Flight of the Phoenix (2004)

Actie, Avontuur
Een vrachtvliegtuig stort neer in een zandstorm in de Gobi-woestijn, met ongeveer 10 mensen aan boord. Een van de passagiers is een vliegtuigontwerper, die op het idee komt om met behulp van de onderdelen van het neergestorte vliegtuig een nieuw vliegtuig te bouwen. Hiermee willen ze ontsnappen voor het water en voedsel opraakt.

Flight of the Phoenix Film Info

Score: 5.98/10 van 811 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2004-12-17
Lengte: 113 Minuut / 1:53
Regisseur: John Moore
Schrijvers Scott Frank, Edward Burns.
Productie Studios: Optional Pictures, Davis Entertainment, Aldrich Group, 20th Century Fox
Productie Land: United States of America

Flight of the Phoenix Foto's


Flight of the Phoenix Trailer


Dennis Quaid
als Frank Towns
Tyrese Gibson
als AJ
Giovanni Ribisi
als Elliott
Miranda Otto
als Kelly
Tony Curran
als Rodney
Sticky Fingaz
als Jeremy
Jacob Vargas
als Sammi
Hugh Laurie
als Ian
Scott Michael Campbell
als Liddle
Kevork Malikyan
als Rady
Jared Padalecki
als Davis
Paul Ditchfield
als Dr. Gerber
Martin Hindy
als Newman
Bob Brown
als Kyle
Anthony Brandon Wong
als Lead Smuggler
Derek Barton
als Voice Actor (voice)
Jim Lau
als Voice Actor (voice)
Yi-ding Wang
als Smuggler #2
Kee-yick Cheng
als Smuggler #3
Vernon Lehmann
als Smuggler #4
Bill Abbott Music Editor
John Davis Producer
Scott Frank Screenplay
Deborah Aquila Casting
Marco Beltrami Original Music Composer
Andrew Menzies Supervising Art Director
Peter Brown Sound Effects Editor
Ron Berkeley Makeup Artist
Wyck Godfrey Producer
Dan Zimmerman First Assistant Editor
John E. Gray Special Effects Coordinator
Doc Kane ADR Mixer
Eliza Solesbury Set Decoration
John Moore Director
Patrick Lumb Production Design
George L. Little Costume Design
Jeff Carson Supervising Music Editor
Curtis Lindersmith Digital Intermediate Editor
Edward Burns Screenplay
Don Zimmerman Editor
Rodger Pardee Sound Effects Designer
Lukas Heller Scenario Writer
Darion Hing Costume Supervisor
Sarah Trevis Local Casting
Daniel J. Lester Assistant Costume Designer
Rick Findlater Makeup Artist
William Aldrich Producer
Ric Kidney Executive Producer
Ric Kidney Unit Production Manager
Brendan Galvin Director of Photography
Jennifer L. Smith Casting Associate
Tim Gomillion Sound Recordist
David Lucarelli ADR Recordist
Dennis Rogers Sound Recordist
Joni Jacobson Digital Supervisor
Caitlin McKenna ADR Voice Casting
Romek Delmata Storyboard
Patrick Esposito Post-Production Manager
Alan Hook Art Direction
Casey O'Neill Stunts
Alex Blum Producer
Jimmy N. Roberts Stunt Coordinator
Jimmy N. Roberts Second Unit Director
Philip McKeon Assistant Camera
Bob Brown Stunt Coordinator
Nada Pinter Script Supervisor
Doc D. Charbonneau Stunts
Anthony Harris Digital Color Timer
Buck Sanders Additional Music
Tricia Wood Casting
Lance Peters Armorer
Dezi Rorich Publicist
Jennifer Ricchiazzi Casting Assistant
Peter Belcher Camera Operator
Stan Spry Production Secretary
Jennifer Blatt Assistant Art Director
Annette Keet Makeup Artist
Dan O'Connell Foley Artist
Robert Troy Dialogue Editor
John Kurlander Scoring Mixer
John T. Cucci Foley Artist
Doug Hemphill Sound Mixer
Susan Dawes Dialogue Editor
James M. Churchman Stunt Coordinator
Egon Endrényi Still Photographer
Jay Wilkinson Supervising Sound Editor
Karen M. Murphy Visual Effects Producer
Kelly L'Estrange Visual Effects Producer
Desi Ortiz Visual Effects Editor
Jim Brookshire ADR Supervisor
Jerry Pooler Visual Effects Supervisor
Josh R. Jaggars Digital Effects Producer
Bruce Bisbey Art Department Coordinator
David B. Nowell Helicopter Camera
Fiona Connon Makeup Department Head
Ciarán Barry Camera Operator
Pamela Choules Assistant Editor
Gary Nolin Visual Effects Producer
Des Whelan Camera Operator
Craig Heath Sound Recordist
Mark Shoaf CG Supervisor
Tiffany Smith Visual Effects Producer
James Bolt Sound Re-Recording Mixer
Derek Spears Visual Effects Supervisor
Sean Devereaux Visual Effects Compositor
Scott Dougherty Head of Production
Mark Auret Property Master
Boris Rivett-Carnac Assistant Property Master
Telfer Barnes Focus Puller
Derek Casari ADR Engineer
Kelly Nelson Hairstylist
Christopher Bass Art Direction
Matthew Sullivan Set Decoration
Geraldine Jones Hair Department Head
Beverley House Key Hair Stylist
Adam Cameron Leadman
Adriana Dardas Set Designer
Kevin Morrissey Set Designer
Michele Perrone ADR Editor
Skip Longfellow First Assistant Sound Editor
Eric Pender CG Supervisor
Steve Dellerson Visual Effects Producer
David Goldberg Visual Effects Supervisor
Scott Gordon Visual Effects Supervisor
Gregory W. Smith Steadicam Operator
Michael McDermott Gaffer
David Wilson Publicist
Pete Anthony Conductor
William Boston Orchestrator
Carolyn Marston Key Costumer
Charlie Davis Post Production Supervisor
Dennis McNeill Color Timer
Brad Peterman First Assistant Camera
Lonnie A. Mathes Post Production Assistant
Anne C. Ford Production Accountant
James J. Atkinson Lighting Supervisor
Simon Firsht Boom Operator
Robert Fischer Grip
David Paris Aerial Coordinator
Lisa Spence Digital Producer
Gary Burritt Negative Cutter
Ryan Cosgrove Art Department Assistant
Wallace David February Painter
John Eaves Production Illustrator
Matthys Boshoff Standby Painter
Kevin Greene Camera Technician
John Andrew Baker Set Dressing Artist
Jack Cloete Carpenter
Richard Berkeley Set Production Assistant
Jason Frazier Stand In
Ana Alves Video Assist Operator
Danny Green Assistant Director
John Ash Electrician
Lynette Ely Production Coordinator
Guy Nockels Production Manager
Shelly Kidney Production Supervisor
Ian Voigt Production Sound Mixer
Mark Chavez 3D Artist
Judith Bell Digital Compositors
Dani Leff Visual Effects Coordinator
Jean-Roux Viljoen Unit Manager
Yaa Boaa Aning Costumer
Ferdi Burger Second Second Assistant Director
Adrienne Greshock Costume Assistant
Etienne Changuion Stunt Double
Chris Jensen Digital Colorist
Thomas Brown Second Assistant Camera
Philip Murphy Key Rigging Grip
Steve Austin Special Effects Technician
Lewis Menga Production Assistant
Dylan Cole Matte Painter
Terra Bliss Digital Intermediate Producer
John Uribe First Assistant Accountant
Tilu Khalayi Second Assistant Accountant
Jac Joel Draughtsman
Vicki Routs Set Dressing Buyer
Etienne Smit Swing
Shahida April Wardrobe Assistant
Catherine Pantazopoulos Colorist
Willem Bezuidenhout Animal Wrangler
Deborah J. Chesebro Assistant Accountant
Alison van Biljon Assistant Production Coordinator
Christopher Pace Generator Operator
Andrew Silvestri Matchmove Supervisor
Rowan Miles Pilot
Jeff Barnes Production Executive






















ikwilfilmskijken © 2024