Greyhound (2020)

Oorlog, Actie, Drama
Een aangrijpend WO II-verhaal gebaseerd op waargebeurde feiten: kapitein Ernest Krause leidt een internationaal konvooi met duizenden soldaten de Atlantische Oceaan over op een gevaarlijke missie om de geallieerden te bevoorraden.

Greyhound Film Info

Score: 7.4/10 van 2694 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2020-07-09
Lengte: 91 Minuut / 1:31
Regisseur: Aaron Schneider
Schrijver: Tom Hanks
Productie Studios: Playtone, Bron Studios, FilmNation Entertainment, Sycamore Pictures, Zhengfu Pictures, Sony Pictures, Stage 6 Films
Productie Land: Canada, China, United States of America


Greyhound Trailer


Tom Hanks
als Commander Krause
Stephen Graham
als Charlie Cole
Rob Morgan
als Cleveland
Josh Wiggins
als Talker #1
Tom Brittney
als Lt. Watson
Elisabeth Shue
als Evelyn
Will Pullen
als Talker #3
Manuel Garcia-Rulfo
als Lopez
Karl Glusman
als Eppstein
Chet Hanks
als Bushnell
Jimi Stanton
als Lt. Harbutt
Matt Helm
als Lt. Nystrom
Devin Druid
als Wallace
Craig Tate
als Pitts
Travis Quentin
als Ipsen
Jeff Burkes
als Shannon
Matthew Zuk
als Flusser
Joseph Poliquin
als Lee Helmsman #1
Casey Bond
als Helmsman #1
Michael Benz
als Carling
Grayson Russell
als Signalman #1
Ian James Corlett
als Dicky
Maximilian Osinski
als Eagle
Dominic Keating
als Harry
Dave Davis
als Boatswain's Mate #1
Parker Wierling
als Messenger #1
Ian Pala
als Radarman
Travis Przybylski
als Dawson
Cade Burk
als Starboard Lookout
Jesse Gallegos
als Signalman #2
Alex Kramer
als Talker #2
Lee Norris
als Messenger #2
Adam Aalderks
als Helmsman #2
Keon Motakhaveri
als Lee Helmsman #2
Jake Ventimiglia
als Fippler
Michael Carollo
als Forward Lookout
Caleb J. Thaggard
als Port Lookout
John Frederick
als Chief Quartermaster Frederick
Jeff Adler
als Rudel
Brandon Holubar
als Bridge Lookout #1
Joel Newsom
als Bridge Lookout #2
Thomas Kretschmann
als Grey Wolf (voice)
David Maldonado
als Dr. Temme
Jeremy Madden
als Farnsworth
Jon Donahue
als Al
Cameron Stout
als Navy Crewman (uncredited)
Tom Hanks Screenplay
Julie Weiss Costume Design
Aaron Ryder Executive Producer
Francine Maisler Casting
Shelly Johnson Director of Photography
C. S. Forester Novel
Kathy Driscoll Casting Associate
Ruth Lambert ADR Voice Casting
David Coatsworth Executive Producer
David Coatsworth Unit Production Manager
Han Sanping Executive Producer
Sidney Wolinsky Editor
Gary Goetzman Producer
Michael Jackman Executive Producer
Odin Benitez Sound Effects Editor
Blake Neely Original Music Composer
Blake Neely Orchestrator
Blake Neely Conductor
Kim H. Winther First Assistant Director
Aaron Schneider Director
Steven Shareshian Executive Producer
Leonard R. Spears Set Decoration
Marko Costanzo Foley Artist
Kenny Bartram Stunts
Richard Kitting Sound Re-Recording Mixer
Steven Quale Second Unit Director of Photography
Steven Quale Second Unit Director
Doug Coleman Stunt Coordinator
Terri Douglas ADR Voice Casting
Beau Borders Sound Re-Recording Mixer
Tom Rice Executive Producer
David Crank Production Design
George A. Lara Foley Mixer
Luke Gibleon Foley Editor
Niko Tavernise Still Photographer
Aaron L. Gilbert Executive Producer
Mike Chambers Visual Effects Producer
Tristan Paris Bourne Set Designer
Ben Nearn Executive Producer
Luca Kouimelis Script Supervisor
Markus Czyzewski Editor
Suzanne M.B. Chambliss Set Costumer
Tom Frohling Supervising Art Director
Cosmas A. Demetriou Set Designer
John Casey Costume Supervisor
Paul Timothy Carden Dialogue Editor
Nathan McGuinness Visual Effects Supervisor
Meagan Lewis Local Casting
Sandra Algood Costumer
Jon Title Sound Designer
Judy Chin Makeup Department Head
Christian P. Minkler Sound Re-Recording Mixer
George Billinger III Steadicam Operator
George Billinger III "B" Camera Operator
Jason Cloth Executive Producer
Ann Scibelli Sound Designer
Aquiles Montalvo Location Manager
Michael Minkler Supervising Sound Editor
Michael Minkler Sound Re-Recording Mixer
Drew Guajardo Assistant Property Master
Michelle Pazer Dialogue Editor
Shedrick Nellon Assistant Location Manager
Christine Fennell Hair Department Head
Brian A. Waits Set Designer
Angela Claverie Music Editor
Jeff Sawyer Sound Effects Editor
Edward J. Borasch Jr Property Master
Jason King Sound Effects Editor
Yves De Bono Special Effects Supervisor
Dave McMoyler ADR Supervisor
Hope Slepak Costume Supervisor
Pernell L. Salinas First Assistant Sound Editor
Willie D. Partin Transportation Captain
Richard Blankenship Construction Coordinator
Bob Bates Chief Lighting Technician
Warren Shaw Supervising Sound Editor
Robert McGee ADR Voice Casting
Deva Anderson Music Supervisor
Lauren Rosenbloom Art Direction
Michael Miller ADR Mixer
David Wyman Sound Mixer
Don Devine "A" Camera Operator
Hank Langlois Set Decoration Buyer
John McLaughlin Transportation Coordinator
Rachael M. Roth Unit Publicist
Nori Chia Co-Producer
Milan Popelka Executive Producer
Aaron Matthews Stunts
Hunter Baxley Stunts
Vicente Parada Costumer
Eric Ulbrich Drone Cinematographer
Carmen Morrow First Assistant Editor
Stacey Perry Makeup Artist
Robert J. Babin Key Grip
Michael Yahn Stunts
Jeff Brockton Stunts
Krista Guggia Key Costumer
Allen Robinson Stunts
Michael Charbonnet First Assistant "A" Camera
Adam Horwitz Stunts
Courtney Jarrell Key Makeup Artist
Tyler Galpin Stunts
Bryan Smaller Colorist
John Arbuckle Marine Coordinator
Thomas J. O'Connell ADR Mixer
Deirdre Peterson Location Coordinator
John Mullin Assistant Editor
Richard McConnell Executive Producer
Ryosuke Kawanaka First Assistant "B" Camera
Jonathan Robinson Second Assistant "A" Camera
Wyatt Bartlett Costumer
Molly Rose Casting Associate
Alison Cohen Executive Producer
David Tichauer Dialogue Editor
Luke Porterfield Best Boy Grip
Christine Park Assistant Editor
Ryland Witten-Smith Dolly Grip
Preston Schrag Stunts
Ben Wolcott Graphic Designer
Adam Hochfeld Extras Casting
Mary Huber Extras Casting
Peggy Donovan Set Costumer
Anjay Nagpal Executive Producer
Chris J. Fanguy Stunts
Brian Becnel Set Decoration Buyer
Betsy Lindell Boom Operator
Matt Cipro Stunts
John Semedik Production Accountant
Alex Zhang Executive Producer
Mary Ashton Honore Makeup Artist
Ty Landry Set Dresser
Lydia Lucente Art Department Coordinator
Tommy Wilson Leadman
Allie Battle Set Dresser
Trey Capdevielle Set Dresser
Leo Kukuy Set Dresser
David May Set Dresser
Taylor Fenno Second Assistant "B" Camera
Bekah Frient Costumer
Megan McAfee Costumer
Emily Stegeman Key Hair Stylist
Matthew Malsbury Dolly Grip
Blossom Peters Extras Casting
Kristy Choo Production Coordinator
Rieve Stanford Production Secretary
Beatriz Madrigal Payroll Accountant
Brian Kay Transportation Captain
Aaron Cohan Drone Pilot
Mark Patch Visual Effects Coordinator
Mack Robinson Visual Effects Coordinator
Michael McHalffey Visual Effects Coordinator
Aviv Bar-Ami VFX Artist






















ikwilfilmskijken © 2024