Deep Impact (1998)

Actie, Drama, Sciencefiction
De 14-jarige Leo Beiderman ontdekt bij stom toeval een nieuwe komeet. De ambitieuze journaliste Jenny Lerner krijgt er lucht van en ziet de primeur als een handig carrièrezetje, want, zo maakt de eerste zwarte president Tom Beck bekend: de mensheid heeft nog maar een paar maanden te gaan. Als noodoplossing wordt een gigantische onderaardse schuilkelder aangelegd waar één miljoen uitverkorenen de jarenlange winter die de komeetinslag zal veroorzaken, kunnen overleven.

Deep Impact Film Info

Score: 6.219/10 van 2869 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 1998-05-08
Lengte: 120 Minuut / 2:0
Regisseur: Mimi Leder
Schrijvers Bruce Joel Rubin, Michael Tolkin.
Productie Studios: Paramount, DreamWorks Pictures, Amblin Entertainment, The Zanuck Company
Productie Land: United States of America


Deep Impact Trailer


Robert Duvall
als Capt. Spurgeon 'Fish' Tanner
Téa Leoni
als Jenny Lerner
Elijah Wood
als Leo Biederman
Vanessa Redgrave
als Robin Lerner
Morgan Freeman
als President Tom Beck
Maximilian Schell
als Jason Lerner
Leelee Sobieski
als Sarah Hotchner
James Cromwell
als Alan Rittenhouse
Jon Favreau
als Gus Partenza
Laura Innes
als Beth Stanley
Mary McCormack
als Andrea Baker
Richard Schiff
als Don Biederman
Blair Underwood
als Mark Simon
Charles Martin Smith
als Dr. Marcus Wolf (uncredited)
Una Damon
als Marianne Duclos
Dougray Scott
als Eric Vennekor
Derek de Lint
als Theo Van Sertema
Suzy Nakamura
als Jenny's Assistant
Alimi Ballard
als Bobby Rhue
W. Earl Brown
als McCloud
Denise Crosby
als Vicky Hotchner
Jason Dohring
als Jason
Tucker Smallwood
als Ivan Brodsky
Mike O'Malley
als Mike Perry
Kurtwood Smith
als Otis Hefter
Ron Eldard
als Oren Monash
Merrin Dungey
als Sheila Bradley
Gary Werntz
als Chuck Hotchner
Bruce Weitz
als Stuart Caley
Betsy Brantley
als Ellen Biederman
O'Neal Compton
als Morten Entrekin
Rya Kihlstedt
als Chloe
Александр Балуев
als Mikhail Tulchinsky
Caitlin Fein
als Caitlin Stanley
Amanda Fein
als Caitlin Stanley
Mark Moses
als Tim Urbanski
Charles Dumas
als Jeff Worth
Katie Hagan
als Jane Biederman
Hannah Leder
als Holly Rittenhouse
Kimberly Huie
als Wendy Mogel
William Fair
als Grey Man
Ellen Bry
als Stofsky
Lisa Ann Grant
als Reporter
Concetta Tomei
als Patricia Ruiz
Charlie Hartsock
als David Baker
Don Handfield
als Dwight Tanner
Cynthia Ettinger
als Pretty Woman
Jennifer Jostyn
als Mariette Monash
Stephanie Patton
als Brittany Baker
Michael Winters
als NASA Guy
Sommer Garcia
als Student (uncredited)
Mic Rodgers
als Secret Service Agent #1 (uncredited)
Thomas Rosales Jr.
als Refugee (uncredited)
Shannon Frank
als Refugee
Dietrich Lohmann Director of Photography
Bruce Joel Rubin Screenplay
Michael Tolkin Screenplay
Steven Spielberg Executive Producer
James Horner Original Music Composer
Joan Bradshaw Executive Producer
Mimi Leder Director
Richard D. Zanuck Producer
Ruth Myers Costume Design
David Brown Producer
Allison Jones Casting
Walter F. Parkes Executive Producer
Paul Cichocki Editor
David Rosenbloom Editor
J. Paul Huntsman Supervising Sound Editor
Robert Neilson Transportation Coordinator
Guy Norman Bee Steadicam Operator
Marsha Bozeman Set Costumer
Josh Lusby Set Designer
John P. Fasal Sound Designer
Timothy A. Cleveland Sound Effects Editor
Thomas Valentine Art Direction
Michelle Kurpaska Costume Supervisor
Dennis Bradford Art Direction
Paul Sonski Assistant Art Director
Jack Coffen Gaffer
John M. Elliott Jr. Makeup Department Head
Masako Masuda Assistant Art Director
John Voss Bonds Jr. Sound Effects Editor
Andrew Neskoromny Art Direction
Cuitlahuac Morales Velazquez Sculptor
George Nemzer Sound Effects Editor
Jayme S. Parker Sound Effects Editor
Scott Farrar Visual Effects Supervisor
Eric Rosenberg Assistant Art Director
Peg Cummings Set Decoration
George Herthel Location Manager
Judith Bouley Casting
Bob Moore Jr. Set Costumer
Faith Conroy Script Supervisor
Leslie Dilley Production Design
Dean Wolcott Set Designer
Charles Croughwell Stunt Coordinator
Guy Norman Bee Camera Operator
Scott E. Steele Camera Operator
Denise Ream Visual Effects Producer
Myles Aronowitz Still Photographer
Gary Kosko Art Direction
Richard F. Mays Set Designer
Kenneth Jones Visual Effects Supervisor
Suzan Torres Set Designer
Christopher S. Aud Sound Effects Editor
Joe E. Rand Music Editor
D. Scott Easton Associate Producer
Walter Newman Supervising Sound Editor
Phil Pastuhov Aerial Director of Photography
Michael Bauer CG Supervisor
David Sosalla Digital Effects Supervisor
Philip Rogers Sound Recordist
Mark Hopkins McNabb Sound
Kathleen Beall Location Scout
Andrew Priestley First Assistant Camera
Nico Bally Grip
Maylon Houston Transportation Captain
D. Scott Easton Unit Production Manager
James Frederick Lighting Technician
Jeff Brown Greensman
Mark Sakamoto Leadman
Edward Cook Driver
Pam Kaye Production Accountant
Alex Jaeger Visual Effects Art Director
Alex Humphrey Thanks
Cheli Clayton Camera Loader
Timothy Greenwood Projection
Walter Bithell Best Boy Electric
Timothy Eaton Visual Effects Editor
John Villarino Construction Coordinator
Scott Sproule Utility Stunts
Joe Dorn ADR Supervisor
Raul A. Bruce Boom Operator
Barbara Lacy Makeup Artist
Eileen Godoy Production Coordinator
Roger Donegan Video Assist Operator
K.C. Colwell First Assistant Director
Larry Leahy Script Coordinator
Scott Janush First Assistant Editor
Eric S. Adamson Electrician
Adrienne Anderson Visual Effects Coordinator
Robb W. Ward Construction Foreman
Peter M. Tobyansen Production Supervisor
Toby Gallo Systems Administrators & Support
Suzanne Mitus-Uribe Digital Compositors
Tim Ryan Key Grip
Michael Lantieri Special Effects Coordinator
Steven J. Winslow Camera Technician
Bradley M. Goodman Post Production Supervisor
Jerry Kim Rigging Grip
Don Burgess Additional Camera
Randy L. Childs Propmaker
Seth Arnett Stunts
Jim Passon Color Timer
Patrick Phillips Technical Supervisor
E. J. Foerster Second Unit Director
Patrick J. Foley Dialogue Editor
Kimberly Lowe Voigt ADR Editor
John F. Reynolds Dialogue Editor
Mark L. Mangino Sound Effects Editor
Eric Gotthelf Foley Mixer
Andrew Somers Dialogue Editor
Batia Grafka Property Master
Mark L. Mangino Dialogue Editor
Ginger Geary Foley Artist
Andrew Somers ADR Editor
Mark Vargo Second Unit Director
Derek Thompson Concept Artist
Steve Robertson Dolly Grip
Thomas Brown Special Effects Technician
Laura Tiz Assistant Accountant
Richard K. Buoen Storyboard Artist
Todd Carroll Production Assistant
Carl Catanese Set Buyer
Danny Downey Stunt Double
Lori Ikeda Payroll Accountant
Jan Cosby Second Assistant Accountant
Shaun Ryan Production Driver
Bert Maatta Technical Advisor
David Raines Additional Sound Re-Recording Mixer
Jim Henrikson Supervising Music Editor
Steven R. Molen Production Executive
Mindy Bee Second Assistant Camera
Simon Rhodes Music Producer
John T. Connor Assistant Camera
James Horner Conductor
Paula Nederman Visual Effects Production Assistant
Doug Jones Negative Cutter
Heather Kelton Art Department Production Assistant
Dietrich Lohmann In Memory Of
Kurt Zelnak Travel Coordinator
Jon R. Tower Chief Lighting Technician
Bob Merrick Production Secretary
Anthony J. Lipin Costumer
Wendy Washbrook Casting Assistant
Ken Blackwell Assistant Editor
Brian Glazen Location Assistant
Paula Case Second Second Assistant Director
Jeff Rosen Foley Supervisor
Kimberly Skyrme Extras Casting
César Díez Álava Assistant Property Master
Michael Healey Colorist
Wainani Young-Tomich Additional Second Assistant Director
Mike Fay Best Boy Grip
Patrick Burn Assistant Location Manager
Douglas Retzler Special Effects Assistant
John Latenser V Assistant Production Coordinator
Phill Norman Title Designer
Robb Wilson Sound Assistant
Michael Alexander Collins Stunt Driver
Jennifer L. Pearlman Key Production Assistant
Stuart Fink Unit Publicist
Cinda-Lin James Stunts
Jennifer Lamb Stunts
Debbie Evans Stunts
Jeff Cranford Second Assistant Sound
Waldo Sanchez Hair Department Head
Michael D. Harrell Assistant Property Master
Kris Peck Assistant Property Master
Frank McEldowney Greensman
Tommy Tomlinson Property Master
Scott Nifong Property Master
Gary Tuers Props
David French Sculptor
Shannon Curfman Set Dresser
David L. McGuire Set Dresser
Kristina Kilpe Set Dresser
Michael Anthony Jackson Storyboard Artist
Philip Keller Storyboard Artist
David Lowery Storyboard Artist
Raymond Prado Storyboard Artist
Cara Giallanza Second Unit First Assistant Director
Dana J. Kuznetzkoff First Assistant Director
Robert Rooy First Assistant Director
Michele Ziegler Second Unit First Assistant Director
Alison C. Rosa Second Assistant Director
Lisa M. Rowe Second Assistant Director
Glen Trotiner Second Assistant Director
Patrick J. Foley Sound Editor
Jonathan Phillips Second Assistant Sound
David Werntz Second Assistant Sound
Todd Harris Second Assistant Sound
Jeff Heusser Compositing Supervisor
Danny Mudgett Digital Compositor
Gregory Oehler Digital Compositor
Steve Nichols Animation
Philip Edward Alexy Animation
Jason Ivimey Animation
Janet Lewin Visual Effects Coordinator
Gary Archer Prosthetics
Cinda-Lin James Stunt Double
Leigh Hennessy Stunt Double
Joni Avery Stunts
Debbie Evans Stunt Driver
Craig Lyn Modeling






















ikwilfilmskijken © 2024