Hostage (2005)

Mysterie, Drama, Thriller, Misdaad
Jeff Talley is een onderhandelaar bij gijzelingen, die zijn werk opgeeft nadat een crisissituatie de mist in is gegaan. Maar een kans om zich opnieuw te bewijzen verschijnt vanzelf en Talley doet een poging zijn vergissingen te vergeten, al is degene die hij probeert te bevrijden uit de gijzeling een accountant van de maffia.

Hostage Film Info

Score: 6.3/10 van 973 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2005-03-10
Lengte: 113 Minuut / 1:53
Regisseur: Florent-Emilio Siri
Schrijver: Doug Richardson
Productie Studios: Yari Film Group, Miramax, Cheyenne Enterprises, Stratus Film Co., Syndicate Films International, Equity Pictures Medienfonds GmbH & Co. KG II, Hostage GmbH
Productie Land: Germany, United States of America


Hostage Trailer


Bruce Willis
als Jeff Talley
Kevin Pollak
als Walter Smith
Jimmy Bennett
als Tommy Smith
Michelle Horn
als Jennifer Smith
Ben Foster
als Mars Krupcheck
Jonathan Tucker
als Dennis Kelly
Marshall Allman
als Kevin Kelly
Serena Scott Thomas
als Jane Talley
Rumer Willis
als Amanda Talley
Marjean Holden
als Carol Flores
Kathryn Joosten
als Louise
Kim Coates
als The Watchman
Robert Knepper
als Wil Bechler
Art La Fleur
als Bill Jorgenson
Glenn Morshower
als Lt. Leifitz
Sven-Ole Thorsen
Bruce Willis Producer
Victoria Burrows Casting
Cindy Carr Set Decoration
Alexandre Desplat Original Music Composer
Alexandre Desplat Conductor
Bob Yari Producer
Peter Brown Sound Effects Editor
David J. Wally Executive Producer
Mark Gordon Producer
Vincent Guisetti Foley Artist
Joey Box Stunts
Bradley M. Goodman Post Production Supervisor
Larry Fulton Production Design
Hawk Koch Executive Producer
Hawk Koch Unit Production Manager
Katalin Elek Makeup Artist
Stephen J. Eads Associate Producer
Arnold Rifkin Producer
Elisabetta Beraldo Costume Design
Keith P. Cunningham Art Direction
Doug Richardson Screenplay
Robert Crais Novel
Giovanni Fiore Coltellacci Director of Photography
Olivier Gajan Editor
Richard Byard Editor
David Willis Co-Producer
Larz Anderson Special Effects Coordinator
Zoltan Elek Assistant Makeup Artist
Scot Boland Casting
Josef Lautenschlager Executive Producer
Andreas Thiesmeyer Executive Producer
Ron Vignone Assistant Sound Editor
Susanne Bohnet Co-Producer
Gerd Koechlin Co-Producer
Manfred D. Heid Co-Producer
Josef Steinberger Co-Producer
Erin Eggers Production Executive
Danny Downey Stunt Double
Cliff Fleming Aerial Coordinator
Laurent Brett Digital Compositors
Laurent Brett Title Designer
Stephen Hunter Flick Sound Designer
Florent-Emilio Siri Director
Jacques Jouffret Steadicam Operator
Robert Katz Executive In Charge Of Production
David A. Smith Boom Operator
Kevin Cross Set Designer
Frank Masi Still Photographer
Jim Schultz Music Editor
C.J. Maguire Property Master
Matthew Hirsch Production Coordinator
Patrick B. O'Brien Camera Operator
Phil Pastuhov Aerial Director of Photography
Ron Barr Digital Intermediate Editor
Faye Sevilla Key Costumer
Judith Jennings Studio Teachers
William H. Burton Jr. Second Unit
William H. Burton Jr. Stunt Coordinator
Kenneth Walker Key Hair Stylist
Steve A. Hagberg Construction Coordinator
Michael Papac Armorer
Mark Sahagun Digital Intermediate Assistant
Shane Reed Leadman
Derek Casari ADR Engineer
Kyle Rochlin Foley Mixer
Billy Burton Second Unit Director
Lamarr Gray Best Boy Electric
Bryan McBrien Greensman
Howard London ADR Mixer
Steele Hunter Key Rigging Grip
Janna Stern Script Supervisor
Roberta Bilé Costumer
Asim Matin Associate Editor
Tommy Klines Assistant Camera
Don Steinberg First Assistant Camera
Bill 'Kauhane' Hoyt Standby Painter
Stephen R. Sheridan Color Timer
Errol Reichow Location Scout
Julia Nessling-Douglas Digital Intermediate Producer
Robert Ulrich ADR Supervisor
Mark Cotone First Assistant Director
Peter J. Devlin Production Sound Mixer
Jennifer R. Blair Art Department Coordinator
James Thornsberry Transportation Coordinator
Manny Demello Transportation Captain
Crisoforo Aguilar Key Set Production Assistant
Tim Fassino Set Dressing Artist
Jack Chouchanian Key Grip
Jill Bogdanowicz Digital Intermediate Colorist
Ariel Oclarino Systems Administrators & Support
James F. Cornick Rigging Gaffer
Steven Cueva Second Assistant Camera
Richard Glasser Music Supervisor
Stevie Lazo Production Accountant
Jason Inman Set Medic
Karen Teneyck Graphic Designer
Lynn Andrews Production Supervisor
Wayne Marshall Electrician
Bruce Benson Pilot
Joe Macaluso Best Boy Grip
Cory Fleming Utility Stunts
Michael Wahl Dolly Grip
Will Thayer Carpenter
Pete Asidilla Grip
Feliciano di Giorgio Visual Effects Supervisor
Annette M. Jones Hairstylist
Neil Cross Additional Music
Mark Palmer Craft Service
Charles Conn Driver
Mark Gilmer Camera Loader
Hugh Hanna Propmaker
Lisa Gabriel Stand In
Eddie Michaels Unit Publicist
David M. Cowan Dialogue Editor
R. Scott Poole Location Manager
Erin Hicke Visual Effects Coordinator
Baptiste Andrieux Visual Effects Producer
Stephen McLaughlin Score Engineer
Jozo Zovko Camera Production Assistant
Craig T. Shordon Set Painter
Sean Lawrence Colorist
Danny Bress Production Assistant
James Linville First Assistant Accountant
Tom Dames Assistant Accountant
Mollie Stallman Key Production Assistant
Mark Carter Second Second Assistant Director
Wensen Ho VFX Artist
Dieter Busch Second Assistant Director
Nick Papac Assistant Property Master
Thierry Canon Creative Director
Amanda S. Burns Casting Assistant
Stacy Foot Assistant Production Coordinator
Michael M. Piehler Production Secretary
Jennifer Clark Second Assistant Accountant






















ikwilfilmskijken © 2020