De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens (2022)

Animatie, Avontuur, Fantasie, Komedie, Actie, Familie
Puss in Boots ontdekt dat zijn passie voor avontuur zijn tol heeft geëist: hij heeft acht van zijn negen levens verbrand, waardoor er nog maar één leven over is. Puss gaat op een epische reis om de mythische Last Wish te vinden en zijn negen levens te herstellen.

De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Film Info

Score: 8.248/10 van 7015 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2022-12-07
Lengte: 103 Minuut / 1:43
Regisseur: Joel Crawford
Schrijvers Tommy Swerdlow, Paul Fisher.
Productie Studio: DreamWorks Animation
Productie Land: United States of America


De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Trailer


Antonio Banderas
als Puss in Boots (voice)
Salma Hayek Pinault
als Kitty Softpaws (voice)
Harvey Guillén
als Perrito (voice)
Wagner Moura
als Wolf (voice)
Florence Pugh
als Goldilocks (voice)
Olivia Colman
als Mama Bear (voice)
Ray Winstone
als Papa Bear (voice)
Samson Kayo
als Baby Bear (voice)
John Mulaney
als Jack Horner (voice)
Da'Vine Joy Randolph
als Mama Luna (voice)
Anthony Mendez
als Doctor (voice)
Kevin McCann
als Ethical Bug (voice)
Bernardo de Paula
als Governor / Little Boy's Father / Male Partier (voice)
Betsy Sodaro
als Jo Serpent / Additional Baker's Dozen Gang Member (voice)
Artemis Pebdani
als Jan Serpent (voice)
Conrad Vernon
als Gingy (voice)
Cody Cameron
als Pinocchio (voice)
Kailey Crawford
als Little Goldi (voice)
Al Rodrigo
als Bartender (voice)
Bob Persichetti
als Ohhh Cat (voice)
Miguel Matrai
als Little Boy (voice)
Pilar Uribe
als Governor's Assistant / Female Partier (voice)
Heidi Gardner
als Last Baker (voice)
Joel Crawford
als Band Member / Baker's Dozen Gang Member (voice)
Januel Mercado
als Band Member / Baker's Dozen Gang Member (voice)
James Ryan
als Little Jack Audience Member / Baker's Dozen Gang Member (voice)
Natalia Cronembold
als Waitress / Baker's Dozen Gang Member (voice)
Paul Fisher
als Additional Baker's Dozen Gang Member (voice)
Aydrea Walden
als Additional Baker's Dozen Gang Member (voice)
Sheri Galloway Assistant Editor
Andrew Adamson Executive Producer
Chris Meledandri Executive Producer
Cody Cameron Story Artist
Tommy Swerdlow Screenplay
Tommy Swerdlow Story
Greg P. Russell Sound Re-Recording Mixer
Simon Wells Story Artist
R. Orlando Duenas Associate Editor
Etan Cohen Co-Writer
Heitor Pereira Original Music Composer
Jeff Biancalana Story Artist
Bill Riling Story Artist
Chris Mitchell Story Artist
John Puglisi Story Artist
Julian Slater Supervising Sound Editor
Julian Slater Sound Re-Recording Mixer
Paul Fisher Screenplay
Tom Wheeler Story
Karl Armstrong Associate Editor
James Ryan Editor
David Lisbe Animation
Chris Stover Head of Layout
Julien Bocabeille Animation Supervisor
Garrett O'Neal Animation
Tim Walston Sound Designer
Paul Pirola Foley Supervisor
Christi Soper Hilt Casting
Gaby Moreno Songs
Rick Hromadka Sound Designer
Jason W. Jennings Sound Designer
Jason W. Jennings Supervising Sound Editor
Dan Navarro Songs
Anthony Zierhut Story Artist
Linda Yeaney First Assistant Sound Editor
Joel Crawford Director
Matt Flynn Story Artist
Colin Jack Story Artist
Brian Menz Animation
Warren Leonhardt Story Artist
Jeff Williams Animation
Shiyoon Kim Character Designer
John Wong Animation
Marek Kochout Animation
Laurent Caneiro Animation Supervisor
Bill Diaz Animation
Willy Harber Animation Supervisor
Rani Naamani Animation
Mark Edwards Visual Effects Supervisor
Ashley Lambert ADR Voice Casting
Andrea Blasich Character Designer
Matthew Paulson Modeling
Alexander Snow Animation
Gavin Greenaway Conductor
Dane Stogner Animation Supervisor
Lauren Airriess Visual Development
Claire Keane Visual Development
Ludovic Bouancheau Head of Animation
Ken McGill Sound Effects Editor
Fabio Lignini Animation Supervisor
Dan Wagner Animation Supervisor
Chadd Ferron Animation
Heidi Jo Gilbert Head of Story
Daniela Kriston Researcher
Evon Freeman Story Artist
Johane Matte Story Artist
Neil Campbell Ross Visual Development
KAROL G Songs
Ryan Squires Foley Recordist
Robert Christian Huth Animation
Patrick Danaher Animation
Daniel Edwards Animation
Jorge García Lead Animator
Ryan Page Animation
William Salazar Animation
Steven Hornby Animation
Philippe Le Brun Animation
Antony Gray Lead Animator
Martin P. Hopkins Animation
Tyler Phillips Animation
Marco Regina Animation
JP Sans Animation
Ares Deveaux Animation
Andrew Harkins Animation
Nate Wragg Production Design
Adrien Liv Animation
Yung Pham Animation
David Couchariere Animation
Sean Sexton Animation
Greg Whittaker Animation
Michael Lynn Production Manager
Jakob Hjort Jensen Animation Supervisor
Thomas Grummt Lead Animator
Hans Dastrup Animation
Joachim de Brunier Modeling
Craig Dowsett Modeling
Jaewon Lee Modeling
John Geller Post Production Supervisor
Leighton Hickman Visual Development
Michelle Cowart Animation
David Polk Animation
Sebastien Wojda Animation
David Wolter Story Artist
Robyne Powell Animation
Justin Weg Animation
Reece Porter Animation
Ivan Oviedo Animation
Mark Swift Producer
Natalia Cronembold Associate Editor
Mark Roennigke Animation
Drew Adams Animation
Patrick Giusiano Animation
Jacquelyn Karambelas Associate Editor
Heather Lanza Associate Producer
Onur Yeldan Animation
Michael Losure Effects Supervisor
Marcos Mateu-Mestre Visual Development
David Bleich Visual Development
Elisabeth Franklin Animation
Joseph Chong Animation
Ryan Vicik Animation
Steve Vanseth Animation
Taylor Meacham Story Artist
Prashanth Cavale Animation
Luca Pisanu Visual Development
Hanna Kim Story Artist
Steven R.V. Johnson Animation
Aaron Austin Story Artist
David Shipps Orchestrator
Jeremy Schaefer Animation
Steven A. MacLeod Story Artist
Sam Rogers Foley Artist
Shir Baron Animation
Mia Stewart Dialogue Editor
Kaan Kalyon Story Artist
Ian McQue Visual Development
Chelsea Blecha Visual Development
Maarten Lemmens Animation
Januel Mercado Co-Director
Derek Cheung Effects Supervisor
Gary Graham Story Artist
Joseph Butler First Assistant Editor
Naz Ghodrati-Azadi Story Artist
Joseph Feinsilver Art Direction
Zac Retz Visual Development
Jesús Alonso Iglesias Character Designer
Brendan Kirschbaum Animation
Lindsey Butterworth Langston Animation
Emily Springer Animation
Kelly Vawter Animation
Anthony Holden Story Artist
Alice Herring Story Artist
Michael Lester Story Artist
Oscar A. Ayala Modeling
Lyle Nagy Story Artist
Katie Parody Assistant Editor
Randy Spahr Assistant Editor
Brooke Shay Bradford Animation
Lisa Briggs Sachs Production Manager
Zachary Glynn Effects Supervisor
Alvaro Michelena Animation
Christopher Gonzalez Animation
Christopher Campagna Foley Editor
Adam Shaw Foley Editor
Naveen Selvanathan Visual Development
Daniel Cacouault Visual Development
Wayne Tsay Visual Development
Sébastian Piquet Visual Development
Lori Chen Production Assistant
Catherine Chooljian Animation
John Han Animation
Isaac Avital Animation
Jun Hyuck Kim Animation
Marceline Tanguay Story Artist
Danny Langston Story Artist
Dylan Stayman Assistant Editor
He Jung Park Visual Development
Christa Alyse Carr Visual Development
Jeff Canham Graphic Designer
Sarah Vawter Modeling
Bear Williams Modeling
Catherin Cubillan Reyes Modeling
Kull Shin Modeling
Hannah Kang Modeling
Joshua Brock Modeling
Pil Gyu Chang Modeling
Joshua Tsukamoto Modeling
Seungyoung Choi Modeling
Garrett Pond Modeling
Danny Willliams Modeling
Emmanuel Marenco Modeling
Haeng Sook Oh Modeling
Camryn Miller Production Coordinator
Sam Yassa Script Coordinator






















ikwilfilmskijken © 2024