6.157

Happy Feet (2006)

Animatie, Komedie, Familie
De Keizerspinguïns op Antarctica zingen om partners aan te trekken. Helaas is Mumble de slechtst denkbare zanger. Dit probeert hij echter te compenseren met zijn uitzonderlijke tapdans-kwaliteiten.

Happy Feet Film Info

Score: 6.157/10 van 4518 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2006-11-16
Lengte: 108 Minuut / 1:48
Regisseur: George Miller
Productie Studios: Kennedy Miller Productions, Animal Logic
Productie Land: Australia

Happy Feet Foto's


Happy Feet Trailer


Elijah Wood
als Mumble (voice)
Robin Williams
als Ramon / Lovelace (voice)
Brittany Murphy
als Gloria (voice)
Hugh Jackman
als Memphis (voice)
Nicole Kidman
als Norma Jean (voice)
Hugo Weaving
als Noah (voice)
Anthony LaPaglia
als Boss Skua (voice)
Elizabeth Daily
als Baby Mumble (voice)
Magda Szubanski
als Miss Viola (voice)
Miriam Margolyes
als Mrs. Astrakhan (voice)
Carlos Alazraqui
als Nestor (voice)
Lombardo Boyar
als Raul (voice)
Jeffrey Garcia
als Rinaldo (voice)
Johnny A. Sanchez
als Lombardo (voice)
Fat Joe
als Seymour (voice)
Alyssa Shafer
als Baby Gloria (voice)
Cesar Flores
als Baby Seymour (voice)
Danny Mann
als Dino (voice)
Mark Klastorin
als Vinnie (voice)
Michael Cornacchia
als Frankie (voice)
Seishirou Katou
als Baby Mumble (voice)
Arif S. Kinchen
als Skuas (voice)
Steve Irwin
als Trev (voice)
Nicholas McKay
als Nev (voice)
Tiriel Mora
als Kev (voice)
Lee Perry
als Elder / Zoo Penguin (voice)
Alan Shearman
als Elder (voice)
Larry Moss
als Elder (voice)
Peter Carroll
als Elder (voice)
Giselle Loren
als Adélie Chica (voice)
Michelle Arthur
als Adélie Chica (voice)
Denise Blasor
als Adélie Chica (voice)
Dee Bradley Baker
als Maurice (voice)
Roger Rose
als Leopard Seal (voice)
Chrissie Hynde
als Michelle (voice)
Richard Carter
als Barry (voice)
J. Grant Albrecht
als (voice)
Logan Arens
als (voice)
Charles Bartlett
als (voice)
Shane Baumel
als (voice)
T.J. Beacom
als (voice)
Kwesi Boakye
als (voice)
A.J. Buckley
als (voice)
Erin Chambers
als (voice)
Rickey D'Shon Collins
als (voice)
Scotty Cox
als (voice)
Django Craig
als (voice)
Nicholas DeLaurentis
als (voice)
Olivia DeLaurentis
als (voice)
Chris Edgerly
als (voice)
Efrain Figueroa
als (voice)
Jeff Fischer
als (voice)
Sonje Fortag
als (voice)
Spencer Ganus
als (voice)
Khamani Griffin
als (voice)
Khadijah Haqq McCray
als (voice)
Aldis Hodge
als (voice)
Fisher Keene
als (voice)
Michael Krepack
als (voice)
Libby Lynch
als (voice)
Diane Michelle
als (voice)
Ryan Munck
als (voice)
Christian Pikes
als (voice)
Steve Pinto
als (voice)
Zoë Raye
als (voice)
Noreen Reardon
als (voice)
Eliana Reyes
als (voice)
Nicole Richmond
als (voice)
Aimee Roldan
als (voice)
Kyndell Rose
als (voice)
Alyssa Smith
als (voice)
Mari Weiss
als (voice)
Billy 'Sly' Williams
als (voice)
Rachel York
als (voice)
Charlotte Gillman
als Live Action Cast
Warren Coleman
als Live Action Cast
Felix Williamson
als Live Action Cast
Carly Andrews
als Live Action Cast
Cassandra Swaby
als Live Action Cast
Winston Cooper
als Live Action Cast
Henry Nixon
als Live Action Cast
Kelly Tracey
als Live Action Cast
Yann Le Berre
als Live Action Cast
Belinda Bromilow
als Live Action Cast
Alan Zitner
als Live Action Cast
Dasi Ruz
als Live Action Cast
Helmut Bakaitis
als Live Action Cast
Simon Westaway
als Live Action Cast
Craig Ricci Shaynak
als (voice)
Bruce Berman Executive Producer
Andrew Lesnie Director of Photography
Lisa Dennis Post Production Supervisor
Deb Asch Visual Effects
John Powell Original Music Composer
Yujin Ito Visual Effects Technical Director
Ben Sanders Animation
Kristy Carlson Casting
George Miller Director
George Miller Producer
George Miller Writer
Doug Mitchell Producer
Dana Goldberg Executive Producer
Jason Ballantine First Assistant Editor
John Collee Writer
Judy Morris Writer
Judy Morris Co-Director
Margaret Sixel Editor
Bill Miller Producer
Warren Coleman Writer
Warren Coleman Co-Director
Matthew Ferro Associate Producer
Ed Jones Executive Producer
Hael Kobayashi Associate Producer
Philip Hearnshaw Associate Producer
Graham Burke Executive Producer
Michael Twigg Associate Producer
Mark Sexton Production Design
Martin G. Wood Line Producer
David Peers Director of Photography
David Peers Layout
Christian Gazal Editor
Kevin Kliesch Orchestrator
Christopher DeFaria Executive In Charge Of Production
Frank Lipson Sound Effects Editor
Phil Heywood Sound Re-Recording Mixer
Phil Judd Additional Sound Re-Recording Mixer
Savion Glover Choreographer
Shawn Murphy Scoring Mixer
Christine Woodruff Music Supervisor
Simon Alberry I/O Supervisor
Tyler Coppin Thanks
David Nelson Supervising Art Director
Christopher Hartt Lighting Artist
Christopher Hartt Compositors
Barbara Harris ADR Voice Casting
David Scott Conceptual Design
Shannon Holtzapffel Motion Capture Artist
Wayne Pashley Sound Designer
Wayne Pashley Supervising Sound Editor
Wayne Pashley Sound Re-Recording Mixer
Annie Semler Motion Capture Artist
Pablo Holcer Digital Compositors
Lesley Vanderwalt Makeup Artist
Simon Whiteley Art Direction
David Burrows VFX Editor
Sonal Joshi Supervising Dialogue Editor
George Doering Musician
Colin Fletcher First Assistant Director
Bruce Emery Dolby Consultant
Ryan Grobins Digital Compositors
Andrew Silke Lead Animator
Wade Robson Choreographer
Jaclyn Hanson Motion Capture Artist
Michelle Hopper Motion Capture Artist
Tracie Morley Motion Capture Artist
Troy Phillips Motion Capture Artist
Camilla Jakimowicz Motion Capture Artist
Julietta Boscolo Assistant Editor
John Simpson Foley Artist
Elizabeth Himelstein Dialect Coach
Rachel Wheeler Visual Effects Coordinator
Nick Breslin Sound Effects Editor
Nick Breslin Dialogue Editor
Damian Candusso Sound Effects Editor
Derryn Pasquill Assistant Sound Editor
Jenny T. Ward Dialogue Editor
Chad Malbon Visual Effects Producer
Simon Leadley Music Editor
Morgane Furio VFX Supervisor
Fabian Sanjurjo Supervising Sound Effects Editor
Delia McCarthy Dialogue Editor
Shaun Conway Gaffer
Robert Sullivan Additional Sound Re-Recording Mixer
Thomas A. Carlson Music Editor
John Vegher Visual Effects
Gary Nolin Visual Effects Producer
Todd Shifflett Visual Effects Supervisor
Julian Parry Executive In Charge Of Production
Tau Gerber Compositors
Simon Allen Animation
Alessandro Saponi Creature Technical Director
Dagan Potter CG Supervisor
Julie Stark Digital Compositors
Pauline Duvall Compositors
Matt Town First Assistant Editor
Peter Oberdorfer Visual Effects Supervisor
Michael Bomagat Animation
Tim Gibson Lead Animator
Victoria Livingstone Lead Animator
Amita Sahgal Lead Animator
Kevin Labanowich Animation
Chirag Mistry Modeling
Richard McBride Compositors
Brian Mitchell Thanks
Paul Pesco Musician
Greg P. Fitzgerald Sound Re-Recording Mixer
Peter Purcell Additional Sound Re-Recording Mixer
P.J. Voeten First Assistant Director
Simon Cardwell Still Photographer
Rick Lisle Sound Effects Editor
Jeanny Lee Production Coordinator
Daniel Jeannette Animation Director
Michael Farrow Additional Sound Re-Recordist
Martin Oswin Additional Sound Re-Recording Mixer
Suzanne Evans-Booth Lighting Coordinator
Nigel Christensen Sound Effects Editor
Peter Grace Sound Recordist
Paul Lee Animation
Lara Jade Birch Makeup Artist
David Nichols Key Grip
Anita Bevelheimer Digital Compositors
Greg Gladstone CG Supervisor
Jessica Wells Orchestrator
Craig McPherson Animation
David Zbriger I/O Supervisor
Xavier Bernasconi Sequence Leads
Tim Ryan Music Editor
Markus Kurtz Digital Effects Supervisor
Thomas Giordano Boom Operator
Rebecca Adams 3D Coordinator
Kenneth Bailey Visual Effects
Alicia Gleeson First Assistant Editor
Stephen Painter Animation
Alex Weight Lead Animator
Leah Katz Assistant Sound Editor
Gianluca Fratellini Animation
Salar Saleh Lighting Supervisor
Linda Luong Animation Department Coordinator
Linda Luong Production Coordinator
Kelley Abbey Choreographer
Ben Gunsberger Lighting Supervisor
Brad Greenwood Assistant Art Director
Andrew Corsi Assistant Editor
Kento Watanabe Assistant Editor
Shirin Town Editorial Coordinator
Don Ezard Animation Supervisor
Stuart Lowder Production Manager
Nicholas Breslin Sound Effects Editor
Nicholas Breslin Dialogue Editor
Angus Robertson Sound Effects Editor
Ian Neilson Sound Effects Editor
Scott Pasquill Assistant Sound Editor
James K. Lee Orchestrator
Paul Diaz Animation
Ryan Yee Animation
Joshua Watkins Third Assistant Director
Craig Baxter Lead Animator
Julien Leveugle Sequence Leads
Marco Nero Conceptual Design
Vikas Chirate Systems Administrators & Support
Matt Logue Animation Supervisor
Pascal Chappuis Sequence Supervisor
Bhakar James 3D Tracking Layout
Tim Quarry Animation Supervisor
Jamee Houk Visual Effects
August Meredith Visual Effects
Toshiyasu Otsuka Visual Effects
Enrique Vila Visual Effects
Ken Steel Lead Animator
Jacob Clark Visual Effects Technical Director
Amanda Dague Animation
Eric Schweickert Visual Effects
Vincent Lemaire Animation
Christian So Lead Animator
John Ashton Thomas Additional Music
John Ashton Thomas Orchestrator
Allan Gersten Visual Effects Technical Director
Andy Hayes Visual Effects Technical Director
David Hubert Animation
Kenny Lam Digital Compositors
David J. Smith Animation
Jonathan Dearing 3D Tracking Layout
Thom Roberts Animation
Jean-Pascal Leblanc Set Decoration
Brett Feeney Digital Effects Supervisor
Michael Ripoll Musician
Jon Turburfield Lead Animator
Brendan Body Lead Animator
Aurelie Monchicourt Lead Animator
Simon Pickard Lead Animator
Magali Rigaudias Lead Animator
Emmanuel Blasset Sequence Leads
Renae Berry Motion Capture Artist
Kane Bonke Motion Capture Artist
Rohan Browne Motion Capture Artist
Shannon Greensill Motion Capture Artist
Rebecca Grennan Motion Capture Artist
Keith Hawley Motion Capture Artist
Leah Howard Motion Capture Artist
Simon Lind Motion Capture Artist
Amy Petsalis Motion Capture Artist
Chris Pickard Motion Capture Artist
Danielle Playel Motion Capture Artist
Dionne Rakebrandt Motion Capture Artist
Jesse Rasmussen Motion Capture Artist
Kristen Rogers Motion Capture Artist
Ben Veitch Motion Capture Artist
Nathan M. Wright Motion Capture Artist
Todd Baillere Post Production Consulting
Bill Daly Executive In Charge Of Post Production
Mark Thorley Finance
Mayur Patel VFX Supervisor
Mayuresh Salunke 3D Artist
Bodie Clare 3D Tracking Layout
Shamus Baker 3D Modeller
Michael Holzl Animation Supervisor
Simon Clarke Animation
Bailey Brent Animation
Bill Campbell Animation
Rebecca Ruether Animation
James Bennett Character Designer
Nate Johnson Casting Assistant
Robert Bloom Compositors
Christoph Matthiesen Compositors
Jacques Dell Compositors
Matt Hatton Conceptual Illustrator
Robert Deas Digital Compositors
Christopher James Miller Digital Compositors
Jamie Nimmo Digital Compositors
Brian Tatosky Digital Compositors
Sophia Lo Digital Compositors
Steve Newman Director of Photography
James Kinnings Lead Animator
Clint Thorne Modeling
Adam Scown Motion Capture Artist
Bryan Pezzone Musician
Lucinda Glenn Animation Department Coordinator
Olivia Lyne Production Coordinator
Snehal Kanchan Production Coordinator
Jess Hunt Script Supervisor
Samantha Smith McGrady Second Assistant Director
Ali Levitch Second Assistant Director
Murray Stevenson Sequence Leads
Richard Sandoval Sequence Leads
Ingrid Johnston VFX Production Coordinator
Ingrid Johnston Production Coordinator
Kate Stenhouse VFX Production Coordinator
Michael Early VFX Production Coordinator
Deborah Phillips VFX Production Coordinator
Misato Shinohara VFX Production Coordinator
Diego Garzon Visual Effects Technical Director
Daniel James Weber Visual Effects Technical Director
Kazunori Aruga Visual Effects
James Bambauer Visual Effects
Mickael Coedel Visual Effects
Raquel Coelho Animation
Raquel Coelho Visual Effects
Amber Wong Visual Effects
Andrew Buecker Visual Effects
Mike Schmitt Visual Effects
Tim Davis Vocal Coach
Toby Grime Title Designer
Deborah McNamara Title Designer
Angela Pelizzari Title Designer
John Bozzalla Digital Producer
Tim Webb Assistant Editor
Daryl Munton Lighting Artist
Danny Long Casting Assistant
Niva Burke Production Coordinator
Amanda Davison Production Coordinator
Asta Honkavaara Production Coordinator
Samantha Steyns Production Coordinator
Kacy Durbridge Production Supervisor
Georgie Uppington Production Supervisor
David Stanhope Conductor
Gillian Markham Musician
Brett Heath Sound Recordist
Rishikesh Nandlaskar 3D Artist
Katharine Evans Animation
Kimberly Mann Animation
Tonya Noerr Animation
Scott Tansley Animation
Patrick Tasse Animation
Grant Wilson Animation
Richard Dixon Animation
James Finlay Animation
Wayne Howe Animation
Robert McIntosh Animation
Jeremy Mesana Animation
Gabor Soos Animation
Anthony Sparapani Animation
Eriks Vitolins Animation
Irina Yebenes Animation
Jennie Morse Animation Manager
Dan Breckwoldt Digital Compositors
Simon Dye Digital Compositors
Jimmy Jewell Digital Compositors
Daniel Loui Digital Compositors
Elias Macute Digital Compositors
Shawn Monaghan Digital Compositors
Carlos Monzon Digital Compositors
Cameron Neilson Digital Compositors
Marc Rubone Digital Compositors
Craig A. Simms Digital Compositors
Guerdon Trueblood Digital Compositors
Freddie Vaziri Digital Compositors
Chris Swinbanks I/O Supervisor
Melinda Jones Visual Effects
Naomi Bowden Visual Effects Coordinator
Joanna Keogh Visual Effects Coordinator
Anne Taunga Visual Effects Coordinator
Stephanie Taylor Visual Effects Producer
Andrew A. Paules Visual Effects Technical Director
Christopher Romano Visual Effects
Troy Rowley Motion Capture Artist






















ikwilfilmskijken © 2023