Game Night (2018)

Mysterie, Komedie, Misdaad
'Game Night' volgt een groep met koppels die zich verzamelen om een aantal spelletjes te spelen, iets wat ze geregeld doen. Hun bijeenkomst verloopt echter anders dan ze zouden denken. Wanneer iemand komt te overlijden, en iedereen denkt dat het om een moord gaat.

Game Night Film Info

Score: 6.855/10 van 5522 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2018-02-15
Lengte: 100 Minuut / 1:40
Regisseurs: John Francis Daley, Jonathan Goldstein.
Schrijver: Mark Perez
Productie Studios: New Line Cinema, Aggregate Films, Davis Entertainment, Access Entertainment, Dune Entertainment, Warner Bros. Pictures
Productie Land: United States of America


Game Night Trailer


Jason Bateman
als Max
Rachel McAdams
als Annie
Kyle Chandler
als Brooks
Sharon Horgan
als Sarah
Billy Magnussen
als Ryan
Lamorne Morris
als Kevin
Kylie Bunbury
als Michelle
Jesse Plemons
als Gary
Michael C. Hall
als The Bulgarian
Danny Huston
als Donald Anderton
Chelsea Peretti
als Glenda
Camille Chen
als Dr. Chin
Zerrick Williams
als Val
Joshua Mikel
als Colin
R.F. Daley
als Tats
John Francis Daley
als Carter
Michael Cyril Creighton
als Bill
Brooke Jaye Taylor
als Linda
Jonathan Goldstein
als Dan
Charlotte Haynes Hazzard
als Nurse
Chad Lail
als Bulgarian Goon
Natasha Hall
als Madison
Loren Schaffer
als Ryan's Date
Kabby Borders
als Ryan's Date
Kelly Johns
als Ryan's Date
Steve Witting
als Clown
Andrew Benator
als Clown
Malcolm X. Hughes
als Not Denzel
Jessica Lee
als Debbie
Jeffrey Wright
als FBI Agent Henderson (uncredited)
Curtis Lyons
als Logan (uncredited)
Robin Dyke
als Wasp (uncredited)
Renah Gallagher
als Infertility Clinic Patient (uncredited)
Jason Gerrard
als Rich Guy (uncredited)
Caleb Heiland
als Convenience Store Kid (uncredited)
August Kensington
als Bartender (uncredited)
Brendan O'Donovan
als Fight Fan (uncredited)
Shamara Rayner
als Wedding Guest (uncredited)
Persephonie Rose
als Club Girl (uncredited)
Liz Sanford
als Wedding Guest (uncredited)
Rachel Tracy
als Proposal Night Guest (uncredited)
Corinne van den Heuvel
als Party Guest (uncredited)
Grace Wan
als Party Guest (uncredited)
Marvin E. West
als Wall Street Guy (uncredited)
Michael David Yuhl
als Anderton Party Guest (uncredited)
Cliff Martinez Original Music Composer
John Davis Producer
Marc S. Fischer Executive Producer
Marc S. Fischer Unit Production Manager
Michael Corenblith Production Design
Catherine Harper Foley Artist
Tami Treadwell ADR Mixer
Toby Emmerich Executive Producer
Jason Bateman Producer
James Garavente Producer
Debra McGuire Costume Designer
Walter Hamada Executive Producer
Jeff Wolfe Stunts
Jean Claude Leuyer Stunts
John Francis Daley Director
John Francis Daley Writer
Barry Peterson Director of Photography
Richard Brener Executive Producer
Mark Perez Screenplay
Randy Miller Orchestrator
Randy Miller Conductor
Kimberly Jones Makeup Department Head
Chris Silver Finigan Production Accountant
Shauna L. Kroen First Assistant Accountant
Luc Julien Visual Effects
Whit Norris Sound Mixer
Rich Delia Casting
Susan Benjamin Set Decoration
Dave Neustadter Executive Producer
Gregory Plotkin Editor
Jonathan Leahy Music Coordinator
Shunika Terry Hair Department Head
Thirl Haston Stunts
Elena Sanchez Stunts
Duke Jackson Stunts
Jonathan Goldstein Director
Jonathan Goldstein Writer
Cody Robinson Stunts
Paul Schmitz Second Assistant Director
Paul Andrew O'Connor Stunts
Paul Andrew O'Connor Stunt Double
Steven Ritzi Stunt Coordinator
Steven Ritzi Second Unit Director
Stacie McKinnon Art Department Coordinator
Harrison Meyle Dialogue Editor
Jason Ellson Camera Operator
Jason Ellson Steadicam Operator
Jason Ellson "B" Camera Operator
Eric J. Bates Property Master
Tim LeBlanc Sound Re-Recording Mixer
Raven-Danielle Baker Stunts
Joseph T. Mastrolia Costume Supervisor
Lex D. Geddings Stunts
Michael Disco Executive Producer
Sébastien Moreau Visual Effects
Katherine Rose Foley Artist
Pam Fuller Script Supervisor
Hopper Stone Still Photographer
Daniel C. Gold "A" Camera Operator
Cameron Frankley Sound Designer
Cameron Frankley Sound Re-Recording Mixer
Cameron Frankley Sound Supervisor
Teressa Hill Hairstylist
Danny Brown Assistant Art Director
Jamie Gross Editor
Dean Tyrrell Special Effects Coordinator
Nick Epper Stunts
Isabelle Langlois Visual Effects
David H. Nash Construction Coordinator
Peter G. Adams Additional Music
Nick DeKay Stunts
Nick DeKay Stunt Double
John Bernecker Stunts
John Bernecker In Memory Of
John Bernecker Stunt Double
Isaac Hughes Stunts
Les Morgan Set Costumer
John Fox Producer
Unsun Song Mix Technician
Russell Tyrrell Special Effects Supervisor
Jacqui Popelka Production Office Coordinator
Jeremy Fischer Assistant Accountant
Manish Raval Music Supervisor
Tom Wolfe Music Supervisor
Tricia Miles Post Production Supervisor
Steve Zigler Rigging Gaffer
Elizabeth Robinson Key Hair Stylist
Dan Kenyon Sound Effects Editor
Sara Bourque Visual Effects
Adam Richards Casting Associate
Nikki Tomlinson Stunts
Nikki Tomlinson Stunt Double
Ben Aycrigg Stunts
Ben Aycrigg Stunt Double
Kevin Dyer Stunts
Kevin Dyer Stunt Double
Crystal Hooks Stunts
Wayne Short Transportation Captain
Thomas Van Schaick Transportation Captain
Lance Resch-Anger Second Second Assistant Director
Jon Michaels Supervising Sound Editor
Tracy Ewell Makeup Artist
Coco Kleppinger Casting Assistant
Brian Addie First Assistant Editor
Jen Farris Assistant Location Manager
Jermaine Holt Stunts
Hilary Smiley Set Costumer
Chris Lumpkin Key Rigging Grip
Kostas Theodosiou Digital Intermediate Colorist
Jonathan McGarry First Assistant Director
David Egan Editor
Louie Schultz Music Editor
Greg Tresan Animal Wrangler
James M. Cox Chief Lighting Technician
Shelby Anne Tompkins Production Assistant
Kerry Rawlins Key Grip
Mi Young Key Makeup Artist
Jeffrey N. Civa First Assistant "A" Camera
Jason Oliver ADR Mixer
Darrin Mann Foley Mixer
Chris Fletcher Second Second Assistant Director
Ariel R. Kaplan On Set Dresser
Justin DeMartino Set Dresser
C. Douglas Cameron Boom Operator
Angelique Perez Digital Intermediate Producer
Richard Marrero Stunts
Richard Marrero Stunt Driver
Pamela Scott-Farr Digital Intermediate Producer
Vincent Bates Set Designer
Richard Arnold Grip
Skylar Gorrell Special Effects Technician
Carol Tresan Animal Wrangler
Jeff Brockton Stunts
Niko Nedyalkov Stunts
Hugh D.G. Moody Supervising Art Director
Curtis Lyons Stunts
Alessandro Folchitto Stunts
Philippe Pelletier Visual Effects
Erinn Knight Assistant Costume Designer
Robin Meyers Script Supervisor
Austin Lapierre Production Supervisor
Francisco Ramirez Visual Effects Editor
Jennifer Davis Assistant Production Coordinator
Gerard Averill Location Manager
Evelyne Leblond Visual Effects
Thomas J. O'Connell ADR Mixer
Bruce Franklin Visual Effects Producer
Mark E. Brown Second Assistant Director
Michael Hansen Stunts
Mackie Roberts Best Boy Grip
Keith Potter First Assistant Director
Frank D. Parrish Second Assistant "A" Camera
Alana Knutson Utility Sound
Jay Fisher ADR Mixer
Kathryn La Bouff Associate Producer
Leslie Acton Key Costumer
Jared Fleury Assistant Property Master
Nicole Linn Set Decoration Buyer
Lizbeth Ayala Set Decoration Buyer
Patrick Ingram Extras Casting
Johnny Land Scenic Artist
Michael Corrigan Set Dresser
Janella Bersabal Extras Casting Assistant
Karen Turner Payroll Accountant
Carson E. Mayne Assistant Chief Lighting Technician
James Dean Propmaker
Trent Brya Stunts
Trent Brya Stunt Double
Matt V. Messina Assistant Location Manager
Philonese West Hairstylist
Jordan Soles Visual Effects
Bill McConnell Jr. Second Assistant "B" Camera
Eric Larivée Visual Effects
Erica Kyker Makeup Artist
Jeff W. Curtis Dolly Grip
Taylor Mosbey Graphic Designer
Daniel John Lerch Lighting Technician
Lisa Jackson Assistant Accountant
Kevin Ball Stunts
Kevin Ball Stunt Double
Marjolaine Tremblay Visual Effects Producer
Alan D'Antoni Stunts
Alan D'Antoni Stunt Coordinator
Hannah Smith Set Decorating Coordinator
Ashley Rae Trisler Stunts
John Hill Propmaker
Megan Schmidt Second Assistant Director
Catherine A. Cospelich Second Second Assistant Director
Carla Martinez Assistant Art Director
Christian Moreno Generator Operator
Cameron Sherman Production Assistant
Townson Wells Second Second Assistant Director
Wickham Irwin Assistant Director
Willie Weber Stunts
Willie Weber Stunt Driver
Ryan Kutch Leadman
Christian Satrazemis First Assistant "B" Camera
Marcia McIntyre Travel Coordinator
Allie Battle Set Dresser
David Taylor Lighting Technician
Kevin Coignet Rigging Grip
Shaun McLane Stunts
Shaun McLane Stunt Double
Alison Rosenfeld Moses Music Coordinator
Michael Stippich Lighting Technician
Paul Sanford Grip
James Cawley Transportation Coordinator
Bob Branam Video Assist Operator
Phil Lee Mix Technician
Kyle Jones Propmaker
Elizabeth Driscoll Unit Publicist
Sara Beth Bennett Assistant Editor
Reggie Hodge Lighting Technician
Francis Larouche Visual Effects
Pierre-Hugues Vachon Visual Effects
Mark Thompson Pilot
Alan Collins Scenic Artist
Paul Burke Stunts
Keith Adams Stunts
Amber Harrington Stunts
Amber Harrington Stunt Double
Gregory Lee Steinmetz Stunts
Justin Wells Digital Imaging Technician
Jason Robbins Camera Loader
Tiffany D. Moore Production Secretary
Ryan Dirkes Assistant Location Manager
Geoff Bremner Dolly Grip
Cordis Brooks Grip
Michael Cape Grip
Luke Messick Grip
Gus Sardina Transportation Captain
John Howington Craft Service
Edward Donnelly Set Dresser
Cheryl Watson Scenic Artist
Matt Rogers Propmaker
Amelie Tremblay Visual Effects
Nora Lonergan Production Assistant
David White Picture Car Coordinator
Jill Somers Production Assistant
Jim Cadenhead Set Medic
Brandi Hart Craig Post Production Assistant
Reginald Lewis Jackson Jr. Stunts
William E. Lovett III Pilot
Kali Campbell Assistant Accountant
Sara Martin Assistant Accountant
Kalani de la Maza Rigging Grip
Makanga Njagi Rigging Grip
Daniel Pangburn Rigging Grip
Alex Dorminy Set Dresser
Raegan Wexler Set Dresser
Todd F. Seay Standby Painter
Emilio Biasucci Scenic Artist
Ian Cummings Scenic Artist
Michael S. Thompson Scenic Artist
Ben Darnell Scenic Artist
Kevin Schroeder Scenic Artist
Scott Cool Scenic Artist
Thomas Ellis Scenic Artist
Tammy Tate Scenic Artist
Johnny Anderson Propmaker
Andy Buchanan Propmaker
Allen B. Jones Propmaker
Adam May Propmaker
Alwyn T. Perrin Propmaker
Victor M. Thomsen Propmaker
Kyle Barronton Propmaker
Kenneth Cole Propmaker
Bernard Harrison Propmaker
Josh McGouirk Propmaker
Derrick Phillips Propmaker
Randall Scott Propmaker
David Tolley Propmaker
Bret Woodall Propmaker
Nathan D. Brown Propmaker
George A. Davis Propmaker
Noel Leathers Propmaker
Gabe Owens Propmaker
Greg Powell Propmaker
Jason Stallworth Propmaker
Nelson Wentz Propmaker
Kelsey Fowler Sculptor
William Gouinlock Sculptor
Chris Reynolds Sculptor
Sara Steele Sculptor
Logan McKnight Greensman
Blake Venable Greensman
Donna Yoder Greensman
Thomas Stevenson Special Effects Technician
Tim Lawrence Special Effects Technician
Steve Hernandez 24 Frame Playback
Antonio Bell Set Medic
Taylor Vaughn Actor's Assistant
Amanda Bloomgren Actor's Assistant
Lauren Schoneman Producer's Assistant
Mor Peretz Producer's Assistant
Dillan Knox Producer's Assistant
Elizabeth Claire Bates Production Assistant
Kyle Ford Production Assistant
Diana Lam Production Assistant
Josh McCormack Production Assistant
Connor Sullivan Production Assistant
Paul Connors Production Assistant
Sarah Gorczyk Production Assistant
Rachel Lanquist Production Assistant
Richard Sanborn Production Assistant
Payden Andrew Evans Production Assistant
Isabella Hunter-Agnew Production Assistant
William Gillespie Generator Operator
Cory L. Gilkey Craft Service
Skylar Nichols Visual Effects Coordinator
Patrick David Visual Effects Supervisor
Jimmy Lavallee Visual Effects
Thor Laewe Additional Music






















ikwilfilmskijken © 2024