5.7

Four Rooms (1995)

Misdaad, Komedie
Op oudjaarsavond in hotel Mon Signor in Los Angeles staat bediende Ted (Tim Roth) er helemaal alleen voor. Plotseling raakt hij dan verwikkeld in vier vreemde situaties. Als eerste komt hij in een kamer waar een groep heksen een ritueel willen uitvoeren, maar ze missen sperma. Vervolgens komt Ted in een kamer terecht waarin een gewapende man zijn vrouw op het bed heeft vastgebonden.

Four Rooms Film Info

Score: 5.7/10 van 2154 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 1995-12-09
Lengte: 90 Minuut / 1:30
Regisseurs: Allison Anders, Alexandre Rockwell, Robert Rodriguez, Quentin Tarantino.
website: https://www.miramax.com/movie/four-rooms/
Productie Studios: Miramax, A Band Apart
Productie Land: United States of America


Four Rooms Trailer


Tim Roth
als Ted the Bellhop
Jennifer Beals
als Angela
Antonio Banderas
als Man
Valeria Golino
als Athena
David Proval
als Siegfried
Sammi Davis
als Jezebel
Amanda de Cadenet
als Diana
Madonna
als Elspeth
Ione Skye
als Eva
Lili Taylor
als Raven
Alicia Witt
als Kiva
Tamlyn Tomita
als Wife
Lana McKissack
als Sarah
Danny Verduzco
als Juancho
Patricia Vonne
als Corpse
Salma Hayek
als TV Dancing Girl
Quentin Tarantino
als Chester Rush
Paul Calderon
als Norman
Bruce Willis
als Leo (uncredited)
Marisa Tomei
als Margaret
Lawrence Bender
als Long Hair Yuppy Scum
Kathy Griffin
als Betty
Kimberly Blair
als Hooker
Marc Lawrence
als Sam the Bellhop
Paul Skemp
als Real Theodore
Allison Anders Director
Allison Anders Writer
Alexandre Rockwell Director
Alexandre Rockwell Executive Producer
Alexandre Rockwell Writer
Robert Rodriguez Director
Robert Rodriguez Editor
Robert Rodriguez Writer
Quentin Tarantino Director
Quentin Tarantino Executive Producer
Quentin Tarantino Writer
Combustible Edison Original Music Composer
Gary Frutkoff Production Design
Lance Brown Sound Designer
Lawrence Bender Producer
Heidi Vogel Co-Producer
Paul Hellerman Production Manager
Paul Hellerman Co-Producer
Scott Lambert Co-Producer
Russell Gray Casting
Mayne Berke Art Direction
Sara Andrews Set Decoration
Sally Menke Editor
Guillermo Navarro Director of Photography
Mark Mothersbaugh Music Producer
Andrzej Sekula Director of Photography
Karyn Rachtman Music Supervisor
Elena Maganini Editor
Phil Parmet Director of Photography
Randi Hiller Casting Associate
Wayne Fitzgerald Title Designer
Mary Claire Hannan Costume Design
Jonathan Brown Steadicam Operator
Susan L. Bertram Costume Design
Erik C. Andersen First Assistant Editor
Debbie Hayn-Cass Unit Production Manager
Debbie Hayn-Cass Production Supervisor
Douglas Aarniokoski First Assistant Director
Rodrigo García Director of Photography
Jay Nierenberg Sound Editor
Chuck Jones Creative Consultant
Ermahn Ospina Key Hair Stylist
Ziad Doueiri First Assistant Camera
Barbara Harris ADR Voice Casting
Tiffanie DeBartolo Intern
Margaret Goodspeed Editor
Toni G Assistant Makeup Artist
Fernando Altschul First Assistant Director
Ray Maxwell Construction Foreman
Jayne-Ann Tenggren Script Supervisor
Tim Tuchrello First Assistant Sound Editor
Brian Markey Construction Coordinator
Robert Earl Craft Location Manager
Dawn Todd Curfman Post Production Coordinator
Zack Davis ADR Editor
Becky Sullivan Supervising ADR Editor
Pawel Wdowczak Production Sound Mixer
Glenn Hoskinson Sound Effects Editor
Thom 'Coach' Ehle Dolby Consultant
Denise Okimoto Music Editor
P. Gerald Knight Transportation Coordinator
Bruce Fortune Supervising Sound Editor
Kyle Oliver Location Assistant
Jacqueline Aronson Costume Supervisor
Lynda Reiss Property Master
Victor Iorillo Special Sound Effects
Marisol Jiménez Art Department Coordinator
Mike Stanwick Color Timer
Edgar Arellano Best Boy Electric
Paul Taglianetti Special Effects Coordinator
Nancy Willen Unit Publicist
Mynka Draper Costumer
Brian Bettwy Second Assistant Director
Darrell Dubovsky Driver
Paul Koronkiewicz Boom Operator
Rick Stribling Key Grip
Orlando Hairstylist
Bjørn Eivind Aarskog Second Assistant Camera
James C. Beeson Carpenter
Carlos A. Chavez Painter
Marc Gillson Lead Painter
T.D. Donnelly Standby Painter
Elizabeth Bolden Grip
Thomas G. Marquez Costume Supervisor
Paul Starr Makeup Artist
Sissy Boyd Choreographer
Derek Hurd Craft Service
Ben Parker Post Production Assistant
Ben Parker Set Production Assistant
Nick Roberts Security
Patrice Carbaugh Set Medic
Michael Boyce Harris Stand In
Dotti Thompson Transportation Captain
Bob Allen First Assistant Editor
Marcel DeJure Electrician
Chuck Smith Gaffer
Deborah Hebert Production Accountant
David Gertz Foley Mixer
Jan D. Tys Studio Teachers
Joseph W. Grafmuller Swing
Theresa Repola Mohammed Negative Cutter
Kristen Becht Music Coordinator
Christina Tucker ADR Mixer
Martin Charles Graphic Designer
Mary Patvaldnieks Assistant Decorator
Andrew King Assistant Property Master
Vincent Cassaro Second Assistant Sound
Christy Sumner Special Effects Assistant
Gregory C. Smith Assistant Camera
James Irons Best Boy Grip
Bob Ivanjack Dolly Grip
Jeff Ervin Assistant Editor
Heidrun M. Williams Assistant Accountant
Susan Noonan-Gero Assistant Production Coordinator






















ikwilfilmskijken © 2022