Verschrikkelijke Ikke 2 (2013)

Animatie, Komedie, Familie
Gru, het duivelse meesterbrein, is terug en heeft zijn leven gebeterd en drie kinderen geadopteerd. Samen met zijn assistent en de kinderen beleven zij een nieuw avontuur, waarbij de Minions weer voor de nodige problemen zorgen. Een paar Minions zijn aan het lanterfanten wanneer ze een geluid horen buiten. In eerste instantie blijkt het een kat te zijn die ze bang maakt, maar vervolgens worden ze ontvoerd door een mysterieuze kracht.

Verschrikkelijke Ikke 2 Film Info

Score: 6.9/10 van 9348 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2013-06-26
Lengte: 98 Minuut / 1:38
Regisseurs: Pierre Coffin, Chris Renaud.
Schrijvers Ken Daurio, Cinco Paul.
Productie Studio: Illumination Entertainment
Productie Land: United States of America

Verschrikkelijke Ikke 2 Foto's


Verschrikkelijke Ikke 2 Trailer


Steve Carell
als Gru (voice)
Kristen Wiig
als Lucy (voice)
Benjamin Bratt
als Eduardo 'El Macho' Pérez (voice)
Miranda Cosgrove
als Margo (voice)
Russell Brand
als Dr. Nefario (voice)
Ken Jeong
als Floyd Eagle-san (voice)
Steve Coogan
als Silas Ramsbottom (voice)
Elsie Fisher
als Agnes (voice)
Dana Gaier
als Edith (voice)
Moisés Arias
als Antonio Pérez (voice)
Nasim Pedrad
als Jillian (voice)
Kristen Schaal
als Shannon (voice)
Pierre Coffin
als Kevin / Bob / Stuart / Additional Minions / Evil Minions (voice)
Chris Renaud
als Additional Minions / Evil Minions / Italian Waiter (voice)
Nickolai Stoilov
als Arctic Lab Guards (voice)
Vanessa Bayer
als Flight Attendant (voice)
Ava Acres
als Additional Voices (voice)
Lori Alan
als Additional Voices (voice)
Jack Angel
als Additional Voices (voice)
Eva Bella
als Additional Voices (voice)
Georgia Cook
als Additional Voices (voice)
John Cygan
als Additional Voices (voice)
Debi Derryberry
als Additional Voices (voice)
Jess Harnell
als Additional Voices (voice)
Danny Mann
als Additional Voices (voice)
Mona Marshall
als Additional Voices (voice)
Mickie McGowan
als Additional Voices (voice)
Mason McNulty
als Additional Voices (voice)
Alec Medlock
als Additional Voices (voice)
Laraine Newman
als Additional Voices (voice)
Jan Rabson
als Additional Voices (voice)
Andre Robinson
als Additional Voices (voice)
Katie Silverman
als Additional Voices (voice)
Casey Simpson
als Additional Voices (voice)
Claira Nicole Titman
als Additional Voices (voice)
Jim Ward
als Additional Voices (voice)
April Winchell
als Additional Voices (voice)
Tom Johnson Sound Re-Recording Mixer
Christopher Meledandri Producer
Carter Goodrich Character Designer
E.J. Holowicki Sound Effects Editor
Robert Taylor Associate Producer
Dennis Leonard Supervising Sound Editor
Jim Passon Color Timer
Carla Hool Casting
Gregory Perler Editor
Ken Daurio Screenplay
Cinco Paul Screenplay
Nick Glennie-Smith Conductor
Heitor Pereira Original Music Composer
Yarrow Cheney Production Design
Janet Healy Producer
Fabrice Joubert Animation
Pierre Coffin Director
Chris Renaud Director
Chihiro Kameyama Thanks
Gary Rizzo Sound Re-Recording Mixer
David Rosenbaum Production Manager
Brett Hoffman Script Supervisor
Pharrell Williams Songs
Colin Stimpson Color Designer
Eric Guillon Art Direction
Olivier Adam Set Designer
Sergio Casas Color Designer
Christoph Charriton Set Designer
Gregory Georges Color Designer
Clément Griselain Color Designer
Paul Mager Set Designer
Wilbert Plijnaar Storyboard
Loïc Rastout Set Designer
Philippe Tilikete Prop Maker
Roni Pillischer ADR & Dubbing
Paul Tirone Sound Recordist
Cédric Chapeleau Technical Supervisor
Jonathan del Val Animation
Jean Hemez Supervising Animator
Matthew Nealon Storyboard
Dave Cory First Assistant Editor
Bruno Dequier Animation Director
Bjorn Ole Schroeder ADR Supervisor
Sean England Foley
Slamm Andrews Music Editor
Andrew Walton First Assistant Editor
Christopher Scarabosio Sound Designer
Christopher Scarabosio Additional Sound Re-Recording Mixer
Mac Smith Sound Effects Editor
Jeannine Berger Post Production Supervisor
Mael Gourmelen Animation
Erik Foreman Foley Editor
Julie Adams Dialect Coach
Pierre Leduc Animation Director
Nicolas Valade Sets & Props Artist
Laurent Rossi Animation
Catherine Catie Lee Lighting Artist
Patrick Delage Animation
Yannick Lecoffre Lighting Artist
Julien Soret Supervising Animator
Claire Dodgson Editor
Christopher Barnett Additional Sound Re-Recording Mixer
Jonathan Borland Sound Effects Editor
Kevin Globerman Sound Recordist
Frank Rinella Foley Editor
Ronni Brown Foley
Alan Meyerson Score Engineer
Bruno Chauffard CG Supervisor
Tyler Werrin Editorial Coordinator
Boris Jacq CG Supervisor
Benoit Bargeton Animation
Ladd McIntosh Orchestrator
Alexandre Ronco Animation
Jean-Luc Florinda Production Supervisor
Laurent de la Chapelle Animation Supervisor
Daniel Callaby Animation
Audrey Fobis Animation
Silke Jager Animation
Gilad Carmel Associate Editor
Anthony Voisin Lighting Artist
Jason Hanel Color Designer
Vincent Blanqué Lighting Artist
Cédric Burkarth Lighting Artist
Ephraïm Drouet Lighting Artist
Benoit Fournol Lighting Artist
Pierre Avon Supervising Animator
Nicolas Bauduin Supervising Animator
Elodie Labbe Lighting Artist
François-Xavier Bologna Supervising Animator
Emmanuel Vergne Supervising Animator
Etienne Pêcheux Supervising Technical Director
Eric Garandeau Thanks
Daniel Pool-Kolb Thanks
Agnès Reault Thanks
Igor Primault Thanks
Kevin Bolen Sound Recordist
Julien Frantz Software Engineer
Marc Girou Software Engineer
Thierry Lauthelier Software Engineer
Frédéric Cros Software Engineer
Ludovic Lefève-Gourmelon Software Engineer
Benoit Lepage Software Engineer
Geoff Levner Software Engineer
Baptiste Sansierra Software Engineer
Alexandre Verlhac Software Engineer
Mélissa Faucher Software Engineer
Sébastien Masino Software Engineer
Thomas Métais Software Engineer
Alexandra Skinazi Sets & Props Supervisor
Thibault Collonges Sets & Props Artist
Hortense Goyard Sets & Props Artist
Elodie Hickson Sets & Props Artist
Gilles Roman Sets & Props Artist
Angela Smaldone Sets & Props Artist
Aurélien Hulot Sets & Props Artist
Cyril Thauvain Sets & Props Artist
Franck Clarenc Sets & Props Artist
Grégoire Foret Sets & Props Artist
Jérémie Mamo Sets & Props Artist
Ludovic Ramière Sets & Props Artist
Laura Giardini Set Dresser
Axelle De Cooman Set Dressing Supervisor
Nicolas Brack Lighting Supervisor
Charles Seignolle Lighting Coordinator
Démian Boude Lighting Artist
Florent Cadel Lighting Artist
Jérôme Cordier Lighting Artist
Thomas Dairain Lighting Artist
Bertrand De Becque Lighting Artist
John Hreich Lighting Artist
Romain Silva Macedo Lighting Artist
Mickael Mandonnet Lighting Artist
Jean-Pierrick Muggianu Lighting Artist
Victor Pajot Lighting Artist
Olivier Prigent Lighting Artist
Julien Rocchi Lighting Artist
Arnaud Servouze Lighting Artist
Arnaud Tisseyre Lighting Artist
Christophe Brejon Lighting Artist
Loïc Salmon Lighting Artist
Lionel Cuendet Master Lighting Artist
Sophie Guillois Master Lighting Artist
Thierry Noblet Master Lighting Artist
Max Tourret Master Lighting Artist
Damien Viatte Master Lighting Artist
Selim Draïa Master Lighting Artist
George Hiro Herrmann Finance
Julie Virgile Finance
Céline Le Barbenchon Editorial Coordinator
Julien Badoil Color Designer
Thomas Laffin Animation Department Coordinator
Benjamin Tussiot Animation
Steve Alves Animation
Hichem Arfaoui Animation
Salem Arfaoui Animation
Arnaud Berthier Animation
Cécile Brossette Animation
Antoine Collet Animation
Simon Cuisinier Animation
Luc Dégardin Animation
Christophe Delisle Animation
Axel Digoix Animation
Pierre-François Duhamel Animation
Damien Duprat Animation
Gabriel Gelade Animation
Nicolas Gibut Animation
Jean-Charles Gonin Animation
Adeline Grange Animation
Benoit Guillaumot Animation
Basile Heiderscheid Animation
Sebastien Kunert Animation
Vincent Le Ster Animation
Vincent Lemaire Animation
Alexandre Xiaoguang Li Animation
Adrien Soyty Liv Animation
Gaël Matchabelli Animation
Gwénolé Oulc'hen Animation
Yohan Pelladeaud Animation
Yung Pham Animation
Boris Plateau Animation
Patrick Pujalte Animation
Claude Ricros Animation
Ludovic Roz Animation
Gaël Sabourin Animation
Corentin Sacré Animation
Ludovic Savonnière Animation
Damien Zeelen Animation
Guillame Dhont Animation
Guillaume Hérent Animation
Mathieu Ménard Animation
Vincent Devay Animation
Céline Roz-Locatelli Animation Supervisor






















ikwilfilmskijken © 2021