Jo Devenney Sound Mixer
Julie L. Pearce Makeup Department Head
Maximillian D. Day First Assistant Director
Scott C. Keys Assistant Chief Lighting Technician
Richard Epper Utility Stunts
Billy Baker Set Dresser
Lisa Bonaccorso Camera Loader
David A. Smith CG Supervisor
Casandra Wasaff Art Department Assistant
Michael S. Endler First Assistant Camera
Michael S. Endler First Assistant "A" Camera
Eric Budlong Grip
Paul 'Eel' Anderson Set Dresser
Alfred Arroyo Driver
Shilo Frontierro Set Production Assistant
Jay E. Vigil Transportation Co-Captain
Mark Cueto Lighting Technician
Lisa Davidson Production Coordinator
Ann L. Thornberg Assistant Sound Editor
Evangeline Monroy Visual Effects Coordinator
George Zamora Pyrotechnician
Mika Sogawa Lighting Technician
Lea Lambert Rotoscoping Artist
Paul McGhee Digital Color Timer
Bevin Kaye Stunts
Anita Hart Stunt Double
Stan Harrison Video Assist Operator
Robert Leveen Unit Production Manager
David Morenz First Assistant Camera
Devendra Cleary Utility Sound
William D. Wynn Dolly Grip
Alisa Hensley Stunts
Landon Ruddel Grip
Keith W. Smith Animation
Shane Davidson Digital Compositor
Randy Tambling Key Grip
Daniel Pershing Dolly Grip
Robert Hatfield Projection
Greg Anthony Utility Stunts
Richard Duarte Foley Mixer
Gary Kelso Grip
Buck McDancer Stunts
Ki Jong Hong Creature Technical Director
Sean Konrad Digital Compositor
Gustav Melich Visual Effects Technical Director
Creola Nickolette Jones Systems Administrators & Support
Kevin Gillen VFX Artist
Karine Mauffrey Stunt Double
Brad Boyer Best Boy Grip
Jeff Woodward Driver
Kenny Richards Stunts
Maria Mantia Assistant Director
Maria Mantia Second Assistant Director
Joel Perkal First Assistant Camera
Carly Feingold Production Assistant
Woei Lee Digital Compositor
Dan Walker Compositor
Joshua Croughwell Stunts
Laine Abramson Set Dressing Buyer
Saeed Faridzadeh Digital Compositor
Barry Barclay Assistant Production Coordinator
Ethan Ormsby Visual Effects Technical Director
Eva Firshein Set Dressing Buyer
Jessy Bender Utility Sound
Steve Earle Driver
Jimmy Ferguson Second Assistant "A" Camera
Mathieu Tremblay Visual Effects Coordinator
Steve Luport Special Effects Technician
Allen Tracy Visual Effects Coordinator
Jennifer Mosley Accounting Clerk Assistant
Daniel Yates Special Effects Technician
Ronald R. Koch Jr. Electrician
Michelle Croughwell Stunts
Mariann H.W. Lee Extras Casting
Richard Masino Second Assistant Camera
Jeff Snyder On Set Dresser
Johnny Ciccone Hairstylist
Amy Smolev Payroll Accountant
Patrick Guzzo Costumer
Lee Majors II Lighting Technician
Brandon Linville Second Assistant Accountant
Jennifer Bender Extras Casting
Kathy Orlando Set Dressing Buyer
Darrell Burgess Special Effects Technician
Skip Crank Assistant Property Master
Shaun Ryan Production Driver
Trey Roane Compositor
Les Percy Rigging Grip
Wayne Kosky Rigging Grip
Yumiko Takeya Second Second Assistant Director
Kim Lincoln Graphic Designer
Craig Conwell Assistant Editor
Chris Lamie Colorist
Kathleen Latlip Post Production Coordinator
Marta Tomkiw Assistant Location Manager
Amy Hansen First Assistant Accountant
Monica Kenyon Key Set Production Assistant
Olivier Agostini Production Assistant
Amanda Crockett Production Secretary
Thanapoom Siripopungul VFX Artist
Lisa D. Quercioli Set Costumer
Sonja Munsterman Stunts
Katie Kerr Post Production Assistant
Cassandra McCormick Stunts
Joanna Shelmidine Stunt Double
Bud McGrew Animatronic and Prosthetic Effects
Jesse Tannenbaum Stunts
Carolyn Lassek On Set Dresser
Anastacia C. Nemec Production Assistant
Suzanne Reed Stunts
Anne Marie Feldman Payroll Accountant
Melissa Best Compositor
Michael Duenas Special Effects Technician
Lindsay McCracken Set Costumer
Trixie Gardner Set Dresser
Andre Sowards Set Dresser
Joel Perkel Assistant Camera
Jesse MacDonald Camera Loader
David Palmieri Grip
Dale Cole Rigging Grip
Geoffrey D. Knoller Rigging Grip
Jennifer Tanksley Second Assistant "B" Camera
Jennifer Tanksley Second Assistant Camera
Raji Kodja Digital Compositor
Tom Leckie Digital Compositor
Rob Sischy Visual Effects Compositor
Ursula Hawks Hairstylist
Roger Awad Lighting Technician
Lyndsey Burr Production Assistant
Michelle Hoffman Craft Service
Chad Hammel Production Assistant
Joe Don Harris Stunts
Danny Dirks Set Costumer
Lynne Watson Hairstylist
Terry Bartlett Stunts
Jessica Bender Utility Sound






















ikwilfilmskijken © 2024