Daredevil (2003)

Fantasie, Actie
Wanneer de jonge wees Matt Murdock in aanraking komt met radioactief afval zorgt dit er voor dat hij niet meer kan zien. Hij heeft hier echter een 'radar-zintuig' voor terug gekregen. Jaren later is Murdock opgegroeid tot een gerespecteerde advocaat. Hiernaast heeft hij echter een geheime identiteit als Daredevil, de man zonder angst, waarmee hij het onrecht bestrijdt dat hem in de rechtszaal niet lukt.

Daredevil Film Info

Score: 5.234/10 van 4410 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2003-02-14
Lengte: 103 Minuut / 1:43
Regisseur: Mark Steven Johnson
Schrijver: Mark Steven Johnson
Productie Studios: 20th Century Fox, Regency Enterprises, Epsilon Motion Pictures, New Regency Pictures, Marvel Enterprises
Productie Land: United States of America


Daredevil Trailer


Ben Affleck
als Matt Murdock / Daredevil
Jennifer Garner
als Elektra Natchios / Elektra
Colin Farrell
als Lester / Bullseye
Michael Clarke Duncan
als Wilson Fisk / The Kingpin
Jon Favreau
als Franklin "Foggy" Nelson
Scott Terra
als Young Matt
Ellen Pompeo
als Karen Page
Joe Pantoliano
als Ben Urich
Leland Orser
als Wesley Owen Welch
Lennie Loftin
als Nick Manolis
Erick Avari
als Nikolas Natchios
Derrick O'Connor
als Father Everett
Paul Ben-Victor
als Jose Quesada
David Keith
als Jack Murdock
Frankie J. Allison
als Abusive Father
Joe J. Garcia
als Meat Packer
John Rothman
als Quesada Attorney
Jim Fitzgerald
als Ring Announcer
Casey McCarthy
als Angela Sutton
Louis Bernstein
als Judge #1
Josie DiVincenzo
als Josie
Jorge Noa
als NY Cop #1
Levett M. Washington
als Kid #1
Alberto Gutierrez
als Kid #2
Lakeith S. Evans
als Kid #3
Stefanos Miltsakakis
als Stavros
Pat Crawford Brown
als Old Lady on Plane
Carrie Geiben
als Flight Attendant
Luke Strode
als Little Boy
Bruce Mibach
als Rookie Cop
David Doty
als Drunken Englishman
Ron Mathews
als Sharpshooter
Kevin Smith
als Jack Kirby, Forensic Assistant
Daniel B. Wing
als Quesada's Friend #1
Jeff Padilla
als Quesada's Friend #2
Dan Brinkle
als Boxing Referee #1
Jack Reiss
als Boxing Referee #2
Stan Lee
als Old Man at Crossing
Sonya Didenko
als Quesada's Friend #3
Greg Christopher Smith
als Swat Leader
Christopher Prescott
als Policeman
Ari Randall
als Waitress
John S. Bakas
als Greek Priest
Greg Collins
als Fisk Bodyguard
Robert Iler
als Bully #1
Chad Tucker
als Bully #2
Jamie Mahoney
als Bully #3
Jorn H. Winther
als Stavros' Friend
Frank Miller
als Man with Pen in Head
Christian Boeving
als Bodyguard (uncredited)
Adam Blake Boswell
als Irish Drunk (uncredited)
David Burrows
als Man at the Ball (uncredited)
Carlo Corazon
als Gangster at Bar (uncredited)
Michael Duisenberg
als Bartender (uncredited)
Halley Eveland
als Boy at Funeral (uncredited)
Claudine Farrell
als Girl in Pub / Voice on Answering Machine (uncredited)
André Gordon
als Body Guard (uncredited)
Douglas Haase
als Party Member (uncredited)
Kane Hodder
als Fallon's Bodyguard (uncredited)
Ted Hollis
als Pedestrian (uncredited)
Suzie Johnson
als Dancer at Party (uncredited)
Boyd Kelly
als UPS Man (uncredited)
Tina Lorraine
als Model at Ball (uncredited)
Mark Margolis
als Fallon (uncredited)
Rebecca Michael
als Dancer at Party (uncredited)
Kelly Nish
als Girl on Playground (uncredited)
Brian M. Olson
als Dancer at Party (uncredited)
Kevin Porter
als Bodyguard (uncredited)
Tanoai Reed
als Pool Hall Thug (uncredited)
Thierry Segall
als Photographer (uncredited)
Sandra Teles
als Woman at the Ball (uncredited)
Nancy Wetzel
als Kate (uncredited)
Patrick Williams
als Tavern Patron (uncredited)
Al Leong
als Bar Thug (uncredited)
Coolio
als Dante Jackson
Arnon Milchan Producer
Frank Miller Characters
Graeme Revell Original Music Composer
Bernard Williams Executive Producer
Bernard Williams Unit Production Manager
Donna Isaacson Casting
Dennis Virkler Editor
Victor J. Zolfo Set Decoration
Steve Boeddeker Sound Designer
Stan Lee Executive Producer
Avi Arad Producer
James Acheson Costume Design
Kevin Feige Co-Producer
Donna O'Neal Key Set Costumer
James E. Tocci Art Direction
Justin Scoppa Jr. Art Direction
Steve Bowen Digital Color Timer
Ben Estrada Digital Colorist
Jim Passon Color Timer
Gary Foster Producer
Tony Brubaker Stunt Double
Barry Chusid Production Design
Mark Steven Johnson Screenplay
Mark Steven Johnson Director
Armen Minasian Editor
Alexander Witt Second Unit Director of Photography
Ericson Core Director of Photography
Bill Carraro Production Manager
Bill Carraro Line Producer
Tegan Taylor Makeup Artist
Deborah La Mia Denaver Makeup Department Head
Matthew W. Mungle Makeup Designer
Dave Jordan Music Supervisor
Tim Simonec Conductor
Becki Cross Trujillo Co-Producer
R.J. Kizer ADR Editor
Eyde Belasco Casting
Kim H. Winther Associate Producer
Kim H. Winther First Assistant Director
Randy Bricker Assistant Editor
Tim Gomillion Sound Recordist
Mildred Iatrou Dialogue Editor
David Lucarelli ADR Recordist
Paul Massey Sound Re-Recording Mixer
John Murray Foley Supervisor
Charleen Richards ADR Mixer
Dennis Rogers Sound Recordist
Peter S. Elliot Visual Effects Editor
Caitlin McKenna ADR Voice Casting
Patrick Esposito Post Production Supervisor
Gerald Sullivan Assistant Art Director
Kathleen M. Courtney Associate Producer
Clinton Wayne Prosthetic Makeup Artist
Marc Baird Storyboard Artist
Carmine Goglia Standby Painter
P. Scott Bailey Set Dresser
Tom Anderson Electrician
Kevin VanHook Visual Effects Supervisor
Scott Maginnis Property Master
Scott Stambler Music Editor
Jeff Imada Stunt Coordinator
Jeff Imada Martial Arts Choreographer
Rich Thorne Visual Effects Supervisor
Rich Thorne Second Unit Director
Mark Vollmers Marine Coordinator
Antonio Soriano Gaffer
Jeff Wells Digital Compositor
Ronn Surels Stunt Double
Brett Nystul Animation
Greg Berry Set Designer
Craig Haagensen Second Unit Director of Photography
Tony Cutrono VFX Director of Photography
Nancy Bernstein Visual Effects Producer
G. A. Aguilar Stunts
Tim Flattery Production Illustrator
Jamie Neese Art Department Coordinator
Sara E. White Production Supervisor
Samantha C. Kirkeby Script Supervisor
Carl Boles Gaffer
Jeffery J. Tufano Additional Camera
Darrell L. Wight Set Designer
Joshua van Praag Electrician
Jacques Jouffret Camera Operator
Jacques Jouffret Steadicam Operator
Ken Fisher Camera Operator
John McLeod Special Effects Coordinator
Matthew T. Wilson Compositor
Lisa Lovaas Costume Supervisor
John E. Jackson Makeup Artist
Jennifer Lilly Assistant Editor
Jessica Harris Digital Compositor
Lorrie Campbell Set Designer
Wes Mattox Special Effects Technician
Matthew Schmidt First Assistant Editor
Ted Caplan Foley Editor
Damon Caro Stunt Coordinator
Doug Hemphill Sound Re-Recording Mixer
Hilda Saffari Digital Intermediate
Erik Aadahl Sound Effects Editor
Susan Dawes Dialogue Editor
Damon Liebowitz Electrician
Jay Wilkinson Sound Effects Editor
Dave Kulczycki Sound Effects Editor
Julia K. Levine Set Designer
Blake R. Cornett Second Assistant Sound
Emily Wallin First Assistant Editor
Ray McIntyre Jr. Visual Effects Supervisor
Michael Reitz Hairstylist
John A. Larsen Supervising Sound Editor
David C. Hughes Sound Effects Editor
Mark Dornfeld Visual Effects Supervisor
Michelle Brattson Assistant Production Coordinator
Zade Rosenthal Still Photographer
Damon Michael Gordon Location Scout
Colin Anderson Steadicam Operator
Ashley Revell Music Editor
Craig Fehrman Transportation Coordinator
Yann Denoual Sculptor
Robert A. Blackburn Construction Coordinator
Cosmas Paul Bolger Jr. Visual Effects Supervisor
Craig Fikse Additional Camera
Kris Kobzina Special Effects Makeup Artist
Amy Tompkins Digital Intermediate Editor
Patricia Miller Hair Department Head
Hopper Stone Still Photographer
Alex L. Worman Unit Publicist
John Trapman Camera Operator
Stephanie Lowry Music Editor
Gus Duron Visual Effects Editor
Richard Brunton Leadman
Elle Elliott Hairstylist
Kerry Mendenhall Key Hair Stylist
Janine Rath Hairstylist
Norma Lee Hairstylist
Whitney James Makeup Artist
Jamie Kelman Makeup Department Head
Charles O'Brien Special Effects Makeup Artist
Eddie Vargas Special Effects Makeup Artist
Joseph Gray Construction Foreman
David M. Milstien Leadman
Donald Sylvester ADR Supervisor
James Bolt Additional Sound Re-Recording Mixer
Mike Hardison CG Supervisor
Lee Berger Visual Effects Producer
Rachel Fondiller Visual Effects Producer
John Kilkenny Visual Effects Producer
Shannon Leigh Olds Visual Effects Editor
Derek Spears Visual Effects Supervisor
Erik De Boer Animation Supervisor
Steve Ziolkowski Animation Supervisor
Charles Meere III Rigging Gaffer
Samuel R. Harrison III Video Assist Operator
Michael J. Hogan Video Assist Operator
David Schmalz Video Assist Operator
Brenda Donoho Set Costumer
Rose Viggiano Location Manager
Rebecca Robertson Script Supervisor
France Myung Fagin Location Manager
Barbara Bass Studio Teachers
Christopher Aubin Production Accountant
Derek Casari Sound Engineer
James Logan Stunt Coordinator
Skip Longfellow First Assistant Sound Editor
Ken Kugler Orchestrator
Claas Henke Digital Effects Supervisor
Steve Baker Animation
Chris Castaldi Key Set Production Assistant
Collin Grant Storyboard Artist
Geoff Heron Special Effects Technician
Bruce Devan Line Producer
Brendon O'Dell Special Effects Technician
Tom Sullivan Production Consultant
Bill McAdams Jr. Stand In
Rick Pratt Grip
John W. DeBlau Gaffer
Chad Shattuck Animation
Tom Percarpio Best Boy Electric
Jonas Steadman First Assistant "C" Camera
Dave McAllister Rigging Grip
Peter J. Devlin Sound Mixer
Timothy Michael Cairns Quality Control Supervisor
Mike Edmonson Special Effects Supervisor
Kevin Cerchiai Boom Operator
Paul Santoni Underwater Camera
Marny Nahrwold Art Department Assistant
Michael Spitaletto Painter
Richard Mosier First Assistant "A" Camera
Chris Winn Craft Service
Tyler Foell Digital Effects Supervisor
Marcelle 'Kitty' Dutton Driver
Melanie Banders Loader
Michael Ralph Price Picture Car Coordinator
Lonnie A. Mathes Post Production Assistant
Dennis Nelson Projection
Tony Chavez Propmaker
Christopher Woodworth Scenic Artist
Joseph Keideth Security
Ericka Bryce Set Medic
Stephen Dudycha Set Production Assistant
Eugene Vendrovsky Software Engineer
Samson Bamimore Systems Administrators & Support
Eric Putz Telecine Colorist
Jay Krueger Utility Stunts
John Glasser Assistant Director
Chris McClintock Editorial Production Assistant
Arthur Jeppe Lighting Supervisor
Timothy McCrary Lighting Technician
Nicole Kwak Production Coordinator
Brian Cooper Production Office Coordinator
Glenn E. Berkovitz Production Sound Mixer
Mark Curry Scoring Mixer
Tony Barraza Digital Compositors
L. Patrick McCormack Visual Effects Coordinator
Paula Bonhomme Digital Producer
Moriba Duncan Modeling
Luis Moreno Electrician
Ric Spencer Costumer
Kevin Tengan Systems Administrators & Support
Jennifer Meislohn Visual Effects Coordinator
Nikos Kalaitzidis CG Supervisor
Mark 'Boylee' Boyle Second Assistant Camera
Michael T. Wilson Assistant Editor
Donald D. Davidson Electrician
Caleb J. Howard Digital Effects Supervisor
Keith Suzuki Special Effects Technician
Chris Drechsler Electrician
Rex Anson Rhorer Grip
Martin L. Mercer Storyboard Artist
Michael J. Schwartz Electrician
Chuck Martinez Cast Driver
Kyle Carden Best Boy Grip
Rick Polikowski Propmaker
Ron Franco Assistant Set Decoration
Jimmy Harritos Electrician
Amy Arnold Costumer
Gary Burritt Negative Cutter
Marc Banich Special Effects Technician
Colin Edwards Key Grip
M.B. Gordy Musician
Charles Khoury Title Designer
Steve Briante Camera Loader
Richard L. Carden Dolly Grip
Catherine Pittman Animal Coordinator
Richard Oswald Second Assistant Director
Joe Mancewicz Rigging Supervisor
Scott Edward Collins Set Dresser
Joe Macaluso Grip
Jim Shelton Key Grip
Darrin Rolls Carpenter
Michael D. Weldon First Assistant Camera
Egor Davidoff Second Assistant Camera
Serge Riou Visual Effects Production Manager
Adam Sudtell Grip
Steve F. Price Foley Editor
Jason Rupe Grip
Sean McPherson Compositing Supervisor
Tony Velasco Costumer
Katrissa 'Kat' Peterson Set Decorating Coordinator
Wayne A. Lee Electrician
Travis Huffman Propmaker
Bruce Byall Grip
John R. McConnell Compositor
Harry Lam Compositing Supervisor
Joe Kelly Grip
Brian R. Wells Animation
Karl Shefelman Storyboard Artist
Karin Fong Main Title Designer
Kino Scialabba Concept Artist
Susanne Lariviere First Assistant Accountant
Doug Devine Set Dresser
Mike Bonnaud Assistant Chief Lighting Technician
Brian Mussetter Assistant Camera
Meg Matthews Costumer
David Pahoa Special Effects Technician
Jim Thibo Assistant Camera
Jon Sudtell Grip
Chien-Hsiung Wang Visual Effects Technical Director
Dylan Cole Matte Painter
Glenn Forbes Property Master
Mariann H.W. Lee Extras Casting
Jane Fitts Graphic Designer
Karen Harper Vocals
Christopher Romano Visual Effects Technical Director
William Munroe Boom Operator
Anna Bradley Extras Casting Assistant
Douglas J. Stewart Textile Artist
Niamh Murphy Textile Artist
Steve Battaglia Second Second Assistant Director
Terra Bliss Digital Intermediate Producer
Traci Asher Visual Effects Production Assistant
Giselle Brewton Assistant Camera
Marisa Clayton Post Production Coordinator
Robert Cavalluzzo Assistant Location Manager
Jack LeVangia Location Assistant
Angela Athayde Additional Production Assistant
Jeff McLean Compositing Lead
Pavan Balagam Digital Compositor
Jennifer Bender Extras Casting
Joanie Selden Payroll Accountant
LaChanda Alexander Production Assistant
Michael Taylor Production Executive
Heather Moses Production Secretary
Dakau Jackson Second Assistant Accountant
Mark McDevitt Camera Loader
Judy Pursley First Assistant Accountant
Andy Young Rigging Grip
Kevin C. Potter First Assistant "B" Camera
Scott Whitbread Second Assistant Camera
Jesse Wine Electrician
Ryan Pollreisz Visual Effects Coordinator
Ryan McDowell Special Effects Makeup Artist
Brendon Phillips Electrician
George Flores Utility Sound
Janet Moore Assistant Hairstylist
Michael D'Imperio Props
Ron Stanik Assistant Editor
Mark Sannes Key Grip
Rick Uva Best Boy Grip
Kristin Johnson Digital Compositor
Daniel Kupresan Assistant Editor
Kristen Kelly Assistant Set Decoration
Eric Hill Set Dresser
Steve Park Set Dresser
Jeffrey Knott Special Effects Technician
Jodi Campanaro Compositor
Perry Kass Compositor
Joanne Ladolcetta Rotoscoping Artist
Tess Spaulding Systems Administrators & Support
Lisa Clarity VFX Artist
Craig Zerouni Visual Effects Technical Director
Chun-Chien Lien Main Title Designer
Dante Mazzola Assistant Camera
James Scutakes Grip
Mike Simko Grip
Peter Yauri Grip
Jeff Griffith Second Assistant Camera






















ikwilfilmskijken © 2022