Ryan Reynolds als Wade Wilson / Deadpool / Juggernaut (voice) / Ryan Reynolds | |
Josh Brolin als Nathan Summers / Cable | |
Morena Baccarin als Vanessa Carlysle | |
Julian Dennison als Russell Collins / Firefist | |
Zazie Beetz als Neena Thurman / Domino | |
T.J. Miller als Jack Hammer / Weasel | |
Leslie Uggams als Blind Al | |
Karan Soni als Dopinder | |
Brianna Hildebrand als Ellie Phimister / Negasonic Teenage Warhead | |
Jack Kesy als Black Tom Cassidy | |
Eddie Marsan als Headmaster | |
Shioli Kutsuna als Yukio / Pinkie Pie | |
Stefan Kapičić als Piotr Rasputin / Colossus (voice) | |
Randal Reeder als Buck | |
Nikolai Witschl als Head Orderly Frye | |
Thayr Harris als Sergei Valishnikov | |
Rob Delaney als Peter | |
Lewis Tan als Gaveedra-Seven / Shatterstar | |
Bill Skarsgård als Axel Cluney / Zeitgeist | |
Terry Crews als Jesse Aaronson / Bedlam | |
Brad Pitt als Telford Porter / Vanisher | |
Paul Wu als Hong Kong Boss | |
Robert Maillet als Sluggo | |
Alan Tudyk als Luke - Redneck #1 | |
Matt Damon als Redneck #2 | |
Michasha Armstrong als Swat Captain (School) | |
Joe Doserro als Bus Driver | |
Hayley Sales als Cable's Wife | |
Islie Hirvonen als Cable's Daughter | |
Jagua Arneja als Tree Trimmer #1 | |
Gerry South als Tree Trimmer #2 | |
Mike Dopud als Prison Guard | |
Luke Roessler als Cereal Kid | |
Andy Canete als Neighbor #1 | |
Tanis Dolman als Neighbor #2 | |
Eleanor Walker als Neighbor #3 | |
Hunter Dillon als Branding Boy | |
Sala Baker als Older Russell Collins / Firefist | |
Sonia Sunger als News Reporter (Irene) | |
Paul Wernick als News Cameraman | |
Rhett Reese als News Helicopter Pilot | |
Abiola Uthman als Chinook Pilot | |
Tony Bailey als Black Tom Gang Member | |
Alex Kliner als Park Bench Couple | |
Elaine Kliner als Park Bench Couple | |
David Leitch als Ground Chuck Mutant | |
Alicia Morton als Vocalist on 'Tomorrow' (voice) | |
Andre Tricoteux als On-Set Colossus (uncredited) | |
Lisa Bunting als Child Protection Worker (uncredited) | |
Miles Ellis als Waving Prisoner (uncredited) | |
Lars Grant als Prison Guard 96S (uncredited) | |
Sam Hargrave als DMC Guard (uncredited) | |
Nicholas Hoult als Beast (uncredited) | |
Simon MacIntyre als Business Passerby (uncredited) | |
James McAvoy als Charles Xavier (uncredited) | |
Evan Peters als Quicksilver (uncredited) | |
Tye Sheridan als Cyclops (uncredited) | |
Alexandra Shipp als Storm (uncredited) | |
Kodi Smit-McPhee als Nightcrawler (uncredited) | |
Scott Vickaryous als Thug (uncredited) | |
Dan Zachary als Mutant Prisoner (uncredited) | |
Hugh Jackman als Wolverine / Logan (archive footage) (uncredited) |
David Leitch | Director |
Simon Kinberg | Producer |
Stan Lee | Executive Producer |
Rhett Reese | Executive Producer |
Ryan Reynolds | Producer |
Lauren Shuler Donner | Producer |
Aditya Sood | Executive Producer |
Paul Wernick | Executive Producer |
Bryce Branagan | Stunts |
Steven John Brown | Stunts |
Jimmy Chhiu | Stunts |
Lateef Crowder | Stunts |
Wayne Dalglish | Stunt Coordinator |
Jayson Dumenigo | Stunt Coordinator |
Roel Failma | Stunts |
Tim Garris | Stunts |
Thekla Hutyra | Stunts |
Amy Johnston | Stunts |
Micah Karns | Stunts |
Eric Linden | Stunts |
Philip J. Silvera | Stunt Coordinator |
Jonathan Sela | Director of Photography |
Scott J. Ateah | Stunt Coordinator |
Craig Alpert | Editor |
Elísabet Ronaldsdóttir | Editor |
Marisol Roncali | Casting |
Mary Vernieu | Casting |
David Scheunemann | Production Design |
Roger Fires | Art Direction |
Peter Ochotta | Art Direction |
Sandy Walker | Set Decoration |
Dan Hermansen | Supervising Art Director |
Kris Bergthorson | Assistant Art Director |
Glenn Woodruff | Construction Coordinator |
Dan Sissons | Property Master |
Houman Eshraghi | Set Designer |
Peter Rzazewski | Set Designer |
Beatrix Schalk | Set Designer |
Jennifer Yee | Set Designer |
Katharina Brand | Set Dresser |
Kevin Kasper | Set Dresser |
Monica Huppert | Makeup Department Head |
Howard Lau | Tattoo Designer |
Lee Gren | Tattoo Designer |
Donald D. Brown | Boom Operator |
Allen Yang | Boom Operator |
Allister Mann | Boom Operator |
Sean Massey | Dialogue Editor |
Paul Massey | Sound Re-Recording Mixer |
Hans Bjerno | Aerial Director of Photography |
Tommy Douglas | Camera Operator |
Łukasz Bielan | Camera Operator |
Sasha Proctor | Camera Operator |
Brad McGregor | Camera Operator |
Patrick Loungway | Second Unit Director of Photography |
Nicholas Dent | Dolly Grip |
Andrew W. Davidson | Gaffer |
Mark Hyde | Key Grip |
Kevin Black | Key Grip |
Rob Brady | Lighting Technician |
Christopher Hingston | Lighting Technician |
Jason Tidsbury | Lighting Technician |
Andrew Wunder | Lighting Technician |
T. Michael Morris | Lighting Technician |
Clyde Harrelson | Lighting Technician |
Tess Bukowsky | Lighting Technician |
Keith Woods | Rigging Gaffer |
Herb DeWaal | Rigging Grip |
Rod Haney | Rigging Grip |
Scott Kozak | Rigging Grip |
Joseph Lederer | Still Photographer |
David Dolsen | Still Photographer |
Ian Seabrook | Underwater Director of Photography |
Yogesh Bhavsar | Creature Technical Director |
Avijit Das | Creature Technical Director |
Eric Moliner | Creature Technical Director |
Mischa Kolbe | Creature Technical Director |
Fazil Ahmed | Creature Technical Director |
Sianoosh Nasiriziba | Lead Animator |
Andrew Park | Lead Animator |
Amit Narwani | Matchmove Supervisor |
K.G. Ginu | Modeling |
James Galen Clark | Modeling |
Daniel Kwon | Motion Capture Artist |
C. Michael Neely | Pre-Visualization Supervisor |
Steve Yamamoto | Pre-Visualization Supervisor |
Barnes Wheeler | VFX Editor |
Nick Ghizas | Visual Effects Coordinator |
Rasghania Bharat | Visual Effects Coordinator |
Kotamraju Karthik | Visual Effects Coordinator |
Sammy Shikaze | Visual Effects Coordinator |
Connor Smith | Visual Effects Coordinator |
Lesly Cazares | Visual Effects Coordinator |
Thomas Elder-Groebe | Visual Effects Producer |
Sabrina Gagnon | Visual Effects Producer |
Anton Agerbo | Visual Effects Producer |
Michael Brazelton | Visual Effects Supervisor |
Dan Glass | Visual Effects Supervisor |
Sean Konrad | Visual Effects Supervisor |
Daniel Macarin | Visual Effects Supervisor |
Damiano Moltisanti | Visual Effects Technical Director |
Thomas Dotheij | Visual Effects Technical Director |
Phoenix Woung-Bi Lee | Visual Effects Technical Director |
Beverlee June Fix | Assistant Costume Designer |
Monique McRae | Assistant Costume Designer |
Gwendolyn Stukely | Assistant Costume Designer |
Lana S. Krause | Costume Coordinator |
Janice MacIsaac | Costume Supervisor |
Carolyn Bentley | Set Costumer |
Cat Mudryk | Set Costumer |
Farrahlyn Owen | Set Costumer |
Nicola Ryall | Set Costumer |
Johnny Gidcomb | ADR Voice Casting |
Riva Cahn Thompson | Casting Associate |
Raylin Sabo | Casting Associate |
Ko Iwagami | Casting Consultant |
Corinne Clark | Casting |
Jennifer Page | Casting |
Yumi Takada | Casting Consultant |
Rob Fournier | Armorer |
Jeremy Muir | Armorer |
Ric Walkington | Armorer |
Paul Becker | Choreographer |
Ana Oparnica Sebal | Script Supervisor |
Lorraine Jamison | Unit Publicist |
Sala Baker | Stunts |
Dirk Westervelt | Editor |
Tyler Bates | Original Music Composer |
Joe Doserro | Stunt Driver |
Anne Carroll | Hair Department Head |
Bill Corso | Makeup Designer |
Katie Goett | Special Effects Makeup Artist |
Richard Kohlen | Hairstylist |
Harlow MacFarlane | Special Effects Makeup Artist |
Geoff Redknap | Special Effects Makeup Artist |
Bronwyne Sloley | Special Effects Makeup Artist |
Paul Barry | First Assistant Director |
Niki Charalambopoulos | Painter |
Jason Claridge | Painter |
Daniel Columbie | Prop Designer |
Stian Dahlslett | Concept Artist |
Joel Hansen | Carpenter |
Todd Harris | Storyboard Artist |
Paul Jenkinson | Lead Set Dresser |
Benjamin Last | Concept Artist |
Aaron McBride | Concept Artist |
Kouji Tajima | Concept Artist |
Ronald Eng | Dialogue Editor |
Tim Gomillion | Sound Recordist |
David Grimaldi | Sound Effects Editor |
Sean Massey | Supervising Dialogue Editor |
Chuck Michael | Sound Designer |
John Morris | Foley Supervisor |
Mark Noda | Sound Mixer |
Mark P. Stoeckinger | Supervising Sound Editor |
Martyn Zub | Sound Designer |
Mike Vézina | Special Effects Supervisor |
Matt Bonin | Rigging Grip |
Matt Absher | First Assistant Editor |
Jim Carretta | First Assistant Editor |
Daniel M. Nussbaum | First Assistant Editor |
Ted Caplan | Music Editor |
John Houlihan | Music Supervisor |
Drew Krassowski | Orchestrator |
Joi Harris | Stunt Double |
Joi Harris | In Memory Of |
Jackson Spidell | Stunt Double |
Natasha Denis | Stunts |
Jerad Marantz | Costume Illustrator |
Becky Ferguson | Stunts |
Ethan Smith | Executive Producer |
Jonathon Komack Martin | Executive Producer |
Kelly McCormick | Executive Producer |
Michael McCusker | Editor |
Joe Ross | Utility Stunts |
Sven Granlund | Assistant Makeup Artist |
Andy Clement | Makeup Designer |
Lilia Afsahi | First Assistant Hairstylist |
Lynnea Board | First Assistant Hairstylist |
Marie Clancy | First Assistant Hairstylist |
Darah Wyant | First Assistant Makeup Artist |
Davina Faye | First Assistant Makeup Artist |
Akihito Ikeda | Key Makeup Artist |
Pepe Mora | Key Makeup Artist |
Richard Alonzo | Key Makeup Artist |
Mike Smithson | Makeup Artist |
Bill Corso | Makeup Supervisor |
Rebeccah Delchambre | Special Effects Makeup Artist |
Felix Fox | Special Effects Makeup Artist |
Cayley Giene | Special Effects Makeup Artist |
Holland Miller | Special Effects Makeup Artist |
Mike Fields | Special Effects Makeup Artist |
David Betancourt | ADR Mixer |
Jerrell Suelto | ADR Mixer |
Jon Vogl | ADR Mixer |
Aidan Dykes | ADR Recordist |
Gina Mueller | ADR Supervisor |
Paul Timothy Carden | ADR Supervisor |
Smokey Cloud | First Assistant Sound Editor |
John T. Cucci | Foley Artist |
Dan O'Connell | Foley Artist |
Matthew Harrison | Foley Editor |
Mark Pappas | Foley Editor |
Jack Cucci | Foley Mixer |
Martyn Zub | Sound Re-Recording Mixer |
Scott Jason Farr | Sound Mixer |
Ian Tarasoff | Sound Mixer |
Scott Kukurudz | Second Assistant Director |
Brad Medhurst | Second Assistant Director |
Robert S. Weber | Second Assistant Director |
Matthew D. Smith | Second Assistant Director |
Jayson Merrill | Second Unit First Assistant Director |
Jonathan Eusebio | Second Unit Director |
Darrin Prescott | Second Unit Director |
Regan Kosior | Third Assistant Director |
Amanda Petura | Third Assistant Director |
Ashish Kukian | Production Manager |
Prashant Sharan | Production Manager |
Sainath Shinde | Production Manager |
Vickie M. Hsieh | Production Supervisor |
Eric Guaglione | Animation Supervisor |
Alex Poei | Animation Supervisor |
Nadav Ehrlich | Animation Supervisor |
Bernd Angerer | Animation Supervisor |
Eric Bates | Animation Supervisor |
Hideki Okano | CG Artist |
Yuliia Kondratova | CG Artist |
Benjamín Magaña | CG Supervisor |
Ivan Andres Guerrero | CG Supervisor |
Leslie Chung | Compositing Supervisor |
Shivesh Gehlot | Compositing Supervisor |
Stephen James | Compositing Supervisor |
Romain Rico | Compositing Supervisor |
Dan Breckwoldt | Compositing Supervisor |
Andrew Brooks | Compositing Supervisor |
Ryan Leonard | Compositing Supervisor |
Florian Schroeder | Compositing Supervisor |
Ben Cowell-Thomas | Digital Effects Supervisor |
Chris McLaughlin | Digital Effects Supervisor |
Sean Schur | Digital Effects Supervisor |
Kristin Pratt | Layout Supervisor |
Gregory Chalenko | Compositing Lead |
Victor Norberg | Compositing Lead |
Tiago Santos | Compositing Lead |
Kunal Chindarkar | Compositing Lead |
Miguel Diaz Cachero | Compositing Lead |
Marcello P. Carvalho | VFX Lighting Artist |
Subhash Dalke | VFX Lighting Artist |
Jose L. De Juan | VFX Lighting Artist |
Sean Dsouza | VFX Lighting Artist |
Gaeun Lee | VFX Lighting Artist |
Tim Palgut | VFX Lighting Artist |
Jamshid Sadat | VFX Lighting Artist |
Khushroo Surveyor | VFX Lighting Artist |
Paul Wojdylo | VFX Lighting Artist |
Helga Victoria | VFX Lighting Artist |
Daniel St-Amant | Matte Painter |
Laura Macfadyen | Matte Painter |
Morgan Lang | Matte Painter |
Rodgers Paul | Matte Painter |
Menard Jordane | Modeling |
Manmath Matondkar | Modeling |
Nilesh Pobatti | Modeling |
Sagar Khorasia | Rotoscoping Artist |
Ratnesh Patel | Rotoscoping Artist |
Sebinsaji | Rotoscoping Artist |
Ashutosh Surawshi | Rotoscoping Artist |
Jesse Forsey | Rotoscoping Artist |
Simon J. Taua'i | Rotoscoping Artist |
Shajo John | Senior Animator |
Goran Ognjanovic | Senior Animator |
Matthew Hackett | Senior Animator |
Matt Blouin | VFX Editor |
Brock Shekelton | VFX Editor |
Dhuha Isa | VFX Editor |
Jonathan D. Martin | VFX Editor |
Irshad Patel | VFX Artist |
Nikki Snider | VFX Artist |
Shiv Kumar Vishwakarma | VFX Artist |
Jean Bennamias | VFX Artist |
Yogendra Bundela | VFX Artist |
Rusty Ippolito | VFX Artist |
Melvin Polayah | VFX Artist |
David Ertsinian | VFX Artist |
Pharoah Barrett | VFX Artist |
Prerana Jaiswal | VFX Artist |
Hakyung Chang | Visual Effects Coordinator |
Zach Groves | Visual Effects Coordinator |
Bradley D. Jordan | Visual Effects Coordinator |
Tesa Kubicek | Visual Effects Coordinator |
Julia Llanos | Visual Effects Coordinator |
Emily C. Moye | Visual Effects Coordinator |
Anne-Marie Ouellet | Visual Effects Coordinator |
Mohamed Aït Ouyahia | Visual Effects Coordinator |
Bastien Rivas | Visual Effects Coordinator |
Andrew Van Midde | Visual Effects Coordinator |
Tabitha Woodman | Visual Effects Coordinator |
Bryant Mudd | Visual Effects Production Assistant |
Jatin Bhavsar | Visual Effects Production Manager |
Nick Ghizas | Visual Effects Production Manager |
Rachel Hannah Cohen | Visual Effects Production Manager |
Nelson Dsouza | Visual Effects Producer |
Adam Pere | Visual Effects Producer |
Chris Anderson | Visual Effects Producer |
Kelly McCarthy | Visual Effects Producer |
Matthew Dravitzki | Visual Effects Producer |
Martin Wiseman | Visual Effects Producer |
Gong Myung Lee | Visual Effects Supervisor |
Monifa Andrew | Visual Effects Production Manager |
Arwen Munro | Visual Effects Production Manager |
Amir Manavi | Visual Effects Technical Director |
Murali Krishna Chintapalli | Visual Effects Technical Director |
Jordan Cario | Visual Effects Technical Director |
Tangi Vaillant | Visual Effects Technical Director |
Harsh Mistry | Visual Effects Technical Director |
Kayla Meadows | Art Department Assistant |
Uzair Merchant | Art Department Assistant |
Katharina Nimmervoll | Art Department Coordinator |
Aaron Alexander | Assistant Property Master |
Clayton Flagg | Assistant Property Master |
Marc Bitz | Concept Artist |
Christopher Brändström | Concept Artist |
Kelton Cram | Concept Artist |
Wolfgang Metschan | Concept Artist |
Eduardo Pena | Concept Artist |
Marcos Weiss | Concept Artist |
Christopher Lee Zammit | Concept Artist |
Fred Palacio | Concept Artist |
Jadrien Cousens | Conceptual Design |
Ray Lai | Conceptual Illustrator |
Natalie Michalchyshyn | Construction Buyer |
Chad Calder | Construction Foreman |
David R. Murray | Construction Foreman |
Sasha Odesse | Graphic Designer |
Melina Humphries | Graphic Designer |
Doug Lefler | Head of Story |
Jerry Staar | Property Master |
Fiorino Corsi | Props |
Heather Murray | Props |
Jake Warren | Props |
Sanford Worth | Props |
Jennifer Abrams | Set Decoration Buyer |
Jocelyne Lous | Set Decoration Buyer |
Ester Bovard | Set Decoration Buyer |
Eliza Hooker | Set Decoration Buyer |
Amber Boorman | Set Decoration Buyer |
Sophie Graham | Set Decorating Coordinator |
Cristian Arizaga | Set Designer |
Darian Deering | Set Dresser |
Robert Murphy | Set Dresser |
Marcus Endean | Storyboard Artist |
Andrew Garcia-Price | Storyboard Artist |
William Groebe | Storyboard Artist |
Jeremy Simser | Storyboard Artist |
Dane Bjerno | Aerial Camera Technician |
Obedi Daniel | Assistant Camera |
Leon Serginson | Best Boy Grip |
Tatiana Hopcraft | Camera Trainee |
Jared Nickel | Camera Trainee |
Mitch Bax | Digital Imaging Technician |
Simon Jori | Digital Imaging Technician |
Ryan McGregor | Digital Imaging Technician |
Darin Wong | Dolly Grip |
Björn Hermannes | Dolly Grip |
Patrick Weir | Drone Pilot |
Geoff Knight | Electrician |
Jimmy E. Jensen | First Assistant "A" Camera |
Aaron Haesler | First Assistant "A" Camera |
Joshua Kjorven | First Assistant "B" Camera |
Justin Bergler | First Assistant Camera |
Yves Bernadet | Gaffer |
Marco Correia | Grip |
Virgile Dean | Grip |
Denis Marcotte | Grip |
Lawrence Ogden | Grip |
Colin Robson | Grip |
Keyon Slowly | Grip |
Sam Stoessiger | Grip |
Adrian Wilcocks | Grip |
Cary Cooper | Libra Head Technician |
Maria Aceves Varela | Lighting Technician |
William Cash | Lighting Technician |
Phillip Chadwick | Lighting Technician |
Cat Kitellis | Lighting Technician |
Todd Martin | Lighting Technician |
Chris Unsworth | Lighting Technician |
Brian Bjerkness | Rigging Grip |
Ken Gurney | Rigging Grip |
Andrew Kearney | Rigging Grip |
Jason Misewich | Rigging Grip |
Daniel Pierce | Rigging Grip |
Alex Reno | Rigging Grip |
Spencer Ennis | Second Assistant "A" Camera |
Mighty Dan Robinson | Second Assistant "B" Camera |
Amie Gibbins | Second Assistant "A" Camera |
Borislav Penchev | Second Assistant Camera |
Frankie Sharpe | Second Assistant Camera |
Scott Antifave | First Assistant Camera |
Rob Grant | Assistant Editor |
Adam Michna | Assistant Editor |
John St. Laurent | Colorist |
Sam Gilling | Colorist |
Chris Van Duyn | Dailies Operator |
Skip Kimball | Digital Intermediate Colorist |
Tashi Trieu | Digital Intermediate Editor |
A.R. Björklund | Editorial Production Assistant |
Cole Doran | Editorial Production Assistant |
Tyler Ruocco | First Assistant Editor |
Nathan Hurlburt | Online Editor |
Rebecca Davidson | Casting Assistant |
Lory Shaye | Casting Assistant |
Andrea Brown | Extras Casting |
Natalie Sutcliffe | Extras Casting Assistant |
Ann Goobie | Location Manager |
Bret Jolliffe | Location Production Assistant |
Geshe Mancini | Location Production Assistant |
Boris Detvaj | Location Production Assistant |
Kurt Swanson | Costume Design |
Bart Mueller | Costume Design |
Christoph Westphal | VFX Artist |
Rhett Reese | Writer |
Paul Wernick | Writer |
Ryan Reynolds | Writer |
Hugh Jackman | Thanks |
Cynthia Pett-Dante | Thanks |
James Mangold | Thanks |
George Dewey | Thanks |
Rob Liefeld | Thanks |
Fabian Nicieza | Thanks |
Louise Simonson | Thanks |
Joe Kelly | Thanks |
Ed McGuinness | Thanks |
Andre Tricoteux | Stunts |
Matthew Wells | Post Production Coordinator |
Chad Stahelski | Stunts |
Daniel Bernhardt | Stunts |
Cassandra Ebner | Stunts |
Janene Carleton | Stunt Driver |
Daniel Hargrave | Stunts |
Lauro Chartrand | Stunts |
Nesta Chapman | Stunts |
Breanna Watkins | Stunts |
Clint Carleton | Stunts |
Pete Antico | Stunts |
Marcus Aurelio | Stunts |
Tony Bailey | Stunts |
Ed Anders | Stunts |
Eric Brown | Stunts |
Fraser Aitcheson | Stunts |
Krista Bell | Stunt Driver |
Matt Berberi | Stunts |
Rob 'Sluggo' Boyce | Stunts |
Raymond Chan | Stunts |
Jason Calder | Stunts |
Mig Buenacruz | Stunts |
Alex Chiang | Stunts |
Garvin Cross | Stunt Driver |
Fraser Corbett | Stunts |
Lloyd Cunningham | Stunt Double |
Carl Fortin | Stunts |
Jean Frenette | Stunts |
Lars Grant | Stunts |
Leif Havdale | Stunt Double |
Thayr Harris | Utility Stunts |
Brian Ho | Stunts |
Megan Hui | Stunts |
Louise Hradsky | Stunt Double |
Zandara Kennedy | Stunt Driver |
Robert Zen Humpage | Stunts |
Brad Kelly | Stunts |
Sean Kohnke | Stunts |
Andrei Kovski | Stunts |
Larry Lam | Stunts |
Paul Lazenby | Stunts |
Keanu Lam | Stunts |
Jaeson Lee | Stunts |
Tony Lazzara | Stunts |
Don Lew | Stunts |
Irma Leong | Stunt Double |
Alex Kyshkovych | Stunt Double |
Maya Macatumpag | Stunts |
Tom McComas | Stunt Double |
Joel McGowan | Stunt Double |
Nick Longhurst | Stunts |
Tammy Nera | Stunt Double |
Adrian Persad | Stunts |
Kyle Mclean | Stunts |
Atlin Mitchell | Stunt Double |
Dan Redford | Stunts |
Darryl Quon | Stunts |
Matt Reimer | Stunts |
Greg Rementer | Stunts |
Shawn Robidoux | Stunts |
Sharlene Royer | Stunts |
Shahaub Roudbari | Utility Stunts |
Jeff Sanca | Stunt Driver |
Darryl Scheelar | Stunts |
Kimani Ray Smith | Stunt Driver |
Cale Schultz | Stunts |
Hugo Steele | Stunts |
Nuo Sun | Fight Choreographer |
John Stoneham Jr. | Stunts |
Taylor Tai | Utility Stunts |
Angela Uyeda | Stunts |
Clay Virtue | Stunts |
Dimitry Tsoy | Stunts |
Andre Tricoteux | Stunt Double |
Mark Aaron Wagner | Stunt Driver |
Marshall Virtue | Stunt Driver |
Kye Walstrom | Stunt Driver |
Brennan Walstrom | Stunt Driver |
Owen Walstrom | Stunt Driver |
Mathew Yanagiya | Stunts |
Emerson Wong | Stunts |
Yared Gebrekidan | Lighting Technician |
Ronald Hersey | Additional Photography |
Shaun Stander | Additional Photography |
Thekla Hutyrova | Stunts |