3.1

House of the Dead (2003)

Horror, Actie, Thriller
Danslustige tieners gaan naar een eilandje voor een party. Probleem is dat het eilandje door een stel zombies is overgenomen. Ze belanden in een huis en daar proberen ze de nacht te overleven.

House of the Dead Film Info

Score: 3.1/10 van 269 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2003-04-11
Lengte: 90 Minuut / 1:30
Regisseur: Uwe Boll
Schrijvers Mark A. Altman, Dave Parker.
website: http://www.house-of-the-dead.com/
Productie Studios: Herold Productions, Boll Kino Beteiligungs GmbH & Co. KG, Mindfire Entertainment, Brightlight Pictures, Artisan Entertainment
Productie Land: Canada, Germany, United States of America

House of the Dead Foto's


House of the Dead Trailer


Jonathan Cherry
als Rudy
Tyron Leitso
als Simon
Clint Howard
als Salish
Ona Grauer
als Alicia
Michael Eklund
als Hugh
Jürgen Prochnow
als Kirk
Ellie Cornell
als Casper
Will Sanderson
als Greg
Kira Clavell
als Liberty
Enuka Okuma
als Karma
Sonya Salomaa
als Cynthia
David Palffy
als Castillo
Steve Byers
als Matt
Erica Durance
als Johanna
Birgit Stein
als Lena
Jay Brazeau
als Captain
Adam J. Harrington
als Rogan
Dan Sales Associate Producer
Uwe Boll Director
Uwe Boll Producer
Mathias Neumann Director of Photography
David M. Richardson Editor
Wolfgang Herold Producer
Wolfgang Herold Sound Supervisor
Dan Clarke Production Manager
Dan Clarke Line Producer
Michael Roesch Co-Executive Producer
Jonathan Shore Post Production Supervisor
Jonathan Shore Associate Producer
Maureen Webb Casting
Shawn Williamson Producer
Reinhard Besser Original Music Composer
Reinhard Besser Music Arranger
Martin Lacroix Boom Operator
Michael T. Williamson Sound Mixer
James Bamford Stunts
Lorraine Carson Costume Design
Max Wanko Supervising Sound Editor
Max Wanko Associate Producer
Mark Gottwald Executive Producer
Mark A. Altman Screenplay
Mark A. Altman Executive Producer
Tink Production Design
Dave Parker Screenplay
Dan Bates Executive Producer
Daniel S. Kletzky Executive Producer
Christoph Nuehlen Producer
Juan Sanchez Music Editor
Peter Stratford Art Direction
J.J. Makaro Stunts
Scott Graham Unit Manager
Steven A. Adelson Camera Operator
Bryan C. Knight First Assistant Director
Terry Ewasiuk Set Decoration Buyer
John McIntosh Greensman
Tobias Fleig Sound Re-Recording Mixer
Hans Ter Horst Property Master
Darren McLean Gaffer
Chris Helcermanas-Benge Still Photographer
Jackie Andrade Chef
Patrick Baxter Prosthetic Supervisor
Roland Platz Foley Mixer
Peter Roigk Foley Artist
Richard Calistan ADR Mixer
Dean Choe Stunt Coordinator
Dean Choe Second Unit Director
Ide Foyle Set Decoration
Terry Mackay Location Manager
Andrea Simpson Hairstylist
Frank Halpenny Generator Operator
Jason Crosby Marine Coordinator
Philip Selkirk Associate Producer
Patti Henderson Script Supervisor
Joshua Vodnoy Casting Associate
Mindy Bazar Casting Director
Rob Fournier Armorer
Patti Bishop Set Costumer
Yvonne Weber Makeup Artist
Tara Arnett Assistant Art Director
Mervyn Hope Construction Coordinator
Rob Dutchie Camera Technician
Chris Dyson First Assistant Camera
Benoît Lamarche Key Grip
Heather MacNeill Helicopter Camera
Damon Faulkner Underwater Camera
Roger Baron Assistant Costume Designer
Mike Marsten Set Dresser
Dirk Kurock Additional Music
Chris Hehn Carpenter
Nora Collins Craft Service
Sebastian Amenta Driver
Sean Lambert Scenic Artist
John Sleep Special Effects Coordinator
Sam Danzica Stand In
Viola Janzen Transportation Captain
Rick Marcoux Transportation Co-Captain
Laurie Morris Transportation Coordinator
Christie Sanders Utility Stunts
Jesse Deacon Best Boy Electric
Don Gillie Rigging Gaffer
Shawn Milne Rigging Grip
Anne Jacobsen Production Accountant
Lisa Ragosin Production Coordinator
Deni King ADR Supervisor
Mark Daues Assistant Sound Editor
Manfred Honetschlaeger Orchestrator
Jörg Elsner Sound Designer
Heike Ast Sound Editor
Thorsten Binte 3D Artist
Nhat Quang Tran Digital Compositors
Tillman Schmidt-Kärner Visual Effects Producer
Paul Cormack Visual Effects Supervisor
Stefan Lochmann Storyboard Artist
Dawn Williamson Administration
Chris Gibbins Assistant Camera
H. Christopher Hunter Dolly Grip
Paul Chorney Grip
Bob Neve Pilot
Rob Duncan Second Assistant Director
Robyn Gelka Third Assistant Director
Kit Hayward Extras Casting
Thomas Yardley Camera Trainee
Rob Miller Contact Lens Technician
Sylvie Godin Assistant Makeup Artist
Ruby Fleming Costume Set Supervisor
Barry Rennie Head Carpenter
Jamie Tardiff Paint Coordinator
Alek Bromke ADR Recordist
William Unrau Sound Assistant
Phil Davis Special Effects Technician
Chris Sayour Stunt Double
Ryan McNair Second Assistant Camera
Dinean Stayk Assistant Location Manager
Madeleine Brettschneider Accountant
Alan Homma Assistant Accountant
Christine Reyes Assistant Chef
Cathleen Klein Compositing Artist
Jack Amberson Production Assistant
Brendan Rooney Second Assistant Production Coordinator






















ikwilfilmskijken © 2021