Fantastic Four (2005)

Actie, Avontuur, Fantasie, Sciencefiction
Wanneer een experimentele ruimtevlucht verkeerd afloopt veranderen Reed Richards, Sue Storms, haar broer Johnny Storms en piloot Ben Grimm van lichaamsstructuur, waardoor zij superkrachten krijgen. Al snel wordt dit bekend aan de buitenwereld, die ze een superhelden status geeft. De elastische Mr. Fantastic, de onzichtbare Invisible Woman, de ontvlambare Human Torch en the Thing, een man van steen met enorme krachten, bundelen als 'the Fantastic Four' hun nieuw verworven kunsten samen om Victor von Doom tegen te houden, die snode plannen heeft met de wereld!

Fantastic Four Film Info

Score: 5.7/10 van 6163 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2005-06-29
Lengte: 120 Minuut / 2:0
Regisseur: Tim Story
Productie Studios: Kumar Mobiliengesellschaft mbH & Co. Projekt Nr. 3 KG, 1492 Pictures, Constantin Film, Marvel Enterprises, 20th Century Fox
Productie Land: Germany, United States of America

Fantastic Four Foto's


Fantastic Four Trailer


Ioan Gruffudd
als Reed Richards / Mr. Fantastic
Jessica Alba
als Sue Storm / Invisible Woman
Chris Evans
als Johnny Storm / Human Torch
Michael Chiklis
als Ben Grimm / The Thing
Julian McMahon
als Victor von Doom / Doctor Doom
Kerry Washington
als Alicia Masters
Hamish Linklater
als Leonard
Laurie Holden
als Debbie McIlvane
David Parker
als Ernie
Kevin McNulty
als Jimmy O'Hoolihan
Maria Menounos
als Sexy Nurse
Michael Kopsa
als Ned Cecil
Andrew Airlie
als Compound Doctor
Pascale Hutton
als Nightclub Girlfriend
Douglas Weston
als Victor's Doctor
Stan Lee
als Willie Lumpkin
Sam Rubin
als Reporter - KTLA
G. Michael Gray
als Nightclub Boyfriend
Patrick Stoner
als WHYY-TV Philadelphia
Ron Chartier
als Hotel Guest
Bernd Eichinger Producer
Ralph Winter Producer
William Hoy Editor
Shepherd Frankel Supervising Art Director
Stan Lee Executive Producer
Stan Lee Comic Book
Avi Arad Producer
Kevin Feige Executive Producer
John Ottman Original Music Composer
Chris Columbus Executive Producer
Mark Radcliffe Executive Producer
Michael France Writer
Oliver Wood Director of Photography
Jim Passon Color Timer
Kent Beyda Additional Editing
Nancy Klopper Casting
Steven Kirshoff Special Effects Coordinator
Alexandra Altrocchi Digital Effects Producer
Brian Smrz Second Unit Director
Jeffrey A. Okun Additional Visual Effects
Michael Barnathan Executive Producer
Jack Kirby Comic Book
Tim Story Director
Eric Batut Production Sound Mixer
Garvin Cross Stunt Double
Elizabeth Wilcox Set Decoration
Dave Jordan Music Supervisor
Tim Gomillion Sound Recordist
David Lucarelli ADR Recordist
John Murray Foley Supervisor
Charleen Richards ADR Mixer
Dennis Rogers Sound Recordist
Justin Bergler Second Assistant Camera
Peter S. Elliot Visual Effects Editor
Caitlin McKenna-Wilkinson ADR Voice Casting
Mark Frost Writer
Patrick Esposito Post-Production Manager
Ed Anders Stunt Driver
Damon Intrabartolo Conductor
Jamie Clarke Post Production Assistant
Susan Hegarty Dialect Coach
Ross T. Fanger Unit Production Manager
Ross T. Fanger Co-Producer
Mike Carpenter Rigging Grip
Rikki Gagne Stunts
Charles Maynes Sound Designer
Don MacAulay Art Direction
Berj Bannayan Visual Effects Supervisor
Bill Boes Production Design
Anji Bemben Key Hair Stylist
Kerry Hayes Still Photographer
James W. Tyson Costume Supervisor
Jim Filippone Pilot
Chet Zar Sculptor
Paul Mitchnick Camera Operator
Dawn Y. Line Key Costumer
Jason Farrar Assistant Location Manager
John T. Cucci Foley Artist
Nancy Anna Brown Set Designer
Lynn Chaulk Lead Painter
Erik Aadahl Sound Effects Editor
Susan Dawes Dialogue Editor
Amanda Goodpaster Music Editor
Jonas Kirk Construction Coordinator
Derek Del Puppo Carpenter
Blake R. Cornett Second Assistant Sound
Bob Bedard Chef
Ray McIntyre Jr. Digital Effects Supervisor
John A. Larsen Supervising Sound Editor
Jim Brookshire ADR Supervisor
Steven J. Winslow Camera Technician
Damon Michael Gordon Location Manager
John B. Keys Scenic Artist
David Holm Transportation Captain
Stacey Butterworth Wigmaker
Danny Rafic First Assistant Editor
Ron Barr Digital Intermediate Editor
Constantine Sekeris Conceptual Design
Mark Chow Additional Camera
Jim Van Dijk Steadicam Operator
Jim Van Dijk First Assistant "A" Camera
Amy Beresford Digital Producer
Dave Emmonds Head Greensman
Paul Griffin Animatronics Supervisor
James Bolt Additional Sound Re-Recording Mixer
Mike Hardison CG Supervisor
Jarrod Tiffin Rigging Gaffer
Joe Everett Unit Publicist
Brent Boates Production Illustrator
John Branagan Stunt Coordinator
Mira Caveno Assistant Art Director
Kent Matheson Matte Painter
Scott Irvine Transportation Coordinator
Kurt Williams Associate Producer
Derek Casari ADR Engineer
Melissa Brockman Visual Effects Producer
Andre Brouwer Truck Costumer
Patrick Janicke Concept Artist
Skip Longfellow First Assistant Sound Editor
James H. Chow Property Master
Bill Haller Supervising Animator
Tommy Frazier Special Effects Supervisor
Susan Paley Abramson Casting Assistant
Lee Cleary Associate Producer
Lee Cleary First Assistant Director
David Gorder Associate Producer
Eric Clement Sequence Leads
Richard Roles Aerial Director of Photography
Casey Stone Scoring Mixer
Zoe Jirik Set Decoration Buyer
Kathryn Bihr Makeup Artist
Zack Abramowitz Stand In
Ann Foley Assistant Costume Designer
Jojo Villanueva Music Coordinator
Dennis Brock Gaffer
Dave Alexander Stunts
Stewart Bethune Production Manager
Caroline Hardon Assistant Editor
Mark N. Tompkins Painter
Yvonne Melville Unit Manager
Tim Maxwell Sound Recordist
Doug Dalisera Best Boy Electric
Helen Luttrell Dialogue Editor
Warren Flanagan Conceptual Illustrator
Patti Bishop Set Costumer
Dave Miller Driver
Errin Lally Casting Associate
Charlie Davis Post Production Supervisor
James Ashwill Foley Mixer
Chris Glyn-Jones Boom Operator
Chris Higgins Sound Assistant
Rena Campbell Costumer
Kathryn Bolt Compositing Supervisor
Maryjane Layani Production Accountant
Brian Walsh Production Supervisor
Greg Gladstone Effects Supervisor
Melissa Crich Travel Coordinator
Steve Smith Key Grip
Jose Fernandez Costume Design
Michelle Baines Costume Set Supervisor
David Zbriger I/O Supervisor
Alp Altiner Visual Effects
Rebecca Adams Production Coordinator
Devin Bunje Systems Administrators & Support
Trevor Goring Storyboard Artist
Breanne Larrett Editorial Production Assistant
Gary Burritt Negative Cutter
Catherine Kretz Second Second Assistant Director
Reid Cohoon Dolly Grip
Aristidi Georgiopoulos First Assistant Camera
Ali Merhi Extras Casting Assistant
Matthew Adams Digital Compositors
Wendy Snowdon First Assistant Makeup Artist
Leslie McMichael Utility Stunts
Jonathan Germain Lighting Artist
Lee Anne Elaschuk Art Department Assistant
Lisa Leung Art Department Coordinator
Margareth Lynch Line Producer
Mike West Grip
Elke Gordon Hairstylist
Keith Burk Set Dressing Artist
Steven Wargo Craft Service
Andre Bustanoby Digital Effects Supervisor
Audrey Dennison Loader
Sid Nicholson Propmaker
Martineau David Security
Stefan Herz Software Engineer
Rob Graham Video Assist Operator
Jigesh Gajjar Layout
Peter Ronan Electrician
James S. Harvey Lighting Technician
Phil Jeffers Sound Editor
Dean Gula Visual Effects Coordinator
James Start Thanks
Paul Jasper Animal Coordinator
Patrick Flanagan Compositing Artist
Paul Arnel Best Boy Grip
Diego Garzon Script Supervisor
Larry Portmann Focus Puller
Joe Buxton Libra Head Technician
Dennis Briest Special Effects Technician
Scott Koenigsberg Camera Loader
Brian Emerson CG Artist
Sean Lawrence Colorist
Anthony Alvaro Visual Effects Production Assistant
Christian Feldhaus First Assistant Accountant
Andrea Brown Extras Casting
Tamar Ouziel Assistant Makeup Artist
Claudio Palavecino On Set Props
Josh Pickens Location Production Assistant
Francois Garcia Head of Production
Vincent Dela Luna Key Production Assistant
Chris Holt Digital Intermediate Producer
Sharon Dever Construction Buyer
Ashley Bell Third Assistant Director
Leah Hong Graphic Designer
Alex Borys Location Assistant
Mike Elizalde Makeup Supervisor
Jeff D. Miller Production Assistant
Lance Peverley Additional Third Assistant Director
Jason B. Landels Assistant Property Master
Julio Ferrario Creative Director
Herminio Kam Paint Coordinator
Niles Heckman Set Supervisor
Miki Bang Special Effects Assistant
Colin Naso Special Effects Best Boy
Richard Porta Assistant Camera
Vince Krochak Camera Trainee
Joshua Cordes Senior Animator
Steve Flynn Aerial Coordinator
Amanda Bronswyk Assistant Accountant
Jay Anderson Generator Operator
Tana Tocher Production Driver
David Ebner Production Executive
Tim Coleman Rigging Supervisor
Richard Wynnyk Security Coordinator






















ikwilfilmskijken © 2020