Godzilla (2014)

Actie, Drama, Sciencefiction
Wanneer boosaardige wezens, versterkt door de wetenschappelijke arrogantie van de mens, de mensheid en haar voortbestaan bedreigen slaat Moeder Natuur terug met haar eigen ultieme wapen, Godzilla, een verwoestende natuurkracht, die het in een heftige strijd zal opnemen tegen deze creaturen. Te midden van alle geweld en chaos volgen we drie leden van een gezin. Joe Brody is een wetenschapper in Japan.

Godzilla Film Info

Score: 6.1/10 van 5467 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2014-05-14
Lengte: 123 Minuut / 2:3
Regisseur: Gareth Edwards
Schrijver: Max Borenstein
website: http://www.godzillamovie.com
Productie Studios: RatPac-Dune Entertainment, Toho Company, Ltd., Legendary Entertainment, Disruption Entertainment, Warner Bros. Pictures
Productie Land: Japan, United States of America


Godzilla Trailer


Aaron Taylor-Johnson
als Ford Brody
Bryan Cranston
als Joe Brody
Ken Watanabe
als Dr. Ishiro Serizawa
Elizabeth Olsen
als Elle Brody
Juliette Binoche
als Sandra Brody
Sally Hawkins
als Dr. Vivienne Graham
David Strathairn
als Admiral William Stenz
CJ Adams
als Young Ford
Carson Bolde
als Sam Brody
Richard T. Jones
als Captain Russell Hampton
Victor Rasuk
als Tre Morales
Patrick Sabongui
als Master Sargeant Marcus Waltz
Jared Keeso
als Jump Master
Luc Roderique
als Bomb Tracker
Al Sapienza
als Huddleston
Brian Markinson
als Whelan
Catherine Lough Haggquist
als PO Martinez
Jake Cunanan
als Akio
Warren Takeuchi
als Akio's father
Yuki Morita
als Akio's Mother
Ken Yamamura
als Takashi
Garry Chalk
als Stan Walsh
Christian Tessier
als Muto Crow's Nest Tech #3
Anthony Konechny
als Thach
James D. Dever
als Captain Freeman
Akira Takarada
als Immigration Officer
James Pizzinato
als HALO Jumper
Chris Shields
als Dispatch Officer
Eric Keenleyside
als Boyd
Hiro Kanagawa
als Hayato
Ty Olsson
als Jainway
Kurt Max Runte
als Crow's Nest Tech
Jill Teed
als Head Nurse
Josh Cowdery
als Pilot
Michael Rowe
als Air Force #1 (uncredited)
T.J. Storm
als Godzilla
Michael Leone
als (additional voices)
Alexandre Desplat Original Music Composer
Seamus McGarvey Director of Photography
Sarah Finn Casting
Heike Brandstatter Casting
Coreen Mayrs Casting
Lawrence Sher Additional Photography
Stella Vaccaro Set Designer
Bob Ducsay Editor
Patricia Whitcher Executive Producer
Owen Paterson Production Design
Matthew Riutta Location Manager
John Stoneham Jr. Stunt Coordinator
Sharen Davis Costume Design
Grant Van Der Slagt Supervising Art Director
Roy Lee Producer
Elizabeth Wilcox Set Decoration
Ross Dempster Art Direction
Thomas Tull Producer
Dave Callaham Story
Victoria Down Makeup Department Head
Krista Bell Stunts
Scott Meehan Art Direction
Jon Jashni Producer
Dan Hermansen Art Direction
Dan Lin Producer
Michael Kelem Aerial Director of Photography
Alex Garcia Executive Producer
Mary Parent Producer
Peter Chiang Visual Effects Supervisor
Gareth Edwards Director
Yoshimitsu Banno Executive Producer
Brian Rogers Producer
Roger Vernon Second Unit Director of Photography
Max Borenstein Screenplay
Diana Acrey Hairstylist
Crystal Mudry Stunts
Kirsten Franson Art Direction
Layton Morrison Stunt Coordinator
Jana MacDonald Costume Supervisor
Susan O'Hara Costume Supervisor
Dan O'Connell Foley
Gregg Landaker Sound Re-Recording Mixer
Nancy Nugent Supervising ADR Editor
Nancy Nugent Supervising Dialogue Editor
John Marquis Sound Effects Editor
Devin Fairbairn Visual Effects Producer
Kenji Okuhira Executive Producer
Katie Doyle Casting
Anthony Di Ninno Visual Effects
David V. Butler Dialogue Editor
David V. Butler ADR Editor
Aaron Barr Visual Effects
Don Lee Visual Effects Supervisor
Kim Lee Visual Effects Producer
John T. Cucci Foley
Ai-Ling Lee Sound Effects Editor
Darren Poe Visual Effects Supervisor
Philip Greenlow Visual Effects Producer
Bruce Lomet Digital Intermediate
Michelle Eisenreich Visual Effects Producer
Rick Kline Sound Re-Recording Mixer
Joseph Alfieri Construction Coordinator
Yaniv Bashan Leadman
Kris Bergthorson Set Designer
Nancy Anna Brown Set Designer
Bryan Sutton Set Designer
Harrison Yurkiw Assistant Art Director
Kelly Westmiller Construction Coordinator
Steven B. Melton Property Master
David Clarke Assistant Art Director
Lynn Chaulk Scenic Artist
Stephen Gibson Sculptor
Tracy Lynch Sculptor
Matthew Campbell Greensman
Rohan Lyal Greensman
Serena Wong Greensman
Erik Aadahl Supervising Sound Editor
Ethan van der Ryn Supervising Sound Editor
Tim LeBlanc Sound Re-Recording Mixer
Jacob Farron Smith Boom Operator
James Paradis Special Effects Coordinator
Eric Frazier Special Effects Coordinator
Joel Whist Special Effects Coordinator
Tom Becker Visual Effects
Romain Besnard Visual Effects
Aaron D. Beyer Visual Effects
Michael Brako Visual Effects
Markus Burki Visual Effects
Jeff Capogreco Visual Effects Supervisor
Michael Cashmore Visual Effects
Liam Farnham Visual Effects
David Forsbrey Visual Effects
Mathias Frodin Visual Effects
Katie Hamberger Visual Effects
Jake Mervine Stunt Coordinator
Kimberly French Still Photographer
Stuart Haggerty Gaffer
Carolyn Bentley Set Costumer
Silke Guglielmo Set Costumer
Marylou Lim Set Costumer
Joseph Bonn Music Editor
Jim Schultz Music Editor
Blue Angus Transportation Coordinator
Francie Brown Dialect Coach
Sandy Corddry Dialect Coach
Jessica Clothier Script Supervisor
Carl Cunningham Public Relations
Brad Gibson Dialect Coach
Rino Pace Location Manager
Natalie Zara Smith Studio Teachers
John C. Stuver ADR Editor
Katherine Rodtsbrooks Visual Effects Supervisor
Allen Maris Visual Effects Producer
John Clothier Camera Operator
Mitch Dubin Camera Operator
Annie McEveety Camera Operator
Ian Seabrook Underwater Camera
Phil Pastuhov Helicopter Camera
Mahealani Diego Hairstylist
Xinyi Puah Visual Effects Editor
Toby Lindala Makeup Effects
Jason W. Jennings Sound Effects Editor
Dean Heselden Camera Operator
Bert Reo Anderson Hairstylist
Scott MacDonald Camera Operator
Miia Kovero Hairstylist
Joel Green CG Supervisor
Kim Marks Second Unit Director of Photography
Vince Yoshida Makeup Effects
Keith Lackey Animation Director
Jessica Rain Hairstylist
Sherry Linder-Gygli Hairstylist
Mark Sahagun Digital Intermediate
Jim Rygiel Visual Effects Supervisor
Pamela Cameron Set Costumer
Andrew Smith Visual Effects Editor
Greg ten Bosch Sound Effects Editor
Guillaume Rocheron Visual Effects Supervisor
Stephen Enticott Animation Supervisor
Susan Boyd Hairstylist
Patric Roos Visual Effects Supervisor
Maiko 'Mo' Gomyo Makeup Effects
Erik Classen Compositors
James Sathre Lighting Technician
Pat Sito Visual Effects Editor
Brett Paton VFX Artist
Brian N. Bentley Compositors
Chantal Boom'la Makeup Artist
Melody Levy Makeup Artist
Laine Rykes Makeup Artist
Kendal Shannon Makeup Artist
Aaron Gilman Animation Supervisor
Anthony Chadwick Sequence Supervisor
Keith Herft Sequence Supervisor
Edmund Kolloen Sequence Supervisor
Nathan McConnel Sequence Supervisor
Steven Messing Visual Effects Art Director
Adam Avery Visual Effects Editor
Victoria James Visual Effects Editor
Charlotte Loughnane Visual Effects Producer
Leanne Young Visual Effects Editor
Cindy Liu Visual Effects Editor
Ken McGaugh Visual Effects Supervisor
Francois Sugny VFX Supervisor
Steve Brooke Smith Camera Operator
Craig O'Brien Helicopter Camera
Don Tomich Rigging Gaffer
Joseph Kirkland First Assistant Editor
Dan Youngs Special Effects
James Forrester Other
Andy Asperin VFX Artist
Jake Rice Post Production Supervisor
Mark N. Tompkins Scenic Artist
Manolo Rojas Steadicam Operator
Laraib Atta VFX Artist






















ikwilfilmskijken © 2019