Escape Plan (2013)

Actie, Thriller
Ray Breslin is 's werelds meest vooraanstaande persoon als het gaat om veiligheid. Hij heeft elke gevangenis nauwkeurig geanalyseerd en is tevens getraind op een enorme hoeveelheid overlevingstechnieken, zodat hij kan werken aan de best beveiligde gevangenissen, waaruit ontsnappen onmogelijk is.

Escape Plan Film Info

Score: 6.722/10 van 4923 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2013-10-09
Lengte: 116 Minuut / 1:56
Regisseur: Mikael Håfström
Schrijvers Jason Keller, Miles Chapman.
Productie Studios: Knightsbridge Entertainment, Summit Entertainment, Atmosphere Entertainment MM, EFO Films, Envision Entertainment, Boies/Schiller Film Group, Lionsgate
Productie Land: United Kingdom, United States of America


Escape Plan Trailer


Sylvester Stallone
als Ray Breslin
Arnold Schwarzenegger
als Emil Rottmayer
Jim Caviezel
als Willard Hobbes
50 Cent
als Hush
Sam Neill
als Dr. Kyrie
Vinnie Jones
als Drake
Faran Tahir
als Javed
Vincent D'Onofrio
als Lester Clark
Amy Ryan
als Abigail Ross
Graham Beckel
als Brims
Matt Gerald
als Roag
Caitríona Balfe
als Jessica Miller
David Joseph Martinez
als Captain Baradah
Alec Rayme
als Pilot
Christian Stokes
als Babcock
Rodney Feaster
als Front Gate Guard
David Leitch
als Second Lieutenant
Lydia Hull
als Receptionist
Eric Salas
als Screaming Prisoner
Brian Oerly
als Skinhead Prisoner
Jeff Chase
als Prisoner Beaten By Breslin
Christopher Matthew Cook
als Voice (voice)
Michael Papajohn
als Prisoner Beaten By Breslin
Jaylen Moore
als Console Guard #1
Stephen Livaudais
als Console Guard #2
Jay Amor
als Sleek Moroccan (uncredited)
John L. Armijo
als Inmate / Moroccan Cop (uncredited)
Tim Bell
als State Trooper (uncredited)
Joseph Aviel
als Prison Guard (uncredited)
Steven Krueger
als Gabriel (uncredited)
James Rawlings
als Babylon Guard (uncredited)
Dieter Rauter
als Rottmayer Stand-In (uncredited)
Arnold Chon
als Prisoner (uncredited)
David Lazan Art Direction
Bruce Minkus Special Effects
Michael Papajohn Stunt Double
Hank Amos Stunts
Paul Hughen Second Unit Director of Photography
Ellen Heuer Foley
Anne McCarthy Casting
Chad Stahelski Second Unit Director
David Leitch Second Unit Director
Barry Chusid Production Design
Kevin King Templeton Producer
Mark De Alessandro Stunts
Mark De Alessandro Stunt Double
Jay King Special Effects
George Furla Executive Producer
Randall Emmett Producer
Alex Heffes Original Music Composer
Leslie Shatz Sound Re-Recording Mixer
Bradford Johnson Set Decoration
Mikael Håfström Director
Mark Canton Producer
Brendan Galvin Director of Photography
Jonathan Eusebio Stunt Coordinator
Derek Vanderhorst Sound Designer
Derek Vanderhorst Supervising Sound Editor
Robbie Brenner Producer
Chris Lighty In Memory Of
Steve Adcock Camera Operator
Steve Adcock "B" Camera Operator
Felipe Savahge Stunts
Larnell Stovall Stunts
Carmen Acosta Production Assistant
Aaron Barnes Additional Camera
Tom Proctor Stunts
Michael Lantieri Special Effects Supervisor
Dama Claire Thanks
Jason Keller Screenplay
Sean Paul Braud Stunts
Will Wallace VFX Artist
Tim Bell Stunts
Jay Amor Stunts
Ronn Surels Stunt Double
Jeff Galpin Stunts
Jeff Rice Executive Producer
Nicolas Stern Executive Producer
Lizz Wolf Costume Design
Elliot Greenberg Editor
Remington Chase Producer
James A. Gelarden Art Direction
Mark Stewart Executive Producer
Miles Chapman Screenplay
Miles Chapman Story
Beau Brasseaux Acting Double
Spencer Silna Executive Producer
Sarah Contant Set Designer
Kimberly Amacker Makeup Artist
Asen Asenov Stunt Double
Brandt Andersen Executive Producer
Martin Blencowe Thanks
Mike Seal Stunts
Lionel Kopp Color Designer
Stepan Martirosyan Executive Producer
Jeffery J. Tufano Camera Operator
James Alexander Special Effects Technician
Taylor Mahony Digital Intermediate Editor
Aaron Saxton Stunts
Jeremy Marinas Stunts
Stephen Conroy Stunts
Kellie Roy Casting
Alexander Boies Executive Producer
Jason Gandhi Executive Producer
Zack Schiller Executive Producer
Greg Sproles Stunts
Scott H. Eddo Makeup Department Head
Buddy Enright Unit Production Manager
Jennifer Kamrath Set Costumer
Jann K. Engel Set Designer
Linda Gardar Costume Supervisor
Linda Gardar Set Costumer
Kent H. Johnson Property Master
Michael Magill ADR & Dubbing
Tim Martin Production Assistant
Thayr Harris Stunts
Andy Ryan Gaffer
Kizzie Autumn Martin Set Costumer
Joseph Bonn Music Editor
Brian Oerly Stunts
Freddie Poole Stunts
Roberto Cappannelli Sound Re-Recording Mixer
Chuck Stringer Construction Coordinator
Jude Erny Scenic Artist
Jack Lazzaro Makeup Artist
Richard Foreman Jr. Additional Still Photographer
Gabriel J. Serrano Sound Re-Recording Mixer
Tim Limer Sound Recordist
Pete Romano Underwater Camera
Pete Romano Underwater Director of Photography
Hans Bjerno Helicopter Camera
Hans Bjerno Aerial Director of Photography
Mustapha Mimis Set Costumer
Matt Tassone First Assistant Editor
George Lee Set Designer
Steve Dietl Additional Still Photographer
Jeff Atherton Visual Effects Producer
Mary Frances Eglin Script Supervisor
Lisa Latter Location Manager
Yolanda Mercadel Hairstylist
Duane Manwiller Second Unit Director of Photography
Mark Edward Wright Visual Effects Editor
Alan Markfield Still Photographer
Nicole Venables Hairstylist
Michael Arena Greensman
Noon Orsatti Stunt Coordinator
Jesse Ehredt Sound Recordist
Christopher TJ McGuire Steadicam Operator
David Esparza Sound Effects Editor
Mandell Winter Dialogue Editor
Regis Harrington Stunts
Sebastian Perez-Burchard Digital Intermediate Editor
Emily Tatum Makeup Artist
Charles Bodenheimer Painter
Gregg Brilliant Unit Publicist
Lindanne Lewis Scenic Artist
Nigel Scott Music Editor
Ferdinand Duplantier Jr. Rigging Gaffer
Jody Miller Camera Operator
Jody Miller "A" Camera Operator
Adam Ward Camera Operator
Adam Ward "C" Camera Operator
Jon Valera Stunts
Zachary Sieffert First Assistant "B" Camera
Jami Ross Makeup Artist
Amy Soto Art Department Coordinator
Robert 'Rock' Galotti Stunts
Robert 'Rock' Galotti Armorer
Robert 'Rock' Galotti Assistant Property Master
Markus Wittman Leadman
Derek Babchishin Animation
JC Bond Visual Effects Editor
Dwight Raymond Visual Effects Editor
Josh Sutherland Visual Effects Editor
Joel Sevilla CG Supervisor
Donald Dowd Camera Operator
Juliana Hoffpauir Set Costumer
Molly Kamrath Set Costumer
Jennifer Brown Set Medic
Arnold Chon Stunts
Atsuo Fujiwara Animation
Kortney Manns Stunts
Tom R. Wilson Construction Foreman
Codie Scott Grip
Joaquin Ludewig VFX Artist
Greg Rementer Stunt Double
Eric Stratemeier Stunts
Alexander Eldimiati Stand In
Barker White Set Dresser
John Bernecker Stunts
Trace Cheramie Stunts
Casey Pieretti Stunts
Chris Wells Visual Effects Supervisor
Jorge Longoria Stunts
P.J. Haines Chef
Brandon Grimes Co-Producer
Tamara Henderson Second Assistant Accountant
Erik Schultz Stunts
Ted Barba Stunts
Guy Fernandez Stunts
Warren Drummond Storyboard Artist
Brian Stegeman Digital Imaging Technician
Casey Hendershot Stunts
Dino Dos Santos Stunts
Jonathan Morrill Lighting Technician
Mike Wilson Stunts
Nick Satriano First Assistant Director
Chelsea Bo Additional Production Assistant
Hunter Baxley Stunts
Josh Diogo Stunts
Joe Nin Williams Stunts
Jayson Ehlers Transportation Captain
Blair Miller Assistant Editor
Jeremy Bell Associate Producer
Rowbie Orsatti Stunts
Chris Cochran Grip
Jimi Ryan Key Grip
Terri Greening Accountant
Elizabeth Chambers Travel Coordinator
Zack Judson 3D Supervisor
Joe Sökmen Rigging Grip
Jackson Spidell Stunt Coordinator
Raion Hill Stunts
Ian D. Navran Assistant Production Coordinator
Chelsea Donison Production Assistant
Kevin Luster Grip
Jordan Whaley Lighting Technician
Jeff Brockton Stunts
Eric Scott Williamson Key Set Production Assistant
John R.C. Davis Production Coordinator
Shoban Narayanan Compositor
Blair Skinner Production Assistant
Blair Skinner Production Runner
Cody Brunty VFX Artist
Nicolas Cadorette Vigneau Digital Compositor
Grant Wilson Animation
Nicolas Houle Digital Compositor
Felder Charbonnet Stand In
Mika Margolles VFX Artist
Stephen Early Additional Second Assistant Camera
Frank D. Parrish Second Assistant "B" Camera
Harrison Rutherford Compositor
Neil Safeer Ghaznavi Compositor
Walter Garcia Stunts
Richard Bennett Storyboard Artist
Audrey A. Johnson Assistant Property Master
Douglas Plasse Second Assistant Director
James Kawano Digital Compositor
Danny Nick Set Dresser
Chad Naremore Grip
Dottie Buck Craft Service
Robert Baird First Assistant "C" Camera
Scott Luttrell Grip
Brad Manis Special Effects Technician
Nick Spetsiotis Marine Coordinator
John Ott Assistant Editor
Caleb Clark Digital Compositor
Frank Akrong Digital Compositor
Amy Denning Winfrey Payroll Accountant
Alison J. Forest Production Assistant
Christian Brown Production Secretary
Jerry Lambert Post Production Accountant
André Rios VFX Artist
Justin LeBlanc Lighting Technician
Christian Hardy Grip
Jack Flynn Construction Buyer
Cory Parker On Set Dresser
John Sanchez Set Dresser
Mark Seiler Set Dresser
Craig Serody Set Dresser
Hui-wen Wu VFX Artist
Billy Tilk Stunts
Andy Young Rigging Grip
Disha Patel-Webb Assistant Editor
Daniel Hernandez Stunts
Mark Frazier Producer's Assistant
Michael Ortiz Stunts
Tracy Browne First Assistant Accountant
Mason McGuire Rigging Grip
D.J. Phillips Video Assist Operator
Chris J. Fanguy Stunts
Derek Hall Production Assistant
Julie Gallagher Production Assistant
Todd T Taylor Stunts
Matt Cipro Grip
Justin Holecek In Memory Of
Chris M. Wilson Construction Foreman
Brielyn Sexeny Electrician
Will Eastin Graphic Designer
Saul Cruthirds Painter
Tony Vo Stunts
Michael Balzer Digital Compositor
Spencer J. Abadie Painter
Daniel E. Kiker Painter
Sam Pearcy Additional Second Assistant Camera
Phillip Noorani Producer's Assistant
Jonathan Abrams Associate Producer
Durado D. Brooks Jr. Grip
George J. Steiner Jr. Set Production Assistant
Karina Teismann Lighting Technician
Christie Chaplin Driver
Kurtis Myers Visual Effects
Lucas Swallow Stunts
Ayhan Tongadur Stunts
Katie Weiss Porter Executive Producer's Assistant
Zachary Holmes Second Assistant Camera
James Connell Production Assistant
Ron Epstein Special Effects
Eric Ducote Stunts
Natalie Haft Intern
Sean Lynn Chef
Joshua Sepe Grip
Brian Babineaux Painter
Richard Blencowe In Memory Of
Ryan Wooley Production Assistant
Alexis Tippin Second Assistant Accountant
Jean Song Production Executive
J. Celeste Salzer Actor's Assistant
Jay Osterman Producer's Assistant
Crystal Neel Stand In
David Murto Post Production Assistant
Nathon S. Lewis Actor's Assistant
Brian C. Lauziere Additional Production Assistant
John Landers Craft Service
Shane Grady Stand In
Dillon Eddo Production Assistant
Dave Woodcock Driver
Daniel Woodcock Driver
Katherine Dolese Location Coordinator
Kelly McCall Digital Intermediate
Kirk Bloom Second Assistant "A" Camera
Ryan Ward Stunts
Jim Teachout Stunts
Luke Hawx Stunts
Paul Fraser Stunts
Mbita Bakari Stunts
Donmill Yip VFX Artist
Sandy Romero VFX Artist
Mariusz Rokicki Digital Compositor
Torsten Neuendorf Digital Compositor
Erwan Leroy Compositor
Ming-Hsiang Kao VFX Artist
Kishor Joshi Compositor
Nolan Conrad Compositor
Jongjun An Compositor
Christopher L. Wampler Special Effects Technician
Kyla McFalls Key Art Production Assistant
Jennifer Lewis-Farley Standby Painter
Laurianne Butler-Smith Painter






















ikwilfilmskijken © 2024