Dead Silence (2007)

Horror
Jamie en Lisa Ashen zijn een pasgetrouwd koppel dat een nieuwe woning betrekt, buiten hun oude, spookachtige woonplaatsje Ravens Fair. Wanneer Lisa echter bruut vermoord wordt, trekt Jamie terug naar Ravens Fair om haar te begraven en een legende te onderzoeken over de vermoorde buikspreekster Mary Shaw, die volgens Jamie met de zaak te maken heeft.

Dead Silence Film Info

Score: 6.42/10 van 2147 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2007-03-16
Lengte: 90 Minuut / 1:30
Regisseur: James Wan
Productie Studios: Evolution Entertainment, Universal Pictures, Twisted Pictures
Productie Land: United States of America


Dead Silence Trailer


Ryan Kwanten
als Jamie Ashen
Amber Valletta
als Ella Ashen
Donnie Wahlberg
als Det. Lipton
Bob Gunton
als Edward Ashen
Laura Regan
als Lisa Ashen
Michael Fairman
als Henry Walker
Joan Heney
als Marion Walker
Dmitry Chepovetsky
als Richard Walker
Judith Roberts
als Mary Shaw
Steve Adams
als Police officer
Keir Gilchrist
als Young Henry
Shelley Peterson
als Lisa's Mom
Steven Taylor
als Michael Ashen
David Talbot
als Priest
Enn Reitel
als Billy (voice)
Julian Richings
als Bos
Fred Tatasciore
als Clown (voice)
Austin Majors
als Michael Ashen (voice, uncredited)
Gregg Hoffman Producer
Mark Burg Producer
Oren Koules Producer
Rebecca Mangieri Casting
Barbara Fiorentino Casting
Denise Cronenberg Costume Design
Wendy Weidman Casting
James Wan Director
James Wan Writer
Julie Berghoff Production Design
Leigh Whannell Writer
Lauren Stephens Sound Designer
Dan Carnegie Animation
John R. Leonetti Director of Photography
Dennis Chapman Production Manager
Kelly Cabral Supervising Sound Editor
Shawney Cohen CG Supervisor
Aaron Weintraub Visual Effects Supervisor
Michael Gibson Still Photographer
Richelle Wilks Assistant Art Director
Michael Tawton Leadman
Dan Norton Set Designer
Fiona Campbell Westgate Visual Effects Producer
Warren Appleby Special Effects Coordinator
Dave Sheridan Camera Operator
Anastasia Masaro Art Direction
Christina Kuhnigk Set Decoration
Kyle Yoneda Animation
Shelley Cook Stunt Coordinator
Robert Stecko Camera Operator
Randy Babajtis Sound Designer
Melissa A. Corns Sound Effects Editor
Robert C. Shannon Underwater Camera
John Nicolard Digital Intermediate
Michael Galbraith Gaffer
Arlene Lott Assistant Art Director
John Subotich Leadman
Michael Carella Additional Photography
Derek Lang Video Assist Operator
Michael N. Knue Editor
Paulina Harcus Hairstylist
Kenneth Kobett Sound Re-Recording Mixer
Michael Olman Sound Re-Recording Mixer
Jo-Ann MacNeil Makeup Artist
David F. Van Slyke Sound Effects Editor
Dennis Berardi Visual Effects Producer
Darcy Reno Systems Administrators & Support
Tom Starnes Rigging Gaffer
Mark Bensi Music Editor
Karen Tyrell Unit Publicist
Aaron Marshall First Assistant Editor
Elaine Thurston Production Accountant
Michael Tough Location Manager
Mel Friedman First Assistant Editor
Carol Pears Script Supervisor
Orest W. Muz Transportation Coordinator
Roman Alexander Buchok Boom Operator
Al Vrkljan Armorer
Ron Yolevsky Key Grip
Gordon Brown Painter
Spencer Johnson Sound Editor
Ron Renzetti Dolly Grip
Brian Hanish Boom Operator
Shawn London Sound Editor
Garson Yu Title Designer
Synderela Peng Title Designer
Richard Kitting Foley Editor
Charlie Clouser Original Music Composer
Paul Timothy Carden Dialogue Editor
Scott G.G. Haller Dialogue Editor
Sarah Payan Dialogue Editor
Kenny Meinzinger Property Master
Vic Radulich Dialogue Editor
Peter Oillataguerre Executive Producer
David R. Beecroft Key Hair Stylist
Leslie A. Sebert Makeup Department Head
Fina Khan Assistant Hairstylist
François Dagenais Prosthetic Designer
Andrew Shea First Assistant Director
Sarah Campbell Second Assistant Director
Toni Wong Assistant Property Master
David Joseph Doblinger Assistant Set Decoration
Sandor Mate Carpenter
Goran Delic Concept Artist
Arlene Savan Set Dresser
Matt Wladyka Set Dresser
Vickie Yolevsky Set Dresser
Greg Chown Storyboard Artist
Mark Hryma Aerial Director of Photography
Jeff Petro Assistant Camera
Mike Ohorodnyk Best Boy Grip
Carlo Bellini Camera Loader
Philip A. Giglio Electrician
Rod MacNeil Jr. Electrician
Herb Reischl Sr. Electrician
Brent Robinson First Assistant "A" Camera
Yvonne Collin First Assistant "B" Camera
Andy Jekabsons First Assistant "C" Camera
Dean Stinchcombe First Assistant Camera
Michael Plant Generator Operator
Neil Fraser Grip
Brian E. Hill Grip
Jason Klein Grip
Samuel Turturici Grip
Jim MacCammon Lighting Technician
Beth Nobes Second Assistant "B" Camera
Cylvan Desrouleaux Second Assistant "C" Camera
Federico De Marco Second Assistant Camera
Kim Porter Truck Supervisor
Patricia Boulden Assistant Costume Designer
Roland Heizinger Tailor
Kristy Blackwell Compositor
Michael Becki Digital Compositor
Barb Benoit Digital Compositor
Bonnie Dickson Digital Compositor
Robert Greb Digital Compositor
John J. Miralles Digital Compositor
Rob Del Ciancio Digital Compositor
Annu Gulati Digital Compositor
Martin Mueller Digital Compositor
John Daro Digital Intermediate Editor
Benjamin Min Huang VFX Lighting Artist
Cyril Frederick Chu Matte Painter
Avi Salem Rotoscoping Artist
Erik Charlebois VFX Artist
Brianne Wells Visual Effects Coordinator
Jeremy Balko ADR Mixer
Mark DeSimone ADR Mixer
Doc Kane ADR Mixer
Eric Thompson ADR Mixer
Jeanette Browning ADR Recordist
Brian Dunlop ADR Recordist
Robert Batha Assistant Sound Editor
Brent Findley Assistant Sound Editor
Shelley Roden Foley Artist
Edward M. Steidele Foley Artist
Jerry Trent Foley Artist
Andrew Morgado Foley Mixer
Chris Trent Foley Mixer
Cody King Sound Editor
Robert Carr Sound Mix Technician
Douglas Ganton Sound Mixer
Andrew Clarke-Meneguzzi Special Effects Technician
Michael Innanen Special Effects Technician
David Reaume Special Effects Technician
Robin D. Cook Casting
Lisa Baylin Casting Assistant
Amber Horn Casting Assistant
Samantha Finkler Brainerd Casting Associate
Jane Rogers Extras Casting
Charles Ryan Assistant Editor
Alexandra Leviloff Assistant Editor
Mila Patriki Colorist
Bill Schultz Digital Intermediate
Walter Volpatto Digital Intermediate Colorist
Jim Lovisek Animal Wrangler
Gerry Alfonso First Assistant Accountant
Nick Kontsalakis First Assistant Accountant
Lisa Vella Producer's Assistant
Dave Tommasini Pilot
Neil Floyd Production Assistant
Gabrielle Nadeau Production Assistant
Larry David Wilson Production Assistant
Lori Pumputis Production Coordinator
Kyle Kitagawa Production Secretary
Kevin Alakas Second Assistant Accountant
Dawn Howat Second Assistant Accountant
Michael Stewart Digital Compositor
Joanne Leach Stunts






















ikwilfilmskijken © 2024