Five Nights at Freddy's (2023)

Horror, Mysterie
Een bewaker met persoonlijke problemen begint aan zijn nieuwe baan bij Freddy Fazbear’s Pizza. Tijdens zijn eerste nachtdienst komt hij erachter dat de nacht doorkomen bij Freddy’s nog niet zo eenvoudig is.

Five Nights at Freddy's Film Info

Score: 7.684/10 van 3410 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2023-10-25
Lengte: 109 Minuut / 1:49
Regisseur: Emma Tammi
Schrijvers Seth Cuddeback, Emma Tammi, Scott Cawthon.
Productie Studios: Blumhouse Productions, Scott Cawthon Productions
Productie Land: United States of America


Five Nights at Freddy's Trailer


Josh Hutcherson
als Mike
Piper Rubio
als Abby
Elizabeth Lail
als Vanessa
Matthew Lillard
als Steve Raglan
Mary Stuart Masterson
als Aunt Jane
Kat Conner Sterling
als Max
David Lind
als Jeff
Christian Stokes
als Hank
Joseph Poliquin
als Carl
Grant Feely
als Ghost Kid (Blonde Boy)
Asher Colton Spence
als Ghost Kid (With Hook)
David Huston Doty
als Ghost Kid (With Bunny Ears)
Liam Hendrix
als Ghost Kid (With Hat)
Jophielle Love
als Ghost Kid (Blue-Eyed Girl)
Tadasay Young
als Dr. Lillian
Michael P. Sullivan
als Doug
Wyatt Parker
als Young Mike
Lucas Grant
als Garrett
Jessica Blackmore
als Mike's Mom
Garrett Hines
als Mike's Dad
Ryan Reinike
als Freddy's Security Guard
Theodus Crane
als Jeremiah
Julia Belanova
als Cindy
Lisa Mackel Smith
als Ice Cream Lady
Xander Mateo
als Afraid Young Boy
Matthew Patrick
als Sparky's Diner Waiter
Bailey Winston
als Kim
Gralen Bryant Banks
als Pharmacist
Cory Kenshin
als Cabbie
Victoria Patenaude
als Social Worker
Terri Taylor Casting
Marc Fisichella Production Design
Smokey Cloud First Assistant Sound Editor
Scott Whyte ADR & Dubbing
Jason Blum Producer
Chrystee Pharris ADR & Dubbing
Sean Paul Braud Stunts
Andrea von Foerster Music Supervisor
Amy Wood Hair Department Head
Brett Pierce Music Editor
Claire Sanchez Set Decoration
Andrew Grush Original Music Composer
Andrew Grush Musician
Gregory Plotkin Thanks
Adam Stephenson Casting Assistant
Danny Gonzalez Second Second Assistant Director
Tyler MacIntyre Screenstory
Richard Elias Best Boy Grip
Chris Monberg Utility Stunts
Taryn Terrell Stunts
Ben Pronsky ADR & Dubbing
Seth Cuddeback Screenplay
Anthony Brandonisio Post Production Supervisor
Elizabeth Coulon Local Casting
Paul Timothy Carden ADR Editor
Natalie O'Brien Costume Design
Jason Gaya Sound Re-Recording Mixer
Andrew Twite Sound Effects Editor
Andy Dylan Stunts
Andy Dylan Stunt Coordinator
Mark A. Terry Art Direction
Jonathan Wales Scoring Mixer
Pat A. O'Connor Leadman
Michael S. Martin Property Master
Allen Parks Gaffer
Carl G. Variste Key Hair Stylist
Steve Martemucci Construction Coordinator
Vanessa Galvez Finishing Producer
Joel Dougherty Sound Re-Recording Mixer
Pavel Pesta Scenic Artist
William Paley Editor
Greg White Painter
Bryan Binder Visual Effects Producer
Melissa Brockman Visual Effects Supervisor
Jeffrey Kalmus VFX Supervisor
Amad Jackson ADR & Dubbing
P.K. Hooker Sound Designer
P.K. Hooker Supervising Sound Editor
Ryan Turek Executive Producer
Andrew Wesman Editor
Brad Quintana Prop Maker
Chris Welcker Production Sound Mixer
Eric Stratemeier Utility Stunts
Ted Gregg Dolly Grip
Paul Rahfield Digital Imaging Technician
Lyn Moncrief Director of Photography
Lori Castano Key Costumer
Chris Lee Hill Screenstory
John Criswell Animatronics Supervisor
Mehrnaz Mohabati ADR Mixer
Beatriz Sequeira Executive Producer
Jessica Lee Art Department Coordinator
Wolfie Trausch ADR & Dubbing
Sarah Domeier Lindo Casting
Drew Sacks VFX Editor
Susan Boyajian ADR & Dubbing
Susan Boyajian ADR Voice Casting
Matt Kutcher Special Effects Supervisor
Aminé Ramer Music Supervisor
Sang Kim Dialogue Editor
Sang Kim ADR Supervisor
Jessey Drake Sound Effects Editor
Celeste Chada Other
Joe Dryden Stunts
Joe Dryden Utility Stunts
David Bush Script Supervisor
David Fischer Second Assistant Director
Juan Pope ADR & Dubbing
Russell Binder Executive Producer
Amelia Chen Miley Casting Associate
Aidan Dykes ADR Mixer
Jason Maydick Color Assistant
Taylor Stewart Original Music Composer
Taylor Stewart Musician
Bogdan Zavarzin Foley Artist
Ashley Levy Makeup Department Head
Scott Calcagno Rigging Grip
Joaquim Badia Conductor
Jeff Brockton Utility Stunts
Landon Lott Conceptual Design
Michael Gaines Stunts
Andre Monaco First Assistant Editor
Gerald Autin Dolly Grip
Christopher H. Warner Executive Producer
Christopher H. Warner Unit Production Manager
Jakari Fraser ADR & Dubbing
Jonathan Dearing Visual Effects Supervisor
Melanie Kuan Assistant Editor
Karine Mauffrey Stunts
Harrison Costello Production Office Assistant
Mitch Paulson Colorist
Bryce Marshall First Assistant "B" Camera
Chris Flurry Steadicam Operator
Chris Flurry "A" Camera Operator
Ryan Farris Boom Operator
Michael Rivera ADR Mixer
Joie Todd Kerns On Set Dresser
Jennifer Scudder Trent Co-Producer
Nick Leon Key Grip
Toni Avalos Extras Casting
Emma Tammi Screenplay
Emma Tammi Director
Gregory T. Geniusz Set Dresser
Scott Cawthon Screenplay
Scott Cawthon Producer
Scott Cawthon Screenstory
Scott Cawthon Video Game
Qazi Hamza Javed CG Supervisor
Rick van de Schootbrugge Compositing Supervisor
James Bleakley CG Artist
Dylan Gravley Production Coordinator
Woodrow Travers First Assistant Director
Austin Alward Additional Photography
Austin Alward "B" Camera Operator
Alexander 'Sasha' Stolin Scenic Artist
Russell Beard Rigging Gaffer
Marc Mostman Executive Producer
Zachary Blosser First Assistant "A" Camera
Andrea Babineau Assistant Location Manager
Darcy Lynne Jamison Lighting Programmer
Matthew Nelson Casting Associate
Matt Cipro Stunts
Ashley Bunge Location Manager
Todd Crockett Production Accountant
Ashley Clements Assistant Property Master
Nick Kramer Best Boy Electric
Heidi Bannon Costumer
Emma Villere Costume Supervisor
Quincy Cichosz Electrician
Brady Lewis Production Assistant
Max Serwitz Sound Mix Technician
Paul Wicke Compositor
Jessica Johnston Set Designer
Lindsey Waltonbaugh Assistant Costume Designer
Chad Taylor Second Assistant "A" Camera
Emily Poulliard Utility Sound
Wendy Guerrera Scenic Artist
Emily Fay Higgins Visual Effects Producer
Jamison Rabbe ADR Mixer
Eric Ringbloom Set Dresser
Chris Bryant Utility Stunts
Michael Schlumbrecht Picture Car Coordinator
Nick Delgado Studio Teacher
Marie Boensch Truck Costumer
Ryan A. Sullivan Sound Effects Editor
Saun Santipreecha Music
Saun Santipreecha Additional Music
Peyton Goodrum ADR & Dubbing
Santanna Dean Special Effects Technician
Tyler Ferguson Post Production Assistant
Alana Webster ADR & Dubbing
Jamie Marie Dunn Stunts
Corey Ellow Sr. Location Assistant
Sierra Hawkins Stunts
Melissa Perret Payroll Accountant
Lara Karamardian Assistant Editor
Brian S. Johnston Production Supervisor
Mary Anne Olinsky Additional Second Assistant Director
Cecile Aymami Charge Scenic Artist
Joshua Walker Electrician
ThuyVi Nguyen Assistant Accountant
Justin Etienne Assistant Location Manager
Alexander Klein Set Designer
Alexa Holland Graphic Designer
Rebecca McGirney Art Department Production Assistant
Brad Miller Set Decorating Coordinator
Li Yaffe Assistant Set Decoration
Donnie Dean Special Effects Coordinator
Corey Farrell Visual Effects Production Manager
Jasper Goodrich CG Artist
Chris Van Noy-March Compositor
Neera Chatrath Camera Loader
Jack Khorram Second Assistant "B" Camera
Brian Nault Grip
Hilary Matkovich Casting Assistant
Paris Cocke Costume Coordinator
Stacey Gaw Location Coordinator
Lucia Bellanger Assistant Production Coordinator
Miles Gullett Production Assistant
Erin Murphy Travel Coordinator
Celena Rose Extras Casting
Jonathan House Set Designer
Natasha Tscharanyan Visual Effects Coordinator
Rustam Himadiiev Foley Mixer
Andrea McLaughlin Assistant Editor
Mark Koziorowski Grip
Andy O'Brien Grip
Ronnie Renshaw Grip
Michael W. Hoban Stunts
Gwendolyn Lastrapes Stunts
Steffan Pitzel Electrician
James Williams Generator Operator
Gino Paul Holmes, Sr. Rigging Grip
Jody D. Honold, Jr. Rigging Grip
Donald T. Roth Rigging Grip
Ryn Wilson Seamstress
Suzy Beique Key Makeup Artist
John Johnston Assistant Location Manager
Todd Muse Location Assistant
Danielle Broussard Production Office Assistant
Maverick Schmit Production Office Assistant
Cynthia Nguyen Second Assistant Accountant
Sam Nation Key Production Assistant
Simone Amos Production Assistant
Kandace Braud Production Assistant
Bryce Toups Production Assistant
Jeremy Marshall Executive Producer's Assistant
Brittany Guillot Actor's Assistant
Madi Turin Set Decoration Buyer
Jen Brunjes Set Dresser
Teddy Hennessey Set Dresser
Caleb Rimmer Set Dresser
Remy Laan Set Dresser
Kirk Bordelon Painter
Melanie Burck Painter
Keith Aymami Construction Foreman
Nick Martemucci Construction Buyer
Brad Benischeck Scenic Artist
Tony Sider Scenic Artist
Cecil Bowers Scenic Artist
Joaquin Sanchez Scenic Artist
Elizabeth Bartley ADR & Dubbing
Amari Grace ADR & Dubbing
Olivia van Doornewaard ADR & Dubbing
Jackie Cowgill ADR & Dubbing
Thomas Debone ADR & Dubbing
Esme Ellis ADR & Dubbing
Kendrick White ADR & Dubbing
Lily Marlovits Additional Music
Stewart Cole Musician
Devon Taylor Musician
Dragisa Stojanov Sound Recordist
Ilija Grkocski Music






















ikwilfilmskijken © 2024