6.4

Death Race: Beyond Anarchy (2018)

Actie, Thriller, Sciencefiction
Na een mislukte aanslag op de legendarische racer Frankenstein, infiltreert de Black Ops-specialist Connor Gibson in een maximum beveiligde gevangenis met het doel deel te nemen aan het Death Race-spel om Frankenstein te pakken. Hiervoor schakelt Connor de hulp in van Baltimore Bob en Lists.

Death Race: Beyond Anarchy Film Info

Score: 6.4/10 van 198 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2018-10-02
Lengte: 111 Minuut / 1:51
Regisseur: Don Michael Paul
Schrijvers Don Michael Paul, Tony Giglio.
Productie Studios: Capital Arts Entertainment, UFO International Productions, Universal 1440 Entertainment
Productie Land: United States of America, Bulgaria

Death Race: Beyond Anarchy Foto's


Death Race: Beyond Anarchy Trailer


Danny Trejo
als Goldberg
Zach McGowan
als Connor
Danny Glover
als Baltimore Bob
Fred Koehler
als Lists
Christine Marzano
als Jane
Yennis Cheung
als Gipsy Rose
Nicholas Aaron
als Cop Killer
Lorina Kamburova
als Nazi Bitch
Julian Seager
als The Fireman
Kellie Blaise
als Lone Tech
Cameron Jack
als The Warden
Velislav Pavlov
als Frankenstein
Cassie Clare
als Bexie
Vanina Arias
als El Carino
Victoria Ananieva
als Grease Girl
Jasette Amos
als Matilda the Hun
Neli Angelova
als Thin Lizzy
Boyan Anev
als Death Race Clown
Diana Dimitrova
als Skank
Georgi Dimitrov
als Drik
John Hales
als Chopper Guard
Natalie Ann Parry
als Michelle
Rasina Pavlova
als Helena
Valeri Yordanov
als Serrano
Lee Shone
als Leeroy
Daria Simeonova
als Zetta
Reni Sirmina
als Juice
Terence Maynard
als Valentine
Dilyana Popova
als Dead Girl
Lucy Aarden
als Carley
Daniel Coetzer
als SWAT Captain
Marina Yordanova
als Pig-Tails
Boyana Nikolova
als Pole Dancer
Vera Milanova
als Bad-Girl
Ivan Kostadinov
als Big-Guts
Nolan North
als Frankenstein (voice)
Velizar Peev
als Nazi Boy
Paul W. S. Anderson Producer
Paul W. S. Anderson Story
Jeremy Bolt Producer
John Gilbert Additional Editor
Mike Elliott Producer
Mike Elliott Assistant Director
Share Stallings Studio Teachers
Don Michael Paul Screenplay
Don Michael Paul Director
Gillian Hawser Casting
Tony Giglio Screenplay
Tony Giglio Story
Vanick Moradian Editor
Kess Bonnet Production Design
Jan Glaser Casting
Phillip J. Roth Co-Producer
Natasha Roth Production Accountant
Natasha Roth Assistant Production Coordinator
George Engel Executive In Charge Of Production
Martin Chichov Camera Operator
Ivan Mitov First Assistant Director
Frederik Wiedmann Music
Stanimir Stamatov Second Unit
Stanimir Stamatov Stunt Coordinator
Stanimir Stamatov Second Unit Director
Ivan Kotsev Second Unit First Assistant Director
Radoslav Parvanov Choreographer
Velizar Bagarov Boom Operator
Georgi Raykov Camera Operator
Asya Chakarova Second Assistant Director
David Roth Transportation Captain
Arta Tozzi Set Decoration
Melissa Reese Music
Georgi Petrov Yakimov Costume Supervisor
Vyarka Sirkova Key Costumer
Stefania Velichkova Script Supervisor
Alexander Krumov Director of Photography
Emil Gigov Art Direction
Atanas Peichev Sound Mixer
Alexei Karagyaur Art Direction
Nikolai Nikolov Graphic Designer
Mariana Love Key Hair Stylist
Radoslava Kostova Art Department Coordinator
Kiril Kurtov Grip
V.W. Scheich Visual Effects Producer
Greg Orloff Sound Re-Recording Mixer
Nadya Dobrikova Set Costumer
Gary Oldroyd Visual Effects Supervisor
Gary Oldroyd Post Production Consulting
Asen Bozilov Assistant Set Decoration
Anastas Nedelchev Construction Coordinator
Anastas Nedelchev Construction Manager
Valentin Valov Special Effects Makeup Artist
Kiril Valchanov Steadicam Operator
J.R. Esposito Casting
J.R. Esposito Third Assistant Director
Yanko Ushatov Line Producer
Greg Holstein Producer
Greg Holstein Co-Producer
Vasil Stefanov Digital Imaging Technician
Gregg Garvin Colorist
Miroslav Stoilov First Assistant "A" Camera
Maria Mladenoza Costume Design
Travis Dultz VFX Editor
Georgi Dimitrov Stunt Coordinator
Vladimir Yossifov Costume Design
Vladislav Mateev First Assistant "D" Camera
Stefan Rachev Digital Compositor
Venelin Marinov VFX Artist
Jovko Dogandjiski Special Effects Supervisor
Teodor Tsolov Stunts
Yordanka Orlova Seamstress
Peter Krumov Carpenter
Ludmil Ivanov Special Effects
Ludmil Ivanov Prosthetic Supervisor
Milena Karova Production Coordinator
Atanas Temnilov Makeup & Hair Assistant
Nikola Prodanov Assistant Costume Designer
Kaloyan Nedelchev First Assistant "B" Camera
Sofia Rakova Special Effects
Sofia Rakova Props
Trevor Metz Sound Effects Editor
Alexander Dimitrov Grip
Alexander Dimitrov Dolly Grip
Lonnie A. Mathes Assistant Editor
Peter Nikolov Special Effects Technician
Marin Diimitrov Assistant Property Master
Anna Filipova Set Costumer
Charlie Variyski Supervising Editor
Jesse Eagle Camera Operator
Miik Dinko ADR Mixer
Vasil Galabov Key Grip
Lyudmil Nikolov Prosthetics
Trayan Brankov Special Effects Technician
Yavor Denev Painter
Borislav Hristov Carpenter
Asen Dimitrov Property Master
Kalin Stoyanov VFX Artist
Milen Ivanov Hairstylist
Natalia Kirilova Graphic Designer
Borislav Bogdanov Set Dresser
Brain Mantia Music
Iordan Borissov Second Assistant "A" Camera
Colin Rogers Foley Mixer
Kristina Sakizli Third Assistant Director
Bea Stoykova Producer's Assistant
Angel Balakchiyski Camera Operator
Konstantin Dimitrov VFX Artist
Milan Stoyanov Digital Compositor
Kalin Kerin Stunt Driver
Yasen Denev Concept Artist
Georgi Georgiev Construction Buyer
Krasimir Rizov Draughtsman
Stoyan Doychev Painter
Mihaela Gavanozova Painter
Martin Genchev Props
Emiliyan Atanasov Camera Operator
Estitxu Martinez de Albeniz Camera Trainee
Delyan Kaloyanov Digital Imaging Technician
Borislav Anchev Grip
Liudmil Donchev Second Assistant "C" Camera
Borislav Belberov Second Assistant Camera
Katharine Duke First Assistant Accountant
Mihail Kotev First Assistant "C" Camera
Nikolay Gerjikov Digital Compositor
Bistra Kechedjieva Assistant Makeup Artist
Vladislav Todorov Ager/Dyer
Mihaela Padeva Ager/Dyer
Sophia Hedlund Production Executive
Petar Kamenov Ager/Dyer
Ivailo Mitov Ager/Dyer
Yuliya Stoikova Seamstress
Stoyan Terziev Tailor
Rumyana Dyulgerska Payroll Accountant
Radoi Nikolov Second Assistant "D" Camera
Stephen Wilson Digital Compositor
Stanimir Angelov VFX Artist
Rumen Kirov VFX Artist
Martin Marchev VFX Artist
Kalin Mihaylov VFX Artist
Sabina Yordanova VFX Artist
Nikolay Petrov Atanasov Visual Effects Supervisor






















ikwilfilmskijken © 2021