De Notenkraker en de Vier Koninkrijken (2018)

Fantasie, Avontuur, Familie
De jonge Clara krijgt van haar peetvader Drosselmeyer op kerstavond een pop in de vorm van een notenkraker. Als het meisje er op klokslag twaalf uur naar gaat kijken, komt ze terecht in een magische wereld waarin een oorlog woedt tussen peperkoekensoldaten en een leger muizen.

De Notenkraker en de Vier Koninkrijken Film Info

Score: 6.078/10 van 2056 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2018-10-26
Lengte: 99 Minuut / 1:39
Regisseurs: Joe Johnston, Lasse Hallström.
Schrijver: Ashleigh Powell
Productie Studios: Walt Disney Pictures, The Mark Gordon Company
Productie Land: United States of America

De Notenkraker en de Vier Koninkrijken Foto's


De Notenkraker en de Vier Koninkrijken Trailer


Mackenzie Foy
als Clara Stahlbaum
Jayden Fowora-Knight
als Captain Phillip Hoffman
Tom Sweet
als Fritz Stahlbaum
Keira Knightley
als Sugar Plum Fairy
Helen Mirren
als Mother Ginger
Morgan Freeman
als Drosselmeyer
Eugenio Derbez
als Hawthorne
Matthew Macfadyen
als Benjamin Stahlbaum
Richard E. Grant
als Shiver
Sergei Polunin
als Sweets Cavalier
Misty Copeland
als Ballerina Princess
Anna Madeley
als Marie Stahlbaum
Ellie Bamber
als Louise Stahlbaum
Jack Whitehall
als Harlequin
Omid Djalili
als Cavalier
Gustavo Dudamel
als Conductor
Nick Mohammed
als Short Butler
Charles Streeter
als Tall Butler
Craig Garner
als Polichinelle Dancer
Meera Syal
als Cook
Max Westwell
als Flower Cavalier
Aaron Smyth
als Snow Cavalier
Sophie Apollonia
als Dancer
Zoe Arshamian
als Dancer
Diogo Barbosa
als Dancer
Harris Bell
als Dancer
Julia Conway
als Dancer
James Butcher
als Dancer
Jonathan Caguioa
als Dancer
Lil Buck
als The Mouse King (uncredited)
Ocean Navarro
als Fleur (uncredited)
Gemma Wilks
als Carol Singer (uncredited)
Trent Owers
als Head Throne Room Guard (uncredited)
Bethany Harrison
als Dancer
Larry J. Franco Producer
Larry J. Franco Unit Production Manager
James Newton Howard Music
Eugene Gearty Sound Designer
Joe Johnston Director
Lasse Hallström Director
David Boulton ADR Mixer
Mark Gordon Producer
Adam Kirley Stunt Coordinator
Doc Kane ADR Mixer
Paul Hirsch Additional Editor
Jim Weidman Music Editor
Jenny Beavan Costume Design
Goro Koyama Foley Artist
Andy Malcolm Foley Artist
Lucy Bevan Casting
Stuart Levy Editor
Stuart Levy Film Processor
Bruce Winant ADR Voice Casting
Stuart Kearns Supervising Art Director
Paul Hsu Supervising Sound Editor
Paul Hsu Sound Re-Recording Mixer
Nick Dent Senior Generalist
Marko Costanzo Foley Artist
Wyatt Sprague Sound Effects Editor
Elaine Kusmishko Art Direction
Olivia Grant Casting Assistant
Mark DeSimone ADR Mixer
Lisa Chugg Set Decoration
Blake Leyh Sound Designer
Rohan Harris Scenic Artist
E. T. A. Hoffmann Creator
E. T. A. Hoffmann Short Story
Jeff Atmajian Orchestrator
Marc Weigert Visual Effects Producer
Marc Weigert Co-Producer
Linus Sandgren Director of Photography
Niall Moroney Supervising Art Director
Linda Goldstein Knowlton Executive Producer
George A. Lara Foley Mixer
James Lewis Art Direction
Chris Corbould Special Effects Supervisor
Chris Corbould Second Unit Director
Gustavo Dudamel Conductor
Tim Blake Art Direction
Michael McMenomy Foley Editor
Rachelle Beinart Stunts
Guy Hendrix Dyas Production Design
Marius Petipa Original Story
Frank Kern Foley Editor
Clare Spragge Costume Supervisor
Claudio Campana Assistant Art Director
Michael Barry Sound Re-Recording Mixer
Dave Paterson Sound Effects Editor
Howard Bevan First Assistant Sound Editor
David Otzen Key Costumer
David Olson Music Editor
Scott Millan Sound Re-Recording Mixer
Sandra Fox Foley Artist
Hannah Edwards Makeup & Hair
Kris Fenske Sound Effects Editor
Jac Rubenstein Dialogue Editor
Rebecca Milton Art Direction
Tom Weaving Art Direction
Jason Ewart Camera Operator
Jason Ewart Steadicam Operator
John Midgley Production Sound Mixer
Dave Judge Stunts
Jo Beckett Script Supervisor
David Sinfield Gaffer
Russell Oxley Scenic Artist
Allan Zaleski Sound Effects Editor
Jill McCullough Dialect Coach
Jeremy Johns Unit Production Manager
Jeremy Johns Co-Producer
Maurizio Torti Costume Set Supervisor
Alex Gladstone Location Manager
Deena Adair Hairstylist
Laurie Sparham Still Photographer
Roy Chapman Property Master
Olly Tellett First Assistant Camera
Simon Finney Camera Operator
David Massachi Additional Editor
Peter Talbot Second Unit Director of Photography
Cain Lee Transportation Captain
Dann Fink ADR Voice Casting
Lex Donovan Location Manager
Michael Hancock Makeup Artist
Mark Appleby ADR Mixer
Jenny Shircore Hair Designer
Jenny Shircore Makeup Designer
Peter Boyer Orchestrator
Rachel Kennedy Unit Publicist
Chris Kitisakkul Graphic Designer
Jon Kull Orchestrator
Lawrence Zipf Sound Designer
Paul Urmson Sound Designer
Eliza Paley Supervising Sound Editor
Emily Brockmann Casting Associate
Rick Chefalas Assistant Sound Editor
Pete Anthony Orchestrator
Justine Baker ADR Recordist
Rhys Ifan Art Direction
Rachel Chancey Foley Editor
David Cain Production Manager
James Lesage Assistant Editor
Marc Pilcher Makeup & Hair
Aaron Keating Electrician
Mike Butterfield Effects Supervisor
Tony Chance Storyboard Artist
Aurelia Thomas Location Manager
Michael Goosen Production Controller
Dave Brennan Best Boy Electric
Ashleigh Powell Screenplay
Ashleigh Powell Screenstory
Max Wood Visual Effects Supervisor
Kristin Catuogno ADR Recordist
Agis Pyrlis Draughtsman
Maria Salcher Costume Coordinator
Sarah Kelly Makeup & Hair
Kevin Fraser Key Grip
David Rist Dolly Grip
Matthew Penry-Davey First Assistant Director
Bill Sweeney Foley Supervisor
Rosie McArthur Location Coordinator
Harlon Haveland Electrician
Hayley Saywell Stunts
Paige Chaytor Production Supervisor
Tom White Second Unit First Assistant Director
Alison Beckett Post Production Supervisor
Alison Beckett Co-Producer
David Ware Production Secretary
Angela Organ Assistant Sound Editor
Alex Fraser Dolly Grip
Philip Klein Orchestrator
Damon Crane Location Manager
Sunita Singh Costume Coordinator
Jenna Dalla Riva Foley Recordist
Bobby Johanson ADR Mixer
Annie Gaudet Post Production Accountant
Liam Scarlett Choreographer
Michael Rivera ADR Recordist
Stephen Forrest-Smith Storyboard Artist
Maudie Andrews Assistant Set Decoration
Paul Snell Second Assistant Camera
Simon Brown Sound
Jason Dully Second Assistant Camera
Anthony Benjamin Best Boy Grip
Huw Arthur Standby Art Director
Davi Aquino Foley Recordist
Kelly Johnson-Beaven First Assistant Accountant
Robert Voysey Construction Foreman
Becky Maxwell Production Accountant
Satarupa Bradley Scenic Artist
Giles Asbury Storyboard Artist
Conor Finlay Electrician
Chelsea Body Foley Recordist
Oscar Wright Storyboard Artist
Victoria Bate Assistant Editor
Mark Kimber Assistant Property Master
Daniel Wannberg First Assistant Camera
Karen Birtchnell Payroll Accountant
Chelsea Mather Stunt Double
Charlie Reed Second Assistant Director
Matt Risebrow Assistant Location Manager
Vince Abbott Senior Visual Effects Supervisor
Savio Adarsh Visual Effects Art Director
Adam Basil Stunts
Sarah Greensmith Department Administrator
Jamie Shakespeare Draughtsman
Jane Renaud Post Production Coordinator
Eric Potter Sound Recordist
Daniel Lillie Camera Loader
Danny Clark Draughtsman
Tom Brown Music Arranger
Mark Joiner Electrician
Gibran Farrah ADR Mixer
Scott Clements Assistant Editor
Hazel Keane Assistant Art Director
Christopher Rand First Assistant Editor
Ja-Ann Wang Assistant Sound Editor
Chantelle Valentine Draughtsman
Ella Daines-Smith Production Coordinator
Alexandra Magocsi VFX Artist
Joshua Darby Transportation Coordinator
Jessie Metcalf Wardrobe Master
Sara Smith Executive Producer
Chelsea Davison Art Department Assistant
Marie-France Henri Digital Compositor
Laura Grant Graphic Designer
Nathan Grant Stunt Double
Karen Worley Art Department Coordinator
Charlotte Leatherhead Assistant Art Director
Katy Schurr Draughtsman
Georgia Grant Art Department Assistant
Auguste Rahmberg Art Department Assistant
Lucie Ryan Set Decorating Coordinator
Jessie Gelpke Key Costumer
Lucy Allen Makeup & Hair Assistant
Sam Sorbie Assistant Production Coordinator
Aisling Cheesman Production Secretary
James DiMarco Production Accountant
James Farthing Assistant Accountant
Anne Mouli Castillo Assistant Location Manager
Thomas Lane Assistant Editor
Peter Manger Greensman
Steve Lee-Loveday Sculptor






















ikwilfilmskijken © 2024