Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw (2019)

Actie, Avontuur, Komedie
'Hobbs and Shaw' volgt de diplomatieke beveiligingsagent Luke Hobbs en de losbandige Deckard Shaw. Ondanks het feit dat er nog altijd een gespannen sfeer heerst tussen beide, brengt het lot hen weer samen en moeten ze tegen hun zin in samenwerken. Het tweetal moet het opnemen tegen een ongeslagen opponent die de naam Brixton draagt.

Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw Film Info

Score: 6.868/10 van 6832 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2019-08-01
Lengte: 134 Minuut / 2:14
Regisseur: David Leitch
Schrijvers Chris Morgan, Drew Pearce.
Productie Studios: Chris Morgan Productions, Seven Bucks Productions, Universal Pictures
Productie Land: United States of America


Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw Trailer


Dwayne Johnson
als Luke Hobbs
Jason Statham
als Deckard Shaw
Idris Elba
als Brixton
Vanessa Kirby
als Hattie Shaw
Helen Mirren
als Queenie Shaw
Eiza González
als Madame M
Eddie Marsan
als Professor Andreiko
Eliana Su'a
als Sam Hobbs
Cliff Curtis
als Jonah Hobbs
Lori Pelenise Tuisano
als Sefina
John Tui
als Kal
Joshua Mauga
als Timo
Joe Anoa'i
als Mateo
Rob Delaney
als Agent Loeb
Alex King
als Lt. Grapefruit
Tom Wu
als Tsoi
John Macdonald
als Lermotov
Georgia Meacham
als Party Model #1
Laura Porta
als Party Model #2
Ima Caryl
als Tattoo Assistant
Shiloh Coke
als Prison Guard
Joshua Coombes
als Young Deckard
Meesha Garbett
als Young Hattie
Harry Hickles
als Young Owen
Lucy McCormick
als L.A. Waitress
Stephen Mitchell
als CIA Handler #1
Akie Kotabe
als CIA Handler #2
Felicity Dean
als Savoy Check-in Guest
Pete White
als London Cabbie
Peter Basham
als Agent at Hattie's #1
Noah Maxwell Clarke
als Agent at Hattie's #2
Joel MacCormack
als CIA Mapping Agent
Vineeta Rishi
als Eteon Assistant
Ryan Reynolds
als Eteon Director / Victor Locke
David Mumeni
als Eteon Computer Tech
Gavin Esler
als U.K. Newsreader #1
Ansu Kabia
als U.K. Newsreader #2
Stephanie Vogt
als U.S. Newsreader
Dan Li
als Chinese Newsreader
Adam Ganne
als German Newsreader
Antonio Mancino
als Italian Newsreader
Dan H. McCormick
als Paper Boy
Thalissa Teixeira
als Rosie's Nanny
James Dryden
als British Custom Officer
Katia Elizarova
als Flight Attendant
Ella-Rae Smith
als Madame M's Crew #1
Rain Chan
als Madame M's Crew #2
Lee Anne Nyagodzi
als Madame M's Crew #3
Maria Sergejeva
als Madame M's Crew #4
Mackenzie Proll
als Young Bully #1
Jack Kane
als Young Bully #2
Nathan Jones
als Russian Fighter Pilot
Spencer Wilding
als Eteon's Uber Merc
Axel Nu
als Eteon Medical Tech
Stephen Dunlevy
als Eteon Merc #1
Timothy Connolly
als Eteon Merc #2
David Leitch
als Eteon Helicopter Pilot
Michael Wildman
als U.K. Police Leader
Jobe Allen
als Samoan Local (uncredited)
Manoj Anand
als Airport Passenger (uncredited)
Lasco Atkins
als Construction Worker (uncredited)
Pualani Avaeoru
als Spouse (uncredited)
Leo Ayres
als Gang Member (uncredited)
Philip John Bailey
als Soldier (uncredited)
Lyon Beckwith
als Hobb's Cousin (uncredited)
Daniel Bernhardt
als Henchman (uncredited)
Kishore Bhatt
als Airport Passenger (uncredited)
Martin Bratanov
als Kitchen Porter (uncredited)
Sergio Briones
als Mercenary (uncredited)
Jill Buchanan
als Prison Visitor (uncredited)
Abbey Butler
als Airport Steward (uncredited)
Conlan Casal
als Mercenary (uncredited)
Tim Connolly
als Cocky Merc (uncredited)
Samantha Corcoran
als Background Security (uncredited)
Richard Curtis
als Bicycle Courier (uncredited)
James 'JD Knight' Dunn
als Infantry Henchman (uncredited)
Daniel Eghan
als Diner (uncredited)
Viktorija Faith
als Russian Plane Passenger (uncredited)
Francesca Fraser
als Wife Diner (uncredited)
Vikrem Singh
als Airport Steward (uncredited)
Michel Alexandre Gonzalez
als Hairdresser (uncredited)
Mark Gooden
als Mechanic (uncredited)
Sonia Goswami
als City Woman (uncredited)
Layne Hannemann
als Hobbs' Cousin (uncredited)
Kevin Hart
als Air Marshal Dinkley (uncredited)
Patrick Doran
als Passerby (uncredited)
Ruth Clarson
als City Woman (uncredited)
Kalanikauleleiaiwi Jardine
als Auto Shop Worker (uncredited)
Kyle Justin Leatherberry
als Mercenary (uncredited)
Westley LeClay
als Hobbs' Cousin (uncredited)
Steven Lewington
als Black Infantry Soldier (uncredited)
Marian Lorencik
als Russian Plane Passenger (uncredited)
Teresa Mahoney
als Lady in Rain (uncredited)
Stephen McGowan
als Bio-Hazard Scientist (uncredited)
Peter Parker Mensah
als Black Infantry Soldier (uncredited)
Kelemete Misipeka
als Samoan War Dancer (uncredited)
Pingi Moli
als Hobbs' Cousin (uncredited)
Richard James Montgomery
als Mercenary / Talos Suit (uncredited)
Sascha Panknin
als Airport Passenger (uncredited)
Hio Pelesasa
als Hobbs Cousin (uncredited)
Peter Rooney
als Pedestrian (uncredited)
Israel Ruiz
als London City Worker (uncredited)
Rubens Saboia
als Black Infantry Soldier (uncredited)
Ben-Hur Santos
als Warehouse Engineer (uncredited)
Dave Simon
als Security (uncredited)
David Sturgeon
als Mercenary (uncredited)
Matt Symonds
als Black infantry (uncredited)
Matt Townsend
als City Man (uncredited)
Rutvig Vaid
als International Tourist (uncredited)
Jay Waddell
als Street Racer (uncredited)
Nicholas Walker
als Mercenary (uncredited)
Ryan Bailey
als Hector
Richard Price
als Passerby (uncredited)
Jason Statham Producer
Mary Vernieu Casting
Peter Brown Sound Designer
Gary Scott Thompson Characters
Tina Maskell Stunts
Daniel Bernhardt Stunts
David Leitch Director
Matthew Stirling Stunt Driver
Jonathan Sela Director of Photography
Mike Mukatis Stunts
Tyler Bates Original Music Composer
Paul Pattison Makeup Artist
Mark P. Stoeckinger Sound Designer
Eddie J. Fernandez Stunts
Dwayne Johnson Producer
Steve Chasman Executive Producer
Cyril Raffaelli Stunts
Lucy Bevan Casting
Christopher Rouse Editor
Simon McGuire Art Direction
Chris Palermo Stunt Driver
Chris Morgan Screenplay
Chris Morgan Producer
Chris Morgan Story
Max Berman Concept Artist
Clay Cullen Stunt Driver
Shane Vieau Set Decoration
Marvin Campbell Stunts
David Allday Art Direction
Jalil Jay Lynch Stunt Driver
Tanoai Reed Stunt Double
Lisa Chugg Set Decoration
Loyd Bateman Stunts
Simon Crane Stunt Coordinator
Simon Crane Second Unit Director
Freddy Bouciegues Stunts
Antal Kalik Stunts
Stanimir Stamatov Stunts
Russell Balogh Stunts
David Scheunemann Production Design
Dean Wolcott Set Designer
Ethan Smith Executive Producer
Ethan Smith Unit Production Manager
Kelly McCormick Executive Producer
Dany Garcia Executive Producer
Nicole Powell Stunts
J.D. Schwalm Special Effects Supervisor
Paul Barry First Assistant Director
Wolfgang Metschan Art Direction
Bruno Martins Electrician
Jeff Murrell Gaffer
Rashid Phoenix Stunts
Drew Pearce Screenplay
Tanner Foust Stunt Driver
William Eliscu Assistant Art Director
Leon Sua Stunts
Efka Kvaraciejus Stunts
Shahaub Roudbari Stunts
Clay Donahue Fontenot Stunts
Stefan von Borbély Camera Operator
Alessandro Bertolazzi Makeup Designer
Jonathan Weber Visual Effects Supervisor
Ashley Winter Assistant Art Director
Mats Andersen Visual Effects Producer
Scott R. Fisher Stunts
Laura Swift Stunt Double
Stuart Lashley Visual Effects Supervisor
Will Coubrough Art Direction
Kim Phelan Visual Effects Producer
Frank Masi Still Photographer
Marylou Lim Costumer
Julie Brown Script Supervisor
Chris O'Hara Stunt Coordinator
Jason Ewart Steadicam Operator
Frank A. Montaño Sound Re-Recording Mixer
Jon Taylor Sound Re-Recording Mixer
Tom Partridge Visual Effects Editor
Laurent Plancel Stunts
Kathy Chasen-Hay Associate Producer
Hans Bjerno Aerial Director of Photography
Christopher Prampin Gaffer
Heather Noble Assistant Art Director
Sean Haley Costumer
Christine Youngstrom Art Department Coordinator
John Marzano Aerial Director of Photography
Adam Dale Aerial Director of Photography
Christopher Raphael Still Photographer
Ben Dimmock Stunts
David Smith Gaffer
Jillian Amburgey Script Supervisor
Fraser Taggart Second Unit Cinematographer
Fraser Taggart Second Unit Director of Photography
David Butler Key Costumer
Roxanne Cuenca Script Supervisor
Roy Chapman Property Master
Oliver Loncraine Camera Operator
David Malinowski Prosthetic Makeup Artist
Carol McConnaughey Unit Publicist
Nava R. Sadan Costume Supervisor
Christopher Downs CG Supervisor
Daniel Leavitt Stunts
Choi Ho Man Art Direction
Tim R. Lafferty Construction Foreman
Jess Jansen Assistant Editor
Dean Bailey Stunt Driver
Daniel Graham Stunts
Ian Sullivan Digital Intermediate
Dominic Hyman Supervising Art Director
Hiram Garcia Producer
Remo Tozzi Art Direction
Nikos Kalimerakis Gaffer
Cristina Waltz Key Makeup Artist
Derek Walker Camera Operator
Mike Massa Stunts
Jessica Phillips Costumer
John Flemming Key Grip
Dean Foard Lighting Technician
Dominic Ackland-Snow Construction Manager
Travis Dultz 3D Editor
Jimmy Hart Stunts
Oliver Cubbage Visual Effects Supervisor
Daniel Smith Still Photographer
Dan Glass Visual Effects Supervisor
David Cain Unit Production Manager
JoJo Williams Makeup Artist
Liam Byrne Supervising Armorer
Brian Nickels Stunts
Matthew A. Petrosky Steadicam Operator
John Brubaker Compositing Supervisor
Jason Curle Stunts
Heidi Moneymaker Stunts
Adam Pere Visual Effects Producer
Matthew D'Angibau Matchmove Supervisor
Oscar Gomez Key Rigging Grip
Barbara Holmes Visual Effects Editor
Nick Mitchell Electrician
Marisol Roncali Casting
Sean Rogers Libra Head Technician
Kelly Maracin Krieg Script Supervisor
Sam Paul Toms Visual Effects Editor
Phong Giang Stunts
Jeremy Fry Stunts
Harry Lu Armorer
Malosi Leonard Stunts
Liam McCartney Supervising Armorer
Matthew Deetsch Lighting Programmer
John Casali Sound Mixer
Richard Burden Stunt Driver
David Castillo Stunts
Nicole Furia Associate Producer
Martin Ivanov Stunt Driver
Stamos Triantafyllos Camera Operator
Fatemeh Khoshkhou Visual Effects Producer
Can Aydin Stunts
Jason Wasserman First Assistant Editor
Chris Morrison Stunts
Holland Diaz Stunts
Sara Kramer Key Makeup Artist
Jean-Paul Ly Stunts
Louis Delavenne Aerial Coordinator
Chloe Reynolds Set Costumer
Kyle McCulloch Visual Effects Supervisor
Brionna Maria Lynch Stunt Driver
Dave Hussey Digital Intermediate Colorist
Sue Chipperton Animal Coordinator
Peter Graf Aerial Camera Technician
Ralph Malani Hairstylist
John Macdonald Stunts
Eddie Gomez Set Costumer
Steven Blizzard Drone Pilot
Cale Schultz Stunts
Ryō Murakawa Key Hair Stylist
Melody Koerber Key Costumer
Bogdan Iofciulescu Techno Crane Operator
Andrei Nazarenko Stunts
Rachael Evelyn Stunts
Anton Agerbo Visual Effects Producer
Donny Bailey Stunt Driver
Peter Ayriss Drone Pilot
Danielle Millington-Peck Visual Effects Editor
Danny Wynands Stunts
Marc Bitz Assistant Art Director
Niko Nedyalkov Stunt Double
Tom Rodgers Stunts
Courtney McClain Assistant Costume Designer
Chris Pollard Stunts
Liz Oliver Ager/Dyer
C.J. Burbage Senior Animator
Anis Cheurfa Stunts
Axel Akesson CG Supervisor
Matt Perrin Pre-Visualization Supervisor
Jennie Murphy Art Department Coordinator
Kathryn Brillhart Visual Effects Production Manager
Dani Rose Drone Pilot
Mark Hyde Key Grip
Charlotte Malynn Art Direction
Charlotte Malynn Assistant Art Director
Yu Ying Chien Visual Effects Editor
Dan Jones Best Boy Electric
Paige Chaytor Production Supervisor
Charlie Wyldeck-Flowers Key Grip
Jakris Smittant Visual Effects Production Manager
Jason Selsor Rigging Grip
Neil Ashton Electrician
Caleb Choo Matchmove Supervisor
Mark Fitzgerald Additional Editor
Justin Pearson Stunt Driver
Dan Godar Aerial Camera
Eric Moliner Creature Technical Director
Nelson Dsouza Visual Effects Production Manager
Chris Milani Lighting Technician
Sianoosh Nasiriziba Senior Animator
Michael Brazelton Visual Effects Supervisor
Baptiste Chauveau Matte Painter
Dimitri Uradovskiy 2D Supervisor
Pawl Fulker Pre-Visualization Supervisor
Josh Sykes Visual Effects Producer
Tom Hornsby Costume Supervisor
Mike King Electrician
Bryan Ryan Visual Effects Production Manager
Lloyd Dudley Sound Mixer
Maria Friesen 3D Editor
David McMillan Lighting Technician
Negoita Mihai Libra Head Technician
Paul Sinnott Wardrobe Assistant
Andrew Burford Stunts
Mario Spanna Libra Head Technician
Matthias Winkler CG Supervisor
Damien di Toro Visual Effects Editor
Sullivan Richard Matte Painter
Erica Kim Lighting Technician
Hanny Tjan Makeup Artist
Tom Wade Camera Operator
King Louie Palomo Visual Effects Production Assistant
Makoto Koyama Senior Animator
Joel Christopher Set Costumer
Fraser Fennell-Ball Second Assistant Director
Andy Lister Stunts
Bradley Farmer Stunt Driver
Felicity Goldsworthy Principal Costumer
Tony Lazzara Stunts
Warren Hickman Visual Effects Editor
Rob Hunt Stunts
Peter Lasrado CG Supervisor
Jamie Hess Makeup Artist
Georgette Sweet Hairstylist
Stian Dahlslett Concept Artist
Benjamin Last Concept Artist
Renars Latkovskis Stunts
Gemma Hoff Makeup Artist
Gary Kane Stunts
Michael Hugghins Stunt Driver
Jordann Aguon Makeup Artist
Paul Bailey Stunt Driver
Ben Essex Stunts
Elizabeth Donker Curtius Stunt Double
April Dunlap Costumer
Robert Hladik Stunts
Julia Strack Compositing Supervisor
Nathaniel Perry Stunt Double
Josh Milne Libra Head Technician
Lucy Cork Stunt Double
Sina Ali Stunts
Jess Lundgren Stunts
Lara Licari Makeup Artist
Richard Wheeldon Stunts
Liam Carey Stunts
John Street Stunts
Dan Griffiths Stunts
Ian Edwards Armorer
Ainsley Davies Executive Producer
Sarah Evelyn Costume Designer
Tom Aldcroft Aerial Camera Technician
Soren Bendt Aaboe Pedersen Storyboard Artist
Katy Bullock Stunts
Adam Basil Stunts
Kirk A. Jenkins Stunts
Pete White Stunt Coordinator
Alistair Williams Special Effects Supervisor
Ray Valerio Rigging Grip
Adelaide Filippe Concept Artist
Chris Lees Concept Artist
Marcos Weiss Concept Artist
Andrew Naylor Construction Coordinator
Ermar Alexander Stunts
Liam Coote Stunts
Phil Arntz Aerial Camera
Scott McKee Aerial Camera
Stephen Peters Drone Pilot
James Clemo Electrician
George Kalimerakis Electrician
John M.H. Lee Electrician
Jim Agnew Electrician
Michele Abramo Puricelli Libra Head Technician
Eric Arnold Cortez Lighting Technician
Michael Fennelly Lighting Technician
Ricky Carrillo Rigging Gaffer
Fernando Santaella Navarro Key Hair Stylist
Martin Kemble Production Coordinator
Rohit Chandrashekhar Nair Production Coordinator
Samantha Arnold Production Coordinator
Daniel Castle King Production Coordinator
Harrison Gunnarshaug Production Secretary
Alex Leung Production Secretary
Jenny Kissoon Production Secretary
Frances E. Barer Ager/Dyer
Teddy George-Poku Assistant Costume Designer
Marianna Bourmpoula Costume Assistant
Maia Herzog Lee Costume Assistant
Josie May Costume Assistant
Robyn Morell Costume Assistant
Róisín Straver Costume Assistant
Lily Bevan Costume Coordinator
George Glasgow Costumer
Jeanine McKirnan Costumer
Gabriella Morpeth Costumer
Aaron Ellis Set Costumer
Mia Hope Radford Set Costumer
Rajat Chawla 3D Artist
Tiffany Hall 3D Generalist
Richard Worsley 3D Generalist
Sebastian Lauer CG Supervisor
Oliver Armstrong Compositing Supervisor
Kyle Goodsell Compositing Supervisor
Tetu Pawan Compositing Supervisor
Joan Buhigas Creature Technical Director
Emese Papp Creature Technical Director
Anand Kambli Creature Technical Director
Etay Herz Creature Technical Director
Leona Sharkey Creature Technical Director
Matthias Reiche Lead Animator
Steve White Lead Animator
Mahabub Subhani Shaik Lighting Artist
Taryn Douville Lighting Artist
Argha Sen Lighting Artist
Sujay Kumar G. Matchmove Supervisor
Dipak Tarpara VFX Artist
Jason Wong VFX Artist
Roberta Fischetti VFX Editor
Kat Newington VFX Production Coordinator
Alicia Abril Carrera Visual Effects Editor
Laura El Alam Visual Effects Editor
Marlene Nehls Visual Effects Producer
Alexa Barros Visual Effects Production Assistant
Ben Duffy Visual Effects Production Assistant
Hermione Francis Visual Effects Production Assistant
Andrew Shawley Visual Effects Production Assistant
Sheila Silveira Visual Effects Production Assistant
Roni Rodrigues Visual Effects Supervisor
Kristin Derella Assistant Editor
Miles Anderson Colorist
Tom Howard Lighting Programmer
Venice Smith Stunts
Pingi Moli Stunts
Alvin Chon Stunts
Dustin Nelson Stunts
Tim Davies Stunts
Matt Lange Sound Designer
Karen Smithson Stunts
Shane Roberts Stunts
Tilly Powell Stunts
Chris Manger Stunts
Bogdan Kumšackij Stunts
Tom Cotton Stunts
Brandon Cornell Utility Stunts
Mauro Calo Stunts
Paul Ginns Stunts
Joseph Paxton Stunts
Benos Noble Stunts
Dom Dumaresq Stunts
Clayton Grover Stunt Driver
Aviv Bar-Ami VFX Artist
Alexander T.H. Browne VFX Artist
Christoph Westphal VFX Artist
Craig Dolby Stunts
Nigel Oliver Stunts
Rick English Stunts
Pete Olivant Stunts
Matt Crook Stunts
Mark Dobson Stunts
Enele Ma'afu Tauteoli Stunts
Dan Matteucci Stunt Driver
Dave Lovano Stunt Driver






















ikwilfilmskijken © 2024