Fight Club (1999)

Drama, Thriller, Komedie
Een verzekeringsinspecteur die aan chronische slapeloosheid lijdt probeert wanhopig uit zijn oersaaie bestaan te ontsnappen. Bij toeval ontmoet hij Tyler Durden, een charismatische zeepverkoper met een bizarre levensfilosofie.

Fight Club Film Info

Score: 8.428/10 van 25242 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 1999-10-15
Lengte: 139 Minuut / 2:19
Regisseur: David Fincher
Schrijver: Jim Uhls
Productie Studios: Regency Enterprises, Fox 2000 Pictures, The Linson Company, Taurus Film, Atman Entertainment, Knickerbocker Films
Productie Land: Germany, United States of America


Fight Club Trailer


Edward Norton
als The Narrator
Brad Pitt
als Tyler Durden
Helena Bonham Carter
als Marla Singer
Meat Loaf
als Robert "Bob" Paulson
Jared Leto
als Angel Face
Zach Grenier
als Richard Chesler
Holt McCallany
als The Mechanic
Eion Bailey
als Ricky
Richmond Arquette
als Intern
David Andrews
als Thomas
Christina Cabot
als Group Leader
Tim DeZarn
als Inspector Bird
Ezra Buzzington
als Inspector Dent
Bob Stephenson
als Airport Security Officer
David Lee Smith
als Walter
Carl Ciarfalio
als Lou's Body Guard
Stuart Blumberg
als Car Salesman
Mark Fite
als Second Man at Auto Shop
Matt Winston
als Seminary Student
Lauren Sánchez
als Channel 4 Reporter
Thom Gossom Jr.
als Detective Stern
Markus Redmond
als Detective Kevin
Van Quattro
als Detective Andrew
Michael Girardin
als Detective Walker
David Jean Thomas
als Policeman
Paul Carafotes
als Salvator - Winking Bartender
Christopher John Fields
als Proprietor of Dry Cleaners
Michael Shamus Wiles
als Bartender in Halo
George Maguire
als Group Leader
Eugenie Bondurant
als Weeping Woman
Sydney "Big Dawg" Colston
als Speaker
Rachel Singer
als Chloe
Christie Cronenweth
als Airline Attendant
Dierdre Downing-Jackson
als Businesswoman on Plane
Charlie Dell
als Doorman
Rob Lanza
als Man in Suit
Joel Bissonnette
als Food Court Maître D'
Evan Mirand
als Steph
Robby Robinson
als Next Month's Opponent
Lou Beatty Jr.
als Cop at Marla's Building
Valerie Bickford
als Susan - Comsetics Buyer
Peter Iacangelo
als Lou
Todd Peirce
als First Man at Auto Shop
Joon Kim
als Raymond K. Hessel
Bennie Moore
als Bus Driver with Broken Nose
Pat McNamara
als Commissioner Jacobs
Tyrone R. Livingston
als Banquet Speaker
Owen Masterson
als Airport Valet
Anderson Bourell
als Bruised Bar Patron #1
Scotch Ellis Loring
als Bruised Bar Patron #2
Andi Carnick
als Hotel Desk Clerk
Edward Kowalczyk
als Waiter at Clifton's
Leonard Termo
als Desk Sergeant
Michael Arturo
als BMW Salesman (uncredited)
Greg Bronson
als Fight Spectator (uncredited)
Matt Cinquanta
als Fighter (uncredited)
Paul Dillon
als Irvin (uncredited)
Eddie Hargitay
als Chanting Fighter (uncredited)
Phil Hawn
als Banquet Guest (uncredited)
Bruce Holman
als Waiter in Bridgeworth Suites Corporate Video (uncredited)
Jawara
als Fight Patron Saying 'I don't know. What's going on?' (uncredited)
Baron Jay
als Waiter (uncredited)
Jim Jenkins
als Restaurant Maitre D' (uncredited)
Kevin Scott Mack
als Passenger Clutching Armrest (uncredited)
Trey Ore
als Fight Club Patron / Guy #2 in Video Store (uncredited)
Louis Ortiz
als Fight Spectator (uncredited)
Hugh Peddy
als Fight Club Man (uncredited)
J.T. Pontino
als Fight Club Man (uncredited)
Chad Randau
als Waiter (uncredited)
Marcio Rosario
als Fighter (uncredited)
Gregory Silva
als Riley Wilde - Fighter (uncredited)
Brian Tochi
als Fight Bully (uncredited)
Michael Zagst
als Support Group Member (uncredited)
Marc Cinquanta
als Space Monkey (uncredited)
Summer Moore
als Marla's Neighbor (uncredited)
Arnon Milchan Executive Producer
Michael Kaplan Costume Design
Art Linson Producer
Alex McDowell Production Design
Jay Hart Set Decoration
David Boulton ADR Mixer
Carlos Saldanha Animation Supervisor
David Fincher Director
Rhona Meyers Key Costumer
Steve Boeddeker Sound Effects Editor
Chuck Palahniuk Novel
Jim Uhls Screenplay
Ross Grayson Bell Producer
Ceán Chaffin Producer
John King Original Music Composer
Michael Simpson Original Music Composer
Jeff Cronenweth Director of Photography
James Haygood Editor
Laray Mayfield Casting
Ren Klyce Sound Designer
Ren Klyce Sound Editor
Richard Hymns Sound Editor
Richard Hymns Sound Supervisor
Doc Kane ADR Mixer
Helen Pollak Unit Production Manager
David Leitch Stunts
Richard Cetrone Utility Stunts
Hugo Santiago Set Designer
Jimmy Nickerson Stunts
Mike Topoozian First Assistant Director
Chris Gorak Art Direction
Julie M. Anderson Production Supervisor
Conrad W. Hall Camera Operator
Domenic Silvestri Set Designer
Claudio Miranda Gaffer
David McKimmie Assistant Production Coordinator
David Lucarelli ADR Recordist
Charleen Richards ADR Mixer
Seth Reed Assistant Art Director
Mickie McGowan ADR Voice Casting
P. Scott Bailey Leadman
Joe Hartwick Jr. First Assistant Accountant
Rob Bottin Makeup Effects
Richard Schuler Location Manager
Peter Ramsey Storyboard Artist
David Orr Color Timer
Jeff Imada Stunts
Rich Thorne Production Executive
Michael Matzdorff First Assistant Editor
Johann Benét Thanks
Dianne Chadwick Art Department Assistant
Tom Bellfort ADR Editor
Don Coufal Boom Operator
Todd Boekelheide Sound Re-Recording Mixer
Mary Works Assistant Dialogue Editor
Dennis Berardi Visual Effects Supervisor
Wendy J. Greiner Key Costumer
John Roesch Foley Artist
Merrick Morton Still Photographer
P.J. Hanke Additional Music
Margaret Prentice Makeup Artist
Randy Westgate Makeup Artist
Jean Ann Black Makeup Artist
Elinor Bardach Costume Supervisor
Wendy M. Craig Set Costumer
Jeff Passanante Construction Coordinator
Hilda Hodges Foley Artist
Cliff Wenger Special Effects Coordinator
Nicholas Brooks Digital Compositors
Brandon Proctor Sound Mix Technician
Richard K. Buoen Production Illustrator
Damon Caro Fight Choreographer
Damon Caro Stunt Double
Gwendolyn Yates Whittle ADR Supervisor
Francie Brown Dialect Coach
Michael Semanick Sound Re-Recording Mixer
Richard Quinn Dialogue Editor
Luis G. Hoyos Set Designer
Wayne Burnes Special Effects Technician
Julia K. Levine Set Designer
Eric Rosenberg Graphic Designer
Kenneth Garrett Sculptor
Dave Robling Transportation Coordinator
David C. Hughes Sound Effects Editor
Ewa Sztompke Dialogue Editor
Chris Haarhoff Steadicam Operator
Andrea D'Amico Visual Effects Producer
Kevin Scott Mack Visual Effects Supervisor
Brian Richards Music Editor
David Parker Sound Re-Recording Mixer
Joëlle Taar Assistant Editor
Patricia Miller Hairstylist
Kevin Tod Haug Visual Effects Supervisor
Fríða Aradóttir Key Hair Stylist
Fiona Campbell Westgate Rotoscoping Artist
Craig B. Ayers Sr. Greensman
Carolyn Tapp Foley Recordist
Derek Casari ADR Engineer
Joshua I. Kolden Visual Effects
Rachel Wyn Dunn Compositors
Mary Jo Lang Foley Mixer
Collin Grant Storyboard Artist
Tim R. Lafferty Construction Foreman
John S. Dorsey Associate Producer
Alex Olivares First Assistant Editor
Sande Alessi Extras Casting
John T. Connor First Assistant Camera
Jeff Wexler Sound Mixer
Dina Waxman Script Supervisor
Karen Meisels Casting Associate
Terry Anderson Set Costumer
Josue Clotaire Fleurimond Conceptual Design
Allen Kupetsky Second Second Assistant Director
Michael Runyard Stunt Coordinator
Robb Earnest Production Coordinator
Bill 'Kauhane' Hoyt Standby Painter
Martin Bosworth Rigging Gaffer
Raymond Bulinski Craft Service
Carey Ann Strelecki Researcher
Manny Demello Driver
Michael Herron Set Production Assistant
Jim Alfonso Transportation Captain
Steve Wolfe Assistant Camera
Frank Roughan Transportation Captain
Peter Mavromates Post Production Supervisor
Kevin Brown Lighting Technician
Tani Kunitake Production Illustrator
Michael Arvanitis Best Boy Electric
Robert Mehnert Aerial Camera
Michael J. Coo Key Grip
Mirela Rupic Assistant Costume Designer
Charles W. Belisle Set Dressing Artist
Tammy DeRuiter Painter
Kieran Woo Production Controller
Wayne Tidwell Video Assist Operator
Bryan Duff Assistant Property Master
S. Quinn Art Department Coordinator
Jack Robinson Location Scout
Greg Solomon Prosthetic Makeup Artist
Yann Blondel CG Supervisor
Gary Kanner Camera Loader
Karman Graham Post Production Assistant
Carrie Shaw Production Office Assistant
David B. Brenner Propmaker
Roy 'Bucky' Moore Property Master
Katherine Jones Set Medic
Lucio I. Flores Software Engineer
Chad Keller Stand In
Leon Xiao Systems Administrators & Support
Ronald A. Miller Rigging Grip
Flint Maloney Location Manager
Jim Davidson Production Accountant
Jessica Bellfort Assistant Sound Editor
Jim Rutherford 3D Animator
Lauren A. Littleton Visual Effects Coordinator
Misa Kageyama Sound Design Assistant
Bob Wagner Second Assistant Director
Julie L. Pearce Key Makeup Artist
Christie Cean George Casting Assistant
Ryan Laney Visual Effects Technical Director
Michael Brennan Dolly Grip
Peter J. Kelly Set Designer
Ron Frankel Pre-Visualization Supervisor
Scott Ross General Manager
Craig Kohtala Best Boy Grip
Eileen M. Dennis Second Assistant Accountant
Lisa Guerriero Second Assistant Camera
Danielle Simpson Set Dressing Buyer
Sean Hood Swing
Chris Gutierrez Assistant Location Manager
Raymond Bongiovanni In Memory Of
David Bailey Matte Painter
Cindy Nevins Payroll Accountant
Tanya Doyle Production Assistant
Shaun Ryan Production Driver






















ikwilfilmskijken © 2022