Flightplan (2005)

Thriller, Drama, Mysterie
De jonge weduwe Kyle Prat raakt tijdens een vliegreis van Berlijn naar New York haar zesjarige dochtertje Julia kwijt. Het meisje lijkt spoorloos verdwenen en Kyle's frustratie groeit alleen maar wanneer niemand haar lijkt te willen geloven.

Flightplan Film Info

Score: 6.449/10 van 2460 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2005-09-22
Lengte: 98 Minuut / 1:38
Regisseur: Robert Schwentke
Productie Studios: Touchstone Pictures, Imagine Entertainment
Productie Land: United States of America


Flightplan Trailer


Jodie Foster
als Kyle
Peter Sarsgaard
als Carson
Erika Christensen
als Fiona
Kate Beahan
als Stephanie
Greta Scacchi
als Therapist
Judith Scott
als Estella
Sean Bean
als Captain Rich
Michael Irby
als Obaid
Brent Sexton
als Elias
Marlene Lawston
als Julia
Stephanie Faracy
als Anna
Forrest Landis
als Rhett Loud
Assaf Cohen
als Ahmed
Shane Edelman
als Mr. Loud
Mary Gallagher
als Mrs. Loud
Haley Ramm
als Brittany Loud
Jana Kolesárová
als Claudia
John Benjamin Hickey
als David
Matt Bomer
als Eric
Gavin Grazer
als FBI Agent
Chris Gartin
als Mike
Bess Wohl
als Katerina
Kirk B.R. Woller
als Grunick
Christian Berkel
als Mortuary Director
Cooper Thornton
als West
Klaus Schindler
als Metal Detector Guard #1
Eva Plackner
als Ion Tracker Guard #1
Amanda Brooks
als Irene
Jesse Burch
als Row 19 Male Passenger
Drake Johnston
als Main Deck Kid
Lois Hall
als Main Deck Grandma
Dana Kristen Vahle
als Helicopter Pilot
Ina Barrón
als Flight Attendant (uncredited)
Adrian Gorton Set Designer
Brian Grazer Producer
James Horner Original Music Composer
James Horner Orchestrator
James Horner Conductor
Deborah Aquila Casting
Florian Ballhaus Director of Photography
Kevin Ishioka Art Direction
Dick Bernstein Supervising Music Editor
Roy Barnes Set Designer
Alec Hammond Production Design
Sebastian T. Krawinkel Art Direction
Simon-Julien Boucherie Set Decoration
Maren Hollje Art Department Assistant
Axel Kahnt Property Master
Petra Schaumann Makeup Artist
Petra Schaumann Hairstylist
Marcus Loges Production Manager
Anja Wedell Production Coordinator
Kristov Brändli Production Accountant
Iris Müller Extras Casting
Inga Meissner Transportation Coordinator
Mike Higelmire Set Dresser
Dino DiMuro Sound Effects Editor
Robert Deschaine ADR Mixer
Tami Treadwell ADR Recordist
John S. Baker Special Effects Technician
Nina Gold Local Casting
Thom Noble Editor
Susan Lyall Costume Design
Billy Ray Writer
Fred Arbegast Sculptor
Jim Whitaker Executive Producer
Conrad Pope Orchestrator
Erica Huggins Executive Producer
Jennifer L. Smith Casting
Eric Almeras Digital Compositors
Robert Schwentke Director
Peter A. Dowling Writer
Rebecca Weigold VFX Editor
Kathy Lucas Set Decoration
Gerald Sullivan Assistant Art Director
Kevin Kliesch Orchestrator
Lynn Salvatori Stunts
Kim Robert Koscki Stunts
Jill Stokesberry Stunt Coordinator
Charles J.D. Schlissel Executive Producer
Jerome Butler Dialect Coach
Frances Mathias Hairstylist
Helen Wilson Seamstress
Terri Douglas ADR Voice Casting
Ryan Craig Second Assistant Director
Nerses Gezalyan Foley Mixer
James Moriana Foley Artist
Jeffrey Wilhoit Foley Artist
Valeska Schitthelm Makeup Artist
Valeska Schitthelm Hairstylist
Jonathan Watson First Assistant Director
Christopher Duskin Camera Operator
Priscilla Elliott Researcher
Lori Ball Post Production Coordinator
Petra Wellenstein Costume Supervisor
Thomas Lappin "A" Camera Operator
Kerry Ann Carmean Sound Effects Editor
Tricia Wood Casting
Mitchell E. Dauterive Production Supervisor
Armen Ksajikian Musician
Abraham Martinez Second Assistant "B" Camera
Ronald Batzdorff Still Photographer
Jacques Jouffret Steadicam Operator
David 'Goldy' Goldsmith Video Assist Operator
Tarra D. Day Makeup Department Head
Tarra D. Day Key Makeup Artist
Harry E. Otto Set Designer
Jack English Chief Lighting Technician
Jennifer Ricchiazzi Casting Assistant
Anna Ferrarie Camera Intern
Julie Hewett Makeup Artist
Linda Matthews Costume Supervisor
Annette Borgmann Local Casting
Michelle Vittone Makeup Artist
Steve Callas Construction Coordinator
Florian Haeger Production Driver
Sam Page Set Designer
Ed Arter Transportation Coordinator
Mark Freund Visual Effects Supervisor
Jon Title Sound Designer
Etienne Boussac Assistant Editor
Michael Hertlein Dialogue Editor
Timothy M. Earls Set Designer
Julie Orosz Executive Visual Effects Producer
Kurt Smith Color Timer
Wilma Garscadden-Gahret Script Supervisor
Karen Vassar Triest Dialogue Editor
Ray Utarnachitt Assistant Production Coordinator
Zachary Fannin Graphic Designer
Mick Cukurs Set Designer
Simon Rhodes Scoring Mixer
Edson Williams Visual Effects Supervisor
Gregory D. Liegey Visual Effects Supervisor
Nicolas Restrepo Additional Camera
Rob Hodgson Visual Effects Supervisor
Michael Minkler Sound Re-Recording Mixer
Julia Neighly Visual Effects Coordinator
Tom Goodrich Studio Teachers
Andrew Rowlands Steadicam Operator
Andrew Rowlands "B" Camera Operator
Michelle Pazer ADR Editor
Myron Nettinga Sound Re-Recording Mixer
Ronald Hersey Aerial Director of Photography
Dan Hegeman Sound Effects Editor
Darin McCormick-Millett Visual Effects Producer
Chris Jargo ADR Supervisor
Craig Mann Sound Recordist
Hector C. Gika Foley Supervisor
Roman Avianus Location Scout
Devin Sterling Digital Intermediate Producer
Philip Tallman Music Editor
Judi Townsend Script Supervisor
Mandell Winter Sound Effects Editor
John Gaskin Production Accountant
Heather Elwell Art Department Coordinator
Glenn E. Moran Rigging Gaffer
William H. Schirmer Pyrotechnician
Myron Baker Costumer
Phillip Hoffman Visual Effects Coordinator
Melissa Brockman Visual Effects Producer
Carol McConnaughey Unit Publicist
Todd Ellis Property Master
Dave McMoyler Supervising Sound Editor
Eddie Bydalek Additional Sound Re-Recording Mixer
Leigh Shanta Unit Production Manager
Bob Schneider Digital Intermediate Editor
Cynthia Ludwig First Assistant Editor
Marco Carpagnano Senior Animator
Gigi Williams Makeup Artist
Tony Donno Stunts
Heidi Seeholzer Makeup Artist
Jon Kull Orchestrator
Darryl Wilson Best Boy Grip
Thomas Clary 3D Coordinator
Medusah Hairstylist
Gerd Nefzer Special Effects Supervisor
Lorraine Crossman Costumer
Randy Kerber Orchestrator
Tobias Kownatzki Clapper Loader
Heather Elisa Hill Visual Effects Coordinator
Brian Bartolini Gaffer
Vera Steimberg Makeup Artist
Sean Hunter Moe First Assistant "B" Camera
Judith Babcock Post Production Coordinator
James Babineaux Assistant Chief Lighting Technician
Nick Mestrundrea Craft Service
Deborah Ann Piper Hair Department Head
Amy Garback CG Artist
Beda Mulzer Best Boy Electric
Maryjane Layani Production Accountant
Tara Nicole Weyr Second Second Assistant Director
Michael Alexonis Best Boy Grip
Gail Martin-Sheridan Production Accountant
Stephen Moore Casting Assistant
Michael C. Price Key Grip
Nanci Cascio Hairstylist
Alp Altiner Visual Effects
Alp Altiner Matte Painter
Perry Dodgson Boom Operator
Kevin A. Canamar Set Medic
William Coss First Assistant "A" Camera
Robert Eber Sound Mixer
John Cannon First Assistant Sound Editor
Sue Crosby Costumer
Briana Burke Location Manager
David Nico Assistant Production Coordinator
Nina Büttner Assistant Accountant
Sarah Bowen Associate Producer
Andrew R. Gardiner Assistant Location Manager
Simone Perusse Electrician
Paul Mugavero Set Dresser
Michael S. Epley Dolly Grip
Louis Dinson Transportation Captain
Cammy R. Langer Hairstylist
Luigi Mugavero Leadman
Scott Gregory Digital Colorist
Vanessa Grayson Stand In
Adrienne Greshock Costumer
Duncan Burbidge Digital Effects Producer
Josh Mossotti VFX Artist
Henric Nieminen Visual Effects Producer
Robert DiNozzi Executive Producer
Steve Alessi Grip
Steve Lewis Driver
David Wang Picture Car Coordinator
Raymond Hernandez Post Production Assistant
Mark R. LaPresle Propmaker
Cheryl Andryco Set Production Assistant
Andrew Kingston Systems Administrators & Support
Katharina Dießner Lighting Technician
Joseph E. Bates Rigging Grip
M. Michelle Nishikawa Production Coordinator
Rick Whitfield 24 Frame Playback
Andrew Garcia-Price Storyboard Artist
Ulrike Lamster Second Assistant Camera
Gary Kelso Best Boy Grip
Kameron Mogadam Visual Effects Camera
Meegan E. Godfrey Stunts
Meg Matthews Costumer
Pam Ellington First Assistant Accountant
Lori Ikeda Payroll Accountant
Michael Neal Payroll Accountant
Steffi Kulse Construction Buyer
René Frotscher Location Assistant
Marcel Dykiert Extras Casting Assistant
Donald Fly General Manager
Tobias Asam Third Assistant Director
Scott M. Anderson Set Dresser
Jerome Zelle Assistant Craft Service
Tom Altobello Assistant Property Master
Les Percy Key Rigging Grip
Lisa G. Shillingburg Second Assistant Accountant
David Stump VFX Director of Photography
Becky Root Visual Effects Production Assistant
Bennett Cerf Assistant Camera
Sara Dering Assistant Location Manager
J. Kitazaki Production Assistant
Raz Inserra Production Secretary
John Horning Set Dresser
Winona Wacker Camera Loader
Jennifer Tanksley Second Assistant "A" Camera
Charles Fagin Assistant Location Manager
Shana Fruman Hairstylist
Foster Vick Set Dresser
Od Howell Transportation Captain






















ikwilfilmskijken © 2024