Daybreakers (2010)

Actie, Fantasie, Sciencefiction
Anno 2019 heeft een massale ziekte vrijwel de hele wereldbevolking omgevormd tot vampiers. Eén minpuntje: de voorraad mensen is beperkt en door een drastisch bloedtekort beginnen de minderbedeelden onder de vampiers te transformeren in vleermuisachtige gedrochten. Het is aan wetenschapper Edward om een bloedvervanger te fabriceren, maar wanneer hij in contact komt met een ondergrondse mensengroepering en een mogelijk genezingsmiddel voor vampirisme ontdekt, wordt ook hij een doelwit van zijn eigen organisatie.

Daybreakers Film Info

Score: 6.3/10 van 1847 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2010-01-06
Lengte: 98 Minuut / 1:38
Regisseurs: Michael Spierig, Peter Spierig.
Schrijvers Michael Spierig, Peter Spierig.
Productie Studios: Lionsgate, Pictures in Paradise, Pacific Film and Television Commission, Furst Films, Australian Film Finance Corporation
Productie Land: United States of America, Australia


Daybreakers Trailer


Ethan Hawke
als Edward Dalton
Sam Neill
als Charles Bromley
Willem Dafoe
als Lionel 'Elvis' Cormac
Claudia Karvan
als Audrey Bennett
Isabel Lucas
als Alison Bromley
Vince Colosimo
als Christopher Caruso
Jay Laga'aia
als Senator Turner
Michael Dorman
als Frankie Dalton
Harriet Minto-Day
als Lisa Barrett
Tiffany Lamb
als News Reader
Mungo McKay
als Colin Briggs
Emma Randall
als Ellie Landon
Charlotte Wilson
als Joy Watkins
Christopher Kirby
als Jarvis Bayom
Troy MacKinder
als Officer Hobbs
Robyn Moore
als Forensic Investigator Simms
Damien Garvey
als Senator Westlake
Paul Sonkkila
als General Williams
Ben Siemer
als Police Officer
Renai Caruso
als Coffee Shop Attendant
Amanda Buchanan
als Nurse
Joel Spreadborough
als Vampire Subject
Candice Storey
als Onlooker
Sahaj Dumpleton
als Homeless Vampire
Gabriella Di Labio
als Businesswoman
Kirsten Cameron
als Subway Commuter
Lisa Cunningham
als Nurse
Michelle Atkinson
als Mother
Anne Bennetts
als Onlooker
Kellie Vella
als Subsider in Garage
Victoria Williams
als Vampire School Kid
Zoe White
als Vampire School Kid
Aolani Roy
als Vampire School Kid
Callum McLean
als Vampire School Kid
Jarrad Pon
als Vampire School Kid
Kevin Zwierzchaczewski
als Lab Technician
David Vallon
als Janitor
Brooke Chamberlain
als Isobel (uncredited)
Alex Revan
als Rygar (uncredited)
Todd Levi
als Commissioner Turnbull
Richard Taylor Makeup Effects
Richard Francis-Bruce Additional Editor
Peter Block Executive Producer
Jason Constantine Executive Producer
George Liddle Production Design
George Liddle Costume Design
Nikki Barrett Casting
Bryan Furst Producer
Sean Furst Producer
Christopher Gordon Original Music Composer
Michael Spierig Screenplay
Michael Spierig Director
Peter Spierig Screenplay
Peter Spierig Director
Peter Spierig 3D Animator
Steven Boyle Creature Design
Steven Boyle Makeup Effects
Steven Boyle Makeup Effects Designer
Adam Head Prosthetics
Ben Nott Director of Photography
Clint Ingram Special Effects Supervisor
Phil Heywood Sound Re-Recording Mixer
Carla Vicenzino Makeup & Hair
Wayne Pashley Sound Designer
Wayne Pashley Supervising Sound Editor
Matt Villa Editor
Sonal Joshi Supervising Dialogue Editor
Todd Fellman Producer
Matthew Putland Set Decoration
Troy MacKinder Dialect Coach
Troy MacKinder Dialogue Coach
Stuart Wood Line Producer
Bruce Emery Dolby Consultant
Ben Parkinson Casting
Ben Parkinson Extras Casting
Eugene Intas Art Direction
John Simpson Foley Artist
Brett Popplewell Second Unit First Assistant Director
Bill Booth Art Direction
Kym Sainsbury Makeup Department Head
Kym Sainsbury Hair Department Head
Tricia McInally Art Department Coordinator
Klaus Kastberg Set Designer
Jacinta Leong Set Designer
Lenny Holmdahl Property Master
Paula Whiteway Set Designer
Nick Breslin Sound Designer
Damian Candusso Sound Designer
Derryn Pasquill Dialogue Editor
Libby Villa Dialogue Editor
Jenny T. Ward Dialogue Editor
Craig Walmsley Sound Recordist
Chad Malbon Visual Effects Producer
Rangi Sutton Visual Effects Supervisor
Ben Rothstein Still Photographer
Steve Unwin Still Photographer
Greg Gilbert Camera Operator
Jason Ewart Steadicam Operator
Tony Clarke Location Manager
Jackie Sullivan Script Supervisor
Matthew Floyd Second Assistant "B" Camera
Randy Vellacott Compositor
Luke Nixon First Assistant Camera
Ian 'Thistle' Thorburn Second Unit Director of Photography
Ian 'Thistle' Thorburn Second Unit Director
Stephen Head Best Boy Electric
Troy Follington Makeup & Hair
Samantha Lyttle Makeup Artist
Samantha Lyttle Makeup Effects
Samantha Lyttle Special Effects Key Makeup Artist
Darin Rose Makeup Artist
Tess Natoli Makeup & Hair
Frances Richardson Makeup Effects
Basia Plachecki Production Manager
Matthew Ozerski Visual Effects Editor
Chris Anderson Stunt Coordinator
Ricky Schamburg Additional Camera
Mick O'Brien Gaffer
Jason Waide Rigging Gaffer
Sophie Siomos Production Accountant
Damien King Grip
Loren Robinson Digital Compositor
Jodie Whetter Set Dresser
Jodie Whetter Set Buyer
Justin Tran Digital Intermediate
Martin Oswin ADR Mixer
Simon Joseph Makeup & Hair
David Edwards Compositor
Graeme Callander Storyboard Artist
Antony McMullen Prosthetics
Jeff Gribble Armorer
Phil Shearer Conceptual Design
Sheila Lind Production Coordinator
Adrian Hauser Digital Intermediate Colorist
Nick McKinnon Second Assistant Director
Jamie Leslie First Assistant Director
Naomi Anderlini Compositor
Naomi Anderlini Title Designer
Noel McCartney Construction Foreman
Billy Harmer Grip
Wayne Diskin Standby Carpenter
Karen Kelly Wig Designer
Grant Nielsen Key Grip
Mark Bills Lighting Technician
Andrew Smith Rotoscoping Artist
Rachael O'Brien Second Assistant Director
Gillian Butler Set Dresser
Daniel Clark Focus Puller
Cristina Patterson Contact Lens Painter
Andrew Gardiner Construction Manager
George Kabot Graphic Designer
Marcus Ballantine Grip
Bud Hopes Extras Casting
Bill Hunt Prosthetics Sculptor
Don Brooker Prosthetics Sculptor
Gary Hunt Prosthetics Sculptor
Jamie Beswarick Prosthetics Sculptor
Dan McMahon Sound Assistant
Alex Fewster Production Secretary
Daniel Cairns Props
Toby Barron Prosthetics
Tristan Davies Second Assistant Camera
Jeremy Piggott Special Effects Technician
Steve Rungwerth Special Effects Technician
Vivienne Boo Fox Additional Hairstylist
Alicia Aguilera Digital Compositor
Chris Brown Producer
Jason Hancock Foley Recordist
Rebecca Howcroft Assistant Accountant
Simon Gill Assistant Set Dresser
Stuart Monksfield Project Manager
Blake Muir Rotoscoping Artist
Daniel Phillis Animation
Kirsty Martin Visual Effects Coordinator
Justin McDonald Colorist
Demis Lyall-Wilson Digital Compositor
Peter Critchley Assistant Electrician
Michael Carl Smith Grip
Scott Hamilton Lighting Technician
Luke Hughes Carpenter
Vince Holland Prosthetics
Sarah Jane Walsh Third Assistant Director
Stephanie Amantea Wardrobe Assistant
Martin Heusel Wardrobe Coordinator
Rich Macar ADR Recordist
Chris Healy Additional First Assistant Camera
Darryl Dempsey Assistant Electrician
Nathan Walton Assistant Electrician
Michael Rich Dolly Grip
Trent Williamson Dolly Grip
Ivan Valjan Grip
Tim Buckland Lighting Technician
Steven Magrath Second Assistant "A" Camera
Polly Pierce Video Assist Operator
Mick Harkin Compositor
Daniel Loui Compositor
Tahl Niran Compositor
D.J. Nicke Lead Animator
Jonathan Taranto Matte Painter
Max Robinson Rotoscoping Artist
James Rogers Senior Visual Effects Supervisor
Daniel Mons Systems Administrators & Support
Andrew Goodall Special Effects Technician
Murray Philip Special Effects Technician
Greg Tuckwell Special Effects Technician
Phill Rylance Special Effects Technician
Rick Jarvis Carpenter
Innes Stenhouse Carpenter
Johann Kwiatkowski Graphic Designer
Adam Mawby Greensman
Ben Fraser Painter
Gary Cameron Propmaker
Phoebe McMahon Assistant Set Decoration
Carlin Bull Standby Painter
John Lee Digital Intermediate
Heather Galvin Online Editor
Rita Siomos First Assistant Accountant
Angela Barac Assistant Production Coordinator






















ikwilfilmskijken © 2024